Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Komazsu-

    -Komazsu- Járnitanuló

    ID 6958274 farmnév : komazsu
    Gyopárral nálam is gond van , átlósan fele képernyő üres, kertben a betakarítás se kézzel, se munkásokkal (reggel vettem 12 FA ) nem műk.ödik, szürke gomb.
    Az erdő nél nincs gond.
    Géptakarítás, újratöltés, sütik, frissítés kész, többszörösen
    Köszi előre is a segítséget jótanácsot !
     
  2. ördög0

    ördög0 Fórumelemző

    Szia!
    Nekem sem íródott jóvá :cry:
    Most jött meg, minden ok:)
     
    Utoljára szerkesztett: 20.2.26
  3. bence66

    bence66 Utánpótlás-írogató

    Érdekes mert egyik farmon ,mikor be léptem már léptem is egy szintet ,tehát nem voltam bent mégis jóváíródott. Közben meg kaptam a másik két farmon is ,igaz kellett feladato teljesíteni hozzá.
     
    ördög0 kedveli ezt.
  4. torpike1981

    torpike1981 Utánpótlás-írogató

    Nem a mai vásárlással van probléma. A tegnapi vásárlással. Ami most kint van az mind mai. Tegnap is vásároltam ólakat, fejlesztést és esőkabát boltot. Volt táp is és varangy is mégsem tudtam elinditani a termelést, csak ma mikor megvettem ismét a varangy ólat.Ezért írtam, csak nem írtam id számot. Tehát a tegnapiakat keresem

    Ujra telepítettem a játékot a kliensel. Most voltam bent és esőkabátot szerettem volna indítani. Van táp, van varangy és mégsem indul
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.2.26
  5. TOPI41

    TOPI41 Rutinos

    Miből készül az esőkabát Seggíts
     
    bence66 kedveli ezt.
  6. bence66

    bence66 Utánpótlás-írogató

    A műhelyben építs esőkabátboltot , a varangynál.
     
  7. -heki-

    -heki- Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Segítséget szeretnék kérni.Amióta elkezdődött az Apró kincsek event folyamatosan játszok, termelek és csinálom a mini játékot.
    AZ ID37406969 farmomra felmentem az előbb, hogy a mini játékot folytassam és teljesen üres, mintha most kezdeném a játékot. Eltünt az eddig lejátszott összes adatom, 0-ról indul.
    Kérem szíves segítségüket, melyet előre is köszönök.
     
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám ellenőrzése alapján:
    Nem vásároltál 19-én varangytavat. Csak a 20-i vásárlásod van naplózva.
    Összesen 3 Esőkabát boltod van, a harmadikat most rakta ki tesztelni a Kolléga.
    Gond nélkül etethető, indítható. A Másik kettő már működött. Van tápod, varangyod az indításhoz.
    Végezd el a sütik és a gyorsítótár törlését. (Vagy ha ismered, használj CCleaner-t.)
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elvittem ellenőrzésre a problémát.
    Amint lesz ellenőrzésre jogosult Kolléga szolgálatban, hozom a választ.
    A hétvége miatt ez hosszabb időt is igénybe vehet, szíves türelmedet kérem. :)
     
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám nem tapasztalt problémát a farmodon.
    Minden számlálód rendben mutatja az eddigi teljesítést.
    Amennyiben nem ezeket látod, akkor végezz el egy takarítást a gépeden.

    upload_2026-2-21_11-34-47.png

    upload_2026-2-21_11-35-50.png
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  11. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Miért nem írja jóvá a városi projektben a feladat teljestését? "Használj 4 KK turbótrégyát itt, zuhatagok szigete" 4 fát megszórtam és mégsem tesz pipát.
    macimami158
    31461846

    Már nem aktuális. Félóra után kipipálta. Ilyen hosszú idő még egyiknél em volt.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.2.26
  12. Galadriel

    Galadriel Mindentudó orákulum

    Szép napot kívánok
    Tegnap végre elértem a 40. szintet, de nem tudom megnyitni a Napraforgódombon a következő területet. Pedig ezért csinálom egyáltalán a völgyet. Tudnátok segíteni? És ha kérhatném a jóváírási adatokat ís nézzétek mármert nem látta meg, mert nem vettem észre.
    Segítséget köszönöm.
    Gazda: Galadriel,
    ID: 14659457
     
  13. varga1234

    varga1234 Fórum bárója

    A segítségkérő topikba kelle irnom de nem tudok Kérdésem lenne a a gyopár jóváirással kapcsolatban .Én nem láttam hogy jóvá lett volna irva a tp .Meglehetne -e nézni ? Köszönöm ID:1484938 varga1234
     
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Az ügyed folyamatban van.
    Szíves türelmedet kérjük a megoldásig. :)
     
    Galadriel kedveli ezt.
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Tökéletesen jó helyre jöttél, az egyik Segítségkérő topikban vagy most. :)
    Ha kimész a Fórum főoldalára, akkor ezen a területen bármelyik topikot választhatod, mind Segítségkérő topik:

    upload_2026-2-22_12-1-45.png

    Az ATP-t Mindenki megkapta a szkript lefutásával, de ezt a Központ tudja ellenőrizni.
    Utal valami arra, hogy nem kaptad meg az ATP-t? Ha konkrétan tudod, hogy nem lett jóváírva és erről van mentett képed, - vagy bármilyen információd, ami arra utal, hogy nem - akkor azt hozd, kérlek.
    Azért mert nem láttad a felugró ablakot, az nem jelenti azt, hogy nem kaptad meg.
    (Akinek pl. szintlépés történt és ezáltal terület feloldás, vagy feladat teljesítés nem íródott jóvá szintén központi intézkedést igényel.)
     
    Galadriel kedveli ezt.
  16. varga1234

    varga1234 Fórum bárója

    a 27 szinten voltam kb 360 tp hiányzott amit teljesítetem mindennap belépek most a 28 szinten vagyok ha nem tudtok utánna nézni se baj
     
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kollégám ellenőrzése alapján jelenleg 372305 ATP-d van, amit Te is tudsz ellenőrizni.
    És azt is, hogy mennyi ATP-re van szükséged a következő szint eléréséig.
    Az első képen látszik, hogy 40.000 pont kell a 28. szint eléréséhez. 40000-35135= 4.865 + a 360 ATP = 5.225 ATP. 2 nap alatt ennyi ATP-t nem tudtál volna gyűjteni, ha nem kaptad volna meg a jóváírást.

    upload_2026-2-22_14-20-14.png
    upload_2026-2-22_14-15-51.png

    upload_2026-2-22_14-19-4.png
     
    Galadriel, aida2330 és varga1234 kedveli ezt.
  18. varga1234

    varga1234 Fórum bárója

    Köszönöm!
     
    Othep kedveli ezt.
  19. kamillka63

    kamillka63 Fórum-zöldfülű

    Szia!
    A gyopáron megkaptam mindent,de nem érzékeli a szintlépést.
    Rá tudnál esetleg nézni?
    kamillka63 ID 48610169
    Köszönöm szépen.
     
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elvittem ellenőrzésre a problémát.
    Amint lesz ellenőrzésre jogosult Kolléga szolgálatban, hozom a választ.
    Mivel hétvége van, ez hosszabb időt is igénybe vehet.
    Szíves türelmedet kérem. :)
     
    Galadriel kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.