Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    kérdésedet áthoztam ide, a Panaszláda nem alkalmas hely segítségkérésre.
    Az időre aratható mezők közül az Iroda részlegen a 23-as mező ad Csillagos érmét 20 óránként, illetve az 1. és 32. mezők Tappancslenyomatot adnak.
    upload_2026-3-5_13-40-15.png
    Csillagot nem tudunk szerezni az Iroda részlegen található mezőkről.

    A 23-as mezőhöz még nem adtad le az eventnövényt, itt még nem tudtál Csillagos érmét szerezni:
    upload_2026-3-5_13-53-4.png

    A Játék naplója alapján Te a 32-s mezőt arattad már 3 alkalommal, innen szereztél 3x3 Tappancslenyomatot, amellyel eddig 9 Tárgykeresős Mini-játékot játszottál le.
    upload_2026-3-5_13-51-8.png

    Ezt mutatja a lejátszott Mini-játékok számlálója is:
    upload_2026-3-5_13-54-6.png

    Csillagos érmét eddig 2 mezőn szereztél, a 37-s mezőről 2026-02-28 22:34:02-kor 20 db-ot, és a 29-s mezőről 2026-02-28 22:33:54-kor szintén 20 db-ot. Az eventboltban 2026-03-01 22:24:47-kor kiváltottál 3x Farmaranyat, ennek ára 40x Csillagos érme volt; ezt láthatod a boltban Te is:
    upload_2026-3-5_13-49-43.png

    Az Ismertetőt ITT éred el, javaslom újra átolvasni.
    Én nem látok Nálad semmi problémát, sok sikert a folytatáshoz!
     
  2. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Abban szeretnék felvilágosítást kapni, hogy sikerült hozzásjutnom a Sajtos eset felhősor 2 db (Irodai rémület és Robogós üldözés) dekorjaihoz vásárlás nélkül, míg a harmadikat a Detektívboltban kell megvásárolnom 100 Csillagos érméért Plusszos kivitelben. Farm név : franyo121 ID.: 36281016
    Előre is köszönöm a választ.
     
  3. mira2172

    mira2172 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok,segítséget kérek,két felhőre kitehetőt nem találok.az egyik :kertészeti robotika2,a másik:Fagyos banda.
    Előre is köszönöm a választ
     
  4. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ahhoz, hogy segíteni tudjunk, szükségünk lenne a Farm nevedre és a Farm ID-ra.
    Kérlek, pótold az adatokat.
     
  5. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    az Irodai rémület és a Robogós üldözés dekorokat a lejátszott mini-játékok haladási sávjából (bal oldali sáv) is meg tudjuk szerezni, lásd ismertető: <<ITT>>. A Kint és bent (+) dekor is megszerezhető ugyaninnen, de az nem rakható fel a felhőre közvetlenül, mivel az (+)-os dekor. Előbb területre kell kitenni és aratni a plusz jutalmakat, majd törlés után mehet a felhőre. Ez is kiemelésre került az ismertetőben.
    A felhősort kell az eventboltban kiváltanunk, mert azt nem tudjuk a haladási sávból megszerezni.
    További jó játékot!
     
    kigyo51 és Sali~*.* kedveli ezt.
  6. mira2172

    mira2172 Utánpótlás-írogató

    Farm nevem:mira2172
    farm ID:16499472
     
  7. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    köszönjük az adatok pótlását.
    A Kertészeti robotika 1 dekorod a Világítótorony területen található, a jobb alsó területen fogod megtalálni. Viszont fejlesztés már nincs hozzá a Pajtádban.
    A Fagyos banda dekorral nem rendelkezel. azért nem találtad meg.
    További jó játékot!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  8. mira2172

    mira2172 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a segítséget
     
  9. margit080351

    margit080351 Utánpótlás-írogató

    Szia! Szeretném kérdezni az esöőkabátot hol találom ? Köszönöm
     
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    macimami1958, -ágianyu33- és Luminary kedveli ezt.
  11. margit080351

    margit080351 Utánpótlás-írogató

    Moderátor által utoljára szerkesztve: 9.3.26
    Othep és Kuzdern kedveli ezt.
  12. KRYA

    KRYA Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni.
    Nem tudom a matricáimat elhelyezni.
    Csak a virágóra pörög,akár automatikus,akár egyéni elhelyezést kérek.

    Előre is köszi:

    KRYA ID 2000615
     
  13. moric67

    moric67 Fórum ismerője

    Sziasztok! nem találom a búbosbanka ólamat! megnéztem már mindenhol ránéznétek?
    moric67
    id10901150
    koszönom!
     
  14. zsike960

    zsike960 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok ! Szeretnék segítséget kérni,megváltozott a játékom mérete ,nem találtam semmit hogyan tudnám vissza csinálni mert ez zavaró hogy az alja nem látszik. Segítségeteket előre is köszönöm ! zsike960 ID:19085041
     
  15. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a Központ tud hibáról várhatóan csütörtökön kerül javításra.
    Az új matricák okoznak problémát (Ámor szezonosnál én is tapasztaltam).
    Türelmedet köszönjük a javításig.
     
    Luminary kedveli ezt.
  16. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a Szédült szántón fogod megtalálni, a bal felső sarokban nézz körül.
    További jó játékot!
     
  17. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    böngészőben vagy kliensben játszol?
    Ha böngészőben ott a CTRL és + gombbal tudsz nagyítani az oldal beállításon, és CTRL és - gombbal tudod csökkenteni a méretet.
    A beállításoknál tudod módosítani a Kliens méretét, fontos hogy a Mentés gomb ne maradjon el, majd újra kell indítani a klienst:
    upload_2026-3-10_12-20-55.png

    Sok sikert!
     
    kigyo51, zsike960 és Luminary kedveli ezt.
  18. KRYA

    KRYA Utánpótlás-írogató


    Türelmes vagyok , és köszönöm gyors válaszod.
    Üdv: K.A.
     
    Dolphin és Luminary kedveli ezt.
  19. zsike960

    zsike960 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen ! Sikerült !
     
    Dolphin kedveli ezt.
  20. Zafír0012

    Zafír0012 Fórum-zöldfülű

    Szia
    Segítséget kérek, mivel nem találom hol lehet megvásárolni a Répás-almás csatni receptjét. Elértem a lekvárfőző 4. szintjét és szeretnék csatnit keverni, de nem tudom hol lehet receptet megszerezni. A segítséget előre is köszönöm.
    Zafír0012, ID: 57909877
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.