Visszajelzés Éjféli verseny 3. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 11.3.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárása: 8.10.26, 04:56.
  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

  6. 6

  7. 7

  8. 8

  9. 9

  10. 10

Az eredmények csak a szavazat leadása után láthatóak.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nos, az én becsértékem 50- 70 között van. Csak még nincs felszállási engedélyem. :D
     
    genka53, vihence, kukori80 és 5 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez fontos... :inlove:
    Erről jut eszembe... 8)
    Egyszer régen valaki megdícsérte a fiamat... Milyen szép kisfiú...:inlove:
    Erra a fiam nagyon komoly képpel közölte.. Okos is vagyok:pxDxDxD
     
    hóóvirág, maszilva, genka53 és 14 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    250 felröpim van, viszont rémtökből van egy milla. A harmada már kész :D
    Azt hittem, hogy lányod van. :D
     
    GA-BI-O-Farm, vihence, -Holdfeny-. és 4 más kedveli ezt.
  4. cicimsincs

    cicimsincs Törzsjátékos

    Én szép is vagyok, okos is vagyok és szerény isxDxDxD
     
    inanna11, feki13, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ez nagyon aranyos. :D
    Akkor add el jó áron a rémtököt és vegyél belőle felrepit. :D
     
    Swartsch, genka53, GA-BI-O-Farm és 8 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)

    Már a repülőim is álmosak, nincs kedvük versenyezni tovább. Alszanak a hangárban. Azt hiszem én is követem a példájukat

    [​IMG]

    Holnap folyt köv :)
     
    hóóvirág, PZoli64, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mégsem végzek ma... elég volt... majd holnap:music:
    Jah, sejtettem....
    xDxDxD
    Hát 4 gyerkőcből a harmdikkéntszületett megkukacosodott születése előtt:p
     
    hóóvirág, genka53, inanna11 és 7 más kedveli ezt.
  8. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Hali... meg vannak a macskák, mind a kettő! Az igazi meg itt nyekereg, mert még nem kapott vacsorát. Nem lehet ilyen feszült helyzetben mindennel foglalkozni..... Jó éjszakát, szép álmokat! Folyt köv . reggel.
     
    maszilva, genka53, Zsuzsikan és 13 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    reggelt!
    Nem járok piacra. :)
    Event letudva, gazdaköri üres.
    Ezt akarom elérni jövő keddig. :D :p
     
    genka53, cirmi54, Samborg és 4 más kedveli ezt.
  10. Boccio71

    Boccio71 Fórumszaki

    trikolorban nyomod? xD
     
    Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  11. bazsika.betti

    bazsika.betti Utánpótlás-írogató

    Sziasztok :)
    Mire való a steam jegy? Kérlek írjátok meg, köszönöm :)
     
  12. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

  13. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Szép péntek 13.-a délelőttöt kívánok.
    Event lerendezve.:) Jöhet a hétvége. A bahás eventet max. vasárnap fogom tudni csinálni.
    Hát nem azért, de aki csak simán csinálja és nem nagyon tud gyorsítani a gazok érésidején, matekozhat hogyan lesz kész.:sleepy:
    Nagyon túlgondolták a felröpi mennyiséget.

    [​IMG]
     
    hóóvirág, Swartsch, PZoli64 és 15 más kedveli ezt.
  14. bazsge

    bazsge Törekvő

    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni, hogy felső és alsó szint közötti váltás estén kell plussz üzemanyag?
     
  15. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia!
    Igen kell 1 alap üzemanyag.
     
    Swartsch, inanna11, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  16. bazsge

    bazsge Törekvő

    Köszönöm szépen!
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Szia Gabi!

    Gratulálok neked! :) Majd jelentkezem, hogyan is haladok. Nem izgulok, hiszen csak játék! :)
     
    Swartsch, genka53, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  18. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült


    Szia

    Az 1-5-höz kész a növény és felröpi, de a 6.-hoz várom a "nagy" bejelentést illetve a 14 órakor kezdődő baháshoz is.:)
    Remélem jön 1 tápos és bomm is, ha nem, akkor szombat délután ezek nélkül :cry: .... A kicsimen még hibádzik kb. 300 felröpi.

    A nagyomon kész lett a 2 állandó teliholdas gazdakör is :

    [​IMG]

    Na, megérkezett, de 2 tápos !
    https://board-hu.farmerama.com/thre...nyésztés-luxus-bájital-csomagok-vására.27540/
     
    Swartsch, genka53, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt

    Most derült ki... nem felreppenő hiányzik... hanem pár növény is:wuerg:
    Szóval az utolsó repcsi célba érésére várni kell még egy kicsit... 8)
    Izgulni nem is szabad a játékon8) Csak játszani kedvedre:inlove:
    Én az utóbbi időben azon izgultam felveszik e a két álomsuli -6 osztályos gimi - valamelyikébe a lánykámat... :)
    Megvolt minden... írásbeli szóbeli... S bejutott mindketőbe... most el kell dönteni melyik a jobb.. melyik legyen a nyerő... ;)
    Sokkal nehezebb döntés mint a mit ültessek a horrorkertbe...xDxDxD:cry:
     
    hóóvirág, ádám1014, maszilva és 6 más kedveli ezt.
  20. cirmi54

    cirmi54 Rutinos

    Event letudva, gyorsan végigrepültem! Felhőn a kitehetők! xD
    Üdv. gazdatársak! :)
     
    genka53, cicimsincs, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.