Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A javítás megtörtént.
    Egy ki-belépést követően ellenőrizd kérlek.
    További jó játékot!
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  2. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az animációt kikapcsoltam nálad.
    Ezeket a tanácsokat nézd még át légyszíves:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/javaslatok-a-lassú-akadozó-játék-ellen.24566/

    Az ismertetőben le van írva, hogy csak akkor nem menti el a lerakott darabkákat a rendszer, ha nincs jó helyen. Egyébként kilépéskor, frissítéskor a már jó helyen lévő darabok a helyükön maradnak.
    upload_2026-3-20_11-37-31.png upload_2026-3-20_11-38-44.png upload_2026-3-20_11-39-45.png
    Láthatod a képeken, amit ellenőrzéskor csináltam. elkezdtem a kirakóst, ami jó helyen van, az ott is maradt ismételt belépést követően is. A piros nyíl mutatja, hogy a darabka még forgatható - ott van a puzzle közepén a fehér környíl. Amíg az ott van, addig nincs jó helyen a darab.

    Sok sikert!
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  3. Öcsipapi

    Öcsipapi Fórum-zöldfülű

    Segítséget kérek! Az új, mesterkurzus 3. feladata: takaríts be 185 JÉGVIRÁG tételt a főfarmon. Nincs ültethető jégvirág, nem található meg sehol. Mi a teendő?
    Név: Öcsipapi
    ID: 7541707
     
  4. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A projekt cserélve, folytathatod a Mesterkurzust.
    Sok sikert!
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönöm a gyors javítást8)
     
    Luminary és macimami1958 kedveli ezt.
  6. Henrietta1974

    Henrietta1974 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm
     
    Luminary kedveli ezt.
  7. zolle72

    zolle72 Utánpótlás-írogató

    Szia. A mesterkurzus jégvirágot kér de az nekem nincs. zolle72 ID:27722635 . Előre is köszönöm a segítséget.
     
  8. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Sziasztok!

    Nekem is problémám akadt a fürge malommal. Megvettem a bővítést, de az egyik helyről az erdei macska tápja átkerült a másikra és a fürge résznél nem látszik semmi, várakozik még 3 db. Viszont mikor szerettem volna indítani, azt írja, minden rekesz foglalt. De akkor miért üres az, amit megvettem?
    A trópusiban szépen megy a hegyi gorilla..
    Mit rontok el?

    hóóvirág
    6723504
     
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Többszöri ki be lépés... takarítás... aztán magától megoldódik...
    s utána újra ott a probléma...
    kb nem tudom mitől javult meg másodszorra ... lehet átment neki amit mondtam....
     
    vihence kedveli ezt.
  10. GoodX

    GoodX Junior szaki

    a zuhatagok szigete másnál sem reagál semmire ? nem lehet rajta aratni !!!!! miért nem lehet hibamentesre csinálni a játékot ?
     
    rjolka kedveli ezt.
  11. tyúkól1017

    tyúkól1017 Haladó

    Szia! Köszi szépen, már rendben van.
    Viszont lenne egy új kérdésem: Mesterkurzusban az a feladat, hogy teljesítsek egy megrendelő összes rendelését, ez mit jelent? Két megrendelőt megcsináltam, de nem írta jóvá, vagy az összes megrendelőt kell teljesíteni?
    Köszi a segítséget!
     
  12. tyúkól1017

    tyúkól1017 Haladó

    Szia! Lenne még egy probléma: már napok óta tapasztalom, hogy ha kézzel akarok aratni, vagy csak rámegyek a kurzorral, nem tudom learatni, nem mutatja, hogy az konkrétan melyik fa vagy ól. Most a Zuhatagon jártam így, de a többi területen is tapasztaltam. Frissítettem F5-tel, újra indítottam a gépet, elemet is cseréltem az egérben. Nem tudom behatárolni, hogy konkrétan a farmok melyik része, mindegyiknél változó.
    ID: 38443950 tyúkól1017
    Köszönöm a segítséget!
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  13. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Mutatta az, csak nem ott ahol szeretted volna. Átállítottam neked a beállításoknál, hogy mutassa az információt a kurzorral való rámutatáskor is. Ha, ez nem megfelelő, nem erre gondoltál, akkor vissza lehet állítani.

    További jó játékot!

    Szia!

    Sajnos a feladat szövege hibás. 3 megrendelőt kell teljesen kiszolgálni, akkor lesz kész a feladat

    upload_2026-3-20_23-39-7.png

    Sok sikert!
     
    Utoljára szerkesztett: 20.3.26
    vihence kedveli ezt.
  14. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!
    A projekt cserélve, most már folytathatod a Mesterkurzust.
    Sok sikert!
     
    vihence kedveli ezt.
  15. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Sajnos a malom hibáját csak hétfőn tudják javítani, azt az ígéretet kaptuk:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/hibák-a-játékban.27601/

    Köszönöm a türelmet.
     
    hóóvirág, -Holdfeny-. és vihence kedveli ezt.
  16. irkuvasz

    irkuvasz Törzsjátékos

    Szia, Nálam is van ez a probléma és állandóan lefagy, nem lehet normálisan játszani. Most kezdtem a napot de már 4-szer ki-be léptem, nem tudtam a malmot sem mindig indítani, de mikor visszaléptem elindult az amit betettem, a piacon sem tudom beírni az árat és még egyébb problémák adodnak. Élvezhetetlen, főleg mikor még az ember ideje is szükös nem lehet végig érni az aratással.
     
    GoodX, bogisaci60, miniowl és még 1 ember kedveli ezt.
  17. GreekYogurt

    GreekYogurt Rutinos

    Sziasztok!

    A Kerge kertben ismét megjelentek nálam a csengőpengős fatáblák.

    GreekYogurt
    ID:56621895
     
    miniowl és rjolka kedveli ezt.
  18. kroki57

    kroki57 Járnitanuló

    Fél óra alatt harmadszor F5, ki-be lépés, lefagy.
     
    bogisaci60 és rjolka kedveli ezt.
  19. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok! Egyik területről a másikra átlépni csak ki- belépéssel tudok. Egyfolytában törlöm a sütiket és a gyorsítótárat. Öt óra óta kínlódok. Aratásnál is csak a virág forog. ID: 12389872
     
    bogisaci60 kedveli ezt.
  20. kelemeny

    kelemeny Fórumgróf

    Sziasztok !
    A piac nem működik rendesen !
    Nem lehet összeget beírni csak a csúszka működik.
    Ismét megjelentek a csengőpengős táblák !
    Ez most már minden event kezdeténél így lesz ?
     
    Agi_2014 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.