Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ádám1014

    ádám1014 Fórum ismerője

    Sziasztok!

    A játék egy hibahalmaz! Fel sem tudom sorolni.. Minden területen minden tevékenységben hibák vannak. Ha géppel, ha kézzel aratsz akkor is. Random ólakat-fákat-területkockákat "nem látja" az egérmutató, állandó f5 frissítés kell. Ezeket frissítés ki-belépés utás sem látja.
    A reggeli szokott tevékenységem végrehajtása egy borzalom, és nem is sikerült mindent úgy megcsinálnom ahogy szoktam. A kerge csak kézzel!!!! aratható, már ha tudod a megjelent fatáblák miatt! A teliholdas területen is jelennek meg radom hibák, aratógép-vetőgép használatakor elkezd a virág pörögni....f5 utána sikerül csak.

    Ez kb. ugyanaz a hibahalmaz ami március közepe táján jelentkezett- megspékelve a teliholdas területtel. Ezt pedig azért írom,mivel nem rendezgetem át a farmom, és azok az ólak-fák amelyen nem voltak kattinthatók akkor, ugyanúgy most sem kattinthatóak egérrel "nem látja" őket!!
     
    Utoljára szerkesztett: 21.3.26
    *Gizus*, barbapapa13, fcsilla és 4 más kedveli ezt.
  2. kigyo51

    kigyo51 Fórum nagymestere

    T. Moderátor!

    Nálam kliensen zavar támadt az erőben. A Zuhatagok sziget játékmezője dadogós lett. Azaz hol kattintható, hol nem, ez területileg értendő és nem időben. Vagyis kézzel a nagy része nem kezelhető. ( én farm munkásokat használok, de mellettük is szükség van a kézi rendezgetésre.) /ez a hiba Brave böngészőben nem jelentkezik. / Cseréltem a klienst, iObit Uninstaller, iObit Advanced Systemcare, cCleaner restart, a hiba nem javult meg./
    Gazda: kigyo51
    ID:16990724

    A malomban is csak kliensen jelentkezik az alábbi fotón látható felírat:

    [​IMG]
    Az "mlf.windows.mill.lockedSlot.unlock.btn" felírat vélhetően icipici program hiba.
     
    ádám1014 kedveli ezt.
  3. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum veteránja

    Sziasztok,
    Nálam is ugyanez a gond, lefagy a játék, ki-belépés, frissítés megy állandóan. De az új projekt tábla bezzeg állandóan felbukkan :mad:
     
    Wehi és ádám1014 kedveli ezt.
  4. Krisi

    Krisi Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Nekem az lenne a kérdésem, hogy a sok lefagyás és újraindítás miatt a learatott értékek elvesznek-e, mivel az aratás után közvetlen lefagy.Van ideje elmenteni a dolgokat?
     
  5. ádám1014

    ádám1014 Fórum ismerője

    Szia!
    Nem vagyok szakértő ebben, de a tapasztalatom szerint, ha a netkapcsolatod rendben van, akkor az adatok a farmodról meg fognak érkezni oda ahova kell nekik, és így az "értékek" számolódnak/elmentésre kerülnek rendesen.
     
  6. tyúkól1017

    tyúkól1017 Haladó

    Köszönöm a segítséget, kurzor működik, Mesterkurzoson tovább tudtam lépni!
     
    Othep és Luminary kedveli ezt.
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok.

    A Központ tud a hibákról.
    Hivatalos: https://board-hu.farmerama.com/threads/hibák-a-játékban.27601/

    A javításig szíves türelmeteket és megértéseteket kérjük. :)
     
  8. lompi01

    lompi01 Kivételes tehetség

    Gyopárvölgyben Falu főtere, elkészítettem 4 db műkertész 3 jelvényt, Füles Karcsi 38, de nem jelenik meg a pipa
    12081232
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A probléma ellenőrzése kicsit elhúzódik.
    További szives türelmedet kérjük. :)
     
    macimami1958 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét.

    Egy ki-belépést, vagy újbóli játékba lépést követően átveheted a jutalmakat.
    Ne felejtsd el már most leokézni a következő küldetést!

    Köszönjük a türelmedet. :)
     
    macimami1958, lompi01 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. mudi195119562001

    mudi195119562001 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Bocsánat, ha nem jó helyre írok, nekem is ez a problémám 4 megrendelőt kiszolgáltam és még sem lett kész a feladat, nem lett kipipálva, kérek segítséget-, köszönöm szépen!
     
  12. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Tanyaházas megrendelőket szolgáltál ki?
    Akkor is be lehet menni kiszolgálni őket, ha éppen nincs szezon.
    Ha igen, és így sem teljesült a feladat, akkor kérlek, hozz farmnevet, és ID-t, mert csak ezek birtokában tudunk ellenőrzést végezni.
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  13. kelemeny

    kelemeny Fórumgróf

    macimami1958 és Othep kedveli ezt.
  14. mudi195119562001

    mudi195119562001 Utánpótlás-írogató

    Szia! Köszönöm szépen gyors válaszodat, most tanyaházas megrendelőket szolgáltam ki és megkaptam a jutalmat! Köszi
     
    macimami1958 és Othep kedveli ezt.
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Rendben, köszönöm a visszajelzést.
    További jó játékot. :)
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Köszönöm a visszajelzést.
    További jó játékot. :)
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  17. Tundeati

    Tundeati Járnitanuló

    Sziasztok
    Valaki elárulná nekem mi az a " Teff " ?
    Mesterkurzusban van : Takaríts be 74 Teff tételt. Fő farm
    Köszi !
     
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    258. szintű növény a vetőtáblán.


    Teff[​IMG][​IMG]258.17:4540797718295gabona

    Gondolom, nem vagy még ezen a szinten.

    Kérlek, hozz farmnevet és ID-t, hogy lecserélhessük a feladatot.
     
  19. Tundeati

    Tundeati Járnitanuló

    Szia. Köszi! Név: Tundeati Az ID : 2423721
     
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Köszönöm az adatokat.
    Elvittem ellenőrzésre a problémát.
    Amint lesz ellenőrzésre jogosult Kolléga szolgálatban, hozom a választ.
    A hétvége miatt ez hosszabb időt is igénybe vehet, szíves türelmedet kérem. :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.