Visszajelzés Különleges akciók csevegője

Discussion in 'Aktuális témák megbeszélése' started by FA-HU, Mar 25, 2026.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. FA-HU

    FA-HU S-Moderator Team Farmerama HU


    Kedves Játékosok!

    Ebben a témában van lehetőségetek a különleges akciókról beszélgetni.
    Egy új megvásárolható felhősorról, új és korábbi csomagajánlatokról és minden egyéb, még nem ismert különlegességekről.


    Ebben a témában kizárólag a különleges akciókkal kapcsolatos hozzászólások elfogadottak. Minden további hozzászólás off-nak minősül és törlésre kerülnek.

    A visszatérő mini-eventekkel kapcsolatban az alábbi témában van lehetőségetek beszélgetni:
    >> Visszatérő mini-eventek csevegője <<


    A fórum szabályzata ebben a topicban is érvényes: A Fórum szabályzata
    Érdemes ezeket átolvasni, mert a szabályok nem ismerete nem mentesít azok be nem tartása alól.

    Együttműködésedet köszönjük!

    Eredményes fórumozást kíván,
    A Farmerama csapata

    [​IMG]
     
  2. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Mivel bezáródott a másik topic így nem tudom linkelni SAJÁT MAGAM xD Így tudom csak idézni a nemrég írt írásomat:
    "Szerintem nincs neki extra jelentősége. Gondolom a nagyoknak bőven van az FP-ből is, tehát nagy meglepetést nem tudnának okozni. Még az én pajtámban is közel 7.000db várja a felhazsnálást (mondjuk én alig veszek meg havonta onnan valamit, területek sincsenek maxon mert nincs értelme kiváltanom mindaddig még nem tudok rá kitenni valamit). Hasukra csaptak és betettek valamit az ajánlatba, azon se lepődtem volna meg ha a helyén 10db havermackó van, na de nem a plusszos verziója :D

    Indokolatlan össze visszaság, mint a hétfőre ígért javítások...:D"

    A guta üsse meg őket, hogy ezt bezzeg meghallgatták...
    https://board-hu.farmerama.com/threads/retró-jutalmazótárgy-csomagok-vására-2026-március.27631/
     
  3. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült


    Szia

    Majd a következőben jön Jack + Virágfestéses akcióxD+ ami most nincs bennexD

    Atyaég! Újra kell tanulni a fórum használatát:cry:mit-hol -hova.....

    https://board-hu.farmerama.com/posts/1502553/
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!

    Éhes farmer Jackról és virágfestésről álmodik? Szép álmokat, talán egyszer teljesül az álmod :)
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Amíg nem külső helyre akarnak irányítani... addig nincs gond... 8)
    A sok sallang eddig is felesleges volt...:music: Egyszerű ésszerüsítés... ;)
    A havermackó megvételén gondolkozom... ;) jah nem... xD
     
  6. MissL

    MissL Fórumprofi

    Sziasztok, a kis vakond és társai a földeken nálam semmit sem csinálnak hiába kattintok rájuk. Egyik földen sem.

    Megnéznétek kérlek? :)

    Szalacsinéni ID: 15014111
     
    szöszi50 likes this.
  7. GreekYogurt

    GreekYogurt Rutinos

    Szia!

    Nálam sem csinálnak semmit.
    Ha csak ennyi a "tréfa", hogy megjelentek akkor inkább erről nem is írok véleményt.
    Lehet, ha beérik az a növény ami az adott földterületen van és akkor kattintasz majd rá akkor ad esetleg valami kis meglepetést.
    Én ebben bízom mert egyébként enélkül semmi vicces vagy értékelhető nincs az egészben.
     
    Dr.Szotyoládé and libuskafarm like this.
  8. MissL

    MissL Fórumprofi

    Szia, a többieknél átvisz valami másik területre...
     
  9. GreekYogurt

    GreekYogurt Rutinos

    Igen (a Föld alatti földterület), mondjuk a Kerge Kertbe vagy a Tölgyesbe stb. de ennyi.
     
  10. libuskafarm

    libuskafarm Fórumőrült

    Én most arattam le mindent, de nem látok semmi változást, nem is tudom mit kaptam vagy nem kaptam :) Elültettem újra, de ismét megjelentek ugyanazok.
    Felőlem maradhatnak, hisz úgy sem érek rá nézegetni őket :D
    Érdekes, hogy senki semmit nem ír róla, pedig ez fontos lenne mit akarnak azok a bigyók :D
     
  11. GreekYogurt

    GreekYogurt Rutinos

    Jó, akkor ez nem jött be. :)
     
  12. MissL

    MissL Fórumprofi

    Én reggel arattam, amikor már ott voltak, de sehová se vitt :) Jó lenne tudni, hogy kellene-e kapni vmit ha kattintok vagy csak simán dekorok.
     
    libuskafarm and GreekYogurt like this.
  13. libuskafarm

    libuskafarm Fórumőrült

    Bezzeg a napi projekt minden oldalon felugrál, csak győzzem csukogatni :cry:
     
  14. Hofeher1

    Hofeher1 Utánpótlás-írogató

    mire jó a 8x terület ha nem hat rá semmi még a csatni sem ?

    meg nem is ad 8at csak 7et
     
    Last edited: Apr 1, 2026
    fcsilla and Doggyra like this.
  15. Dr.Szotyoládé

    Dr.Szotyoládé Törzsjátékos

    Szia! Nekem semmit nem adott, de elvitt a malomba, más földekre, csak azután lehetett az elültetett növényt learatni. Időrablás, nem vicces, sőt bosszantó! Talán ez a kínai humor!>:(
     
  16. Kertlandia

    Kertlandia Járnitanuló

    Sziasztok!

    Ez valami tréfa, hogy a kirakott, beültetett földek között ilyenek jelennek meg, hogy "tündér gyűrű", "földalatti földterület"? Kell ezzel tenni valamit?
     
  17. Kisfenyő

    Kisfenyő Fórumelemző

    Sziasztok!
    Nem találok semmilyen tájékoztatást az új földterületről ! Lehet nem voltam figyelmes, de ha lenne egy link erről, akkor megköszönném, ha valaki ide betenné, hogy tájékozódjak az újdonságról.
    Köszönöm előre is !
     
  18. CsőszMester

    CsőszMester Utánpótlás-írogató

    Szia! A varázslóinasok farmos pletykapartija fórumán találtam választ az új földterületre. Amikor a földterületet kézzel rakod ki, ott találod a plusz földterületeket.Az egyik több hozamot ad, míg a másuk az érésidőt lassítja, de kevesebb termést hoz.

    Szia! A varázslóinasok farmos pletykapartija fórumán találtam választ az új földterületre. Amikor a földterületet kézzel rakod ki, ott találod a plusz földterületeket.Az egyik több hozamot ad, míg a másuk az érésidőt lassítja, de kevesebb termést hoz.
     
  19. ginacica

    ginacica Junior szaki

    Sziasztok mikezek a felugrók a földeken?Vicc vagy van jelentőségük? Köszönöm
     
    János1957 likes this.
  20. krisztabanya

    krisztabanya Kivételes tehetség

    Te vagy legalább a 6. aki ezt kérdezte velem együtt, de egyikre se ment válasz. Lehet, hogy ez is csak egy áprilisi tréfa???
     
    János1957 likes this.