Kérdések, amikhez nem találtál topicot

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FA-HU, témanyitás ideje: 25.3.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Abban kérek segítséget, hogy a most futó telihold eventről hol találok leírást vagy előzetest?
    https://ibb.co/HTtJyLjg
     
  2. -mala159-

    -mala159- Járnitanuló

    franyo121, Sali~*.* és Luminary kedveli ezt.
  3. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

  4. mami531953

    mami531953 Törzsjátékos

    Sikerult belepni mind a bongeszoben mind a kliense-ben.Koszonom szepe.
     
  5. retek.katalin

    retek.katalin Fórum ismerője

    Köszönöm a válaszod, ez megy a lecsóba :)
     
    Kuzdern és Luminary kedveli ezt.
  6. pappgera

    pappgera Törzsjátékos

    Sziasztok
    Az lenne a kérdésem ha a malomban egyszerre pörgetek 4x20 db-ot a 99-ből , marad a végén19 darab, amelyet megint elinditok és csak egyetlen egyet pörget és 18 pörgetés elvész. Miért van ez, már többször is észrevettem.
     
  7. Luca_511

    Luca_511 Fórum bárója

    A kérdés az, hogy az új terményes ól beletartozik-e a rémtermékeket növelő bónuszba?
     
  8. Menitala

    Menitala Fórum nagymestere

    Hogyan szerezhető meg a Szőrössün?
    Elnézést kérek, olvagatom a feladatokat - nem találom!
    Hétvége, sűrű!
    Köszönöm! Üdv
     
  9. Luca_511

    Luca_511 Fórum bárója

  10. ambrusne

    ambrusne Kivételes tehetség

    Segítséget kérek!
    Teljesen elakadtam - Hátizsák 5/5 és nem tudok tovább lépni!
    Sok feladat és egyre kevesebb idő van! Köszönöm a segítséget! Kellemes hétvégét kívánok! Üdv
    Ambrusné ID 9434161
     
  11. -mala159-

    -mala159- Járnitanuló

    Szia,

    Ki kell ürítened a hátizsákodat, meg tudod ezt tenni?

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 17.4.26
    Luminary és farmerSS kedveli ezt.
  12. h.mate

    h.mate Junior szaki

    Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni ! Hol tudjuk megszerezni a felhőre a kitehetőket ? Fél órája olvasom az ismertetőt , de ott csak a felhőt találom a nyeremények között , de a rátehető juhéj , gombatánc , erős macska kitehetőket nem . Igaz már 79 éves vagyok , de a szemem még jó ! Előre is köszönöm a segítséget
     
  13. -mala159-

    -mala159- Járnitanuló

    Szia,

    II. rész --Az event második felvonási része 2026-04-22 14:00-kor nyílik meg.
    [​IMG]
     
    Luminary kedveli ezt.
  14. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Íme: #3
    A Csillámgombák ürege pályán felhasznált energia mennyiség számít csak!

    "Eredmények" fül alatt megtalálható követelmények:


    Elhasznált energiaNyeremény
    2001x Matrica
    400Farm szint x 1.200 TP
    6001x Szezonzseton
    8001212x Szezon-jutalompont
    10001x Juhéj! (+)
    12005x Szupertáp
    13001x Gombautánzat (+)
    15001212x Szezon-jutalompont
    17501x Erős macska (+)
    19501x „Piccolo” titokzatos láda

    Sok sikert, szép 7végét kívánok. :)/„Akit az istenek szeretnek, örökre meghagyják gyereknek.” Szerzője: Heltai Jenő
     
    Luminary, farmerSS és cicimsincs kedveli ezt.
  15. zsizsi1419

    zsizsi1419 Utánpótlás-írogató

    Kérlek segíts! Vettem több Bon Iranu talányos tiki tenyészetet, és nem találom hol van. ID 17604118 Köszönöm
     
    Doggyra kedveli ezt.
  16. Luca_511

    Luca_511 Fórum bárója

     
  17. GreenmesteRbá

    GreenmesteRbá Utánpótlás-írogató

    Szia! Miért nulla a csereérték a vonatosnál ?? Mennyit kell bepakolni így?
     
  18. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Nekem meg se mozdul, hiába kattintgatok a vonatra.
    Majd később talán ez is jó lesz
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.4.26
  19. whiteswam11

    whiteswam11 Törekvő

    Szia! Át -
    alakítót kellene leaadnom,de nem tudom mi az, hol találom? köszi a segítséget. ID:21206344
     
  20. GreenmesteRbá

    GreenmesteRbá Utánpótlás-írogató

    Nulla..... ?
     

    Csatolt fájlok:

    • farm.jpg
      farm.jpg
      Fájl mérete:
      118.5 KB
      Megtekintések:
      36