Kérdések, amikhez nem találtál topicot

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FA-HU, témanyitás ideje: 25.3.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Igen, bele.
    Ahány bónuszt aktiválsz, annyiszor +2 terméket arathatsz.
    További jó játékot!
     
    Sali~*.* és Luca_511 kedveli ezt.
  2. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Kattints a vonatra, válaszd ki hogy miből szeretnél beadogatni, és utána már indíthatod is a vonatot.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  3. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ez a pontos szöveg:
    upload_2026-4-17_17-8-9.png

    Menj a Gyopárvölgybe és az átalakítóban indíts valamit, humuszt, faanyagot, szerszámkészletet, amit épp indítani tudsz. Majd, ha kész, akkor takarítsd be.
    upload_2026-4-17_17-12-19.png

    Sok sikert!
     
    Sali~*.* és -ágianyu33- kedveli ezt.
  4. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ellenőrzésem szerint 2026-04-17 12:45:33 órakor 4 darabot vásároltál az új titok ólból.
    A Zuhatagok szigetén van 4 darab kihelyezve:
    upload_2026-4-17_17-20-29.png

    További jó játékot!
     
    Doggyra és Sali~*.* kedveli ezt.
  5. Luca_511

    Luca_511 Fórum bárója

    Köszönöm a választ. :)
    Ez esetben ránéznél kérlek az oldalamra, hogy az előző aratásból miért kaptam csupán 2 db-ot két bónusz mellett?
    Amit most arattam, az 5 db-ot adott.
    Luca_511 ID: 13667325
     
  6. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!
    Mivel a délelőtti aratást log hiányában nem látom, így továbbítottam a központba.
    Türelmedet kérem.
    Köszönöm.
     
    Luca_511 kedveli ezt.
  7. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A 4x hiányzó Ketchup jóvá lett írva a farmodon.
    Egy ki-belépést követően ellenőrizd kérlek.
    Köszönöm.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.4.26
    Luca_511, Doggyra és cicimsincs kedveli ezt.
  8. Luca_511

    Luca_511 Fórum bárója

    Köszönöm szépen a törődést. :)
     
    Othep és Luminary kedveli ezt.
  9. ambrusne

    ambrusne Kivételes tehetség

    Köszönöm szépen a törődést! Nem tudtam kiüríteni - nem megy tovább.
     
    -mala159- kedveli ezt.
  10. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Én azt látom nálad, hogy sikeresen kiürítetted, begyűjtötted a Hátizsákot. Érdemes a lakattal lezárt területeket feloldani, ehhez ki kell váltani a 3 Hátizsákot a Barlangkutató boltból.
    Ha, te nem ezt látod, akkor lépj át másik böngészőbe, vagy kliensből böngészőbe. Ha, akkor sem jó, akkor takaríts, kérlek! Töröld a sütiket és ürítsd a gyorsítótárat.
    upload_2026-4-17_21-14-39.png

    Ha, mással is problémád van, akkor gyere vissza.

    Sok sikert!
     
  11. krisztabanya

    krisztabanya Kivételes tehetség

    Sziasztok! Ha leszedtem az első táblát hogyan lehet új táblát kapni. 1 db páratlan maradt meg és nem tudom hogyan tovább.
     
  12. olgica48

    olgica48 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Honnan lehet szerezni horror ketchupot?
     
  13. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

  14. aida2330

    aida2330 Fórumfelvigyázó

    Szia,
    ásóval ki tudod venni - először az ásóra, majd utána a csempére kattints. Kötéllel tudsz lemenni a következő táblához, ott, ahol a lyuk van.
     
    krisztabanya kedveli ezt.
  15. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Sziasztok. Valami nem stimmel a mesterkurzusnál. Ha van kapacitásotok, időtök ránéznétek? Tegnap este még volt bőven idő, az utőlsó feladatra. Reggel beléptem, (még mindig volt idő) learattam a hiányzó erdeimacskát, erre visszament az 1 szetthez és rögtön kiírta hogy új szett érhető el. Ez így nem fer.
    macimami1958
    31461846
    :cry:
     
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elvittem ellenőrzésre a problémát.
    Amint lesz ellenőrzésre jogosult Kolléga szolgálatban, hozom a választ.
    Ez a hétvége miatt hosszabb időt is igénybe vehet. Szíves türelmedet kérem. :)
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  17. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Köszönöm szépen, várok türelmesen.
     
    Othep kedveli ezt.
  18. agikka

    agikka Törekvő

    Sziasztok , olyan kérdésem lenni, hogy mitöl függ ,hogy a kerék egyszer mindjárt lepögreti a megadott mennyiséget, néha meg ki kell várni hogy egyesével lepörgesse a pl.a 20 pörgetést, köszi szép hétvégét
     
  19. Enikő65

    Enikő65 Fórum ismerője

    Érdeklődni szeretnék hogy azok akik megvették a " Bon -Irau "csomagot és csak a kötelező Szőrössün lakot kapták az teljesen korrekt velük szemben ? >:(:wuerg: Talán ez volt az utolsó csomag amit vettem :wuerg:>:(
     
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Amikor elindul a pörgetés, megjelenik egy kettős nyíl, azt kell megnyomni az animáció átugrásához:

    [​IMG]

    Tanulmányozd át az ismertetőt, biztos találsz benne újdonságot: >> Kerekkerék <<
     
    agikka és macimami1958 kedveli ezt.