Visszajelzés Visszatérés Csontzörgetővölgybe - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -Sudden-, témanyitás ideje: 15.4.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

  1. 1

    87 szavazat
    41.6%
  2. 2

    10 szavazat
    4.8%
  3. 3

    5 szavazat
    2.4%
  4. 4

    5 szavazat
    2.4%
  5. 5

    13 szavazat
    6.2%
  6. 6

    3 szavazat
    1.4%
  7. 7

    3 szavazat
    1.4%
  8. 8

    9 szavazat
    4.3%
  9. 9

    7 szavazat
    3.3%
  10. 10

    67 szavazat
    32.1%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Gabi051955

    Gabi051955 Járnitanuló

    Sziasztok!

    Az első etapnak akkor van vége, ha a 17 küldetés megvan? Csak csinálom, de nem tudom meddig.
     
  2. zsuzsa-mama

    zsuzsa-mama Fórum admirálisa

    Sziasztok !

    van 43 kévém az energia szintem mégis 0. Mit csinálok rosszul. Ki-be léptem, akkor is semmi. Tapasztalat valakinek?
    Lassan az én energia szintem is 0 lesz, ha így haladok !:(
     
    szöszi50 kedveli ezt.
  3. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Nem a küldetések teljesítése a fontos, hanem az Elhasznált energia teljesítése.

    Az első és második részben is 1950 elhasznált energiával tudod teljesíteni az eventet.

    Csempék leszedésével tudsz haladni.

    A Csillámgombák ürege pályán felhasznált energia mennyiség számít csak!

    "Eredmények" fül alatt megtalálható követelmények:


    Elhasznált energiaNyeremény
    2001x Matrica
    400Farm szint x 1.200 TP
    6001x Szezonzseton
    8001212x Szezon-jutalompont
    10001x Juhéj! (+)
    12005x Szupertáp
    13001x Gombautánzat (+)
    15001212x Szezon-jutalompont
    17501x Erős macska (+)
    19501x „Piccolo” titokzatos láda

    Szia

    Kezdj el játszani. Szedd le az azonos csempéket. Amikor nem tudod, akkor jobb oldalt kattints a kávés csészére és töltsd fel az energia-szintet max. 200-ra és tudod folytatni a mini-játékot.
    A hátizsákot is felfejlesztheted, és ha teli van (szedtél le nyereménycsempéket is) akkor ürítsd ki, de csak akkor tudod, ha van legalább 25 energiád. Ha nincs, újfent kattints a kávés csészére és töltsd fel az energiát.
    Érdemes átolvasni a tavalyi ismertetőt is, ott részletesen le van írva a játék menete, csak pár módosítás lett az ideiben eszközölve.

    https://board-hu.farmerama.com/threads/csontzörgetővölgy-2025-október.26964/#post-1471160

    [​IMG]
     
    macimami1958, PZoli64, vihence és 6 más kedveli ezt.
  4. zsuzsa-mama

    zsuzsa-mama Fórum admirálisa

    Köszönöm szépen ! Tavaly piff-puff megcsináltam, Most valahogy nem vagyok formában. Jó érzés, hogy mindig segítő kész vagy.
     
    macimami1958, farmerSS, szöszi50 és 4 más kedveli ezt.
  5. Tundeati

    Tundeati Járnitanuló

    Sziasztok. Ha lecsúszok a következő barlangba , utána vissza tudok menni az előzőbe?
     
  6. ördög0

    ördög0 Fórumelemző

    Szia!
    Nem tudsz vissza menni
     
    farmerSS és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!
    Nekem már az olvasáshoz is sok energiára van szükségem. :D ;)
     
    Rizstej, macimami1958, PZoli64 és 10 más kedveli ezt.
  8. Kuzdern

    Kuzdern Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Én úgy érzem kész vagyok, már a piccolot is feldobta :D
     
  9. mami531953

    mami531953 Törzsjátékos

    En is megkaptam a Piccolot,de az egesz eventmenetbol semmit nem ertek.
     
    zsuzsa-mama, farmerSS, Zsuzsikan és 2 más kedveli ezt.
  10. ambrusne

    ambrusne Kivételes tehetség

    Három különböző csempe maradt. Van növény és kávé is!!!
    Mi lesz a sorsa? Hogyan lehet tovább haladni? Köszönöm a segítséget! üdv
     
  11. -mala159-

    -mala159- Járnitanuló

    Szia,

    Használj ásót, ha üres mezőt szeretnél, vagy kötelet, és lépj tovább a következő kazamatába.
     
    Utoljára szerkesztett: 18.4.26
    bogusiak80, Marrylan, farmerSS és 5 más kedveli ezt.
  12. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia!
    Vegyél ásót, ha nincs és egyenként ki tudod őket ásni.
     
    farmerSS, ambrusne, lovardatanya és 3 más kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Még 10 perc van, hogy a felhők elérhetők legyenek. Addig már nem tudok nyugodtan csinálni semmit. :D
     
  14. libuskafarm

    libuskafarm Fórumőrült

    Miért nem fogadja el a növényt a hátizsákra? Azt kér és meg sem mozdul, bármit csinálok
    Most nézem mit ad, lehet abba is kellene hagynom. Nem nélkülözhetetlen semmi belőlük.
    Én most kezdtem el, de teljes homály miért nem csinálja amit kérek, pedig van hozzá növényem.
     
    Utoljára szerkesztett: 18.4.26
    farmerSS és szöszi50 kedveli ezt.
  15. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórumgróf

    Nálam ugyanez, tökbe.... de minden ki van pipálva, olybá veszem, kész vagyok vele ;)
     
    cicimsincs kedveli ezt.
  16. PZoli64

    PZoli64 Fórum veteránja

    Sziasztok!
    A játék alapból egyszerű.
    Ha "csak" az "Eredmények" fül alatt megtalálható követelményeket teljesítjük, akkor:
    A Csillámgombák ürege pályán felhasznált energia mennyiség számít csak!


    - Ehhez növényeket termelni. Az első és a második szakaszhoz összesen 19.000 db Bambuszcsákány kell.
    - A növényekért a Barlangkutató boltban Erős kávét kell venni. 1 kávé = 20 energia
    - Ezeket be kell adogatni a jobboldali energia sávba, vigyázva rá, nehogy 200 fölé menjen a szint, mert a 200 feletti érték elvész.
    - Le kell szedegetni párban a csempéket.
    - Amikor "elhasználtunk" 1.950 energiát, "máris" kész az első fele a játéknak.
    Idézet az előző evencsevegőből Tomától:
    - A haladási sorok összesen 2x1950=3900 energia felhasználását követelik meg. Energiába kerül szinte minden, vagyis minden beleszámít a haladási sorba. De ha csak a csempepárok eltávolítását veszem figyelembe, akkor a 3900 "ponthoz" 195 csempepár eltávolítása tartozik. Kéthetes az event, napi 14 párt kell levenni a tábláról.

    https://board-hu.farmerama.com/threads/csontzörgetővölgy-eventcsevegő.26966/#post-1471239


    Ha a "Küldetéseket" is szeretnénk, akkor kell még néhány ezer növény, de ez a rész fakultatív, nem kötelező.

    Érdemes elolvasni az előző játék ismertetőjét:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/csontzörgetővölgy-2025-október.26964/#post-1471160

    És az előző játék csevegőjéből is sok hasznosat lehet tanulni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/csontzörgetővölgy-eventcsevegő.26966/

    Sok sikert, jó játékot!
     
    kigyo51, Zsuzsikan, Othep és 7 más kedveli ezt.
  17. krokusz28

    krokusz28 Fórumlakó

    Sziasztok,
    A "lépj a következő területre csak 10 darab eltávolításával" feladatnál a 10-be az ajándékos csempék is beleszámítanak?
    Köszönöm
     
  18. grezson

    grezson Járnitanuló

    ez jó kérdés és a válasz engem is érdekelne
    igaz, hogy 4 masnival volt meg a 10 darab, de nálam se lett jóváírva a területváltáskor ez a küldetés
    :(
     
  19. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Ha van elegendő növényed, akkor először a Boltba kell menned, veszel kávékat, itt töltheted fel max-ra ha szeretnéd a hátizsákot, és itt vehetsz egyéb kellékeket is az eventhez.

    Ezután mehetsz a játéktérre, szeded lefelé a csempéket, töltöd vissza az energia-szintet, közben érkeznek az ajándékokról a felugró ablakok akár az eredmény, akár a küldetés-teljesítésekről.

    Ha a 2-es gombra kattintasz, nyomon követheted Te magad is, hogy hol tartasz. A farmon nálam fordítva jelenik megxD Ha az eredményre kattintok, a küldetést mutatja, ha a küldetésre, akkor az eredményt. Event szempontjából az eredmény a fontos, vagyis az elhasznált energia elérje az 1950-et.

    [​IMG]

    [​IMG]
    Szia

    Igen, beleszámítanak, de mivel párba kell leszedni, így 2 ajándékosnak kell lennie.
    De az nem elég, hogy épp 10 csempe leszedésed legyen, hanem ekkor már meg kell jelennie a mászókötél ikonnak is, mert amikor a 10 db. megvan, akkor le kell menned egy újabb pályára és csak így lesz kész ez a küldetés.

    Event szempontjából a Küldetések teljesítése nem fontos, mindenki maga döntheti el, hogy szüksége van e arra az ajándékra, amit ezért kap.
    Te ezért pl. 1 db. xxl barkácsot szerezhetsz, ha teljesíted. (Én kihagytam)
     
    Utoljára szerkesztett: 19.4.26
    ZitaGAZDA03, PZoli64, libuskafarm és 6 más kedveli ezt.
  20. krokusz28

    krokusz28 Fórumlakó

    Köszönöm a választ. Igazad van, simán el tudom engedni ezt a feladatot/ajándékot.
     
    macimami1958 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.