Visszajelzés Panaszkönyv

Discussion in 'Törzsasztal' started by |Tamás|, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. VéresDénes

    VéresDénes Junior szaki

    Panaszkodom!!!!!!!!!!!! Jó lenne ha csak egyszer jelenne meg az a ablakocska, hogy új projekt, vagy valami más.Nagyon nem jó, főleg vetés közben. Csinálni kellene már valamit.
     
    zigus46, Ms.AbyZu and Neni60 like this.
  2. eva050

    eva050 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok
    Azt szeretném kérdezni hogy a mester kurzusba 14 delfin tételt kért meg csináltam már 3 szor de nem fogadja el . cserélni már nem tudok , mert ez sajnos nem az első alkalom hogy így jártam . Tud valaki segíteni ? köszönöm ha válaszolsz
     
    zigus46 likes this.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia

    A meghatározott helyen termelted le vajon...:music:
     
    Last edited by moderator: Apr 22, 2026
  4. eva050

    eva050 Fórum-zöldfülű

    ITT az ültetvényen nincs meghatározva konkrétan , már az esőerdő, zuhatagsziget meg volt .
     
  5. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Szia!
    Az "Ültetvény" a Baha fő földterületét jelenti.


    [​IMG]
     
  6. Hegeniki

    Hegeniki Járnitanuló

    Tessék szíves mondani, hogy ez a rovat minek van? Ha teszünk egy panaszt, azt talán orvosolni kellene! Jó lenne ha valamit csinálnának az előugró ablakocskákkal, mert egy vetés közben azért 3x megjelenni az már azért kiván maga után valót. Már gondolkodom a játék itthagyásán.Tudom nem kötelező játszani, de meg lehet nézni, hogy mióta is játszom.Ennyire rossz még talán sohasem volt, mint az elmúlt időszakok.
     
  7. Csaba957

    Csaba957 Fórum hercege

    Itt kipanaszkodhatod magad, leereszted a gőzt és amúgy minden marad a régiben.
    Vagy amin változtatnak az csak rosszabb lesz, lásd a szomszéd ajándék küldés változásait.
    Soha nem volt egy játékos barát ez a játék az elején sem, de ez a helyzet csak egyre rosszabb lesz.
     
  8. Lenczy

    Lenczy Fórum ezredese

    Sziasztok! A Városi projekt kérte: takaríts be 1 alpesi növényt, megtettem. Kérte arassak le egy fát, megtettem, de nem történt semmi? Mire gondolt a költő?
     
    zigus46 likes this.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    esetleg több növény és fa kell:music:
     
    Lenczy likes this.
  10. Lenczy

    Lenczy Fórum ezredese

    :D Vicces, ha az 1 nem 1! Azta!:)
     
    -Holdfeny-. likes this.
  11. kelemeny

    kelemeny Fórumgróf

    Nézegetem ezt az új event ismertetőt !
    Nekem továbbra se tetszik !
    A régi exel táblázat szerű azonnal áttekinthető volt, egész hónapra !
    Ez van ! Sajnos !
     
    zigus46 likes this.
  12. Anna051955

    Anna051955 Törekvő

    Üdv. Farmerek. Már megint nehézséget okoz a területváltás, piacozás. Többszöri ki-belépés után sem változik semmi.:sleepy:
     
    zigus46 likes this.
  13. nwicky23

    nwicky23 Fórum-zöldfülű

    Hát kösz szépen farmerama!
    Annyira agyonfrissítettétek ezt a játékot, meg odafigyeltetek a kompatibilitásra hogy most szinte senki nem tud játszani vele!
    Nagyon kösz. Gratula
     
  14. lacass2

    lacass2 Fórum-zöldfülű

    A WOT ful grafikán megy a gépemen a farm pedig tiszta lag.Gratulálok kicsi biteknek nagyon ügyesek.
     
    cicimsincs and inanna11 like this.
  15. kelemeny

    kelemeny Fórumgróf

    Megvolt a nagy frissítés újítás a játékban.
    Akár örülhetnénk is !
    Ezek a frissítések, újítások sajnos öncélúak.
    Nem a játékosoknak készülnek!
    Megint sikerült sok játékost kizárni a játékból mert régebbi tipusú géppel, rendszerrel játszanak .
    A játék sebessége viszont semmit se javult.
     
  16. vadlo66

    vadlo66 Járnitanuló

    Nem vagy egyedül a nemtetszéseddel.
     
    dinabius1 likes this.
  17. Enikő65

    Enikő65 Fórum ismerője

    Nálam nemcsak a fórum ,hanem a farm is nehezen tölt be !! Nem ma kezdtem ,mielőtt tanácsokat kapnék ! És alkalmas a gépem a farmhoz !!
     
    Anna051955 and benedekbobe63 like this.
  18. imike915

    imike915 Utánpótlás-írogató

    Remélem, hogy időben elcsúszott a technikai fejlesztés, azért ilyen lassú a program. Mert ha ez a végeredmény, akkor ez egy katasztrófa.
    Megjegyzem reggel hét óra előtt minden ment, mint a villám.
     
  19. GreenmesteRbá

    GreenmesteRbá Utánpótlás-írogató

    Nagyon lassú a játék , elég nehéz így haladni. :sleepy:
     
  20. Gobio55

    Gobio55 Fórum bárója

    Szerintem ostorral kellene ösztökélni a programozókat. Csak csinálnának valamit egyszer rendesen is. Mert ha a fejlesztés után valami rosszabb lesz, azt nem szokták fejlesztésnek nevezni! Annak egészen más a megnevezése!!!
     
    GA-BI-O-Farm and Neni60 like this.