Visszajelzés Viking saga - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Luminary, témanyitás ideje: 20.5.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérlek, értékeld!

Szavazás lezárva: 26.5.26.
  1. 1

    52 szavazat
    41.9%
  2. 2

    4 szavazat
    3.2%
  3. 3

    0 szavazat
    0.0%
  4. 4

    2 szavazat
    1.6%
  5. 5

    4 szavazat
    3.2%
  6. 6

    0 szavazat
    0.0%
  7. 7

    3 szavazat
    2.4%
  8. 8

    1 szavazat
    0.8%
  9. 9

    5 szavazat
    4.0%
  10. 10

    53 szavazat
    42.7%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Chamomile*

    Chamomile* Fórum-zöldfülű

    Szia!

    Sajnálom, de a magyar GYIK-ban szereplő számok hibásnak tűnnek.
     
    Arrah, genka53, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Reméljük hamar kiderül mi a jó....
     
    genka53 kedveli ezt.
  3. -mala159-

    -mala159- Járnitanuló


    Szia,

    Szerintem van egy apró hiba a GYIK-ben, a tételek csak XP/TPD-t adnak.

    https://board-hu.farmerama.com/thre...m-találtál-topicot.27649/page-54#post-1509876
     
    genka53, GA-BI-O-Farm és farmerSS kedveli ezt.
  4. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Arrah, genka53, feki13 és 8 más kedveli ezt.
  5. -mala159-

    -mala159- Járnitanuló

    genka53, GA-BI-O-Farm és farmerSS kedveli ezt.
  6. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    genka53 és farmerSS kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem ez jött ki :D

    a szőlőhöz:

    Ivókürt - 19x22 = -418

    Illatos varjúháj -293x22= -6446

    az egészért:

    Ivókürt -25x19 = -475

    Illatos - 25x293 = -7325
     
    maszilva, genka53, anci091551 és 4 más kedveli ezt.
  9. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Remélem reggelre nem találják ki hogy még sem a zuhatagok szigetén lesz az event!
     
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Bízzunk benne. :) Mondjuk az eventes területnek örülnék. :D
     
  11. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Nem ígérhetek semmit, mert már felvetették, hogy a Zuhatagok szigete nem alkalmas...
    Bármi lehet holnapig :(

    Csak bizakodni tudunk, hogy mégsem változtatnak rajta.
     
    Arrah, genka53, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja!

    Én nem örülnék az eventes területnek. Itt van szupertrágya, van komfort, vannak bónuszok. Végre rászántam magamat és töröltem a zuhatagon az ott tartott fákat és két vadast. Vetettem helyette Tiszmiát, holnapra beérik. Maradtak még ott fák, de az ismertető szerint kapunk a fáktól is felröpit. No majd kiderül, vagy nem mert áthelyezik....
    Nekem pedig ez: #
     
    maszilva, PZoli64, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Előre bocsátom, hogy nem kritizálni, vagy panaszkodni szeretnék. Az írod: "mert már felvetették, hogy a Zuhatagok szigete nem alkalmas..." Kicsit félve kérdezem, hogy akkor hol is lesz az event? Ugye már ültetni is kellene.:sleepy:
     
  14. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!
    Csak azért írtam, hogy ne lepődjünk meg, ha mégis változtatnak a helyszínen. Remélem, nem lesz támogatva a központ részéről a területváltás.
    Egyelőre nincs több információ, ha lesz úgyis megírom.
    Jelen pillanatban a Zuhatagok szigete az event helyszíne, tehát oda kell készülni.
    ( Rutinos gazdák a semmiből is várat építenek;))
     
    maszilva, brildiko, Arrah és 13 más kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Fotózd be nekik, amit írtam. :D ;)
     
    Sali~*.*, GA-BI-O-Farm, SnéDóri és 2 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!

    Ok a fotózás felőlem mehet, de kérlek tedd mellé az én szerény véleményemet is
    #


    "Én nem örülnék az eventes területnek. Itt van szupertrágya, van komfort, vannak bónuszok. Végre rászántam magamat és töröltem a zuhatagon az ott tartott fákat és két vadast. Vetettem helyette Tiszmiát, holnapra beérik. Maradtak még ott fák, de az ismertető szerint kapunk a fáktól is felröpit. No majd kiderül, vagy nem mert áthelyezik...."
     
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Megtaláltam a megoldást és befejezem. :) Válasszon területet a Floor, de ne Tomi. :D
     
  18. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Micsoda változások kérem szépen :D Így tényleg nem kell izgulni a kicsi farmok miatt, amúgy sem lett volna nagy kedvem ezzel szórakozni :D

    Én úgy bekészültem, hogy sehogy! :D Altatom az új fákat a területen, vasárnap van az ébresztésem mindig, így sajna bajna én addig hozzá se fogok a dologhoz, addigra már talán fix lesz a helye is az eventnek...:D
     
    Doggyra, genka53, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  19. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórumőrült

    Sziasztok !
    Nem igazán szoktam kekeckedni az eventek miatt,elfogadom az adott feltételeket, és csinálom.
    De az mit jelent, hogy a Zuhatagok szigete nem alkalmas ? mire nem alkalmas ? tudtommal ugyan olyan termőföldes terület mint a többi ilyen jellegű terület.
    Mindenkinek minden területen valami ki van téve, dekorok,fák,állatok stb...
    Senkinek sem üresen állnak a területei, ha csinálni akarja az eventet, be kell vállalni bizonyos területéről törlést a kint lévő dolgokból.
    Aki termő területre tesz ki +-os dekorokat, vessen magára.
     
    gaboca1955, Swartsch, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez egy őrült farm bármi előfordulhat...:inlove::p
     
    Doggyra, genka53 és [erika05] kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.