Visszajelzés Viking saga - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Luminary, témanyitás ideje: 20.5.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérlek, értékeld!

Szavazás lezárva: 26.5.26.
  1. 1

    52 szavazat
    41.9%
  2. 2

    4 szavazat
    3.2%
  3. 3

    0 szavazat
    0.0%
  4. 4

    2 szavazat
    1.6%
  5. 5

    4 szavazat
    3.2%
  6. 6

    0 szavazat
    0.0%
  7. 7

    3 szavazat
    2.4%
  8. 8

    1 szavazat
    0.8%
  9. 9

    5 szavazat
    4.0%
  10. 10

    53 szavazat
    42.7%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Sziasztok! :)
    Gyors, lazán megoldható event volt....mindössze azért írtam ezt le, h ne legyen off a bejegyzésem!

    Megpróbálok a tőlem telhető leg finomabban fogalmazni!
    Jó ideje nem írok a fórumra csak olvasgatom a számomra mindig is hasznos és segítőkész játékostársaim hsz-eit, akiknek köszönöm a munkájukat, segítségüket!!! DE ami az utóbbi időben itt folyik, attól egyszerűen h..nom kell!! Csak a vinnyogás a hiszti az elégedetlenség! Igen, van egy pár nem tökéletesen működő dolog a játékban, mint ahogy minden más online játékban is! ÉS???
    Majd ha tudják javítják, ha meg nem hát ilyen marad, megszoktunk már nagyon sok dolgot és tudunk vele élni!
    Soha az életben nem fognak tudni olyan eventet készíteni, ami minden játékosnak szuper és megfelelő lesz, hiszen nem vagyunk egyformák, kinek ez a játék tetszik, kinek az. Kinek ez a terület a megfelelő az eventekhez, kinek egy másik! Az eventek ideje alatt folyó folyamatos hiszti és hibáztatás simán elkerülhető lenne, ha sokan hajlandóak lennének csak egy minimális figyelmet fordítani az eventismertetők olvasására, ha már a moderátoraink erejükön felül még mindig veszik a fáradságot és megírják nekünk, h ezzel is segítsék a játékunkat!
    Ez egyenlőre még mindig csak egy játék, ami azt a célt szolgálja, h kikapcsolódjunk, jól érezzük magunkat benne!!! Ha nem tetszik, nem kötelező vele játszani. Lehet keresni mást, ami jobb, szebb, nem idegesít fel...hisz ezért játék és kikapcsolódás!!

    Gratulálok a végzetteknek és további jó játékot kívánok Mindenkinek!
     
    Voom, barbi021951, -kasszandra- és 39 más kedveli ezt.
  2. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Jól van drágám jól megaszontad :) /itt nálunk falun így is mondják/. A lényeg hogy totál igazad van. Inkább azzal kellene foglalkoznunk, hogy a moderátoroknak minél kevesebb munkát adjunk és örüljünk hogy még van mit olvasnunk. Lehet hogy ezzel az eventtel buktam jó sok fatermést, de a felhő miatt megérte. Mivel még kicsike játékos vagyok, a dekorok csak a dekoros területeken vannak és amúgy sem hajszolom annyira a csíkot. A felhő ma reggel meg lett, van még növényem gyártok felröpit, holnap reggel ébresztem a farmos fákat, és mehetnek vissza a bahán is.
    Jó ez az új farmaranyos mini esemény nálam is leverte a biztosítékot, megírtam azért a véleményemet és pont.
    Na legyen szép napja mindenkinek. Az idő csodás. Megyek palántaföldet venni :)
     
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!
    Jó volt olvasgatni picit felettem. :)
    Itt tartok, pünkösd keddre végzek. :D
    [​IMG]
    Szia!
    Anyósoméknál már minden a földben van. Egyszer majd hozok képet, de Vikingekkel egyeztetek. :D
     
    incimami, kutyaszálló, _Ilona49_ és 5 más kedveli ezt.
  4. zsóka56

    zsóka56 Fórum mestere

    Igen, biztosan neked is igazad van. Az utolsó növény amit bekell adni, az kék, azért írtam , amit. Sikeres gazdálkodást kívánok, szép hétvégét.:inlove:
     
    incimami és _Ilona49_ kedveli ezt.
  5. Lenczy

    Lenczy Fórum ezredese

    Nálam is ez a helyzet, remélem a központ igazat mond!
     
    incimami kedveli ezt.
  6. aida2330

    aida2330 Fórumfelvigyázó

    Hali,
    csatlakozom hozzátok:)

    Még 2 baltához gyűjtöm a felröppenőt és én is kész leszek.
    Amúgy sokszor az az érzésem, hogy teljesen feleslegesen írnak a moderátorok ismertetőt, közleményt, bármit, mert sokakat nem is érdekel. A segítségkérő topikban jártam, de már én is feladom....Olyan kérdések, amikre kint a válasz, csak egy kicsit kellene olvasgatni. Gondolom, aki írni tud, az olvasni is megtanult xDxDxD.
    Én is bontottam a Zuhatagok szigetét, aztán a nem működő :D farmvisszarendezővel majd jól visszaállítom. Azt is hiába írták le többször, hogy működik, csak a képet nem mutatja.
    Áhhh, komolytalan és elkeserítő. Vagy tényleg ennyire értetlenek vagyunk mi játékosok? Tisztelet a kivételnek és azoknak, akik még mindig próbálnak segíteni. Legyen az játékos, vagy moderátor.
    Nah, pá' , én is kidühöngtem magamxD
     
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia
    Még 4 baltát kell fabrikálnom... a felhő már tegnap meg lett...
    Kellenek az ilyen eventek is, a felhő hasznos... :inlove:
    A nem tökéletesen működő dolgok mintája az élet sok sok területén ott vannak... mégis haladunk.. itt már sok olyan van amit észre sem veszünk, mert megszoktuk... Imádom mikor jön egy hibajavítás amit beharangoznak... aztán azt sem tudom, hogy hibás voltxDxDxD:cry:
     
  8. Pierrot20

    Pierrot20 Haladó

    :) Erre most nem írok semmit, mert az idők végéig kitiltana a cenzúrázó haver.
    Elképesztő ócska az ívönt - hogy ugye ne legyen OFF a bejegyzésem!
     
    Negedi, incimami, sutimami57 és még 1 ember kedveli ezt.
  9. 435345

    435345 Junior szaki

    Szia!
    Teljes mértékben egyet értek véleményeddel, írásoddal.

    Sziasztok!
    Még nem végeztem, de ötvözöm a játék adta lehetőségeket, a saját erőforrásaimmal, és haladok.

    Jó JÁTÉKOT, időtöltést kívánok mindenkinek.
     
    incimami, kutyaszálló, _Ilona49_ és 6 más kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Az elmúlt napokban eldöntöttem, hogy amikor tudok jönni, rászánom az életemet és sikerült. :D

    [​IMG]
     
    borsnéne, soresne, Doggyra és 15 más kedveli ezt.
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Gratulálok! Ezt a mázlit, elsőre telit találat! Te tényleg tudsz valamit, majd legközelebb súghatnál. Nálam mióta ez a minijáték megy még soha nem volt telitalálat. Hiába, hozzád a legokosabb, hozzám meg a butácska libácska került ismételten.
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Azta.....:D

    Nem akármit örökítettél meg, Nem sokszor láttam ilyent, talán csak kétszer sikerült elérnem hasonlót :) Nem most, sajnos a múltba veszett az ehhez hasonló az eredményem. .. :music:

    Gratulálok hozzá, szerencsés vagy :)
     
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Ez egy kicsi farmon volt. Teljesen megváltozott a hozzá állásom a játékhoz, ez nagyrészt annak köszönhető, hogy a gépemen nem megy a játék. Az event kezdete óta lépkedek a kicsikre és most végre össze jött. Most már nem hajtom. Mondjuk azért lehet szerezni fákat, ólakat bőven, de az már a múlt, nálam. Itt a farmomon majd hétfőn dobálok, azt hiszem akkor kerül sorra az erőleves a malomban. Talán írtam is feljebb, hogy Pünkösd keddre megleszek. :D
    Nem felejtem el, hozom a 24 dobás összesítését.
    Szia!

    Talán egyszer nem sikerült, de most nincs kedvem megkeresni, biztos mentettem azokból is.
     
  14. Kuzdern

    Kuzdern Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Az első telitalálat nem jön össze, felhő után is tovább megyek :wuerg:
     
    soresne, incimami, sutimami57 és 11 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerencsére amíg van gaz és felreppenő... meg malomkapacitás addig lehet baltázni..:D
    Amíg jól esik, és úgy érzed megéri:p
     
    incimami, cicimsincs, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  16. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove::inlove:
    Fullosan kibaltáztam magam:p
    Felhő már használva volt:)
    Nem tudom mit váltsak ki,mert a dekorok nem igazán megérősek,de emlékbe kiváltottam a fényezőketxD
    Aki kész annak gratula, aki még csinálja sok sikert a befejezéshez;)
     
    Utoljára szerkesztett: 23.5.26
    incimami, sutimami57, cicimsincs és 8 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!
    Befejeztem, picit benéztem malomban az időt. :)
    Az itemeket úgy fogalmaznám meg, hogy Maradj Teljesen Fedezékben. :D
    Sok érme nem lett, de a jutalmak áttekintésénél mindenhol van pipa, méghozzá zöld és nem azért mert vicces. :D :p
     
    incimami, sutimami57, Swartsch és 5 más kedveli ezt.
  18. Rizstej

    Rizstej Fórum nagymestere

    incimami kedveli ezt.
  19. kelemeny

    kelemeny Fórumgróf

    Sziasztok !
    Az event béfejezve .
    Most egyszer se sikerült első körben a közepébe találni !
     
    Doggyra, kutyaszálló, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  20. incimami

    incimami Fórum bárója

    Sziasztok!
    Event szonbaton este befejezve.
    Jöhet a jó megérdemelt horgászat. Voltunk süllőzni tegnap este Egy nagy teknős Artúr volt.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.