Visszajelzés Feladatok garmadája 4 - 2026. június eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 2.6.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárása: 1.1.27, 12:22.
  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

  6. 6

  7. 7

  8. 8

  9. 9

  10. 10

Az eredmények csak a szavazat leadása után láthatóak.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem nagyon olvastam még el, de majd holnap.
    Most is augusztusban van a pótvizsga, mint anno? :D
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Biztos. Gondolom Te tapasztalatból tudod. :D Viszont a BP-nek úgy néz ki, hogy egész évben az van. ;)
     
    ildiko44, libuskafarm, nagymami2 és 5 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Igen, volt, hogy megéltem a pótvizsga szépségét is, sőt mesélni is tudnék..., nem csak arról. :D
     
    ildiko44, genka53, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  4. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum veteránja

    Köszönöm szépen Genka, ez nagy segítség nem csak nekem, hanem szerintem sokunknak :)
     
    libuskafarm, -gyöngy-581, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  5. macasnagyi43

    macasnagyi43 Haladó

    Köszönöm, ez sokat jelent!
     
    genka53 kedveli ezt.
  6. Tundeati

    Tundeati Járnitanuló

    Elég csóri a felhő ezért az " árért" cserébe! Nekem kicsit se éri meg. Inkább csp-t gyűjtök, kicsit felpezsdül a piac
     
    feki13 és Sali~*.* kedveli ezt.
  7. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Jó event volt, köszönöm szépen! :D
     
    ZitaGAZDA03, Kuzdern, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mert már elkezdődött????:eek:o_O
     
    genka53, Swartsch és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  9. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    :D
    Már vége is, részemről. xD
     
    farmerSS, Sali~*.*, vihence és 6 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gratulálok:inlove:
     
    GA-BI-O-Farm és Swartsch kedveli ezt.
  11. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Szia!

    Egy apró gondolat...én is ezt mondtam, viszont most erősen elgondolkoztam azon, hogy elmegyek a 7. feadat ezüstjéig. Nem kell felreppenőznöm, és az állatokon és némi terményen kívül nem kér msát viszont a felh kiszedhető. Aztán ha úgy adódik vadászom majd a cserén...:D
     
  12. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    Szerintem, ha megcsinálod az 1-7 ezüst +arany feladatokat, akkor már fejezd is be ugyanúgy a 10-ig.
    Úgy vélem, mivel csak egy db dekort lehet szerezni, amit rá is kell tenni a felhőre, hacsak nem ajánlod fel a fél pajtádat, nem igazán találsz cserepartnerre a dekorért. De minden a te döntésed. :)
     
    Kuzdern, vihence, -gyöngy-581 és 5 más kedveli ezt.
  13. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Nem tudom....... Feki ez nem az az event amit mindenki tömegével megcsinál a kisfarmokon. De természetesen próba cseresznye :)
     
  14. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Szia genka! :)

    Szerencsére mindig vannak akik felkészülnek ezen esetre és 1-1 jobb dekorért szinte mindent meg lehet szerezni, márpedig a dekorok elévülnek így szívesen adom őket oda ilyen esetekben.
    Ez a helyzet jelenleg:
    [​IMG]
    Utána következő 2 szinten mégtöbb terményre volna szükség, jelenleg ezek a termények 200-400 ezer között mozognak a piacomon, messze nem érnek ennyit. Hiába fogyó eszköz a CSP, számomra mindig jobban mutat mint egy dekor :D Nincs szépérzékem és nem is motivál egy egy extra dekor gyűjtése sem, így megpróbálkozm ezzel a dologgal! :)
     
  15. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Szia!
    Én kiveszem a dekort, Te a felhőt és cserélünk :D
     
  16. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Szia! :)
    Ez a felhő számomra értéktelen, ..hangsúlyozom..számomra!! ;)
    Így, köszönöm szépen, de maradok csak a matricánál! :)
     
    farmerSS, ZitaGAZDA03, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jaaaa hát így könnyű végezni;)
    De ha így szeretnéd akkor oké:p
     
    Swartsch kedveli ezt.
  18. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Szia!

    1 hétig Te, majd 1 hétig én használom! :D Enyém az "A" hét! :D
    Benne van a pakliban! :D Így viszont nem kell bontanom semmit, a felhő ott elfér kenyeret nem kér...:D A dekor meg ha meglesz, akkor meglesz, ha nem akkor is csak anynit adtam érte ami az én pajtámnak megfelel :D

    UI.: Ugyanitt Pénztárcabarát akció dekort keresek cserenapra! :p :p :D :D
     
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerény véleményem szerint szerepelni fog a dekorok krémje akcióba... talán ott is lehet pótolni... - nem fél pajtáért...
     
    Swartsch, PaySkin és feki13 kedveli ezt.
  20. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Valahogy rosszul nevezték el ezt a dekort. Mindennek nevezhető csak pénztárca barátnak nem :)
     
    Sali~*.*, vihence, genka53 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.