Visszajelzés Feladatok garmadája 4 - 2026. június eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 2.6.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárása: 1.1.27, 12:22.
  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

  6. 6

  7. 7

  8. 8

  9. 9

  10. 10

Az eredmények csak a szavazat leadása után láthatóak.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    Szia:)

    Egyik "gazdag" kisfarmon kiváltottam neked:)
     
  2. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Szia Cili!

    Neeeee:inlove: Nagyon szépen köszönöm! Majd megalkuszunk! :inlove:
     
  3. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia!
    Nézted már a holnap kezdődőt? Lehet menni farmos szabira ;)
    Én hülye összeadtam a gazokat, felröpiket, megnéztem van e minden ami a pajtából kell, s utána néztem a felhőt,
    meg a nyereményeket. Valahol valakinek nagyon elgurúlt a gyógyszerexD
    Akkor még a hátborzongató múzeum igényeit nem is számoltam össze.
    Azt hiszem megyek, folytatom a takarítást.
     
    Sali~*.*, cili53, -ágianyu33- és 10 más kedveli ezt.
  4. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Szia! :)
    Néztem bizony! :D
    Nálam az első, h letekerek a felhőhöz ill. megnézem, h a dekorok mit tudnak......és vidáman felsóhajtottam, h juhhhuuuu..... pihenek! :D :D
     
    Sali~*.*, cili53, -ágianyu33- és 9 más kedveli ezt.
  5. Sziszi1950

    Sziszi1950 Fórum biztosa

    A selyemfonalat melyik mühely adja, szégyellem de nem tudom.köszi
     
    -gyöngy-581 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  6. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Szia!

    Fonálfarm
    Műhelyben NEM megépíthető.
    Indításhoz szükséges: 1 db póktáp, 1 db pók
    Szükséges szint: 21.
    Tárgy mérete: 2x2
    Kép
    .........................................
    NévTulajdonságok
    .....................................
    ÉpítőanyagJátékba kerülésMegjegyzés
    [​IMG]FonálfarmTermény: 1 db selyemfonál
    Érési idő: 14:00 óra
    Tapasztalatpont: 250
    TP
    Trágya mennyisége: 3 db
    nem megépíthető2019. március
    eventnyereményként
    - Ólválogatásban szerepelt.
    - A Rock 'n' opera gazdaköri feladatból szerezhető
     
    Swartsch, Sziszi1950, -ágianyu33- és 3 más kedveli ezt.
  7. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Swartsch, -ágianyu33-, PaySkin és 2 más kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Ő előre dolgozott. :D
    Megsasozom én is, mit kell csinálni.

    Meg is jöttem, nincsenek régi faterméseim. :D Ilyen a kis gazdák sorsa. :D
    Nem, hogy item, felhő sem lesz. :cry:
     
    GA-BI-O-Farm és Swartsch kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam szürke a piac... szóval termelni kell:oops: némi fa termést...;)
     
    Swartsch és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nálam is az, akkor nem kell inkább. Jó hogy nem fenyőt kell ültetnem 2026- ban. :D
     
    Swartsch, GA-BI-O-Farm és PaySkin kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    A táblázatodat használva végeztem az eventtel. Köszönöm a segítséget még egyszer :)

    Sok sikert mindenkinek aki nekiáll és csinálja :)

    PS: A felröpiket az utolsó gazdaköri nyitott feladatommal oldottam meg, így kettős haszna volt ennek az eventnek: lett egy újabb felhőm és újra üres lett a gköröm :)
     
    Utoljára szerkesztett: 3.6.26
  12. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Csináltam közben felmérést: volt egy bónusz berakva arany rekeszbe 20%-kal több röpcsi elvileg,
    32 panni, a többin kis kockán növény, az eredmény : 172 kalap és 21 villanykörtexD:music:
    még jó hogy bubóval már végeztem:D:D:D
    felhő üzemkész,de majd csak holnap indul, az új fákat váltottam ki az érmékért:p
    aki kész annak gratula,aki még csinálja sok sikert a befejezéshez;)
     
    rozo52, Swartsch, Sali~*.* és 9 más kedveli ezt.
  13. julio5555

    julio5555 Aktív író

    Sziasztok!
    Tudna valaki segíteni? Hogyan jutok zsemléhez, piacon nincs
     
  14. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Sali~*.* kedveli ezt.
  15. julio5555

    julio5555 Aktív író

    Sylja kedveli ezt.
  16. krokusz28

    krokusz28 Fórumlakó

    Sziasztok!
    Ha valakinek majd feleslegessé válna a "pénztárca barát" dekor, gondoljon rám, hátha meg tudunk egyezni. Nincs zsemlém, zabkenyerem és répás kenyerem. A piacon sincs. A pékmesterség nincs kiváltva, csak pénzért tudnám, azt meg nem szeretném.
    Köszönöm
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia

    Hányas piacon vagy? talán ott is jöhet segítség...
     
    Swartsch kedveli ezt.
  18. nyugger

    nyugger Aktív író

    Sziasztok elakadtam nem tudom mi a Szívós tápioka. Köszönöm ha valaki segít.
     
  19. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórumőrült

    Szia !
    Egy Bahás növény.
     
  20. nyugger

    nyugger Aktív író

    Köszönöm,
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.