Kérdések, amikhez nem találtál topicot

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FA-HU, témanyitás ideje: 25.3.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Zsolessz

    Zsolessz Járnitanuló

    Sziasztok. A feladatok garmadája eventhez a zsemlét honnan tudok szerezni? Nincs a piacon és kellene a 9.részhez. Köszönöm a választ.
     
  2. valibori69

    valibori69 Fórumlakó

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Nem találom az utolsó megnyert alapszezont , Azt hiszem az ámor szezonban nyertük.Így a most megnyert fejlesztést nem tudom kitenni. ( Pajtában nem találtam rá). valibori69 ÍD:15360059 . Kérlek segítsetek. Köszönöm szépen.
     
  3. -emmucika-

    -emmucika- Junior szaki

  4. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórumőrült

    Szia !
    Jelenleg nem tudod beszerezni, az elöző matrica sorozatban volt, most nincs már.
    Írjál rám cserenapon és küldök egyet.
     
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Zsemlét a Mesterségek völgyében a Pékségben tudsz gyártani.
    Itt olvashatsz róla:

    Vagy, ha a Pékség még nincs kiváltva:


    Próbálj meg a piacos topikban kérni, hogy tegyenek ki a piacodra Zsemlét:
    Piac - mit, miért érdemes venni, eladni

    A Piacszámod megadásához itt találsz segítséget: PIAC SZÁM .

    A szomszédoktól is tudsz kérni (A kamra polcáról kell indítani az ajándékküldést.)
    Esetleg az ajándékozós topikban:
    Ajándékok felajánlása, kérése, cseréje
     
  6. olgica48

    olgica48 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Sajnos nincs zsemlém, mert a Pékség még nincs beüzemelve, de úgy látom, hogy csak megvásárolni lehet. A piacon sem tudok venni. Akkor most mit tegyek? Köszönöm, ha segítetek.
     
    semmirevaló kedveli ezt.
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok.

    Tatulakot lehetett beszerezni az említett Matricasorozatból, nem Feketeöv-szabót. De már nem lényeges. :)
    Néha szerepel a Feketeöv-szabó Ólválogatásban, de tényleg a Cserenap a megoldás.
    Illetve a Feketeöv, mint termény - piacképes.
    A Műhely cuccok ládája II és a Születésinapi láda adhat Feketeövet: https://board-hu.farmerama.com/threads/minden-amit-egy-láda-rejt.14444/
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórumőrült

    Bocsi, tényleg a tatulak volt, nem a feketeöv-szabó.
     
    Othep és Kuzdern kedveli ezt.
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ha kitetted, valószínűleg már fejlesztetted. Akkor pedig már Szezon díj 2 vagy 3, stb a neve; így keresd.

    Alap szezon díj[​IMG]2.22:0017.0001 db Smaragdos láda1x1Főfarm, Szédült szántó, Kerge kert, Erdei tisztás, Bahama szigetek, Kincses sziget, Esőerdő, Zuhatagok szigete, Hajótöröttek partja,
    Világítótorony,
    Napraforgódomb,
    Szezon díj 1[​IMG]2.22:0018.0002 db Smaragdos láda
    +
    180% TP/BTP bónusz 3 órán át
    1x1Főfarm, Szédült szántó, Kerge kert, Erdei tisztás, Bahama szigetek, Kincses sziget, Esőerdő, Zuhatagok szigete, Hajótöröttek partja,
    Világítótorony,
    Napraforgódomb,
    Szezon díj 2[​IMG]2.22:0019.0001 db
    Trágyás láda IV
    +
    200% TP/BTP bónusz 4 órán át
    1x1Főfarm, Szédült szántó, Kerge kert, Erdei tisztás, Bahama szigetek, Kincses sziget, Esőerdő, Zuhatagok szigete, Hajótöröttek partja, Világítótorony, Napraforgódomb,
    Szezon díj 3[​IMG]2.22:0020.0002 db
    Trágyás láda IV
    +
    250% TP/BTP bónusz 4 órán át
    1x1Főfarm, Szédült szántó, Kerge kert, Erdei tisztás, Bahama szigetek, Kincses sziget, Esőerdő, Zuhatagok szigete, Hajótöröttek partja,
    Világítótorony,
    Napraforgódomb,
    Szezon: https://board-hu.farmerama.com/threads/Ámor-szezon-57-2026-február.27443/#post-1496028

    Elviszem ellenőrzésre a problémát, de azért nézz körül a farmodon Te is, hátha fejlesztett névvel megtalálod.
    Jelezz vissza kérlek, ha sikerrrel jársz.
     
    valibori69 kedveli ezt.
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Próbálj meg a piacos topikban kérni, hogy tegyenek ki a piacodra Zsemlét:
    Piac - mit, miért érdemes venni, eladni

    A Piacszámod megadásához itt találsz segítséget: PIAC SZÁM .

    A szomszédoktól is tudsz kérni (A kamra polcáról kell indítani az ajándékküldést.)
    Esetleg az ajándékozós topikban:
    Ajándékok felajánlása, kérése, cseréje


    Szurkolok, hogy sikerrel járj. :)
     
  11. semmirevaló

    semmirevaló Kivételes tehetség

    Szia! Mennyi kellene még zsemle?
     
  12. tyukanyo588

    tyukanyo588 Junior szaki

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! A gyopároson a falu főterén kell 4 műkertész jelvény 3 szint. Én úgy látom megvan, de nem tudom beváltani. Valamit rosszul csinálok? Előre is köszönöm a segítséget! Id: 47192808
     
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Úgy érted, nem teljesül a feladat?
    Látatlanban annyit tudok mondani, hogy valószínűleg volt már korábbról is Műkertész jelvényed. És az nem számít bele a feladatteljesítésbe.
    Csak a feladat leokézása óta elkészült jelvények számítanak.
    Elviszem ellenőrzésre a problémát. Amint lesz ellenőrzésre jogosult Kolléga szolgálatban, hozom a választ.
    Ez a hétvége miatt hosszabb időbe is telhet, szíves türelmedet kérem. :)
     
    -ágianyu33- és macimami1958 kedveli ezt.
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nagyon kedves vagy, hogy szeretnél segíteni. :)
    De biztos tudod, hogy a Segítségkérő topikok nem ajándékküldés megbeszélésére valók.
    Kérlek, írj a Játékostársnak levelet (baglyot), és kérdezd meg Tőle, mire van szüksége.
    Ahhoz, hogy Zsemlét tudj küldeni számára, úgyis fel kell venned a Barátlistádra, ehhez pedig levelet kell neki írnod.
     
    Luminary, semmirevaló és -ágianyu33- kedveli ezt.
  15. tyukanyo588

    tyukanyo588 Junior szaki

    Oké, így már értem, akkor kell csinálnom még! Köszi a segítséget! További szép napot, üdv :)
     
  16. valibori69

    valibori69 Fórumlakó

    Sikerült, köszönöm szépen. Amit nem értek, hogy eddig aratógéppel simán ment, most kézzel kellett ráhelyezni. :)
     
    Luminary kedveli ezt.
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia,

    Igen, jelenleg a Munkások javítás alatt vannak, ezért kézzel kell kihelyezni.
    Szíves türelmedet köszönjük. :)
     
    valibori69, Luminary és -ágianyu33- kedveli ezt.
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Igen, az ellenőrzés szerint még 2 db jelvényt kell gyártanod.
    Szép napot kívánok én is. :)
     
    Luminary, macimami1958 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  19. Sebsike

    Sebsike Járnitanuló

    Sziasztok! Nem nagyon értem, hogy miért nem lehet megépíteni a pékséget? Csak megvásárolni. Olyan feladatok vannak, amiket nem tudok megcsinálni. Sem a piacon, sem a kerekkeréken, sem az dobozaimban nem tudok hozzájutni zsemléhez, zabkenyérhez. Kitől kérjek annyit? Annyi szomszédom nincs. Szóval jó lenne, ha meglehetne építeni a pékséget fizetés nélkül.
     
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Van egy lehetőség egy második szakma kvázi ingyenes megszerzésére, ha megérkezik hozzánk Valdemár cirkusza.
    1250 zseton - Építési hely a Mesterségek völgyében

    Azonban sajnos, most azonnal ez nem elérhető.
    Most ezek a lehetőségek segíthetnek:

    Próbálj meg a piacos topikban kérni, hogy tegyenek ki a piacodra Zsemlét:
    Piac - mit, miért érdemes venni, eladni

    A Piacszámod megadásához itt találsz segítséget: PIAC SZÁM .

    A szomszédoktól is tudsz kérni (A kamra polcáról kell indítani az ajándékküldést.)
    Esetleg az ajándékozós topikban:
    Ajándékok felajánlása, kérése, cseréje

    Szorítok, hogy sikerüljön. :)
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.