Visszajelzés Piac - mit, miért érdemes venni, eladni

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. csacsi007

    csacsi007 Járnitanuló

    Mindenkinek köszönöm a segítséget! Sikerült összegyűjtene a zsemléket! :) :)
     
    Othep, -ágianyu33- és PaySkin kedveli ezt.
  2. Sebsike

    Sebsike Járnitanuló

    Sziasztok! Szeretnélek Titeket megkérni, hogy aki tud küldene zabkenyeret? Sajnos nincs pékségem.
     
  3. 1in1

    1in1 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Rengeteg rózsaszín pitém van, és szeretném elcserélni 1-1ben répás almás csatnira. Mindkettő küldhető barátoknak ajándékként. igy egy barátjelölésbe "kerül". Nekem átmeneti barát is megfelelő, ha szeretnél mondjuk 10-15 pitét, addig a barátom maradsz, utána lelépsz. Elfogadás után nem árt ha küldesz egy pm hogy ezért jelöltél. :D Helyem van. 236-os szinten vagyok.
     
  4. varga1234

    varga1234 Fórum bárója

    Írd meg a farmneved
     
  5. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Szia!

    Szerintem már tárgytalan, gondolom a vasárnap estig tartó "Feladatok garmadája" eventhez kellett volna.
     
    zsani_apja és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.