Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok:)
    Itt is nagy a hőség, hoztam egy kis fagyit:)

    [​IMG] [​IMG]

    Háát én sajnos elmentem kocsival, légkondi nincs benne , de volt szauna......hazajöttem és félóra a légkondi alatt:)

    Tegnap letermeltem az eventhez a e.gazt összeszedtem a zsetonok ...ez a lövöldözés nekem nem jön be..... aztán kicsit eltévedtem ........ elegem lett... ma reggel befejeztem:)) sokat segített apja útvonala:)

    https://board-hu.farmerama.com/threads/helgrid-utazása-eventcsevegő.28036/page-5#post-1515423

    Szavaztam:)

    Ide másolom a tippelőst aki még szeretne velem játszani:)

    Tippeljétek meg mennyi TP hiányzik még a 273-as szinthez!
    A képet most mentettem:)
    [​IMG]
    A tippeket junius 27 szombat este 20 óráig lehet hozni!
    Aki a legközelebbit, tippeli, annak a nyereménye a következő cserenapkor:
    [​IMG]
    Sikeres tippelést mindenkinek!

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    Tippek:
    1. SnéDóri: 14.000.000.000
    2. zsani_apja: 321.000.000.123
    3. vízöntő: 286.000.000
    4. Galadriel: 1.250.248.526
    5. GA-BI-O-Farm: 195.100.100.999
    6. feki13: 97.000.000.000
    7. koko.54: 75.000.000.000
    8. jófarmerlány: 1 111 111 111
    9. szellorozsa: 340. 000.000.000
    10.Kuzdern: 444.444.444.444
    8. jófarmerlány: 1 111 111 111
    9. szellorozsa: 340. 000.000.000
    10.Kuzdern: 444.444.444.444
    11.miniowl: 10.899.000.000


    Tessék tippelni:)holnap este eredményhírdetés:)
     
    Utoljára szerkesztett: 27.6.26, 17:40
    zsani_apja, miniowl, szellorozsa és 8 más kedveli ezt.
  2. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Kösz a fagyit, kell is a nagy melegben. Tegnap az unokám diploma osztóján voltunk Debrecenbe, a kocsiba volt légkondi,
    de a hőség kibírhatatlan volt az épületben. Mindenütt is folyt a víz rajtam, nyakamba vizes törülköző, ami sajna a fényképezkedéskor
    is a nyakamba maradt.xD
    Ma reggel elkezdtem az eventet, a gozokkal, felröpivel meg is lettem hamar és a játék nagy részével is, még a lődözés is
    ment rendesen, pedig féltem tőle, annyi mindent írtak róla.;) Viszont az utolsó rubinért meg egy ládáért bolyongtam
    rendesen:oops: Többször abba is hagytam, de végül sikerült.:)

    A tippem, 195.100.100.999
     
    zsani_apja, miniowl, Ms.AbyZu és 7 más kedveli ezt.
  3. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Párom és az ifjonc kimentek ma délután a strandra a kis bölcsis pajtársokkal ilyen anya gyermeke napot tartani, én maradtam a hűvös szobában. Nem kell oda férfi, ha 3 nő összeszabadul pletyizni! :D

    Tippelnék mert ez mindig jó buli:
    97.000.000.000 tp hiányzik még! :)

    Kitartást mindenkinek erre a melegre, vigyázzatok magatokra! :)
     
    zsani_apja, miniowl, szellorozsa és 7 más kedveli ezt.
  4. koko.54

    koko.54 Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Köszönöm mindenkinek a dicsit a foci kepre,öszinten regi kep nem volt kedvem ujjat csinalni.Azert itt vagyok sokat csak az iras hümmmm.Nalunk is borzalmas melegek vannak,csak pihegek nincs semmihez kedvem.
    Tippem:75.000.000.000.tp
     
    zsani_apja, miniowl, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  5. jófarmerlány

    jófarmerlány Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Cilikém, az én tippelésem: 1 111 111 111 /csak, hogy könnyű legyen a számolás!/ :D
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    koko.54, zsani_apja, miniowl és 5 más kedveli ezt.
  6. szellorozsa

    szellorozsa Mindentudó orákulum

    Sziasztok...Cili tippem 340. 000.000.000
    Szavazok...koncerten voltam nem tetszett...uncsi volt...Dér Heni végére értünk...utánna Dánielfy és zenekara..kicsit összeszedett stílus volt nem egyéni...innen-onna szedve pl. Parno Graszt...Bohémia betyársz...Horváth Tamás..stb...meg nekem nem vót kisugárzása...
    De ez csak az én véleményem...közönségnek tetszett..lehet több sört kellett volna innom...( 1 pohár vót amugy csak megjegyzem ):D
    Megyek feküdni álmos vagyok..jóéjt..még szavazok..


     
    koko.54, zsani_apja, miniowl és 6 más kedveli ezt.
  7. Kuzdern

    Kuzdern Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    444.444.444.444 lenne a tippem ;)
     
    koko.54, szellorozsa, zsani_apja és 5 más kedveli ezt.
  8. Galadriel

    Galadriel Mindentudó orákulum

    Szép napot
    Borzasztó ez a meleg. Ha így marad, hétfőn sem megyek tornázni. Délután meggy dzsemet akarok csinálni, persza megy a kondi.Jó lenne családozni kicsit, de ebben a melegben én sehova sem megyek. Tegnap este befejeztem a kazamatásat. Nem lett kedvenc. Jó sokat kóvályogtam az alagutakban.

    Szavaztam.

    Zene


    Bátor vagy ebben a hőségben. Nálunk este 10-kor 32 fok volt.
     
    koko.54, szellorozsa, zsani_apja és 6 más kedveli ezt.
  9. miniowl

    miniowl Fórum bárója

    Szia Cilike!

    Az én tippem 10.899.000.000.
     
    koko.54, szellorozsa, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  10. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok:)

    A tippelést lezártam:)


    Tippeljétek meg mennyi TP hiányzik még a 273-as szinthez!
    A képet most mentettem:)
    [​IMG]
    A tippeket junius 27 szombat este 20 óráig lehet hozni!
    Aki a legközelebbit, tippeli, annak a nyereménye a következő cserenapkor:
    [​IMG]
    Sikeres tippelést mindenkinek!

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    Tippek:
    1. SnéDóri: 14.000.000.000
    2. zsani_apja: 321.000.000.123
    3. vízöntő: 286.000.000
    4. Galadriel: 1.250.248.526
    5. GA-BI-O-Farm: 195.100.100.999
    6. feki13: 97.000.000.000
    7. koko.54: 75.000.000.000
    8. jófarmerlány: 1 111 111 111
    9. szellorozsa: 340. 000.000.000
    10.Kuzdern: 444.444.444.444
    8. jófarmerlány: 1 111 111 111
    9. szellorozsa: 340. 000.000.000
    10.Kuzdern: 444.444.444.444
    11.miniowl: 10.899.000.000


    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Erednényhírdetés:)

    A nyertes:)nem más mint zsani_apja, hatalmas gratula ............. majdnem "telitalálat"

    Hoztam a mentett képet:)

    [​IMG]

    Köszönöm, hogy velem játszottatok:)
     
    GA-BI-O-Farm, koko.54, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  11. miniowl

    miniowl Fórum bárója

    Gratulálok a nyertesnek :) Ez tényleg nagyon közel volt :)
     
    GA-BI-O-Farm, koko.54, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  12. jófarmerlány

    jófarmerlány Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Cilikém, köszönjük a játékot, Zseni-apu, gratulálok a jó tippelésedhez! :D
    ********
    Csere-bere napok vannak!
    Kedves visszatérők!!! Tessék bagolyban jelezni, kinek mire van szüksége és küldjük az ajikat, hogy egy kicsit fel tudjatok zárkózni! :D
    Ugyanezt kérem mindenkitől, akinek hiányzik valami, az reptessen egy baglyot!
    ********
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    miniowl, cili53, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  13. Galadriel

    Galadriel Mindentudó orákulum

    Köszönjük a játékot.

    Apja! Gratula, ügyesen tippeltél.
     
    miniowl, cili53, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Végre beértem. :(
    Mégis csak vissza ültem a gépemhez, mert a win 11 most rakonca volt nálam, pedig nem is Gábor. :D Itt ment a játék, de nem volt fórum, szét mentem. Most valamiért jó, össze nyomkodtam mindent, de ahogy látom hatásos volt.
    Gratulálok apjának, a nevében is köszönöm, cilike! :) Próbálok mindig a tutira menni, talán nem agyaltam rajt annyit, csak néztem a csíkot és írtam a számokat.
    Event is keservesen megy, valahogy nincs is kedvem hozzá. Viszont belefutottam egy itembe, aki ezt küld, annak mondhatom, hogy Csókolom, köszönöm! :D
    [​IMG]
     
    Galadriel, miniowl, cili53 és 3 más kedveli ezt.
  15. szellorozsa

    szellorozsa Mindentudó orákulum

    Sziasztok...nahh most aztán én is éreztem ma hogy olyan meleg van hogy csak nahh...este kimerészkedtem a Neoton koncertre...de leültem a víz mellé..utánna meg haza jöttem..akkor jött a párom is haza..mondtam neki...majd még vissza kapod amiért nem jöttél hamarabb...:D;)
    Fiam Fóton volt egész napos munkahelyi bulin...mindenféle sportversenyek...:oops::sleepy:
    Holnap lesz a triatlon világkupa verseny szegények...8)
    Köszönjük Cili a játékot...:inlove: Apjok gratulálok...tudtam hogy te fogsz nyerni..mert sejtettem hogy te sejted mennyi lehet...;)mivel te is elég nagy magasságokban jársz.
    Ezért hozzád igazítottam magam..csak nem tudtam alád tippeljek vagy feléd...:D:p
    úgyhogy feléd tippeltem nem akartam elvenni a trófeát előled...xD;)
    De télleg sejtettem hogy ilyen sok lehet ennyi szintnél...nekem is nemrég mikor léptem annyi kis híja volt mégis milliárdos nagyság...
    Úgyhogy gratulálok mégegyszer.
    Csere van..észre sem vettem ..szétnézek...
    Hétfőtől elmegyünk vasárnapig faházba...:oops:gondolom pusztulat meleg lesz..de strandolok...
    viszem kis gépem..remélem a párom mobiljáról lehet majd net-megosztás...ha nem akkor nem írok:)
    Mindenki igyon sok vizet..vigyázzon magára...
    Emese én birom elég jól a meleget ezért merészeltem tennap is kimenni...meg ma is este...de nem vagyok formában...nincs koncert hangulatom. 8)-.- Jóéjt..holnap is lesz este Beton-Hofi...:D
     
    Galadriel, miniowl, cili53 és 3 más kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, próbáltam beazonosítani a csíkot, hogy nálam mennyi szokott lenni a vége felé. :) Mondjuk azért én még messze vagyok cilikétől, mint ET a Tour de France- tól :D , de most sikerült. :)
    köszi!
     
  17. koko.54

    koko.54 Fórum parancsnoka

    Szep vasarnapi jo reggelt mindenkinek!

    Cili,köszi a jatekot es gratulalok a nyertesne, pokoli a meleg nemtudok aludni.Eventet csinalgatom sok sikert azoknak akik csinaljak,grtula a keszeknek.
     
    miniowl, cili53 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Cili, köszi a játékot! :)
    Apja gratula, jól megközelítetted a lényeget.xD
     
    miniowl és cili53 kedveli ezt.
  19. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok:) Jó reggelt:)

    Reggel 8-kor 29 fok:( ma pokoli meleg lesz 39 fok:( sajnos holnap fokozódik ....:(

    [​IMG]

    Cicákra kutyusokra is vigyázzatok:) hőségriadó .....

    [​IMG]

    Nekem is van .....ha tényleg gyűjtöd akkor küldök:)


    Gratula aki kész sok sikert aki még bolyong :)

    Csere bárki keres valamit.....bármit írjon:)
    Szavaztam:)