Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. MadameRose

    MadameRose Fórum ezredese

    Szia!
    A MOZI-ról itt mindent megtalálsz:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/mozi.7141/
     
  2. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

  3. delfin196702

    delfin196702 Járnitanuló

    sziasztok a cédrátcitromot hol találom?
     
  4. MadameRose

    MadameRose Fórum ezredese

    Szia!
    A Bahamarama szigeti titokzatos csemetéből fejlődhet ki. Ha nincs ilyen fád, akkor a piacon szerezheted be a kellő mennyiséget.

    [​IMG]
     
  5. farmeres53

    farmeres53 Fórumgróf

    Szia! Kérdésem a következő: a piacon van kint trágyám amit ha nem vesznek meg visszakerül a raktárba,több tétel esetén ez összeadódik és megmarad,vagy elveszik ami 300 db-on fölül van?
     
  6. MadameRose

    MadameRose Fórum ezredese

    Szia!
    Egy frissítésnek köszönhetően, nem vész el a plusz mennyiség, mind visszakerül a trágyadombodra. Ez vonatkozik a piaci vásárlásokra is, itt sincs korlát. Viszont az ólakból származó trágya nem adódik hozzá, ha tele a trágyadomb.
     
  7. farmeres53

    farmeres53 Fórumgróf

    köszi,ez jó hir
     
  8. Bakter30

    Bakter30 Fórum-zöldfülű

    Bakter 30 ID 17971809 Sziasztok!Egy kis segítségre lenne szükségem véletlenül le mondtam a Prémium tagságomat hogy lehet vissza állítani?Előre is köszönöm
     
  9. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Ha törölted az utolsó fizetési módot, azzal csak azt arról a lehetőségről mondtál le, hogy a rendszer a prémium tagságodat automatikusan meghosszabbítsa annak lejártakor.
    Ettől függetlenül a meglévő prémium tagságod fut tovább, annak időtartamában semmilyen változás nem állt be. Tehát nincs semmi probléma nálad:)
     
  10. Bakter30

    Bakter30 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a segítséget
     
  11. Hajni2003

    Hajni2003 Utánpótlás-írogató

    Kérdésem a következő. Éjszakára árpát és málnát ültettem. Nemrég arattam. Répás- almás csatni, tavaszi koszorú, cukkinis almatorta és répás-almás kenyér volt aktív vagyis +110% kis szántóterülettel.Egy területem sem adott 20-25-nél több félröppenőt.Tegnap az eventnövénynél ami 4-6 órás 10 köröl kaptam.Málna 17 óra 46 perc Árpa18 órás
    valahogy nem látom a logikát.Még azt el is felejtettem, Bölcs tölgynél Élő legenda 28/30.Hol lehet utánanézni hány tapasztalatpont után jár egy felröppenő? Nem azért de régen a sima rózsa , csatnival volt hogy 40-et adott egy terület után és nem volt hozzá semmi nyalánkság.
     
  12. _tHUNder_

    _tHUNder_ Fórum császára

    Szia!
    A felreppenő tárgyak megjelenése betakarítás után véletlenszerűen történik.
    Minél értékesebb terméket takarítasz be, annál nagyobb a valószínűsége (de soha sem 100%), hogy kapsz ilyen tárgyat.
    Az esélyeidet azonban tudod fokozni, pl kupák (15-15 %) kihelyezésével, kupák hatásának kiterjesztésével (bölcs tölgy - élő legenda), Bölcs tölgynél szerzett +10% képességgel, prémium tagsággal, páncél pannival, fejlesztések kihelyezésével, szupertrágyázással, stb.

    Természetesen ez sem jelenti azt, hogy minden aratásnál pont azt a különleges tárgyat kapod majd amire vágysz.
    Ez minden játékosnál ugyanúgy működik, az egészben azonban a szerencse is közrejátszik. Ez szándékosan van így megcsinálva, nincs szó hibáról.

    Azt kell tehát megérteni, hogy ezeknek a játékelemeknek a felbukkanása véletlenszerűen történik. Megpróbálhatja az ember mindenféle módon befolyásolni. De nem várhat teljes garanciát arra, hogy pont az aktuális eventhez való felröppenőből kap többet vagy egy olyan szerszámból amire már régóta vár.
     
  13. Hajni2003

    Hajni2003 Utánpótlás-írogató

    Oké vágom hiába dolgozol mint egy .... A lényeg a szerencse...?
     
  14. _tHUNder_

    _tHUNder_ Fórum császára

    Szia!
    Úgy kell tekintenünk a dologra, hogy a rendszer a kiosztható összes felröppenők közül generálja azt, amit végül aratáskor kapunk. Az újabb szerszámok vagy eventes felreppenők megjelenése nyilván feltűnően ritkábbnak bizonyul a pajtában halomra rakott szegek között, hiszen pont azokra lenne leginkább szükség, ezért fokozottabban figyeljük azok számának gyarapodását. Ha eventes felröppenőről van szó, mindig adott a lehetőség szomszédok/barátok riasztására, akiktől naponta összesen 20 db-ot fogadhatsz az általad aratáskor beszerzetteken túl.

    Ha egy különleges szerszámra orientálódik a figyelmed, ami legyen akár a legújabb "itató", akkor is van lehetőség szintén a szomszédok/barátok riadóztatására, akiktől fogadhatsz barkácscuccokat, ezek 10 db-os dobozok.

    · Barkácscucc vásárolható a gazdaboltban, és egyes Gazdaköri feladatok teljesítéséért is kapható jutalmul.
    · A gazdaraktárban vásárolható tyúktojás, amiből ha kifejlődik tyúklak lesz, abból is kaphatóak szerszámok.
    https://board-hu.farmerama.com/inde...gy-mi-is-van-a-tojáshéj-alatt.2108/#post-5709
    · Akár arany prémium tagság is rendelhető, ahol 5%-kal több esély lehet a különleges felröppenők megjelenésére.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-prémium-tagság.343/
     
  15. Hajni2003

    Hajni2003 Utánpótlás-írogató

    Kösz a segítségért és a kedvességedért.
     
    _tHUNder_ kedveli ezt.
  16. farmmester99.

    farmmester99. Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.Kérdésem annyi lenne,hogy a tölgyfacsemete amit megnyerünk az mire jó?
     
  17. _tHUNder_

    _tHUNder_ Fórum császára

  18. DMX

    DMX Fórum-zöldfülű

    Jó napot.Az volna a problémám,hogy nem tudok farmaranyat venni sms úton.Eltűnt a bankból ez az opció.

    Gazda: lacóókka
    ID: 46930336
     
  19. _tHUNder_

    _tHUNder_ Fórum császára

    Szia!
    Biztonsági okokból a játékosaink banki oldalát itt nem tudjuk mélyrehatóan ellenőrizni, ez a megrendelési csoport privilégiuma.
    Ennek hiányában a saját játékomban néztem, sms megrendelés lehetséges. Kérlek, hogy nyisd meg a játékodat másik böngészőben, illetve javasolt az alábbi lépések elvégzése is:
    Érdemes megfigyelned azt is, milyen ország zászlóját látod a banki részlegedben.
     
  20. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Érdeklődnék,hogy már a közel két éve, egy eperszüreti eventben létrejött hiba mikor lesz korrigálva?
    Előre is köszönöm, ha valaki válaszra méltat.Lehet, hogy elnéztem valamit?
    Mindenkinek jó munkálkodást kívánok!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.