Panaszkönyv | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: _tHUNder_, témanyitás ideje: 6.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. pifepöfepuff

    pifepöfepuff Járnitanuló

    Sziasztok :)
    Szeretném megtudni, hogy mire jó az, hogy a bejelentkezéskor a gigámon mindenképpen le akar nyomni a Farmerama egy akármilyen hirdetést? Hetek óta a bejelentkezés(em)kor akár akarom, akár nem, megjelenik egy teljes oldalas, játékfelületet kitakaró, fekete alapú hirdetés... vagy kivárom azt az 5 másodpercet és kilövöm,
    vagy NINCS más alternatíva. Ettől "ingyenes" a Farmerama?
    Mármint attól ingyenes az ingyenes, hogy telerakja a Farmerama kéretlen és erőszakosan betett reklámokkal a bejelentkezési folyamatot???
    Szánalmas... :(
    Eddig volt egy választási lehetősége a játékosoknak(mozi), hogy vagy akarják a reklámokat vagy nem.
    A Farmerama(ba) történő bejelentkezéskor mostanában KÉRETLENÜL és KINYOMHATATLANUL megjelenik egy reklám, amit nem lehet ki/bezárni!!!
    Számomra és szerintem ez a módszer egyenesen gusztustalan egy ilyen színvonalas (állítólag)JÁTÉK honlapon!
     
  2. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    A fejlesztők azon dolgoznak, hogy távlati célként ezek a belépési videók a játékbeli mozi vásznán is megjelenhessenek.

    Ezek a videók továbbra is megszakíthatók a "Skip Ad", vagy a böngésző újratöltése gomb használatával.
     
  3. pifepöfepuff

    pifepöfepuff Járnitanuló

    Igen! ezt tapasztaltam magam is, hogy 5 másodperc után megszakíthatóak ezek
    a ránk ERŐSZAKOLT reklámok!...
    Viszont Téged szeretnélek megkérni, hogy továbbítsd a fejlesztők felé azt a játékosi kérésemet, hogy NE KELLJEN minden bejelentkezéskor ezt elviselnie a játékosoknak!!!
    ELÉG lenne naponta egyszer!!! Mondjuk reggelente!!!
    Az első bejelentkezéskor!!!
    Annyiradeannyira türelmesek vagyunk… jó lenne ha ezt a rettttttenetesen türelmes magatartást a fejlesztők is értékelnék! és nem bombáznának bennünket JÁTÉKOSOKAT NAPONTA TÖBBSZÖR a reklámjaikkal…
    Ennyi, kösz.
     
  4. DonCarada

    DonCarada Utánpótlás-írogató

    Én nem haragszom, de akkor megfogalmazom panaszként is: délelőtt 11-re trágyából 0, azaz nulla darab ajánlatot találtam a piacon. Mivel évek óta nem tapasztaltam még hasonlót sem, ezért arra kell gondolnom, hogy ez a fejlesztők... hmmm... fejlesztésének a következménye.
     
  5. Mgabi25

    Mgabi25 Utánpótlás-írogató

    Négy aratási területről kaptam összesen 10 db felröppenőt,event növényre.Nem sok ez egy kicsit, mi lenne ha éjszakára nem ültetnék hosszú érésű növényt?!A másik a trágya,nem lehet kapni a piacon ezt azért jól el ........Kicsit gondolkodni kéne néha mit miért csinálnak és hogyan.A játék egyre rosszabb.

    Káromkodás törlése. /-East17-/
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.5.15
    hermine55 kedveli ezt.
  6. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ritkán szoktam itt panaszkodni, de most nem értem, miért kell újra bekapcsoltassák velünk az ajándékok érkezéséről tájékoztató felugró ablakot?
    Azért kapcsoltuk ki a legtöbben, mert lassította az amúgy is sokszor döcögős játékot és zavart aratás közben.
    Most két lehetőség van: csak akkor farmozok, amikor van időm 10 percig nézni a felugró ablakokat vagy nem váltok ki több Szuperszomszédot - eddig mindig kettő volt - mert úgysem veszem észre, hogy mit hoz. Nehogy azt higgye valaki, hogy érdekel a századik tőlük kapott XL-es fa, de néha azonnal induló munkásokat vagy Tp bónuszt is hoznak, amit jó lenne időben észrevenni.
     
    -gyöngy-581 és dereret kedveli ezt.
  7. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum hercege

    Gratulálok a fejlesztőknek.
    Egy év alatt összegyűjtögetett összetenyésztett összefejlesztett kis vagyonommal, strucc tenyésztésbe fogtam. Összegyűjtöttem 22 millióból 3 balettos és egy szellemes struccot. Beleölve sok ezer forintos szuper táp vásárlásokat is. Gondoltam ez elég lesz a korcsolyás strucchoz. Mit adott a tenyésztés után? Természetesen 1 DB balettosat. Tehát 1 évi munkából sok ezer forintból 22 millió csengőpengőből kitenyésztett nekem egy 6 millás balettost ami a 10% levétele után jó ha 5 milla megmarad. Gratulálok!!! Az életbe nem veszek semmit itt többé pénzért.

    Erre a válasz: Szia!

    Legközelebb a panaszkönyvbe írd a véleményed.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/panaszkönyv.7211/
    Új téma nyitása sem volt indokolt, engedélyed sem volt rá, ezért a büntetésed megkapod.

    Divagarde, Moderátor.

    Üzenem a sokat tapasztalt moderátornak, (kemény 10 hónapja regisztrált), hogy olvassa végig még egyszer a panaszomat, majd gondolkozzon el, mi lehet a leírtaknál nagyobb büntetés!
    Ha a tenyésztésem jutalma a semmi csak a felesleges munka és pénzkidobás, akkor mi lesz a büntetésem???? Visszakapok mindet kamatokkal?:) Mert ügye, ha a jutalom bűnhődés akkor a bűnhődésnek jutalomnak kell lennie!
    Vagy elveszed a maradék 112 ezer csengőpengőt?
    Nem csak a dicséretet, hanem a kritikát is illene kulturáltan tudomásul venni!
    Remélem most jó helyre írtam :)
     
    orchidea6969 kedveli ezt.
  8. PénzesK.2

    PénzesK.2 Fórum-zöldfülű

    Nálam is szánalmas és a piacra sem enged be,se itt se a nagy farmomon!Nem tudom mit tegyek?Megvegyem Fa-ért?
    Valamennyit tudok venni,de nem mindet!Agyő Felhőcském!!!
    Kitartást Játékostársaim!Fejlesztők,modik segítsetek nekünk!!!
    Ozsa /pénznélküli /Kinga

    Felesleges idézet eltávolítása. /-East17-/
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.5.15
  9. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Amennyiben a játékon belül nem tudsz rendesen lépegetni, ide vagy oda nem enged be, akkor egy géptakarítás mindenképpen ajánlott lenne, hogy helyrehozd a problémát:


    Ccleaner rendszertakarító és karbantartó program (ingyenes, magyar nyelven is tud), és pucold ki vele a géped. Itt találod meg: http://www.piriform.com/ccleaner/download/standard
    Miután telepítetted zárd be a böngésződ és akkor futtasd le a programot. Fontos, hogy a böngésző ne legyen megnyitva mikor fut a program, mert akkor nem tisztítja ki a gépet.


    Az eventnövény érési ideje mindössze 4 óra, így bizony a felreppenőket sem adja úgy mint mondjuk egy 12-16 órás másik növény.
     
  10. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Ha jól értem, 3 egyforma és 1 különböző állatot tettél be tenyésztésre, és nem az elvártat kaptad. Ez bizony természetes. Mindenhol sokszor leírtuk, az összes tenyésztés ismertetőjében szerepel: ne keverjétek az állatokat, lehetőleg csak 4 egyformát tegyetek be, mert másképp a siker egyáltalán nem garantált. Az állatok ilyetén keverése lutri, mindenki csak saját felelősségre próbálkozzon vele.
     
    Anikó1961 kedveli ezt.
  11. Bolgár80

    Bolgár80 Fórum ismerője

    Üdvözletem!

    Egy gyors, rövid hozzászólás: Nagyon tetszik a naptáras fórumfül vagy topicfül, nagyon ötletesnek találom és átlátható..:) Köszönjük!

    Bolgár
     
  12. .kutty.

    .kutty. Fórumlakó

    IDe küldtek. Tehát:
    No, ez azért tényleg túlzás! A HIBÁTLAN megoldásra is hibaüzenetet ad a mozi, ezen felül miféle ötlet az, hogy "mozi" helyett ostoba, érthetetlen - olvastam a leírást, más "filmet" ad ki, mint ami abban szerepel!!!!! - Ügyességi játékot játszik a "mozi"?! Ha ezt direkt csinálják, inkább vegyék ki! Ismét sikerült egy játékos-bosszantást behozni a játékba. :(
    Mindezek ellenére állítom, hogy HIBÁS a mozi, és ezt továbbítani kéne a BP-nek. (Valamint azt is, hogy hagyjanak fel végre a hibás áru kirakásával, mert lopja az időt, és a játék-kedvet!)
     
    loller001 kedveli ezt.
  13. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Ne kételkedj abban, hogy elhallgatjuk a központ elől az észlelt rendellenségeket!
     
  14. Numiz

    Numiz Fórum veteránja

    Szia. A gazdakörinél a feladat teljesítése után nem mutatja a megszerzett nyereményeket. " Gratulálunk" éééés nagy fehérség......:( hogy mi lehetett pl. a barkács XL- ben, az passz.
     
  15. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Egy próba erejéig kérlek válts böngészőt és ott kontrolláld hogyan működik a gazdaságod.
     
    Numiz kedveli ezt.
  16. moszor

    moszor Járnitanuló

    Szia,
    Nem nem felejtettem el, nem azért írtam, mert nem olvastam utána, hanem, mert dühítő a változás!!!!
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!:)
    Ebbe a topickba még soha sem írtam, nem volt rá szükségem, de most szeretném kérni, ha lehet, hogy a szuperszomszédok eddig önállóan megjelenő értesítését hadd kaphassam vissza. Bekapcsoltam az általatok javasolt értesítő ablakot és folyamatosan jelenik meg az ajándékokról a lista (tudom, hogy ez a dolga, csak nagyon zavaró), elég sok értesítést kapok, ami nehezíti a játékot. Kikapcsolhatnám újra, de akkor meg a szupert nem fogom látni. Ez most véglegesen így fog maradni, vagy csak átmenetileg nincs külön értesítés?
    Köszönöm: Gyöngy
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  18. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Tudomásunk szerint így fog maradni, tehát kell a bekapcsolt ablak az értesítések megérkeztéhez. Ám tervezik, hogy a kép alján a Gazdanaplóban megjelenjenek a szuperszomszédok ajándékai. Van akinél már látható, másoknál sajnos nem. Várjuk a végleges megoldást.
     
    Gio és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  19. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Jobb lenne, ha a szomszédoktól kapott ajándékok közt jelenne meg, az legalább visszamenőleg is látszik.
    Épp a Ti utasításotokra állítottam be, hogy a Gazdanapló tartalma kilépéskor törlődjön a játék gyorsításának érdekében. Most mindent visszakapcsoltattok velem, amire eddig azt mondtátok, hogy amiatt akadozik a játék.
    Azt csak halkan jegyzem meg, hogy már tegnap beigazolódott a félelmem s azonnal induló munkásokat hozott. Az egyik szuperszomszédom lejárt, a másik még tart egy ideig, de azt hiszem ezek voltak az utolsók, pedig legalább másfél év óta mindig kettő volt.
     
    Utoljára szerkesztett: 30.5.15
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm szépen, sajnálom, ha így fog maradni, de tudomásul veszem. A Gazdanaplóban nálam csak akkor jelent meg, amikor játékban voltam (csütörtökön), pénteken nem voltam elérhető, amikor az esedékes ajándék érkezett, utólag pedig nem találtam meg. Ma miután a funkciót bekapcsoltam tudom, hogy mit kaptam.:)
    utóirat: Nóci ötlete nekem is tetszik: ha a napi ajándékok listájában meg lehetne találni, az jó lenne. Rendszeresen törlöm az előzményeket, ezért tartok tőle, hogy elvesztem az értesítést a Gazdanaplóban, mielőtt látnám.
     
    Utoljára szerkesztett: 30.5.15
    HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.