Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Discussion in 'Segítség archívuma' started by Csocsoovb, Jul 16, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -Marcsi0319-

    -Marcsi0319- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni hogy a szabadság mód nem érvényes a kókuszdiókra?
    Csak 1 dión múlik a fődíjam.
    -Marcsi0319-
    Id szám:14547250
    Ha tudtok segítsetek.Előre is köszönöm!
     
  2. WildB

    WildB Fórum hercege

    Szia!

    Nem érvényes.
    A szabadság mód csak a napi belépési bónusznál érvényes, de ott sem úgy, hogy megkapod az ajándékokat, csak nem esik vissza az első napra.
     
  3. PIMPI64

    PIMPI64 Junior szaki

    szeretném megkérdezni miért nem leehet a piacra kitenni a maja maszkot?
     
  4. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Mert a maszk egy olyan termék, amivel nem lehet kereskedni. Így vezették be a játékba, ez volt a készítők döntése.
     
  5. bajomonika

    bajomonika Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni,hogy kreatív evőpálcikát hogyan lehet szerezni utólag?
    Kb. 1 évig nem tudtam belépni így lemaradtam az eventről.
    -bajomonika-
    ID szám:32320281
    Előre is köszönöm a segítséget!
     
  6. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Az evőpálcikákat a panda terményes ólja állítja elő, amit a városi műhelyben lehet megépíteni. Neve: Pálcikahegyező.

    Bővebb információk:

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/fekete-és-fehér-pandák-a-porondon.10777/
     
  7. PIMPI64

    PIMPI64 Junior szaki

    köszönöm a segitséged
     
  8. bajomonika

    bajomonika Fórum-zöldfülű

  9. Menitala

    Menitala Fórum mestere

    Elnézést kérek, kék kör és benne van +
     
  10. MadameRose

    MadameRose Fórum ezredese

  11. Misi35

    Misi35 Utánpótlás-írogató

    sziasztok. szeretném megkérdezni hogy miért van ugy megcsinálva ez a nyári nyeremény özön ha egyik nap a kokusz nem veszed le akkor az elveszik. tegnap nem birtam leszedni mert áram szünet volt nálunk, amikor visszajött az áram akkor se volt még net.Csak ma reggelre lett. mert én dolgoztam estig. jo lenne ezt adolgot megváltoztatnátok ha lehet.
     
  12. _tHUNder_

    _tHUNder_ Fórum császára

    Szia!
    Az eventekről/akciókról minden alkalommal visszajelzéseket küldünk az illetékesek számára. Ez így történt a nyári nyereményözön akcióban is. Erről olvashatsz a fejlesztési részlegen, mert a farm-társaid ott adtak hangot kérésüknek az utólagos kinyitást illetően.
    Pénteki napon a kéréseinkre válasz érkezett, melyben határozott elutasítást kaptunk az utólagos megnyitás kérelmezésére, amit a kolléga "tollából" akár már olvashattál is....

    Sajnos a kókuszok kinyitása utólag nem lehetséges. Amennyiben egy napon a kókusz kinyitása nem történik meg a felhasználó által, azt semmilyen módon nem lehet utólag kinyitni. Sem a játékosnak, sem nekünk nincs lehetőségünk az utólagos megnyitásra.

    A nyereményözön akció ajándékai tehát a kinyitott kókuszdiók függvényében várhatóak el.
    A rendelkezésünkre álló információk alapján, a kókuszfüzér végén lévő heti ajándékok begyűjtése nem kötelező az adott napon, azt, ha minden kókuszt kinyitottál és jogosult vagy a heti ajándékra, az egész akció időtartama alatt kinyithatod. De kizárólag csak a dobozokat!
     
  13. levianyu1

    levianyu1 Aktív író

    Sziasztok! Tanácstalan vagyok. 23:29 múlva jár le az előző turbómalom előfizetésem. Jelenleg fut szupertáp keverés a malomban ami 18:48 múlva jár le. A következő tápot 6:40:58ra írja. Hiba,vagy valamit nem vettem figyelembe? A rúna aktív.
     
  14. _tHUNder_

    _tHUNder_ Fórum császára

    Szia!
    A Malom már nem az egész keverési időre levetítve számol, hanem minden egyes bónusznál csak annyi időre kalkulál, ameddig az hat.
    Pl. egy 12 órán át ható bónuszt nem fog felszámolni akár 30-40 órányi keverésnél, csak a hatóidejébe beleférő tápoknál veszi figyelembe, annak megfelelően is jelzi azt ki, azaz 12 órát lesz érvényben.
    Ugyanez vonatkozik egy turbómalom előfizetésre is.

    Példaképpen 1 egység szupertáp keverésével:
    · A szupertáp előállítási ideje alap esetben 10:00 óra. Minden egyéb bónusz ebből az időből kerül "levonásra".
    · Fürgemalom nyújtott levonás: 10% -> 09:00 óra.
    · Ebből még lejön a turbómalom előfizetés: 50% -> 04:30 perc
    · Ámor felhősor: 10% -> 04:03 óra

    Ne feledd el azt, hogy ez egységre vonatkozik, mindenkor azt kell szem előtt tartani, hogy ha a bónusz hatóideje túlnyúlik a táp keverési idején, onnantól már a normál idő van érvényben!

    Tehát amit tehetsz..
    Megszakítod a beállított mennyiséget és beállítasz kevesebbet.. Vagy hagyod így, ahogy jelenleg hibátlanul működik.
     
    levianyu1 and Marika312 like this.
  15. levianyu1

    levianyu1 Aktív író

    60%nál jár,ez már így marad. :) Köszi!
     
    _tHUNder_ likes this.
  16. -Kicsi03-

    -Kicsi03- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Pikniktakarót,csillámport hogy tudok előállítani? KÖSZ a segítséget!!!!
     
  17. _tHUNder_

    _tHUNder_ Fórum császára

  18. czipóka

    czipóka Fórum-zöldfülű

    Sziasztok , hol tudnam a felhasznalo nevemet meg valtoztattni , koszonom
     
  19. _tHUNder_

    _tHUNder_ Fórum császára

    Szia!

    A farmneved sajnos semmilyen módon nem változtatható meg.
     
  20. czipóka

    czipóka Fórum-zöldfülű

    Ertem , koszonom
     
    _tHUNder_ likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.