Épelméjűek

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: lukimi, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Jaj, de jól tetted, hogy kotorásztál! :) :) nagyon jók a képek, köszi, hogy fel raktad! Jók a srácaid is, a kicsi Petra tündéri.H ogy milyen pici volt, most meg milyen szép nagy baba!!! Mosolygós, édes nagyon! Őt már legalább lehet dögönyözni. :) :)
    Miksza, hogy Te mindig dolgozol!! :) :) Köszi szépen, meg fogom nézni.:)
     
  2. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája


    Szia Miksza! Köszönjük :)



    Jóvanna, már ne zsémbölj velem folyton :oops:;)
    Biztos azt láttam, amikor alig esett ;):)


    Nekem még most is olyan picinek tűnik, pedig tényleg rengeteget nőtt már :)
     
    genka53, sutimami57, hóóvirág és 4 más kedveli ezt.
  3. Vakond-Gazda

    Vakond-Gazda Fórum bárója

    Szia Miksza köszi:)
    Érdemes volt kotorászni. nagyon tündéri a kislány...:)



    Szia Zsémbi, Jól végzett munka után, édes a pihenés...:)

    Nálunk kedden kapcsolták be a fűtést, már nagyon hideg volt:)

    Valaki csapjon a kezemre, csak nem bírtam ki, hogy ne tenyésszek ma, tegnap a kezdeti siker után csapni való volt, ezért ma nem akartam tenyészteni, de nem bírtam ki, de csak szupitápom fogy rohamosan...... nem akarnak ezek ugrálni>:(:mad:
     
    sutimami57, hóóvirág, Vadóc és 5 más kedveli ezt.
  4. Zsémbes-banya

    Zsémbes-banya Fórum elő legendája

    Eszembe sem jutna rácsapni a kezedre amikor végre tenyésztesz. Még a végén akkor lenne nagy ugrás.;)xD
     
    sutimami57, hóóvirág, Vadóc és 3 más kedveli ezt.
  5. SZERENCSELOVAG

    SZERENCSELOVAG Fórum admirálisa

    Kellemes estét kívánok mindenkinek:):)

    Megint hétfő helyett,megint szuper szerdát kívánok a menyeddel és a kis kincsedel Sütike.Majd figyelem ha hozod az újabb képeket a gyermekről.:)
    Véleményed a meccsről kíváncsian várom.
    Gratulálok a fiúkhoz,és az unokádhoz Ema.:)
    Tegnap írtad,hogy rossz dolgot éreztél a bal vesédnél,mára picit enyhült a fájdalmad Zsémbi?Esetleg tenyésztettél e még ma?
    Milyen állatokkal próbálkoztál ma Betti? Ma 1 kisebb farmon kakukkoztam,lett alapból hősim,meg méhecskék.Nagyon elégedett vagyok,meg nekem a kakukk remekül bejött most 7végén.:)
     
    sutimami57, hóóvirág, Vadóc és 4 más kedveli ezt.
  6. Zsémbes-banya

    Zsémbes-banya Fórum elő legendája

    Szia Janzi!:)
    Köszi kérdésed, jobb sokkal, és rájöttem, hogy nem is a vesém rosszalkodott, inkább megerőltethettem magam.:)
    Ma itt már csak egészen kicsit tenyésztettem, és csak teheneket. Próbáltam pár darabot összeszedni abból az ősi magyar fajta tenyészállatból, ami nem tarka, hanem egy színű és szépen formált jó nagy szarvak vannak a fején. Állítólag a következő eventnél 30 db. alatt megáll a kért mennyiség.:)
    Óóóóóó! Most csorgott le, hogy mit írtál a kakukkozásról. Fortuna melletted állt ennél az eventnél Janzi. Remélem megcsípted a ruhája szélét, és csak olyan messzire engeded távolodni, hogy a következő tenyésztésnél vissza tudd húzni!:)
    Gratulálok!:)
     
    Utoljára szerkesztett: 11.10.15
    genka53, sutimami57, hóóvirág és 5 más kedveli ezt.
  7. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szia.
    Gondban vagyok nem tudom keseregjek-éééé? Hiszen nyilvánvaló volt, hogy a Feröer egy - bocsánat tőlük - tanyasi csapat és mi eufórikus hangulatba estünk a meccs után bár én személy szerint aggályoskodtam, hogy ha pótvizsgázunk ott már nem olyan szintű csapatok lesznek.
    Summa summárom: Gera (pedig fradista vagyok!), Király, Juhász, Dzsuzsák, Leandró a múlt, nyugdíjas játékosok. Most mind halovány volt de Gera stb, még a Feröer ellen is és most is hóttra idegesített azzal, hogy középpályás létére nem tudja indítani Bödét egyszer sem, nem tudja szöktetni dzsudzsákot egész meccsen stb, hanem oldalra vagy vissza passzol állandóan, ez nem foci, ezzel nem élünk meg valamire való csapatok ellen!!!! Az imént említett játékosok úgy mozogtak, hogy én a falábammal is jobbat nyújtottam volna!! Király egyetlen bravúrra nem volt képes nem csoda, 40 éves, a Bogdán gyerek repkedni szokott a kapuban (de Dibusz is jobb lenne már, Király a legjobban időhúzni tud). Nem folytatom mert belelovallom magamat és már rég nem szabad: Eddig nem tudtunk gólt lőni, most már védelem sincs. És akkor még több játékost békén hagytam....Elek.....ehh.....szereztünk 1 jó estét a görög szurkolóknak....meg a játékosoknak is.
    Annyi előnyünk lett, hogy most kitűnt, hogy a Németh gyereket hosszútávon játszatni kell. A többi Nikoliccsal az élen a nyomába sem ér.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.10.15
    hóóvirág, Vakond-Gazda, .Emama. és 2 más kedveli ezt.
  8. Zsémbes-banya

    Zsémbes-banya Fórum elő legendája

    Imi
    ezt csak azért tetszikeltem mert te írtad, amúgy ajaj...
    Elköszönök mára, holnap munkanap és még egy - két dolgot el kell pakolnom.
    Jó éjszakát, szép álmokat, derűs ébredést és vidám holnapot kívánok mindenkinek!:)[​IMG]
     
  9. Vakond-Gazda

    Vakond-Gazda Fórum bárója

    A nagy ugrás elmart, szerencsére vége a boomnak:) :D:D

    Szia Janzi, gratulálok, Én kiraktam az óriás ólakat gyűjtögettem huncutot, de olyan huncutak voltak nem akartak ugrálni, még kell jó pár tenyészállat a levesbe, azokat próbálom, de nem nagy sikerellel:p:D:D
     
    sutimami57, hóóvirág, Vadóc és 2 más kedveli ezt.
  10. SZERENCSELOVAG

    SZERENCSELOVAG Fórum admirálisa

    Nagyon lényeges,hogy nem a veséd,ennek örülök.:) Fortunával is vigyázni kell,mert előbb utóbb elhagy.Inkább maradok szerény,így velem marad,és köszönöm.:)
    Így gondolom a mai estét:
    Egy vereségnek nyilván senki nem örül, de szerintem vannak pozitívumai mind a mai meccsnek, mind pedig az egész selejtezősorozatnak. A mérkőzéssel kapcsolatban annyi a véleményem, hogy a védekezésünk sajnos nagyon gyenge - Dárdai érdeme éppen az volt, hogy ezt a csapatrészt rendbe rakta. Mindemellett azért örömmel láttam, hogy támadásban egész tűrhető a magyar válogatott, voltak jó megoldásai Kalmárnak, Németh Krisztián személyében pedig van egy játékosunk, aki tud, és mer is focizni. Nyilván nem lehet panasz Lovrensicsra sem, elvégre gólt lőtt. Szerintem Dzsudzsákot is kár szapulni, elég nagy terhet cipel azzal, hogy ő a csapat "sztárja", miközben balszélsőként nem egyértelmű, hogy neki kellene a hátán vinni a csapatot. Kellemes dolog, hogy be lehet cserélni egy Nikolicsot is ha kell, illetve ott van Böde, aki nem egy mágus, de időről időre kijön neki a lépés. És ha Szalaiból is lehetne még labdarúgó, ha visszavenne az arcából, és keresne magának egy olyan csapatot, ahol be is fér a keretbe - nem elfogadnia a Mainz ajánlatát hatalmas ökörség volt véleményem szerint.
    Király szerepeltetése viszont szerintem vicc kategória, konkrétan egy darab védése sem volt, viszont benyelt 4 gólt. Nem állítom, hogy egyedül az ő sara lenne ez, de elvileg csak azért áll ott a szürke mackónadrágjában, hogy a 4-ből legalább egyet kifogjon...Miközben Bogdánt is játszhatna a válogatottban, akinek egy-egy jó szereplés talán lehetőséget nyújtana arra is, hogy Liverpoolban jobban észrevegyék.
    Én annak örülök még, hogy ha már jönnie kellett egy vereségnek, akkor az most jött, és nem korábban. Ez végül is egy tét nélküli meccs volt, és az mégiscsak elégedettségre ad okot, hogy nem a barátságos / tét nélküli meccseket nyerjük meg, hanem inkább azokat, amelyek valóban számítanak.
    Köszi Betti.:) Szóval a huncut huculok huncutkodtak,és nem akarták a levest.Hol tartasz azzal a feladatsorral?

    Szép álmokat mindenkinek.:):)
     
  11. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Írásod után nyugtázhatom: ott tartunk ahol bármelyik évben az elmúlt 20-30-ban. Sajna, nekem nincsenek illúzóim. Kiutazott egy csomó magyar szurkoló a meccsre. Én értük ott haltam volna meg a pályán. Ezeknek többsége csak lötyögött. Én valaha járási meccseken 0 forintért addig hajtottam míg majd össze estem, míg lépni is alig tudtam. És xar játék után lesült a bőr a képemről. Nem ragozom tovább. És mielőtt gonosznak látszanék Dzsudzsákkal szemben: már nem emlékszem mikor játszott jól, melyik mérkőzésen?! Igen, tisztába vagyok vele, hogy neki mint profinak a fizetéséért máshol is teljesíteni kéne, de még mennyire?! Csakhogy évtizedekkel ezelőtt volt egy Döménk aki ugyanezt nyújtotta éveken át mégsem hagyták ki és ez a Dzsudzsák a nyomdokaiba lépett. De mindenek előtt az egyetlen olyan ember kéne a csapatunknak kapitánynak aki hatni tudott a játékosokra ez Dárdai. Talán majd ha a Hertha lecsusszanik - várható és elnézést a gonoszságért - akkor felszabadul és jönni fog. Ő tud taktikát kidolgozni, ismeri a magyar mentalitást stb, stb. És tiszta lappal indulhat a visszább felsorolt öregek nélkül. Hidd el, hogy Dzsudzsák már nem tud megújúlni. Csak magyar ő is és ereje kevés két frontra. Tehát Dárdai kell az eb után és újból sokadszor elkezdeni új csapatot építeni.
    Nem Dzsudzsák a bűnbakom hanem tőle sokkal többet várnék.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.10.15
  12. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    Jól eljátszottam, elnosztalgiáztam az időt :p

    Megmutatom nektek mit csináltam, de kérlek ne, vagy csak nagyon halkan nevessetek ki. Mert....
    Ugye miről is szól a kerge? Hát eredetileg erről:

    [​IMG]

    Réges-régen, úgy az ókorban lehetett, én borzasztóan szerettem a kergét és berendeztem ennek a szövegnek megfelelően, amivel lehetett. Most egy kisfarmon nosztalgiáztam egyet és csináltam egy, a régihez hasonló kergét ;)

    Kinek volt ilyenje annak idején? :)

    Igaz ebben már vannak újabb elemek, amik régen nem voltak, de van olyan régi is, amit ma már nem lehet kapni. Nagyon szerettem, sokszor ott töltöttem az időt nézelődéssel és apró változtatásokkal, amíg vártam, hogy valami beérjen. A mai kerge hasznos, de közel sem ilyen szép, és közel sem ilyen "pihenőkert" már. Kár érte.


    Jó éjszakát, jó pihenést mindenkinek! :)


    [​IMG]
     
    genka53, Zsémbes-banya, E-liza és 4 más kedveli ezt.
  13. mikszafarm

    mikszafarm Fórum ezredese

    Jó reggelt!
    +5 fok van és pötyög az eső.
    Én sosem csináltam (még) ilyen 'pihenőkertet', inkább próbáltam haladás szempontjából praktikusan összeállítani.
    De egyszer mindennek eljöhet az ideje. ;)
     
  14. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    Üdv mindenkinek! [​IMG]

    Nekem volt annak idején és ahogy jöttek a tp-t adó kütyük, úgy cserélgettem le a díszeket.
    Egy dísz most is fent van a kergén, sajnálom leszedni, mert akkor eltűnik... Édes rakomány a neve, egy talicska tele habcsókkal és egyéb sütivel.
     
    sutimami57, hóóvirág és .Emama. kedveli ezt.
  15. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    Sziasztok, szép napot mindenkinek! :)

    Szia Miksza! :) Már nem fog eljönni..... Túlhaladott az idő efölött, a praktikum és a TP kiszorította ezt a fajta szépeséget a farmról. Én se rákanám már át ilyenre a kergé(ke)t, napi több százezer TP-t veszítenék vele.



    Szia Kukucska! :) Arra nem is emlékszem, lehet, hogy olyanom nem is volt.
    Én is így jártam annak idején, ahogy te írod. Lassan kitöltöttem az üres helyeket, aztán szép sorban az egymást követő területekről lekerültek a díszek, míg végül egy sem maradt. Aztán most már olyan kitehetők vannak a raktárban, aminek kint lenne a helye, de nem fér már ki így sem.
    Kár érte, én szerettem nagyon. Este olyan jót játszottam vele, amíg összerakosgattam ezt, még vettem is hozzá néhány dolgot, mert nem volt elég, ami régről volt :)
     
  16. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    Nem kis időmbe tellett, de megtaláltam... [​IMG]
    2013. 08. 15-én kaptuk egy kóddal a Fagyi event után.
    Tulajdonságai:
    Területigénye: 1x1
    "Érésideje": 01:00 óra

    10 alkalommal beszedhető
    A tárgy törlése végleges!

    Jutalma:
    100 Csp
    100 Tp
     
    Zsémbes-banya, Vadóc, sutimami57 és 2 más kedveli ezt.
  17. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája


    Jaj, de aranyos vagy, köszönöm szépen :)
    Nézegettem itt, amíg ettem a kenyérkémet, és gondolkoztam, hogy a kép egyáltalán nem ismerős, de akkor már egészen biztos, hogy minden eventet megcsináltam. A neve még mintha valahonnan sejlene..... Annak alapján amit ad, még az is eszembe jutott, hogy tán ki se tettem, mert akkor már szerintem bőven tele volt a kergém. Bementem a raktárba, hát ott díszeleg teljes pompájában, ezért nem emlékeztem a képre :)
     
  18. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    [​IMG]
    Szervusztok.

    Kicsit cidri már a bicajon, de igy gyorsabban jövök, megyek.
    Olvasom, hogy nosztalgiáztatok egy kicsit a korábbi Kerge kertről.Én is emlékszem az első lépésem az volt, hogy vettem egy vagy két padot, hogy ha elfáradok, legyen hová leülni.Beültettem nemes jegenye fenyővel, hogy még tetszetős is legyen.Nem mondom,jó régen volt.Sokszor bekapcsolom az animációt és élvezettel nézgetem, hogy miként mozognak az állatok, milyen zajok vannak. A nagy kivetitő előtt ülnek az állatok és valami mérkőzést néznek éppen, nagy örömmel, vagy a kaméleon éppen modellkedik és a fotós aparátja előtt változtatja még a szineit is.Most látom, hogy a nagy barna medvék még szárnyat is növesztettek, és úgy szeretnének az égbe feljutni.A majmok hatalmas nagy áűlarcuk mögött ütemes tamtamra esőtáncot lejtenek, és sajnos meg is jött az eső.Macsmeralda, kezében a cintányérral, keringőzve lejti a táncát, miközben a kandur a szalmabálán végzi a délutáni mosakodását.Hej de sok kedves figura teszi szórakoztatóvá ezt a játékot.
    Megnéztem a fiaidat Ema, és a kis unokád is hogy növöget, már kilenc hónapos.Megy az idő, nem csak felettünk.

    Derűt és vidámságot kivánok!
     
    Zsémbes-banya, Vadóc, .Emama. és 2 más kedveli ezt.
  19. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Sziasztok, megérkeztem! :)
    Előre is elnézést kérek a sok értesítésért, volt mit bepótolnom..
    Igyekszem most már köztetek lenni, hacsak az élet nem hoz megint olyan történést, ami távol tartja a figyelmemet, a kedvemet és mindenemet a kedvenc játékomtól és a sok-sok hihetetlen értékes fórumtársamtól...

    Ema, első körben szeretnék köszönetet mondani a képekért, hihetetlen nagy munka lehet benne, viszont rengeteg dolognak nem néztem volna utána, azonban a segítségeddel közelebbi képet kaphattam egy-egy országról. Ezer köszönet.
    A jégmadárnak pedig Veled együtt örülök!

    Zsémbike, valami hihetetlenül gyönyörű a bannered, amikor olvaslak, mindig megnézegetem. Nagyon szeretem a szavakat, amiket használsz, noha sokszor nem tudom egész pontosan a jelentésüket, de azért kikövetkeztetem, mit is jelenthet, de nagyon jó ezeket olvasni, igazán különlegesek.

    Sütike, láttam a képet az unokádról, nagyon szép baba, és nagyon örülök, hogy jól van, és szépen növöget, és ahogy olvasom, egyre többször foghatod a kezedben, ez nagy ajándék.

    Erzsike, a pofikat kedvelők sorához én is csatlakoznék, hihetetlen, milyen jókat hozol. Hol tartasz a festéssel? Miket festesz?

    Biciklis Lány, olyan jó olvasni, ahogy kiegészíted Ema utazásait érdekességekkel...
    A Húsvét-szigeteki szobrokkal kapcsolatosan eszembe jutott egy dokumentumfilm, aminek a címe az volt, hogy az Egyiptomi piramisok titkának leleplezése, és annyira izgalmasra sikeredett, és annyi tömény, érdekes információt tartalmazott, teljesen lekötötte a figyelmemet. Nem most néztem, de ha valakinek sikerül letöltenie, megtalálnia, nagyon tudom ajánlani. Azt hiszem, hasonló címen kettő is van, de onnan lehet tudni, melyikről beszélek, hogy míg az egyiken férfi a narrátor, a másikon egy nő, és olyan következtetéseket vontak le, hogy valójában mi a piramis, ki építette, és mi a célja, hogy teljesen elállt a lélegzetem. Persze, ez mind feltevés, de amikre menet közben rájöttek, azt bizonyítják is, és én emlékszem, egész másképp tanultam róla az iskolában...
    Még emlékszem, másnap is ezen törtem a fejem, és általában azt szoktam jó filmnek minősíteni, ami hagy bennem valami nyomot, egy érzést, egy gondolatot, egy mondanivalót, amin lehet elmélkedni...

    Megkérdezném Szilvit is, hogy van, sikerült-e a betegségéből meggyógyulni, de az utóbbi oldalakon nem láttam írni, Ti tudtok róla valamit?

    Nagyon sok mindenhez szóltam volna hozzá menet közben, ahogy olvasgattalak Titeket, de mostanra valahogy olyan értelmetlen lenne ezekhez egy-egy sort írni.
    Gratulálok Mindenkinek a sok jó titkoshoz, a sikeres tenyésztésekhez!

    Iminek nagyon igaza van a vízzel kapcsolatban, amióta megnéztem ezt a videót, azóta én is többet iszom, még akkor is, ha nem érzem magam szomjasnak, de azt hiszem, a kívánt mennyiség még azért várat magára... Bár haladok...
    Szóóóóval, Zsémbi, Betti, Vadóc, tudom, hogy időhiányban szenvedünk, és sok a tennivaló, a videó elég hosszú, viszont ha hallgatod, nagyon sok olyan dolog hangzik el, amit nem tudunk, de jó lenne tudni. És hiteles, mert orvos mondja el köznapi, érthető nyelven, és mindenfajta érdektől mentes, és még ráadásul humoros is nagyon.
    Belinkelem, és remélem, szántok rá időt, egész másképp látjátok majd a szervezeteteket.



    sok puszi Mindenkinek! :)
     
    lukimi, Zsémbes-banya, Vadóc és 3 más kedveli ezt.
  20. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Sziasztok!Nem vesztem el,múlt héten Pesten voltam,elmentem mellkas rtg-re mert már nagyon ideges voltam,azt hittem tűdőgyulladásom van,de nincs,csak felső léguti gyulladás.aztán pár éve volt anyukámnak egy enyhe lefutású stroke-ja és felhívták,hogy menjen valami magánrendelőbe kontrollra ,már ez gyanús volt,de elment,na úgy megijesztették,hogy a következő,már nem ilyen lesz hanem majd ágyban fekvő lesz és gondoljon rám,hogy majd nekem kell ápolni,de van egy műszer ami havi 7000 Ft és ezzel megakadályozzák,hogy kialakuljon,ja és egy hetet adtak neki,hogy gondolja át.Na átgondoltam,ideggyógyász,CT időpont kérés ezer telefon,de már kapott mindenhová időpontot,úgyhogy várom a leleteket.Hétvégén meg volt a gangos buli és nem tudtam kihagyni,nagyon jól sikerült.Este jövök és pótolom a kimaradásomat.
     
    lukimi, Zsémbes-banya, Vadóc és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.