Gazdák a kilencedik X-en túl

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Tigrislady, témanyitás ideje: 26.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. babahalak

    babahalak Fórum parancsnoka

    Jó reggelt!
    ..jelenléti aláírva, a hétvégén nem történt semmi, még mindig pakolásztam és portalanítottam a könyveket,de már a végére értem...Karácsonyra rendbe leszek végre:music:
    ...készítem az ajándékokat-egy kis üvegfestés,dobozolás:p
    ...eventet ma befejezem,már csak 150 db gaz kell;)
    A képek,videók nagyon jók voltak-mint mindig:inlove:
    Kezdődjön jól a hetetek, a betegek pedig gyógyuljanak!
     
  2. zsuzsa-mama

    zsuzsa-mama Fórum admirálisa

    Szép jó reggelt !


    Katám ! Jó, hogy jöttél már a küszöböt rágtam, hogy valaki beengedjen.xD Ügyes vagy, ha Te ilyen ötletes ajándékokat tudsz készíteni.

    Myán is csak ámultam, hogy Ő meg hajtogat. Minden elismerésem a tiétek. nekem ezekhez nincs türelmem.
    Az eventtel most nem tudom, hogy állok,. El kell mennem, de ha haza jövök, akkor számot vetek. Nem gondoltam, hogy mindent megtudok csinálni, így csak a fontosokat csináltam. Most töltögetem a lyukakat.

    Mindenkinek kellemes hetet.
    Kérem a hiányzók bejelentkezését, mert így tudjátok ideg vagyok, hogy kivel mi van. Remélem senki sem beteg. Csöpikém még nem számoltál be a barátnődnél tett látogatásodról. Ki kipletyuztátok magatokat ??

    Mentem, majd jövök. !!!
     
    Tigrislady, greenfields, babahalak és 4 más kedveli ezt.
  3. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Gratula aki már befejezte az eventet és sok-sok felröpit aki még gyüjtöget

    Már megint régen voltam nálatok.....ezer bocs....de most sem tudtam visszaolvasni.....a ma estém
    talán szabadabb lesz és tudok majd olvasni.

    Ma reggel meg lett a felröpim.....nagyon gyéren adta.....volt, hogy a két tábla jégvirág 10-t sem adott....
    deeeee tul vagyok rajta.
    A kicsiken csak szemezgetek.....nincs nagy kedvem hozzájuk....ugy látszik, hogy olyan vagyok, mint az időőő
    szürke!!!!!!!Nahhhhh....de lassan feléledek.....aztán kiszinesedek!.....talán!!!!
     
    Tigrislady, greenfields, babahalak és 5 más kedveli ezt.
  4. Farmer*54

    Farmer*54 Fórum admirálisa

    Hali Jányok! BabaKatóka, nálad is úgy megy az üvegfestés, hogy a tavalyi karácsonyi gömböket ami piros volt most zöld vízfestékkel átpingálod? Én valószínű írom majd nektek a meséket. Csöpike, azám tényleg. Mit sikerült intézned a tini korú(i) barátnőiddel, hol buliztok és ki lesz a fellépő? Fiatalkorúaknak nix alkohol tartalmú ital, kizárólag csak az a-val kezdődő italok jöhetnek szóba [​IMG] például ő, Ararat 10 years (éves) Akhtamar . Örmény konyak, aki nem ismerné.

    [​IMG] - Ó van Isten, az emberek nekem adták ma az első szendvicset reggelire. Megeszem, aztán később ebéd után nézek mert az emberek adakozók.

    [​IMG] - Anyu hív kifelé, de miképpen hagyhatnám itt ezt a reuma javító gyógyiszapos fürdőt. Maj d szólok neki, hogy szerezzen egy masszőrt is.

    [​IMG] - Hát ez nem igaz. Csak azt nem tudom, hogyan választhatta ezt a szemtelen madárfajt a Magyarok egykori Főkapitánya Hunyadi János címerállatává. Sőt még a seregét is az állat színéről nevezték fekete seregnek. Bezzeg a fehér sereg mennyivel szebben hangzik, vagy a polar sereg.
    Mama hozta a hivatalost, délután bogarászás azt valamely nap hivatalos lesz. Legyen Jó Napotok!

     
    Tigrislady, greenfields, babahalak és 4 más kedveli ezt.
  5. Csöpi02

    Csöpi02 Kivételes tehetség

    Szép hétfőt kívánok mindenkinek mára ...
    Macikám, most mindent visszaolvastam, aztán leültem a tábortűz mellé és meghallgattam a zenét, ami szivemhez és lelkemhez is szólt, és köszönöm neked nagyon. Igen így igaz, talán soha nem múlik el a hiányérzetem az életben, mindig visszaemlékezek rá. De azért hoztam neked valamit, amit most szeretnék küldeni nagy...nagy szeretettel a bubidra neked a sok szépért.... és megérzésed soha nem csal, tudod mikor eresztek le olyan nagyon mindig.
    ..[​IMG]
    Zsuzsikám jöttem, beszámolok, hát barátosnénál jó volt, de mégis lehangoló, régi dolgokról elbeszélgettünk jó sokat, de nem töltődtem úgy fel ahogy szerettem volna. Lányomékhoz szombaton mentem, ott jó volt lenni és el is fognak vinni így télen magukhoz mindig hétvégén egy napot. Talán időközönként a fiam is elvisz :) Ha jó idő lesz akkor már a lányomék jönnek ki hozzám, mert a pici Leventém, aki most lett 9 éves lett 2-án, és (pont a házassági évfordulónkon született) nagyon szeret játszani a kutyusunkkal, hisz együtt nőttek fel és együtt rosszalkodnak:D
    Az eventet még csinálom az utolsó feladat utolsohoz termelem a növénykét, aztán még van a pörgetésesnél 2, 3 feladatrész, ha jut rá időm megcsinálom, ha nem nem. De a kirakók így remélem meglesznek mind, pörgetés meg nem is érdekel mert nem tudom az 1 virágomat kipörgetni soha:(, arra meg nem költök elvből s tanulva a leírtakból itt másik részén a fórumnak .
    Hát ennyi az 1 hét eseményről, kicsit magam alá is kerültem, aztán örültem is a hétvégén :).

    Többiekre is nagy szeretettel gondolok, aki takarít annak a könnyebbik felét kívánom, aki dolgozik annak pihenést estére.
     
    Tigrislady, greenfields, babahalak és 3 más kedveli ezt.
  6. mya100

    mya100 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Csöpi legyen minél több olyan programod amiben örömödet leled, azt kívánom.:)

    Zsuzsám nem olyan nagy dolgok ezek, én is könyvből tanultam.Pontosan kell csinálni, aztán csak jó lehet.

    Zsozso gratulálok! Nálam még röpi gyűjtés van, ha estére nem is, de reggelre tutibitti kész leszek.

    Maci én nem ismertem a konyakot, de az is igaz nem sokat ismerek. Nagyon cukik a pici kutyik:inlove:
    Megyek ebédelni.
    Szép napot Mindenkinek!
     
  7. cukorborso79

    cukorborso79 Haladó

    Sziasztok!

    Csöpi: Még sok jó programot a gyerekeiddel, főleg most, hogy közeledik a karácsony.

    Szomszikám: Most mosok, még a fejemre is teregetek, annyi van. A legkissebbnek is mosok, mert még vasalni is kell az ővét. A konyhában a fiókokat pakolom ki, aztán törlés és újra vissza. Látod azért van mit még csinálni, pihi csak ebéd után lesz, egy kicsi.

    Mya: Én sem vagyok kész, és majd csak holnap. Most ezt az eventet nagyon szűkre szabták, felröpi ügyben, rég volt, hogy ilyen lassan jöttek.

    Maci: A picik cukik. A mozzilláról váltanom kellett cromra, mert a vidiknél állandóan kiírta, hogy -nem válaszol-.

    Én is megyek ebédelni, utána egy kis pihi, és majd folytatom a fiókozást.

    Legyen szép napotok!
     
  8. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Kedves Fórumlakók!
    Alig vártam, hogy ide írhassam: én is túljutottam a kilencedik X-en!!!
    Legyen szép napotok, és kitartó, szerencsés játékot kívánok mindnyájatoknak!
    :D:inlove::music:;)

    Márti mama
     
  9. zsuzsa-mama

    zsuzsa-mama Fórum admirálisa

    Hali Vénecskék !

    Maci ! Azért remélem nekem is szorítol még helyet, tudod néha nem tudja a jobb kéz, hogy mit csinál a bal.xD Nem ragozom, megint frenetikus képeket hoztál.

    Csöpi ! Tudom ha nem is akar az ember, akkor is előbb -utóbb a régi dolgok újra és újra a felszinre kerülnek. Később azonban könnyebb lesz beszélni róla. Nagyon jó gyerekeid vannak, hogy figyelnek rád. Ezek a szürke kora esti idők amúgy is lenyomják az embert. Amig nem mész a gyerekeidhez, gyere gyakrabban és kicsit majd vidámkodunk.:)

    Zsozso ! remélem azóta kijöttél a szürke hangulatból. Most aratom az utolsó kört és megleszek én is. n

    Mya ! A Maci által e,lített konyakot én sem ismerem. Talán egyszer mi is szervezünk egy farm talit és akkor megkinál bennünket. Kéz ügyesség, Te miről beszélsz ??

    Kata! annyira jól sikerült a télapózás, csak nem vittel el a rénszarvasok. Nyaukával mi lesz ???

    Szomszikám ! Te mindig átmész mosó-masába, ha meg lesz a pici, akkor már onnan nem is látunk. Vigyázz a mosónők tudod korán halnak.xD Ezért én nem is mosok, csak havonta, addig eljárok egy cuccba.xD:D;) Ismersz !!!!!!

    Márti-mama ! Gratulálok a szintlépésedhez és, hogy körünkben üdvözülhetünk. gyere csak amikor időd vagy a kedved engedi. Sziívesen látunk.

    Reni ! Belevesztél a melóba???? Tessék bejelentkezni !

    Anika ! Ez rád is vonatkozik. Tudjátok nem szeretem, ha sokáig nem tudok rólatok.

    Ha valakit kihagytam síkitson.

    További szép estét !!!!:inlove:
     
  10. katalin1955

    katalin1955 Fórum biztosa

    Sziasztok!

    A chromról nem tudok fórumozni, hiába kattintok, nem nyilik meg a lehetőség, a mozilla olyan lassú, hogy mire a végére érek lejárnak a bónuszaim.
    Még gyűröm az eventet, csak holnap lesz meg.

    Szomszikám: Ismerem a mondást, hozd hozzám a cuccost, kimosom a tiedet is.

    Márti mama: Ebbe a topikba jönni, nem kritérium a 90-es szint, a topik neve csak. Gyere közénk ha akarsz, és van kedved.

    Druszám: Tényleg a bulit alszod ki, vagy már ismét egy másikba csöppentél, Nyauka nem fogja díjazni.

    Szép estét!
     
  11. babahalak

    babahalak Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Maci- szeretem a konyakot is,valamikor ittam ilyet,nekem ízlett! A fotók nagyon jók a videók még jobbak...az üvegfestés nálam úgy megy,hogy veszek üvegpoharakat és üvegfestékkel rajzolok rá mintákat,névre szólóan..a dobozokat színes vastag lapokból hajtogatom és ragasztok rá szalvétából kivágott virágokat,leveleket,stb...mostanában felhasználom a kéztörlő gurigáját is (nagyon jó tolltartónak),babra munka,de mikor látom,hogy örülnek a barátok,rokonok,akkor nagyon,de nagyon megéri vele bajlódni...
    Csöpike- mindenki így van azzal,hogy a múltat emlegetjük és sírunk-nevetünk..de Neked itt vannak a gyerekek és az unokák is, Ők sok-sok örömöt hoznak az életedbe...
    Zsuzsa- Te csak ne izgulj, előbb-utóbb előkerülünk..
    Mártika- gratulálok,nagyon ügyes vagy,gyere máskor is!
    ...ma voltunk fellépni egy Idősek Otthonában, nagyon aranyosak voltak...és utána olyan ellátást kaptunk,hogy a fülem is kétfelé állt...és még ajándékot is,így mégiscsak járt nálam a Mikulás..
    ...az eventet elkiabáltam,mert kiderült,hogy van még híja,de ezek már csak szemezgetni valók..
    ...mára ennyi voltam!
    Legyen szép álmotok!
     
  12. zsuzsa-mama

    zsuzsa-mama Fórum admirálisa

    Szép estét Kedveseim !

    Szomszikám ! A lényeg, hogy meg lesz az event. Tudod ha bele gondolok, hogy úgy kellene mosni, mint régen. Külön mosógép, külön a centrifuga. Nem beszélve a teknős megoldásról. Szóval a mosás ma már nem munka. Na utána a vasalás az igen. De én már tökélyre fejlesztettem a teregetést és a hajtogatást, így már azzal sincs sok bajom !xD Nem a gépedet kellene kitisztitani, lehet egy nagy takarítás nem ártana neki !

    Mártika !

    Igaza van az én Szomszikámnak, ez csak egy név, anno a 7X volt a nevünk, akkor is ha már sokan a 80 és a 90-ik szintet taposták.xD

    Katám ! Akkor Ti most jóért, jót kaptatok. Így legalább mindenki örült.:) Tudod ha nem jelentkeztek, izgulok, hogy nem történt -e valakivel valami. Gabikáért is már a körmöm lerágtam. Csak egy szó is elég lenne. Ilyen sokáig még soha nem volt, hogy nem adott hírt magáról.

    Az eventhez nekem is már csak 9 db kesztyű hiányzik. Reggel már meg lesz.
    Kedveseim nem kérek több felröpit köszönöm.

    megyek pizsit fellövöm és pihizek.

    Mindenkinek szép álmokat ! A dolgozóknak laza melót !:)

    Szép jó éjszakát !
     
  13. katalin1955

    katalin1955 Fórum biztosa

    Sziasztok!

    Szomszikám: Való igaz, mit hápogok én, 7 mosással, régen külön napot szántunk rá. Azért összeválogatni, mit-mivel, meló az.
    Gabika csíkja napról-napra fogyatkozik.

    Kata: Jó nézni amikor az ünnepeltek arcán mosolyt látunk, főleg ha még meg is köszönik. Voltam én már olyan helyen, hogy az arcokon láttam a csalódottságot. Ott ahol voltál mindkét fél elégedett volt és ez így volt tőkéletes.

    Mindenkinek szép álmokat!
     
  14. zsuzsa-mama

    zsuzsa-mama Fórum admirálisa

    Szép jó reggelt !



    [​IMG]

    Hoztam egy finom kávét ! remélem az illat ide csalogat benneteket, ha egyszer sikerül felébrednetek.:)

    Vidám szép napot !:)
     
    Tigrislady, greenfields, babahalak és 4 más kedveli ezt.
  15. Farmer*54

    Farmer*54 Fórum admirálisa

    Hahóóó Hej Hóóó! Hát, jó napom van sok bennem a víz és megy a csapolás. Nagyanyó, persze jöhetsz te is táborozni, a te vállad mindent elbír majd tartod a sátrat a viharban, hogy össze ne dőljön. Mert ugye mindenre fel kell készülni táborozás közben.

    [​IMG] - Még, hogy nincs kutya macska barátság. Valamely Afrika járó Magyar nagy vadásznak a Tacskója volt a vadkereső ebe.

    [​IMG] - Nehogy már hülyére vegyél engem, játsszak ezzel a büdös gumival amikor a nadrággal sokkal jobb lenne?

    [​IMG] - Én a pásztorok királya:music: mit csináljak? Az energiámat valahogy le kell adnom, és az ágy nem ehető megtiltották. Mönök, mert szédelgek.

     
    Tigrislady, greenfields, babahalak és 4 más kedveli ezt.
  16. mya100

    mya100 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok, Szia Márti mama! Gratulálok a szép kerek számhoz, és ha van kedved beszélgetni milyen az élet ilyen magas szinten, bármikor jöhetsz.;)

    Zsuzsám köszi a kávét. :)Most ezzel azt akarod mondani, hogy már azt sem tudom miről beszélek? :oops:xDAnnyi biztos neked is akad mint nekem. ;)Kata is ügyes.:)Üvegfestéssel még nem próbálkoztam, de poharat már gravíroztam régebben. Egy egész 6 darabos pohár készletet megrajzoltam gyertyatartónak. Mikor legközelebb megyünk a házhoz, és eszembe lesz, ide is hozom rumlinak a gépet.xD

    Szomszikám ma reggelre fejeztem be én is az eventet.

    Maci neked kitartás! Jobbulást kívánok!
     
  17. Pocak

    Pocak Járnitanuló

    Brumi majd megköszöni, Én a szomszéd vagyok. Helló Mindenkinek! Arról a három állatról itt egy videjó.
     
    Tigrislady, greenfields, Farmer*54 és 6 más kedveli ezt.
  18. mya100

    mya100 Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Köszi a videót:) Nem ismertem a történetüket. Pár ember nem fogja fel, hogy ezek vadállatok, de ha már így alakult, legalább most már jó kezekben vannak, és együtt.
     
    Tigrislady, greenfields, Farmer*54 és 5 más kedveli ezt.
  19. zsuzsa-mama

    zsuzsa-mama Fórum admirálisa

    Sziasztok !

    Ma kicsit csavarogtam, meglátogattam az unokám.:inlove: Adott egy löketett, hogy jobban érezzem magam.:)
    Maci ! Nyugodtan tegyetek a vállamra mindent, tényleg el bír mindent, már megedződött ! Mondtam vala,hogy semmi sem fontos, csak az egészség. Tényleg beleszédültem a nézésbe. Mi játszódhat le egy ilyen kis agyában ilyenkor kiváncsi lennék. A többi is nagyon jó. Gyógyulj meg mielőbb.


    Mya ! A kávét szívesen.:) Ha a kézügyességre gondolsz, remélem lesz alkalmam megmutatni. Valamikor imádtam pepecs munkákat végezni. Anno rengeteget kötöttem, éppen a hét végén nosztalgiáztunk, és nagyokat nevettünk az akkori divaton.

    Kellene, hogy már ünnepi hangulatom legyen, de valahogy nem megy. Máskor, már ilyenkor karácsonyi hangulat van a lakásban. Most viszont semmi ingerenciám nincs.
    Mya ! Gratula az event befejezéséhez. Remélem mindenkinek sikerül befejezni. Akinek még hátra van drukkolok, hogy a finisbe érjen.

    Itt voltam, elhúztam.xD
     
    Tigrislady, mya100, greenfields és 5 más kedveli ezt.
  20. tulipánfa55

    tulipánfa55 Járnitanuló

    Sziasztok!

    Event kész, nyögve-nyelősen.:p A kergén ma kiengedtem a táltost, átmentem a kincsesre és ott repkedett, valami összevisszaság van. :sleepy:

    Látom milyen sok ügyeskezű tagunk van a topikban, mindig irigyeltem ha valakinek türelme van az efféle dolgokhoz.:D

    Ma kori és úszás volt az isiben. Csak tudnám miért kell szombaton menni a gyerekeknek az isibe, 24.-ét dolgozzák le, de az isiben már szünet van akkor, ki érti ezt.:sleepy:

    A vidit már láttam a napokban valamelyik vidiből lehetett látni, csoda, hogy hárman megférnek egymással.:D

    Vagy legyen hideg, és száraz, vagy legyen meleg, de ez a mostani egy okádé.:(

    Szép délutánt!
     
    Tigrislady, mya100, greenfields és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.