Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Discussion in 'Segítség archívuma' started by Csocsoovb, Apr 16, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Nildia

    Nildia Fórum elő legendája

    Szia soramay72!

    Ha a vetőtáblában kikeresed, láthatod, hogy a Pipacs besorolása "Egyéb" kategória, így a virágokra ható bónuszok nem érvényesülnek.
     
    soramay72 and Anikó1961 like this.
  2. Auruun

    Auruun Járnitanuló

    Nocsak! Azt hittem, ez csak nálam probléma a böngészőm miatt. De ezek szerint általános a baj.
    Én is várnám a választ.
     
  3. bobo5356

    bobo5356 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Valaki tud nekem segíteni?!Gazda körben befejeztem egy játékot és a kapott és a tapasztalatpont számláló nem számolt mondjam azt
    nem mozdult,csilli ,villi szikrázott a tűzi játék de szintet nem léptem és a TP számláló meg sem mozdul.Tanácsra ki és beléptem de semmi.Miért van mi történt?
    bobo5356 ID:26618597
     
  4. Nildia

    Nildia Fórum elő legendája

    Szia Auruun!

    Mint olvashatod, játékostársadnak megoldódott a problémája egy játékból való ki be lépés után.
    A kuponok tartalmazzák a felhőarató funkciót, a havi munkások is.
    Azonban ha a munkásokat külön külön vásárolod meg, akkor a Paszulypatrónust is külön kell megvenni ( 6 órára 3 farmarany )
    Illetve ha olyan gazdaköri feladatot teljesítesz, ahol csak egy egy funkciója nyeremény a munkásoknak ( pl csak arató, csak vető stb funkció ) ott értelemszerűen nincs meg a lehetőség a felhő aratásának.

    Mivel hozzászólásod semmi konkrétumot nem tartalmazott, nincs benne pontos farmnév és ID szám, így ebben a formában ellenőrizni sem tudjuk ha jelenleg gondod lenne vele.
    Természetesen ha pontosan fogalmazol, és a szükséges adatokat megadod, nincs akadálya az ellenőrzésnek.
     
  5. Nildia

    Nildia Fórum elő legendája

    Szia bobo5356!

    Pontosan hol is várnád a szintlépést?
    Melyik feladatot teljesítetted, ott mi volt a nyeremény pontosan?
     
  6. bekazsu1964

    bekazsu1964 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm!
     
  7. soramay72

    soramay72 Fórum hercege

    Akkor még sem virág, sajnos. :cry: Köszönöm a választ.
     
  8. Auruun

    Auruun Járnitanuló

    Szia Nildia!

    Igen, tudom, hogy a kuponoknak mi a funkciójuk.
    Én azért csatlakoztam a hozzászóláshoz, mert nekem is előfordul (és egyre gyakrabban), hogy ki-be lépést vagy F5 frissítést kell végrehajtanom ahhoz, hogy a paszulypatrónusom ne legyen inaktív. Merthogy élő munkás-segítségem van, mégis néha inaktívvá válik.
    Nem tudom, hogy ez mennyiben Flash probléma.
    Mindenesetre érdemes lenne jelezni az oldal készítőinek, hogy a gyártók leállnak a flash frissítésével, nem támogatják a jövőben, mert egyre több problémát jelent a különböző oldalak működtetésében. Nehézkes, lassú, zabálja a memóriát.
    Üdv: Auruun
    ID: 2931620
     
  9. wacek54

    wacek54 Junior szaki

    Sziasztok!
    Kaptam ma csibepontot, és mégis azt mutatja hogy csibepontom: 0
     
  10. Nildia

    Nildia Fórum elő legendája

    Szia wacek54!

    Csibepont és mentorpont két különböző dolog.
    Csibepontból össze kell gyűjtened 50-et, hogy legyen belőle 5 mentorpontod.
    A mentorpont látható felül a szobában.
    A csibepontokat a csibénél követheted nyomon.
    Részletes ismertetőt a linken találsz :

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/csibeszoba-ahol-te-is-lehetsz-mentor.6849/
     
  11. SenseiZen

    SenseiZen Fórum ismerője

    Hello! Utána néznétek valaminek? Amikor party-pörgetéskor a 4 farmaranyos frissítésre kattintok, nálam nagyon nem annyit vont le :S Jaj az ID lemaradt:
    Gazda: SenseiZenID: 53079969
     
  12. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem volt nálad probléma: a frissítésekért 4 FA került tőled levonásra.
     
    SenseiZen likes this.
  13. aqvacska1979

    aqvacska1979 Utánpótlás-írogató

    Bocsánat elfelejtettem az id számomat beleírni az üzenetbe.
    Gazda: aqvacska1979 ID: 35364730
     
  14. Arimama.

    Arimama. Járnitanuló

    Sziasztok! Nekem sem írta hozzá az ajándékba kapott csengőpengőt, sem pedig a farmon kapott csengőpengőket sem. Megkérlek legyetek szívesek megnézni, hogy miért nem adja hozzá. Köszönöm! Arimama ID:6032033
     
  15. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Ma 05:12 órakor a Téli naptár nyolcadik napi ajándéka 27300 Csp rendben jóváíródott a virtuális számládon.
     
  16. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Ma 04:49 órakor jelent meg a 28200 Csp összeg a virtuális számládon.
     
  17. emmucika

    emmucika Junior szaki

    Szia nekem egy olyan kérdésem van ,hogy megnyitom a Flash Playert be jön egy kis ablak különböző ikonokkal de semmire nem reagál akárhova kattintok sőt frisiteni kel az oldalt mert ki se tudok lépni belőle.köszi
     
  18. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Miért nyitod meg és hogyan? Mit szeretnél vele csinálni?
     
  19. emmucika

    emmucika Junior szaki

    a játékot megnyitom és a jobb egér gombot megnyomom bejön egy ablak és a beállításokra kattintok ez után be jön egy kis ablak különböző ikonokkal na és innen nem tudok tovább menni mert semmire nem reagál akármelyik ikonra kattintok sőt innen nem tudok ki se lépni csak ha frisitem az oldalt.köszi
     
  20. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Értem. Igazából nem nagyon van szükséged ennek az ablaknak a használatára, de a következőket ajánlom: egy alapos géptakarítás után ellenőrizd a flash player frissítéseit is, illetve ha Chrome böngészőt használsz, válts egy másikra.
     
Thread Status:
Not open for further replies.