Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by Lacika07, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Megjavult a tenyésztés, úgy néz ki sikerült a hibát kijavítani, tudtam terepeket indítani:)
     
  2. apuci30

    apuci30 Fórumőrült

    Én kutyákat dobáltam be holnap estétől meg halazunk meg szamaralunk :D
     
    -gyöngy-581, sziszi1965 and Gio like this.
  3. pormacska1

    pormacska1 Fórumfelvigyázó

    Na igen megjavult de ami benn volt az hova tűnt ?
     
  4. MrRoy78

    MrRoy78 Fórum mestere

    mi az a nagy üzemű tenyésztés?
     
  5. SZERENCSELOVAG

    SZERENCSELOVAG Fórum admirálisa

    Gyöngy ha sikerül a tenyésztés rendben,légy szíves jelezd majd.:)
     
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sikerült:) Keverni nem mertem:cry:, nehogy elveszítsem a magasabb szintűeket, de rendben tudtam aratni amit betettem, a farmos és bahás tenyésztést is örülök neki:)
     
  7. pormacska1

    pormacska1 Fórumfelvigyázó

    Mindenki visszakap mindent,holnap + bónuszkód is lesz :D:D:D:D:D
     
  8. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

  9. SZERENCSELOVAG

    SZERENCSELOVAG Fórum admirálisa

    Örülök neki,hogy rendben megvolt,és köszönöm,hogy megírtad.:);)
     
  10. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Ha már annyira hiányzott az új titokfa egyeseknek.:D:D
    Mindenesetre jól titokban tudták tartani.:music:
    Erre mondaná Gadget, hogy csak azt tudjuk meg előre, amit a BP megenged.:wuerg:xD
     
  11. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

  12. Bözse

    Bözse Rutinos

    Tegnapról adós maradtam 2 cicusom bemutatásával Nektek. Ha már a többiekről szó esett, úgy illik, hogy őket is megismertessem Veletek. Ez a 2 kis szőrgombóc az első karácsonyozók táborát erősíti a cicák között. A nagyobbik szürke-fehér outfitben Cicmic. Ő mentett macskusz, a testvéreivel gyűjtötték be 1 cégnél. Úgy vitték oda őket 1 ismerősömhöz, hogy vagy elviszi a bandát, vagy megölik őket. Tudta, hogy kertes házban élek, megkért, hogy fogadjam be a csapatot. Sajna 2 testvére erőfeszítéseim ellenére fogzásban elpusztult, csak ő maradt életben. Nagyon bújós kedves állat, de vigyáznom kell vele, mert ha nem figyelek eléggé, akkor hajlamos behozni a házba a zsákmányát. Nekem meg egyáltalán nincs ínyemre, ha 1 élettelen egérrel összefutok az előszobában a közreműködésének köszönhetően. A kisebb macsek Pemzli, fekete-fehér félperzsa ruciban jár és 1 non stop doromboló automata. A Jófogáson találtam 1 hirdetést, nekem a tesója tetszett meg, de végül együtt hoztam el őket. Aztán csak Pemzli maradt meg. Elképesztő étvágya van, bármit megeszik, nem válogatós. Jelenleg ez a teljes létszám macskailag nálam. De elég a nyávogásból, zenéljünk egyet! Próbáltam keresni magyar nyelvű Little drummer boy-t, de nem jött össze. Ezt találtam, remélem ez is elnyeri a tetszéseteket!


    Áldott, békés adventet Mindenkinek!

    PS: Közeledik az ünnep és aktuálissá válik lassan a fenyőfa vásárlás. Vagy választhatjátok a nehezebb, de egyben olcsóbb utat és Magatok alkothatjátok meg a karácsony legfőbb tartozékát. A kreativitás múzsája csókoljon homlokon Benneteket!:inlove:



     
  13. jani975

    jani975 Fórumszaki

    Mai süti: Bahama szint x 150 TP
     
  14. farmeres53

    farmeres53 Fórumgróf

    Sziasztok! Ma még nem írt senki? A holnapi sütiről szeretnék kérdezni, a nagy csomagot akkor lehet bármikor bontani vagy muszáj holnap, mivel Jónásunk írta vigyázzunk vele!? Sikerült a tenyésztést indítani, de várok a bumig.
     
  15. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

    Szia!
    Bármikor kinyithatod.
     
  16. icamama58

    icamama58 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni, hogy hogyan tudom kihelyezni a tenyészterepeket? Köszönöm: icamama58
     
  17. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Szia!
    Eddig még nem írtam ide, így ez lesz az első.

    A kérdésedre a válaszom egy kép: http://kepfeltoltes.hu/151211/Screenshot_31_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    Bár azért egyszer simán elolvashatnád a tenyésztelep leírását is, sokat segíthetne a további használathoz.
     
  18. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

  19. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

  20. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Köszi a cicás beszámolót és a videókat is!:)
    Ennyi cicát...:D Nálunk ötletesen Cicu minden macsesz és mint már mondtam, sajnos nem hosszú életűek a szomszéd kutyájának köszönhetően.:cry: A tavasszal hozott 2 cicából is már csak az egyik van meg.:cry: Ha elpusztulnak, akkor hónapokig nem hozunk másikat... aztán így-úgy csak kerülnek cicák hozzánk.

    Mindent el kell kezdeni egyszer.:D Várunk máskor is, nem harap itt senki... ha meg harap, vissza lehet harapni.:wuerg:xD

    A nagy csomag alatt 100% Tp van 24 órára, érdemes a nagy aratás előtt kinyitni.

    Jó ez a 24 óra, legutóbb nem 48 órás bónuszt kaptunk?
     
Thread Status:
Not open for further replies.