Valdemár vándor vidámparkja csevegő | Archívum

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by Csocsoovb, Nov 9, 2013.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. HermioneWatson

    HermioneWatson Fórumgróf

    Szeretem, csak a pitomba még egyáltalán nincs kiváltva. Se Pannim, se repülő mókusom nincs. Ezért nem tudok dönteni. o_O
     
  2. dada081990

    dada081990 Fórum veteránja

    Sziasztok!
    Nagyon tetszik az új játék, én úgy döntöttem maradok ennél! Először is a nyerési esélyeim általában ugyanolyanok, 20 és 26 pont között kapok. Viszont a játékot nehéznek tartom, mert majdnem minden lufit el kell találni a legjobb eredmény érdekében, és nem szabad mellélőni, mert akkor a szorzó 0-ra vált, és nem lehet már akkor viszonylag jó pontszámot elérni vele. Ezért a nyerési esélyeim általában két részre oszthatóak: van, amikor 980-1180 között érek el pontot (ez 20-26 zsetont ér), és van amikor véletlenül mellélövök, ekkor 340-580 pontot érek el (ez 10-18 zsetont szokott adni). A leggyengébb menet akkor volt, amikor mellélőttem kétszer is, illetve volt egy olyan 2-3 másodperc, amikor nem jött arany lufi.

    A legjobb eredményem: 1420

    Mindenkinek sok sikert!
     
    Last edited: Jan 15, 2016
  3. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Szia!
    Felröppenő gondok nem szoktak lenni? Mert akkor Panni:) Tényleg húzós az ára, de legalább lehet szerezni:)
     
    sziszi1965, bindi5454 and szellorozsa like this.
  4. -Mayacska85-

    -Mayacska85- Fórum bárója

    Szia!

    Ügyes vagy, én eddig max. 740 pontot értem el... :wuerg:xD
    (Pedig gyakoroltam is előtte...)
     
  5. macsezso

    macsezso Fórumszaki

    [​IMG]

    minden megvan,most az új küldetés mókus :D :p
     
  6. HermioneWatson

    HermioneWatson Fórumgróf

    Szia, nem szoktak. Van nulla perces hagyma. Még töprengek, addig is lődözöm a lufikat. :)
     
  7. zsuzsuka1957

    zsuzsuka1957 Utánpótlás-írogató

    Megvan a mókus! Nagyon jó ez a lufis!
     
    magdi06, bindi5454, Gio and 1 other person like this.
  8. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia, nem tudom ki hogy van vele, vagy inkább csak a gyűjtési szenvedély miatt sokan kedvelik azt a mókust. Most őszintén, mi szösz értelme van, naponta 2x ad 30% tp eventes gazokra. Még ha olyan lenne mint a bagoly, hogy tudom fél óránként aktiválni, akkor megérteném, ilyen paraméterekkel nálam felejtős. Pannit kiszedtem meg a pitombát van még 1153 zsetonom, valószínű elverem az apróságokra, aztán megint csak gyűjtögetem, hátha jön majd megint valami érdemleges kiváltható cucc.
    Lufis tetszik, bár rájöttem sokáig nem szabad lődözni, mert elfárad a szemem és romlik a teljesítmény :)
     
  9. csopke1

    csopke1 Fórum hercege

    Sziasztok! :)
    Nagyon bejön nekem ez a lufis! :)
    Páncél Panni is megvan :D
    Jó lövöldözést mindenkinek!:)
     
  10. zolle72

    zolle72 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.Nekem nem repülő mókust adott hanem repülő rókát. Mi lehet az oka??
     
  11. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek vedd figyelembe, hogy a házi kedvencek kihelyezése során a munkagép nem használható.
    A váza ikon alól kézzel rakható ki a Repülő mókus tojás.
     
    csopke1 and sziszi1965 like this.
  12. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Sziasztok:)

    Érdeklödni szeretnék hogy az 1300 zsetonért szerintetek megéri-e a Páncél Panni?
     
    sziszi1965 likes this.
  13. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Szép napot Mindenkinek!
    Tegnap este kiváltottam a mókust (gyűjtő vagyok xD), és a pitombát. A mókus megkapta a múltkori ajándék sapkát, hogy meg ne fázzon. xD Pannim egy van, az is a felhőn. Mivel én lusta vagyok ide-oda cipelni, marad is így.
    Kipróbáltam a lufisat, nekem nem jött be. Úgy döntöttem, maradok a muszklisnál, ott nagy arányban hozom a 20 zsetont. ;)
    Mindenkinek további jó játékot kívánok! Ne felejtsétek, 10-kor jön a kapitány! :D
     
  14. _Devike_

    _Devike_ Fórummogul

    Nekem megérte :) Már csak azért is mert már nagyon látni akartam a portámon táncikálni.
    Örülök a lufis játéknak, végre valami, amivel szívesen játszok a vidámparkban, és még eredménye is van. Átlagban 18-20 zsetont adott, volt amikor többet, és volt amikor kevésbé voltam ügyes.
    A Panninak nagyon örülök, még nem volt, hátha sikerül párját is szereznem valamikor, ne legyen egyedül :D
     
  15. lukacsa

    lukacsa Utánpótlás-írogató

    Jó ez a lufis bódé,legalább ellehet érni valamit,bár valamikor úgy jönnek a lufik ,mintha sajnálnák.
     
    csopke1 likes this.
  16. Luca_511

    Luca_511 Fórum hercege

    Nekem a muszkli eddig jól ment, de most valamit nagyon elszúrtak benne.
    Egy ütésre a legtöbbször megáll mindkét mutató.
    Alig tudok pár zsetont összeszedni a mostani leszabályozott, elrontott "lehetőséggel".
    Elszomorít ekkora lebutítása a játéknak.
     
    ribizli4 likes this.
  17. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Jöhet,ha nem hoz ijesztgetőst a hattyú hátán.Már csak annyi érdekel,kit tudok megajándékozni,ha lesz mivel.A sörös felhőim is üresek,talán arra vadászhatok.
    A lufi nálam szünetet szokott tartani.Végül is a 30 mp-be belefér.
     
    sziszi1965 likes this.
  18. lepi69

    lepi69 Utánpótlás-írogató

    Hova lett a táltos tojás 1750 pontért?
     
    achmed1122 likes this.
  19. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    sziszi1965 likes this.
  20. lepi69

    lepi69 Utánpótlás-írogató

    achmed1122 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.