Gazdák a Tiszántúlról!

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by |Tamás|, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. SZERENCSELOVAG

    SZERENCSELOVAG Fórum admirálisa

    Tündi1001 likes this.
  2. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Találsz ott Kopi, más meglepetést is, mert ezek szerint nem szoktál "odajárni".
    Pecáztam, már vannak tartalék kütyük is, majd jó lesz cserére. Megyek a kis farmokra, ott is vár a munka.
     
    Tündi1001 likes this.
  3. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Itt is összeszedtem a tavalyi hiányzóit.
     
  4. Szomszika

    Szomszika Rutinos

    Megint vissza kellett olvasnom 3 oldalt. Ez nagyon jó, mert van itt élet. Másrészt rossz, mert ebből látszik, hogy megint más dolgokkal voltam elfoglalva. Sajnos ebből a farmból nem tudok megélni, így marad a valós munka. Mostanában ott töltöm a szabad időm legnagyobb részét :D
    Horgászást még ebben a hidegben is folytatom, ami felröpi van abból azonnal készül a csali és már megyek is lógatni. Már beüzemeltem a két felhősort, van egy plusz kitehetőm és az egyebekből is váltottam ki titkosakat. A legjobb piros tyúkól lett. Kivit és kacsacsőrűt is kaptam, mindegyik darabszáma közelít a tízhez.
    Az előző hsz-ekre reagálok:
    - először is Tihamér feleségének kívánok gyors gyógyulást (természetesen a többi maródinak is)
    - szomszédban volt Kékes tv, azt nézte az egész utca...volt Futrinka utca: Manócska, Mazsola, Tádé...
    később nekünk is lett Favorit nevezetű tévénk.
    - Horgász a pácban....Blero! Imádom Louis de Funes összes filmjét.
    Titkosakat ma is kitettem. Kíváncsi vagyok mi lesz belőlük.
     
  5. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Ne csigázz...

    Évike !
    Ne várj nagy durranást, mert lehet nem lesz...(De tévedhetek és lesz 1 hattyúd...:))
    DE: potom 630 FA- ért vidraólad is lehet...:)
     
    Szomszika likes this.
  6. Tündi1001

    Tündi1001 Fórum parancsnoka

    Koppi,..hogyha bemész a kütyükhöz,..ott van olyan hogy ,..elhasználódó,.. mindjárt legelső lesz amit keresel.
    Neked talán a Titokdobozon kívül még a Barkácsok is bent vannak,..volt olyan event hogy oda kerűlt be.
    Most ne nagyon matass mert hátha ott is belenyúlsz valamibe!:D

    Évit ne csigázd föl,..mert vagy Tatu vagy attól visszafele lehet valami,,...a Hattyú pedig utána volt!Legalábbis ebben az eventbe kapott ólakból.

    Gyűjtögetjük az érméket és majd kitaláljuk mit váltunk ki.Az összes java már megvan.
     
    Csacskamacska likes this.
  7. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Gondolom már mindenki alszik, így megyek én is. Jó éjt!
     
    Tündi1001 likes this.
  8. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Én nem horkolok már. Kettő óta fent vagyok, gondoltam idenézek, de sehol senki. Mindegy, tettem, vettem és most elvitorlázok a másik farmra. Ott is leskelődök, hátha ott van mozigépész, mert akkor filmezek. ha nem is Louis de Funes, de megteszi jobb híján ez is.
    Szép napot mindenkinek!
     
  9. Szomszika

    Szomszika Rutinos

    Dani, te nem csak matatsz... leválthatod Jós Jónást ;)
    valóban 630 FA-ért lett 1 vidraólam, 1 hattyú, 2 tatu, 3 teknős, 2 jégmadár és megint kivi (nagyon szaporán fészkel nálam ez a madár) farkas (szintén elszaporodott) sün és egy csomó narancsól.
     
    Tündi1001, Csacskamacska and Fatther like this.
  10. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Jó reggelt mindenkinek!
    Nem mondhatom, hogy kipattantam az ágyból, azt inkább, hogy kikászálódtam, de olyan jó volt a meleg takaró alatt lustálkodni.
    Éva gratulálok az óljaidhoz! Tihamér, engem ne is keress abban a hajnali időpontban a fórumon, tudod éjfélkor még néha meg is lehet találni ott, de hajnalok hajnalán nem, én akkor alszom. Hogy van a feleséged? Te meggyógyultál már teljesen?
    Nap süt, de hideg van. Megyek, vár a konyha.
     
    Tündi1001 likes this.
  11. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Jöttem a jelenlétit aláirni, mert megint távol voltam.
    Az előbb még sütött a nap....mostanra már nagyon kezd szürkülni.....jön a hó!

    Jajjj.....Tihamér de szerencsétlenül járt a nejed! Jobbulás neki!
    Szerencse a szerencsétlenségben, hogy elkerülte a gipszet.Nekem álmomban sem jöjjön elő!!!
    Olyan pánikrohamot váltott ki az első nap, hogy sok minden átértékelődött bennem.
    Mondtam én már akkor, amikor feltették, hogy szoros....de azt mondták, hogy ilyennek kell lenni.
    Aztán este elért.....be telefonáltam az osztályra és azt mondták, hogy vegyek be nyugtatót....de azon már
    tul voltam....és ha nem használ menjek be . Szerencsére a nyugató kifektetett! Másnap délelőtt a gipszet
    végigvágták és ugy tekerték be!!!! Brrrrr.

    Vettem pár titkosólat...de még nem tettem ki...sőt még két adag lapul a raktárban....nahhh majd délután!
     
    _Ilona49_ and Tündi1001 like this.
  12. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Én már jobban vagyok, de a köhögés megmaradt. A Zorvosok összeesküdtek ellenem. Írtak fel vízhajtót, amit ha beveszek, csökken bennem a víz, de a fülem meg cseng/súg folyamatosan. Idegesítő na! Gyanakodtam a bogyóra, kihagytam szerda és csütörtök. Péntek hajnalban semmi nem zavarta a hallásomat. De tegnap reggel bevettem a vízhajtót, azóta megint súg és súg. Az nem tud vigasztalni, hogy a háziorvosomnak 15 éve elsütöttek egy puskát a füle mellett és azóta neki folyamatosan cseng a füle. Az az Ő baja, de az ÉN fülzúgásom meg az enyém. Nem vigasztal, ha másnak sem jó!
    Feleségemnek a nászunk mondotta még tegnap előtt este, hogy azért tört el a válla, mert félrelépett. Én nem gondoltam erre, de mit lehet tudni. Én nem voltam ott a balesetkor. (Asszem frászt is kaptam volna. Feleség a havas járdán fekve, vérző homlokkal, törött szemüveggel és fájó vállal. Neeeem nekem találták ki az ilyent!) Szerencsére nem viseli nehezen. Igazából a tétlenség idegesíti. Nem tud mit kezdeni magával. Se kötés, se horgolás, se főzőcske, mert azt is szeret. Minden héten kell menni felülvizsgálatra, de hol van még a jövő csütörtök! Bááár ... kedden el kell mennie hajászhoz, időre. Azt nem fogja kihagyni, hiszen nőből van. :) Majd elkísérem, meg haza. De neki az eddigiektől eltérően most meg kell majd várni amíg az én hajamat is rendbe hozzák. Az 15 perc, ha lassan csinálja. A feleségemé sokkal tovább tart.
    Megyek a másikra aratni és csalit őröltetni.
     
    _Ilona49_ likes this.
  13. Fatther

    Fatther Fórum admirálisa

    Tündi1001 likes this.
  14. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Tündi1001 likes this.
  15. Tündi1001

    Tündi1001 Fórum parancsnoka

    Szép napot!

    Koppi nem vagy egyedül,..most egy kicsit összezavarodtam,.. talán nem kellett volna elolvasni.

    Szomszika,..nagyon szép a szaporulat,..na ilyen nekünk nem lesz!

    Most nézünk egy kis kincsesre valót,..Szigorúan horgászat is van már +-ban.
     
  16. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Konyhaevent lassan befejezve, ruhák "száradnak" a napon. Imádom mikor kifagy a ruha, hamarabb szárad benn utána és nagyon jó az illata. Még egy kis porszívózás, felmosás, utána leülök pecázni.
    Jó étvágyat az ebédhez!
     
    Tündi1001 likes this.
  17. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Apró porhó száll. Úúúútálom!
    Felhősor kiváltva, de a rávalók még hiányzanak. Majd összejön. :)
    Most gyakorlom a mosást a Mosó Masával. Ritka dolog, de most köll. Magad uram, ha szolgád nincs!
    Az a leírás nekem kissé bonyolult. Persze ilyen lelkivilág mellett, mint amilyen nekem van, nem csoda. Majd ismét elolvasom, hátha könnyebben meg tudom emészteni.
     
  18. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Sziasztok !

    Lehet Csacska megfejtette a számokat? Mert erősen kínai a számomra.
    A mai ebédünk csirke gulyásleves, utána palacsinta. Ilyen lekváros, túrós (mazsolával és tojássárgájával, meg porcukorral keverve), aztán kakaós (isteni amikor masszává olvad a tésztában) és sima cukros ízesítéssel...
    Fini volt. Most majd főzök 1jó kávét és leülök a tv elé..:)
     
  19. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A hozott link arra mutat, hogy a köv. eventre tenyészállatok fognak kelleni.
    Melyek azok az állatok és milyen szintüek?
    Elég sok felmerült.....igy most én is elvesztettem a fonalat.
    A másik.....pletyi szinten megjelent az egér tenyésztése???!!! Hmmm????
     
    Tündi1001 likes this.
  20. Zöldfülű62

    Zöldfülű62 Fórumszaki

    Akkor én nem rúgok labdába...egyik farmomon sem. :(
    Kis egér, nagy egér ? Veszek egy csomó csapdát...:)
     
Thread Status:
Not open for further replies.