Épelméjűek

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by lukimi, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. SZERENCSELOVAG

    SZERENCSELOVAG Fórum admirálisa

    Szép álmokat neked Gabi,a felsorolt fákhoz gratulálok.:)
    Ha jó tudom,1ik farmod 5 mentor,5 csibével.:) A másikra csak tippelek,ott 4 mentor vagy 4 csibével?:music: Lehet,hogy előbb kellene búcsúznod tőlük,és jönne a sikeres szériád.;)
    Szép álmokat neked is.:)
    Rendezd csak a kergéd Szilvi,hadd kapj szép tp-t ott is.:)
    Szép álmokat neked,és mindenki másnak is.:);)
     
  2. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    A Picin 3-as mentorszinten vagyok csak, ott már 4 csibénk van :) Nagyon keservesen haladok, még 300 pontom sincs ebből a szintből.

    Jó éjszakát, jó pihenést neked is és mindenkinek! :)

    [​IMG]
     
  3. Zsémbes-banya

    Zsémbes-banya Fórum elő legendája

    Nekem is? Nektek is ám!:) Ébredjetek frissen, pihenten, és legyen szép a holnapotok!:) Kedd, de ez még mindig nem Belgium.:( Talán majd egyszer!;):pxD
     
  4. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Na milyen jó,hogy visszajöttem.:D:DJó éjt Zsémbi!:)
    Janzi!Nagyon itt volt az ideje,olyan kevés tp-t adó cuccok voltak kint csak néztem.o_O:music:Na most már tényleg megyek.Jó éjt!:)
     
  5. mikszafarm

    mikszafarm Fórum ezredese

    Jó reggelt!
    +1 fok van. Csillagmentes az idő.
     
  6. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    Sziasztok, szép napot mindenkinek! :)

    Ha kinézek az ablakon olyan érzésem van, higy ki kéne nyúlni két kézzel és egy lyukat tépni az ablak előtt lógó szürke rongyon, hogy valami levegőhöz jussak. Nem csak simán köd van, ami szép tejfehér, hanem a szmogtól sötét szürke a levegő. Borzasztó :oops:

    Kiváltottam egy gombaerdőt, a Picin még ez a kör növény kell hozzá, ami éppen érik.

    Kedves Szomszédaim! Nem csinálom az eventet, tehát köszönettel nem kérek eventes felrepit :)
     
  7. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Jó reggelt,sziasztok!Itt sem jobb az idő,köd és szürke minden,de legalább nincs fagy,így nem fogok csúszkálni.:)
     
  8. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    Üdv mindenkinek! [​IMG]

    Itt is jó nagy köd volt, de már felszállt, most csupa víz minden.
    A rémgazakat egyelőre pakolom a polcra, majd ha mindből lesz egy normális készlet, akkor kezdem szemezgetni a legújabb négy gazdakörit. Kezdve azzal, amiből már az alap polipfákat kiszedtem.
     
    Last edited: Jan 26, 2016
  9. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Sziasztok.
    Szeretnék még egyszer szólni az új géppel kapcsolatban. Ebben a topikban is és a többiben is szinte naponta morogtunk/morognak azért, mert "úgy be van lassulva a farmom, hogy alig tudok végezni az aratással", tehetne már valamit a BigPoint. Mivel nálam máshol is akadt belassulás - szinte nem volt szabad megnyitnom több fület vagy böngészőt - sejtettem, hogy nem egészen a Big tehet erről a problémáról.
    Ha meg volt nyitva ez a farmom, nemigen volt tanácsos a kisebbiket így kezelni jobban tettem ha kiléptem innen és csak a kicsit arattam végig majd azonnal bezártam és csak utána nyitottam meg ezt a főfarmomat. :eek: Miért? Mert ha a kettő egyszerre ment és a kicsit próbáltam aratni stb, szinte csak vánszorgott a kézi aratás és csak a méreg volt vele. Volt, hogy a képernyőm elhalványult másodpercekre, én így szoktam mondani: 2 farm egyszerre kéri az erőt! Ami úgy látszik már nem volt. Ezért voltam kiváncsi fáncsi és montam is szerelő barátomnak, ugyan hogy fog viselkedni az új kompúterrel. Természetesen a 9 éves gépem volt a hibás, mert ugye az akkori követelményeknek felelt meg hardverileg - alaplap, táp, proci, stb, stb - ráadásul összesen 2 GB (gigabájt) memória volt csak köszönhetően annak, hogy évekig hajtottam majd csak elromlik már ez a matuzsálem és akkor komplette cserélem. Nem romlott el ezért szívtam éveken át.xD
    Akkor tehát pudling próbája.....mihelyst felraktam a gépemre a Linux-Mint Op rendszert, felcsatlakoztam a netre már nyitottam is mind a két farmomat, ment a gépemen 1 kisvidi is (zene) és láss csodát, várakozásomnak megfelelően nyitva is hagyhattam volna bármeddig mindkettőt mert olyan gyors volt mindegyiken az aratás meg minden amilyennek csak kell. Ez azóta is igaz és ostorozom magamat, hogy miért is nem raktam már rég a gépembe + 2 GB memóriát? Mert az újban 4 GB van 2 helyett na meg a csiszta új hardverek.:)
    Ettől függetlenül ezután is kell a gépet takarítani és állandóan frissíteni (java, flash, stb. Igaz, nálam az is előny, hogy nem windows van mert az hajlamos belassulni az az telerakodni de ezért írják a modik, hogy takarítani, gyorsítótárat üríteni, sütiket törölni, legújabb programok, stb. És míg a windowson gépet fogó vírosirtókat, spaywareket kell tartani itt nincs rá szükség.
    Egyszóval ha valaki gépvásárlás előtt áll nagyon javasolt a minimum 4 GB ram.:)
     
  10. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    Nem beszélve arról, hogy a linux jelentkezik, ha ideje frissíteni. Két kattintás és már megy is... [​IMG]
     
  11. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Te is fiam Brutus?!xD
    Szerintem windowson is elő ugrik egy ablak ha frissítés érkezik. Ezért járok a szomszédba ilyenkor mert az nem megy nekik.xD Persze ha letiltják a frissítést mint az egyik nagyon okos barátom akkor azok magukra vessenek. Neki mindíg baja van nekem meg szinte sose. Nem véletlenül találták ki azt a frissítés-kezelőt.
     
  12. térdkalács51

    térdkalács51 Fórum-zöldfülű

    kérlek segítsetek ,tegnapelőtt értem el a 90. szintet és nem találom a rackónál a plussz ajándékot . hol lehet megnézni. előre is köszönöm a segítságet
     
  13. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    Igen, már évek óta én is, kedves rokon... [​IMG]
    A másikon nem tudom, mert elég ritkán fordulok meg arra, pedig az is fent van a gépemen.
     
  14. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Jól teszed, rokon.xD
    Felejtsd is el azt a másikat. megboldogult w......s koromban hetente indítottam mélyszintű víruskeresést, hetente többször kémeket üldöztem és igen sűrűn kellett elvégezni a takarítást amire a moderátorok biztatják itt az embereket. Ez nekem hetente több órámba került mert bár most nem ismerem a vírusirtókat de akkor a jobbak egy mélyszintűt több mint 1 órán át végeztek. Ráadásul a gyengébbek nem voltak megbízhatóak, az jobbak meg úgy megfogták a gépemet, hogy arra az időre míg tartott a keresés jobb volt ha elmentem vacsorázni.:eek:xD Volt 1 topik (van) a prohardveren ilyen címmel: melyik vírusirtót tegyem fel? Ott én is igen sokszor előfordultam csakhát a teljeskörű védelmet inkább fizetős adta, azt meg nem akaródzott....szóval winnel csupa kaland volt az élet.xD Csakhogy akkor még kezdő voltam és nagyon lekes!:p Mostanában már jobban szeretem a: jobb a békesség!:)
     
  15. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Tényleg rendben volt minden. Kezdek nyugodt lenni, a bútorcsere is sínen van. Ebben a pillanatban kaptam a telefont, holnap reggel elhozzák. [​IMG]
    Klárim! Csak kezdd el olvasni a Fable-könyveket, nagyon fog tetszeni, le se tudod tenni. Nagyon régen olvastam ennyire szép leírását az érzelmeknek. A Halkirálynő sor különösen tetszik. :)

    Ezt a "lustaság" dolgot ismerem. ;)
    Nem baj ám, ha nem vagyunk egyformák. ;) Így szép a világ. Ki az egyiket szereti, ki a másikat.
    Hajlamosak vagyunk a kergét "csak használni", ritkán nézünk szét ott. Eleinte úgy rendeztem, hogy pl. tanyaház a tanyán előforduló dolgokkal, játszótér a paddal, körhintával, tóval, stb. Aztán sürgősen le kellett szokni erről, mert nem fértek a dolgok. :) Most a tp szerint vannak. Meg amit cserélgetni kell, hol a paszulyra tenni, hol levenni, mert sok csp-t ad.
    Köszi a "jelentést".
    Én is a gazdakört próbálom intézni, bár a malom is tetszett, de úgysincs helyem, hogy kirakjam. :)
    Mennyire igazad van! Sajnos, aki nem ért eléggé hozzá, nem tudja lecserélni a Windows-t Linuxra. :(
    Ha közben nem léptél ki, akkor alul, középen a nyílra kattintva megnyílik a naplózás.
     
  16. mimi

    mimi Fórum elő legendája

  17. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Sziasztok!
    Hazaértem a munkából! :)
    Reggel alig láttam 10 métert,olyan nagy köd volt!Itt se csúszott,de egész nap megmaradt a borús,csúnya nem szeretem idő! Eső is esett egy darabig,de most + 4 fok van!
    Most elmegyek mozogni,majd 6 után jövök!
    Pussz Nektek!

    Mimi drága örülök,hogy tegnap írtál és,hogy szerencsésen megérkezett a fiad! :inlove:
     
  18. SZERENCSELOVAG

    SZERENCSELOVAG Fórum admirálisa

    Kellemes délutánt és estét mindenkinek:);):)
    Eventet én is kihagyom,tortám átvettem 2011 gyertya volt rajta.:)
    Teliholdas felhősoromról,már csak kerberosz barátom hiányzik.:)
    A felhősor tetszik,az ára szimpatikus.:)
    Klári én erre tornászok,aki gondolja csinálja utána.:);)
     
  19. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Én meg elnéztem, azt hittem 2 napos lesz a telihold. Tévedtem, csalódás.xD:p
     
  20. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Imádom! ;)
    Nem is tudtam egy helyben maradni amikor meghallgattam! De ami utána jön az se piskóta! :)
    Akkor Janzi felkérsz egy bugira???;):)


    Apropó én nem vettem át a tortát! Több éve játszom! Valamit kell csinálni érte???
     
Thread Status:
Not open for further replies.