Az ajtók szentélye event-csevegője

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by Laboviti, Apr 8, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. krajnyakjozsef

    krajnyakjozsef Utánpótlás-írogató

    Na itt nyilt ki a bicska a zsebembe 94 szinten utólsó beváltás után 13hullám 10kör 1 dbháromszög 5 négyzet.Valami hibádzik !!!!
     
  2. kisvirág

    kisvirág Haladó

    Sziasztok!
    Én is hasonlóan jártam ezzel az eventtel, mint az előttem szólók.
    Nemtudom befejezni mivel szerencse függő. Az utolsó kitehetőm hiányzik, és nem kaptam hozzá se hullám kulcsot se háromszög kulcsot, viszont adott sorozatban 13 db kör kulcsot amire már nincs is szükségem.
    Így hát nagyon szomorú vagyok. :(:(:cry::cry:
     
    tereza6517, GoodX and csio70 like this.
  3. eva0304

    eva0304 Járnitanuló

    Mondom én nektek valamit,sajnos ez már megint a pénzről szól . Sajnos nekem sem sikerült befejeznem, igaz hogy maradt 11 háromszögem de még egy hullámos négyzetet nem adott ,hogy be tudjam fejezni az egészet .Így volt ez a múltkor is .Rendeltem FA-nyat , nem kaptam meg .Azt írták bizonyítsam be ,hogy rendeltem .Természetesen a bizonyítás több pénzembe került volna ,így buktam közel 800 ft, azt gondolom bele kell törődnöm ,ha nem fizetek így járok ,pedig nem költök rá 1 ft-ot se.
    A játékot továbbra is játszom ,csak lassabban haladok ,és akkor mi van ? Lassan járj tovább érsz !!!!!!!!!!!!!!!
     
  4. somogyi38

    somogyi38 Fórum-zöldfülű

    SZIASZTOK. nEKEM SE SIKERÜLT EGÉSZ VÉGIG A KÖRÖKBŐL VOLT HIÁNY PEDIG VETTEM IS TÁBLÁT. EZ A JÁTÉK NEM TETSZET.
     
    tereza6517 likes this.
  5. csőrős47

    csőrős47 Járnitanuló

    Sajnos az első amit nem tudok befejezni egy darab kör miatt!!!!! Én megtettem mindent, de minek!!!!!!Egyszerűen nem adta!!! Volt mikor egymásután 8 darab egyformát adott!!
     
    -szida-, csio70, GoodX and 1 other person like this.
  6. somizsolti

    somizsolti Utánpótlás-írogató

    Sziasztok ugyan ez a véleményem soha többé ilyen EVENT
     
  7. -p.monika-

    -p.monika- Fórum-zöldfülű

    94. szinten 16 hullám kulcs és 7 körkulcsom maradt, egy háromszög hiányzott, hogy meglegyen a felhő. Csalódtam a játékban. Én eddig szórakozni jöttem ide, nem azért, hogy felidegesítsem magam, de most ez sikerült.
     
  8. piricsk69

    piricsk69 Utánpótlás-írogató

    Nem hiszem el, sikerült!!! Most az utolsó pillanatban!
     
  9. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    sziasztok :az eventem nem sikerült nem azt a jelet adta amire éppen szükségem lett volna hiába volt minden erőfeszítés,van amiből tul sok .ami kellet volna az nem jött,mindenkinek gratula akinek sikerült.további jó játékot.
     
  10. Manuela0506

    Manuela0506 Járnitanuló

    2 kitehetőm lett,felhőm nem, melyik hiányzik? Meleg helyzet és a Sínen ezek vannak meg nekem,ha kell küld baglyot!
     
  11. -hugi79-

    -hugi79- Fórum-zöldfülű

    Nekem 6 hullám és 5 háromszög a feleslegem.....3 kör kulcson múlottt. Ennyi...elegem van. Meggondolom folytatome a játékot, mert ez abszolut igazságtalan!!!!!
     
  12. Manuela0506

    Manuela0506 Járnitanuló

    Utolsó szó jogán!
    Csalódtam ebben az eventben!!!!!
     
  13. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Sziasztok!


    Az event véget ért, a panaszokat továbbítjuk, a topik most záródik.

    .​
     
Thread Status:
Not open for further replies.