Gazdák a Tiszántúlról!

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. hagymácska44

    hagymácska44 Fórum félistene

    Jó reggelt!

    Itt is köszönöm a baglyot a +1 termést majd később használom ki.
    Ma évzáró van, én otthon maradok a kicsivel a többiek mennek, majd hazakerül az a bizi is és majd akkor örülök.
    A békákat és pár tenyésztést én is eladtam busás haszonnal.
    A pillangókertre hajtok, még nincs belőle, 256ezer nekem megéri, raktam be még egypár tenyésztést érte.
    A felhőt már tegnap beüzemeltem és a fejlesztéseket is ráraktam a békákra.
    Mindenkinek szép napot, sok napsütéssel!
     
    Tündi1001, zsozso577 és Csacskamacska kedveli ezt.
  2. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Holnap vagy hétfőn jön a világ legjobb nője hozzánk és szerdán fog csak hazamenni. Jó napjaim lesznek! :D
    Vásárlások lerendezve, még a feleségem is elkísért a második helyre, ez a számla végösszegén meg is látszott. Én csak azt veszem meg, ami feltétlen kell, de ő - ebből a szempontból - előrelátóbb. Ezért kerül többe a drágám.
    Tegnap néztem egy videofelvételt egy török szurkolóról, akit a felesége vegzált. Zokon vette a neje, hogy a szurkoló rendesen akart szurkolni és ezért kiküldte a feleségét a szobából. A feleség meg amikor épp érdekes fejleményt látott, rendszeresen lekapcsolta a tévét. A férj egyre inkább felhúzta magát. A vége az lett, hogy a lapos tévé szétverve, a laptop széttörve, meg még egyéb dolgok is károsodást szenvedtek. Vajon mit csinált tegnap, amikor hármat gurítottak nekik, mikor ők meg semmit? Na ezért sem nézek hazai meccset. Még a végén én is szétcincálnám a lakást. :p
     
    hagymácska44 kedveli ezt.
  3. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Gazdagodom!:):) A kis farmokon piacolok a brekkencsekkel, 35- 50 ezer csp az ára. Szerencsére van bőven! Kő gazdag leszek!!xD
    Évzáró tegnap letudva! :) Ilyen sem lesz több.:(
    A kedves szülő nem tépett meg, amiért nem kapta meg a gyerkőc az ötöst. Nem kiabálom el, mert lehet készül valamire, nagyon lapított.
    Megyek a konyhába, mert a farmozásból nem lehet a valósban megélni.
     
    hagymácska44, Tündi1001 és zsozso577 kedveli ezt.
  4. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Még mielőtt elkezdem az ebéd-készitést....gondoltam megnézlek titeket.
    Gratula az eventben elért eredményeitekhez.....és a piacoláshoz is!
    Amelyik farmon brekkencsem és tápja van....azt én ki is teszem.
    Itt a nagyon már elég szép összeget nyertem....ahogy jön a béka....ugy el is viszik.
    Még azt hiszem....holnap is érdemes lesz piacolni....utána már gondolom, hogy
    a piacomon sok gazdánál helyrebillen az egyensuly és termelnek piacra is....
    akkor már csak egymás alá licitálnak!
    Hétfőn elutazok....3 napig nem leszek....bár a mobil-netet viszem magammal.
     
  5. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Oly annyira ráérek, hogy a moziban ülök! :)
     
    hagymácska44, zsozso577 és Tündi1001 kedveli ezt.
  6. Szomszika

    Szomszika Rutinos

    Köszönöm a levelet, jól jött, jókor. Tegnap nem volt technikai okok miatt internetünk, ezért ma gyomlálnom kellett egyik- másik kertemben. :( Békákat tenyésztettem eddig, most a pandák és tevék vannak soron. Felhősor elkészült és még 1-2 plusz kitehető. Lepkeól már nem kellett...
     
  7. Tündi1001

    Tündi1001 Fórum parancsnoka

    Szép hétvégét mindenkinek!

    Hát tévedtünk amikor azt hittük hogy megállunk a 7-esnél,..van ahol 17. és ahol a 16-17. nem lesz meg.
    Béka és a szupertáp szabott határokat,..a kedv az nem.

    A három farmon már többször arattunk fúrógép eddig 0! Aki megveszi a második Vadaskertet annak nagyon sokáig kell várni hogy teljes üzembe legyen mindkettő!
    Van valakinek már fúrógépe?Mi van berakva a Vadasparkba?
     
  8. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !
    Nekem a valósban van fúrógépem, de itt nincs..:(
    Úgy döntöttem, hogy elég a létrakészítőből a narancs fejlesztés. A piros ugyanis 1 millióba fájna és annyi békám nincs is.
    Köszönöm az ajándékba kapott 10 szupertápot az Illetékesnek és Tihamérnak a baglyot.
    Immár csökken a béka ára, már csak 33 ezerért tettem ki, de a tegnapi 40 ezres reggelre elkopott.
    Most kiváltottam minden kagylót. A tartalékoltat is...:)
    SZép Napot nektek /
    Itt a keleti végeken némi eső alakulgat....Randa felleg van arra....
    A melegről nem nyilatkozom, mert megy a légkondink. Így elviselhető...:)
     
    hagymácska44 kedveli ezt.
  9. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    A pillangó és az utána következő dolgokról lemondtam könnyű szívvel!
    Lajos, fúrógépem szerintem nincs, mert nem találom...A Vadasban nekem most békák kuruttyolnak.
    Kopi, valóban kezd lefele menni a brekik ára, de nekem még mindig van olyan farmom, ahol 40 ezer felett van az ára.
     
    hagymácska44 és Tündi1001 kedveli ezt.
  10. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája


    Tény és való, hogy erősen csökken az ár. Már kénytelen voltam 39 ezerért kitenni....:):)
    Igaz, el is kelt hamar...:)
    De a létragyártásra is gondolni kell, mert 3 breki kell alapból oda is...:)
     
    hagymácska44 kedveli ezt.
  11. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Én eddig csak eladtam néhány kuruttyolóművészt. Az árak még mindig 40 ezer felett vannak. Érdekes, hogy kiteszek 4 énekes művészt darabonként 35.000 pénzért és valamiért baromi gyorsan eltűnnek. Egy csomagban 4 darab van, egyszerre 3 csomagot ajánlok fel. 48 már elkelt. :)
    ---------------
    Változtattam az árakon. Felment 46 ezerre, ezért én is felvittem 40 ezerre. Így is kapkodják. Kiteszem és egy percen belül eltűnnek. Ennyire kell a gazdáknak? Már eladtam 72 brekit. :D
     
  12. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szerencse, hogy kell nekik, mert különben őrizhetnénk a pajtában a sok békucit.Befejeztem e tenyésztést, már előre is dolgoztam a maradék béka pedig kell a létrához. Elég sokat fogyaszt..hmm, elég lehetne neki 2 db-is.
     
    hagymácska44 és Tündi1001 kedveli ezt.
  13. Garabonciás

    Garabonciás Fórummogul

    Nekem alig 2 millióm volt, most felszaladt 11 millióra a Csp-m. A "leveli csapatot" 12-sével teszem ki, ahol 1 db. ára:44000 és ennek ellenére elmegy...:)
     
    hagymácska44 kedveli ezt.
  14. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok.

    Huhhhh...Kopi! Te nagyot kaszáltál a békákkal!!!!
    Én sem panaszkodom.....azért szépen gyarapodok....de nekem az event
    elvitte a békákat és csak azt a kevés maradékot és az ujakat tudom piacra vinni.
    Nálam még az utsó ár....40 000 csp volt....
    Lassan érik a köv. béka-sereg....ezek is a piacon landolnak.

    Jóóó piacolást Mindenkinek!
     
  15. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Itt már csak 35 rongyért adják. Az alá kellene menni, de ennyi bevétel is elég volt. 3 milla körül szedtem be itt. Gobio is keresett egy picikét. :)
    Megyek is tovább. Mindenkinek jó éjszakát!
     
    hagymácska44 kedveli ezt.
  16. Tündi1001

    Tündi1001 Fórum parancsnoka

    Egy farmon megcsináltuk a 17-est is,..egyen az hiányzik, a harmadikon 2,..kb ennyi volt.
    Csak-csak finom a békacomb mennyi békát el lehet adni!?!?
    Az 56 milliót már nem akartuk turbózni,..volt amikor jó lett volna1-2 is.

    A kapott titok!
    Fák 3x2:Som 1, Berk. xxl 2, Szamóca xl, Mand.xxl, Nasp.xl.
    Ól 3x2:Hattyú, Gólya, Kakas 2, Egér piros, Béka narancs.

    Jó éjszakát!
     
  17. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Sziasztok !
    Tihamér most nem jön mert ott az Ő Tündérkéje és most tobzódik...:)
    Ezért ballagtam ide most, pótlandó az Ő hiányát, így éjszaka ...


    Én némi békát tartalékoltam, de az összes tenyésztettet a piacra dobtam.
    A mai napi meglepi: sárga kókuszkoktél....
    Jó éjt Mindenkinek !
     
    Utoljára szerkesztett: 19.6.16
    zsozso577 és hagymácska44 kedveli ezt.
  18. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Jó reggelt!
    Nincs még tündérke nálunk, majd csak hétfőn hozzák. Koppi jó sokáig tenyésztett tegnap. Ezek szerint nagyon szereti a békucikat. :)
    Igaz, kókuszkoktélt adtak, de én megmaradtam a hagyományos kávénál reggel. Pontosabban kora reggel, mert még a Rézi is csak próbálgatja kinyitni a szempilláit.
    Szép napot mindenkinek!
     
    hagymácska44 kedveli ezt.
  19. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Jó reggelt mindenkinek!
    Ki gondolta volna, hogy ennyire meg fogjuk szeretni a brekiket!? Mindenki jó kis csp-t zsebelt be belőlük!:)
    Emlékeztek még, mikor hetekig vártunk egy méhkirálynőre, vagy facsemetére? No, most a fúróra fogunk várni.:(
    Szép vasárnapot! :)
     
    Tündi100149 és hagymácska44 kedveli ezt.
  20. hagymácska44

    hagymácska44 Fórum félistene

    Jó reggelt!

    A békák sokunknak növelte a csp állományát, de valamiből meg is kell élni. Tegnap 450 csillagot szedtem össze a csp nővelés jóvoltából.
    Kiváltottam a legendát, nőveltem a kupákat és a kikötőben is szaporítottam a helyet. Csillagot nem akarok mostanában látni. A pillangót is kiváltottam. Nem tudtam, hogy ennyit kell teperni valamiért.
    Nem értem, hogy ilyen sok lusta gazda van aki ennyiért folyamatosan veszi a békákat, itt valami furcsaság van a dolog mögött, de nem is érdekel csak vegyék, így tudunk haladni mi is.
    A bizi a magatartás kivételével mind ötös, szorgalom példás, ez a két jegy valahogy nem fér össze számomra. Kapott mesekönyvet és oklevelet, nagy volt a boldogság, jelenleg a hálóban alszik még.
    Mindenkinek gratulálok, kinek miért.
    Zsozso, jó utazást és kellemes pihenést!
    Tihamér, mindjárt hétfő és akkor ölelgetheted a Te Tündérkédet!
    Tündi, látod már a hattyút hozzánk dobják ha kell ha nem, nemrégen még epekedve vártuk, gratulálok a titkosaidhoz!
    Szép vasárnapot és kellemes időtöltést!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.