Visszajelzés Raktárházak csevegője - archívum

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by felforgató, Jun 16, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. sárgazanót

    sárgazanót Fórumelemző

    Nekem is banánhiányom van. Szintet nagyon nehéz lépni a bahán, nagyon sok tp kell hozzá. Máshonnan meg nem lehet szerezni. A homokművészetet megcsinálni, meg művészet!!! :cry::cry::mad::cry::cry:
     
  2. BatkaMariska

    BatkaMariska Járnitanuló

    Sziasztok!

    Az összes raktárházam üzemel.Egyetlen fúró nem jött.Ez nem normális.
    Általában az aratásokból rendszeresen jönnek a szerszámok.
    Szerintem egyszerűen nincs beállitva.Kemény farmaranyért megvásároltam a házikókat.
    Jó lenne intézkedni.A baha fejlesztéseket csak akkor csinálom meg, ha érdemes.8 db ratárház fullon....és semmi ez egy vicc.....dühítő!!!!!!!
     
  3. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Hát igen ez már vicckategóriaxD
     
    Jucus1949 and Apóca72 like this.
  4. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Nekem már azis kész:D vagyis már sokat megcsináltam belölle::D

    9 Millió TTP nekem jelenleg 1 szint.D és azért kapok 5 banánt:D
     
  5. sárgazanót

    sárgazanót Fórumelemző

    Ki sem rakom őket! Így legalább nem bosszankodom! :D:D:D
     
    kovacstne likes this.
  6. Amateur*

    Amateur* Fórumelemző

    Akkor miért vetted meg? Ha nem rakod ki, még esélyt sem adsz magadnak ... :)
     
    mebajah, Jucus1949 and Gio like this.
  7. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Sziasztok!
    A tegnapi napon a kisördög a vállamon ült, hogy rendeljek aranyat, és vegyek belőle raktárházat. Nagyon örültem volna neki, de úgy döntöttem, hogy továbbra sem nyúlok a pénztárcámba. Bár tényleg nagyon örültem volna egynek, de mivel a fúrók engem is messziről elkerülnek, szinte ugyanott lennék. Így most egy raktárházam van, amit nem tudok bővíteni... és nem kettő miatt fáj a fogam.
    Fúróm továbbra sincs egy darab sem... viszont a csillagokat gyűjtögetem, hogy kitudjam váltani a következőt... illetve a bahamán a banánokat, hogy ott legalább a farmmal azonos szinten legyen legalább egy raktárházam xD
    Szóval a fúrókról lemondtam, nincs nagy igényem, nem vágyom én extrákra, mint pl a fúrókra... csak az alap raktárházért mondok imát
     
  8. sárgazanót

    sárgazanót Fórumelemző

    Pár napja tettem a pajtába. Addig kint volt, de az esély úgy elkerült, mint a többi 99,99% játékost. Majd, ha jelzik, hogy röpködnek a fúrók visszateszem! Addig sem bosszant az a hatalmas mennyiségű fúró, amit nem kapunk!!!! xDxDxD
     
  9. Meellcc

    Meellcc Fórumelemző

    Sziasztok! Engem az bosszantana, ha nem használnám a raktárházakat, mikor "egy vagyont" beleöltem munkával, csillaggal, AB-val. A FA saját döntés. Minden raktárházból kint van a maximum. Fúróm pedig 0. De még event alkalmával sem szedem be, inkább egy körrel többet vetek. Bebetonoztam őket. Nekem tetszik, hogy egy helyre 4 ól helyezhető. (jó a füvészkerttől többet vártam, de ez van) Majd, ha lesz fúró, felmegy ez 8-ra. Készen állok rá, bármikor tudnám indítani a fejlesztést, tényleg csak fúró kérdése az egész.
    Lehet rosszul okoskodtam, de nekem az a véleményem, ha meg lesz az összes raktárház csak aztán kezdenek csepegni a fúrók. És a hiányzó raktárházakra már nem kell sokat várnunk. Vagy igazam lesz vagy nem. Egyébként, ha elindulnak a fúrók a következő morgolódás az lesz miért csak egyet tudunk fejleszteni, amikor ennyi anyagot bedobáltunk a gazdaköribe. Kezdhetjük elölről a következő fejlesztéséhez.
    Nyürrögés helyett inkább a meglévő lehetőségeimmel élve játszom tovább.
    Addig is van elképzelésem mit hogyan csináljak, fejlesszek a farmomon, unatkozni nem fogok. Fúrók meg majd .....egyszer jönnek és akkor fogok nekik örülni.
     
  10. LongNight

    LongNight Fórumgróf

    Teljesen 1-et értek;)

    Érdeklődnék, kedves gazdatársak, ha egyáltalán nem lennének fejleszthetők a raktárak, akkor kiváltottátok, megvettétek volna őket?:music:
    Hát persze, hiszen az ólas, üzemes így is erősen megérős /fás kevésbé/.8)
    A bahán 1 ólnyi területről 3 helyett 12 tevém, vagy majmom lesz, nekem nagyon megérte.xD
    A fúrók meg előbb-utóbb jönni fognak.;)
    Csak pozitívan, ez játék, játszunk!!:D
     
  11. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Sziasztok,

    szerintem is megéri kinn tartani a vadasparkokat és a manufaktúrákat,
    még fejlesztés nélkül is: több CSP-t, több TP/BTP-t szerezhetünk velük.

    A farmos manufaktúra többe került, mint a vadaspark és a füvészkert,
    hasonló vagy még nagyobb árkülönbséget várok a szigetre is.

    Jelenleg 90 AB-m van, ez szerintem bőven elég lesz a szigetes manufaktúrára.
    Egyelőre nem váltom ki a szigetes füvészkertet:
    nem nagyon éri meg és AB-t nehezebb szerezni, mint csillagot.
     
  12. nemethnagyi

    nemethnagyi Haladó

    Szia!
    Fúró ? az nekem sincs.Szerintem ahogy három évet vártam csibékre mások meg azonnal hozzájutottak ezzel is így lesz. Lehet a játékosok farmjainak csak egy részén vezették át a többi csak később jut hozzá.Én már nem is foglalkozok vele. A csibék meg olyanok amilyenek.Sokszor van hogy nem is tudja mi az a csibeszóba , amire rájön abbahagyja a játékot. A másik fele rendes szorgos érdeklődő. Na ezekkel érdemes foglalkozni és segíteni őket.Van olyan aki már a hatvanas szintnél jár de vissza jár ha segítség kell és érdeklődik ,hogy vagyok.Jó kis közösség ez csak alakítani kell.

    Inkább mint a népmesékbe " Egyszer volt de hol?

    Sziasztok!
    Kicsit kezd ez az ingyenes játék arra az időre hasonlítani amikor a fiam még kicsi volt és a jobb módúak külföldről hozott görkorcsolyákkal koriztak az én fiam meg a már nem használ favonat kocsijait kötözte a lábára. Az rendben aki tudja vegye meg ,de kérkedni vele? Aki türelmes és szorgos eljut oda ahová a törtető csak egy kicsit később.
     
    Last edited by moderator: Jul 25, 2016
  13. Chate-farm

    Chate-farm Fórum biztosa

    Nálam egyelőre a farmos vadaspark és a 2 db manufaktúrám van kint, az eventek alatt én sem bontom le őket. Számomra a manufaktúra azért éri meg, amiért FA-ért megvettem a másodikat, mert a hosszú érésű termékek előállítására lefoglalt területen spórolhatok. A fúrók meg egyszer csak jönnek majd...
    A bahára még nem tudok venni, mert nincs elég AB-m, sem FA-m.
    A Bölcs Tölgyön olyan sorrendben lehet kiváltani a raktárakat, amilyen sorrendben szeretnénk, a maja szentélyben viszont a vadaskert után vajon muszáj a füvészkertet kiváltani a manufaktúra előtt? Ott nem lehet megválasztani a sorrendet? - mivel eddig sem lehetett szobrot "átugrani", gondolom most sem lehet sajnos. Pedig a füvészkertet venném meg legutoljára.
     
    Erzsike5110 likes this.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Belapátoltam néhány tucat tenyész állatot a gazdakörbe ... Bakker iszonyú lassan telnek a csíkok:oops: ... 1 arany szintet csináltam meg ma 8)... Fájt :wuerg:
     
  15. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Valamennyi tervrajzot én is megszereztem, igaz, az állatosból csak egyet csináltam meg, aztán gyorsan kivégeztem a szerszámosat, meg egyet a növényesből...De rájöttem, hogy úgyis felesleges tovább törnöm magam, mert amíg nincs fúró, nincs fejlesztés... Most már nekem is van 2 vadaskertem a farmon, 1 manufaktúra, meg 1 baha vadaskert és még így az 4-ből se jön egy fúró sem...Azt hittem, ha több raktárházam lesz, nagyobb esélyem lesz, de rájöttem, hogy elfelejtettem a matematika alapszabályait...Ha 1-nél 0 volt az esélye, akkor 4*0 is csak nulla...
     
  16. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Szia!
    Úgy rémlik:a Modink azt mondta,hogy ott sincs kötött sorrend.Ha nem:Mea culpa!
     
    kovacstne likes this.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ohh matematika :music:.... Programozás:oops: ......
     
  18. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Kiváltottam én is a manufaktúrát a vadaskertet 2x, most már a bahamásat is 2x. Viszont a gazdaköribe még nem csináltam semmit, mert úgy gondoltam minek dobáljam be a drága dolgokat, ha senkinek nincs fúrója. Majd, ha már kezd szórványosan potyogni, akkor gyorsan kiváltom a tervrajzokat és elindítom a fejlesztéseket. A fásat nem váltom ki, mert nem éri meg sztem.
    Ha ügyesen válasszuk meg az állatokat a vadaskertben, akkor sok felröppenőt ad, azaz 4-t, nekem sikerült az előző eventnél elérni. A teményes is max adta.
    De hogy mi a függvénye a fúró röpködésének, el sem tudom képzelni. Vajon mi lehet ezzel a célja BP-nek? Már arra gondoltam, azt akarják, hogy dobáljuk be a feladatba a cuccokat így a top előtt, de nem ez a cél. Akkor meg mi a kánya lehet:music:
     
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mi a Kánya ? :p az kérlek szépen ... egy madár xDxDxD
    Cél : Hosszútávú feladatot adni a gazdáknak ;) No ez lehet túl jól sikerült ;)
     
  20. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    xDxD én valahogy nem ezt látom:p csak az kérdés, minek tették be a gazdaköriket, ha nem lehet velük semmire menni:music:
    minek csináljam meg, ha nem tudok fejleszteni:eek: mind1, nekem így is megéri fejlesztés nélkül, még párat szívesen kiváltanék:p