Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Ott van a lehetőség. Nálam 8 oldal táp van a malomban, 6. oldalon található a békatáp.
     
  2. cseszcsi

    cseszcsi Aktív író

    Sziasztok!

    Segítsen nekem valaki legyenszíves! A keréken 50% csengőpengő bónuszt pörgettem! Ez mit jelent? Előre is köszönöm a választ! :)
     
  3. dkata75

    dkata75 Aktív író

    sziasztok!
    Miért nem jó az egész farm! Nem lehet vele semmit csinálni!!
    Ráadásul ha le sikerül aratni semmit nem ad!!
     
  4. szeva50

    szeva50 Rutinos

    Köszönöm szépen a választ.
     
  5. omega33

    omega33 Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Szerintem a jelzett időpontig az aratások során szerzett csengőpengők másfélszeresét fogják jóvá írni neked.
    Például a virágos taliga aratáskor a 7 helyett 10,5 csengőpontot ad.
     
  6. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Kifejtenéd kicsit bővebben, hogy mi a baj?
     
  7. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Csengő pengőt adó dísztárgyak aratására hat a bónusz. Piaci értékesítésre nem hat.
     
  8. dkata75

    dkata75 Aktív író

    Mindig ki léptet.
     
  9. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    -Javaslom, hogy töltsd le, és telepítsd a legújabb Firefox böngészőt a számítógépedre.
    A legújabb Firefox verziót az alábbi linket megnyitva tudod letölteni:
    http://www.mozilla-europe.org/hu/firefox/

    -Töröld a sütiket, ürítsd a böngészési előzményeket. Ehhez egy kis segítség
    << ITT >>
    Ezt attól függetlenül érdemes végrehajtanod, mikor végezted el utoljára.

    -Érdemes lehet egy másik internetes böngészőben megnyitni a játékot, például: Firefox, Google Chrome, Opera, stb.


    -Próbálj állítani a FlashPlayer beállításain, töltsd le a
    FlashPlayer újabb változatát, segítség
    << ITT >>
    -Az
    << ITT >> található "FlashPlayer elmentett adatainak törlése
    -és a FlashPlayer sütijeinek (Flash cookies) ürítése rész pedig különösen fontos amit
    << ITT >> találsz.
     
  10. joco540

    joco540 Járnitanuló

    ok türelmes vagyok most csak a piac nem müködik mutatja a trágyát de ha vennék semmi....tudom türelmes legyek....:))
     
  11. Cseri

    Cseri Utánpótlás-írogató

    Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltál, megnéztem még egyszer és még mindig nincs ott a békatáp, sőt az egértáp sincs.
     
  12. ferenc101

    ferenc101 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok tizenöt perce még 72 aranyam volt, most meg már csak 63 , és nem vettem semmit.
    ferenc101 ID 51423191
     
  13. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

  14. ferenc101

    ferenc101 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a gyors választ . ferenc101
     
  15. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Megváltoztak az első 40 szinten az egyes dolgok elérhetőségei szint vonatkozásban.
    A béka például a 30. szintre került. Azért nem tudsz békatápot előállítani, mert nincs meg a megfelelő szinted hozzá.
     
  16. majoranna65

    majoranna65 Haladó

    Köszönöm a választ. Nincs semmilyen blokkoló telepítve, de valóban megjelent a felirat, hogy sajnos most nincs film. Várok türelmesen. Még egyszer köszi.
     
  17. varga0410

    varga0410 Járnitanuló

    Sziasztok most hagyom abba a játékot,szekfűt arattam szuper trágyával,adott 10ezüatharmatot,ti egy normális választ nem adtok mi történik ,mi a hiba.Csak hűlyititek a játékosokat,miért nem állitsátók le a játékot ha nem tudjátok meg javítani??ID4895257

    Válasz???????ID4895257
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.11.16
  18. indigo54

    indigo54 Aktív író

    Nem tudom igazságosnak és tiszteswségesnek gondoljátpok-e azt, hogy aki hitelkártyával vagy más rendszer által támogatott kártysával tud vásárolni az kedvezményesen jut aranyhoz, mujnkásokhoz, stb, mig az, akinek ez a lehetősége nincs, csak telefonon sms-ben tudna vásárolni az csak a régi , nem kedve4zményes áron és csak egy minimális fa-t tud venni, hogy másról más ne is beszéljünk.
     
    Ginko24 kedveli ezt.
  19. csöppség

    csöppség Utánpótlás-írogató

    Szia! Az eventismertetőben benne van hogy csak az event növény ad fellröppenőt. Sajnos.Olvasd el .De ha visszaolvasol egy-két oldalt,ott is leírja.Így sajnos rengeteg növényt kell ültetni hogy meglegyen a darabszám. Ha csak meg nem esik a szívük rajtunk és több felröpít csinálnak nekünk.Ne mérgelődj, mindenki így járt. További jókat.
     
  20. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Nagyon régóta nem változtattak ezen a fizetési módon.
    Magyarországon jelenleg telefonon 80 FA rendelhető 450 Ft-ért míg SMS-ben 115 FA 762 Ft-ért. Sajnos, nagyobb mennyiség nem a Bigpoint miatt nem elérhető, hanem a telefonszolgáltatók korlátozzák ezt.
     
    Ginko24 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.