Visszajelzés Tökéletes kép - Szüreti event 2016 Csevegő

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by |Tamás|, Nov 17, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. meszimarsi

    meszimarsi Fórumszaki

    Szia,
    az utolsó percig ne add fel, még azért van idő. Olvasd az okosságokat itt a csevegőben, próbálj az ültetésnél variálni (komfort, 2x2, 2x1, 1x1).
    Hidd el én sem állok valami fényesen, kicsit morci vagyok, de nem adom fel. Úgy látszik kicsit sánta a stratégiám, de lesz ez még jobb is.

    Hajrá Magyar TOP-os Csapat:)
     
  2. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha megtennéd, hogy területenként (Szántó, főfarm,...stb) írnád le, hogy mennyit adott és melyik növényre. (esetleg pannik páncélozzák-e a termelésed?) Azt hiszem egyesek félreértik, amit írtál, de nem az én tisztem helyreigazítani mások valós vagy vélt hibáit.
    Előre is kösz.
    Mondjad, ahányszor csak akarod, hogy nem lesz meg. Csak egyre kérlek: el ne hidd.
     
  3. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Számolj ez bőven jó 7-8 aratás simám belefér ez 300-350db

    2*2 bőven belefér :p
     
  4. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Én hiszem is,hogy meglesz a Szivárványhoz is az összes röpi,:oops: (vagy nem)mert más minden meg van.;)Viszont tudd,hogy én eventről-eventre összes gazt letermelem éjszakásokkal együtt és pl.1200 röpiből van 3-400 db-om és ezért nem furcsa ez nekem,hogy túltermelés kell.Most nem rózsát,hagymát,szegfűt vetünk és nappalra rövidbe ami legfogékonyabb röpcsikre,hanem event virágot,azaz kálát.Ennyi meg 1 bambi.:music:Én még csibe sem voltam az egyeetlen 8 hónapos farmommal,mert frász tudta,hogy van ilyen. :mad:Na,aztán még kaptam is pofámra hideget,meleget,mely nem meg tőrt,hanem megerősített. :DDe jött "anyám" és naponta erőt adott. Őt követte az égből pottyanva Leho69, kukori80 és taga1. Velük és saját kút eszemmel,akaratosságommal oly erős bástya lett körülöttem.Most kukori oktatóm rám ír,hogy nem feladni fél nap után! Erre úgy ugrottam vissza,hogy ellent se volt időm mondani.;):p Ma délelőtt eredményről látod a képet,hogy asztalra tettem.xDTöbbi már csak ráadás,de jó lenne,ha a TOPP-ba az idén nem is indulok.:pHazai pályán azért szégyent nem hoztam se magamra,se oktatóimra.:oops:Hányadikként is értem el itthon a Felhőt ?;):D1 év múlva a TOPP A CÉL-om.xD:cry:xDKépzeld,milyen összhangba lenne a csata kiáltás: Osztrák! RIA-RIA-RIA, HUN-GARIA !xD:cry:xDxD
     
    Last edited: Nov 21, 2016
  5. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Állj hozzá optimistán!Nekem 312 kell,de küzdők érte!;)
     
  6. revaa

    revaa Fórumgróf

    Na erről van szó!.. csak tökösen!.. illetve kálásan, elszántan, és kitartóan!! Legyen cél előtted, és küzdj meg érte..
    Unalmasan kapálgatni tök fölösleges céltalanul, mert az a játék feladásához vezet.
    Csak így tovább, és minden megy magától.
    Idézni tudok egy aláírást, azt hiszem Ahmedé.. ami nem öl meg az tapasztalat(ot)pontot ad.. milyen igaza van!
     
  7. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum hercege

    dehogynem, simán :) félidő alatt a 2/3 át megcsináltad
     
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Hello!
    Felröppenő darabszámom- 900/2 :D Még van 2 &1/2 nap,abból 2 nap munka...ha össze jön,többet nem lesz lehetetlen. ;)
     
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nehogy feladd, az már nem lehetetlen. Az 560 db-ra azt mondom hogy az necces. Az a kérdés hogy tudsz-e időre aratni mert akkor számoljunk: most éjszakára berakod a 3 órást komfortba az is fog adni 30-at, reggel berakod a 6 órást (vegyük azt hogy 5 területről a 6 órásra kapsz 5x6 db-t = 30.) Utána mégegyszer azt ülteted az megint 30. Holnap éjszakára megint megy a komfort = 30, szerda reggel a 6 órás = 30, nappal megint = 30, szerda éjszakára megint a komfort =30, csütörtökön ha korán kelsz akkor megint mehet a 6 órás = 30. A 6 órásak között van még idő, ott tudsz még ültetni 3-4 órásakat lefekvés előtt. Szerintem össze lehet hozni. ;)
     
  10. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    JÁÁÁÁJJJ !:cry: Megjöttél és még látsz is ? ---- No,ez rosszul sült el szomszikám.xD:cry:xDxD
     
  11. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Köszi... Tavaly is befértem (125.-k helyen), idén is bent leszek :)
     
  12. revaa

    revaa Fórumgróf

    Szomszéd ilyen rémísztő lennék? xDxD
    Megjöttem, nem hallottad? xD
    Csak pislogok mint béka a levél alatt, de Téged kiszúrtalak itt a tömegben xDxD

    Még 54 ezüst papír.. olykor azon agyalok alufólia nem jó??? xDxDxD
     
  13. Tomilan25

    Tomilan25 Törzsjátékos

    Éjszakára komfortra 3 órás növényt tettem, mind az 5 területre. Szélekre 1*1-esre 6 órást. Ez összesen adott 68 felröpit. Ez már csúcs ...
    Utána mindenhova 6 órást ültettem, erre kaptam 46 felröpit.
    Összesen tartok most 515-nél. Legközelebb egy ilyen eventbe bele sem vágok ... -.-
     
  14. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Jéé, egy PharmeRgazDa a listán!:inlove:
    De kár, hogy nem igaziból vagy ott.:( Viszont már 7 szomszédom fent van egyencímerrel, Ők bent is maradnak.
     
  15. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    A 3 órás éjszakára komfortba még oké,nincs sz.trágya vonzata,de a 6 órásnak már jócskán van.Nekem a sima 2x2 többet adott,mint a komfort.
     
  16. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    kukori, Leho tanácsaid megfogadtad, hiszen Én még a nyomukba se érek.
    Jövő évben meg szívből drukkolok Neked amit kívánsz teljesüljön. Bocsánat én a Focimeccseken szoktam kiabálini Ria-Ria Hungaria , de most kivételt teszek. RIA-RIA - HUNGARiA Osztrak.
    Ki mondta hogy a célod a TOP legyen? Legyél első a munkádban a VV ben. Ez kikapcsolódás . :):inlove:
     
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem is írtam neki szupertrágyáról. ;) Csak időben kell aratni az a lényeg. Ha kimarad 1-2 aratás akkor már borul a gúla. Komfortba csak éjszakára megy a 3 órás vízzel, a többi 1x1-be v. 2x2-be és a szélekre is. Ha naponta 2x tudja aratni a 6 órást az már 60 felrepi, közben marad még idő 3-4 órásakra is attól függően hogy mikor fekszik le v. mikor kel fel.
     
  18. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum hercege

    54 és 40 a 2 farmon.
     
  19. béka

    béka Haladó

    Szia! Én nem tudom, hogyan van ez a felröpi beállítvan, de a mai napon én már sztrágyáztam komfortba a 6 órást, az 5 terület adott össz:108 felröpit. A szélein is beültetve. Ez van!
     
  20. makkanch

    makkanch Fórum nagymestere

    Még 12 ezüst fotópapír hiányzik a szivárvány szobából és mind az 50 az ezüst szobából, ez összesen 372 felröppenő. Kezdek bizakodni, de csak óvatosan... :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.