Kuncogó kuckó

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: kukac42, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Na, egy életem, egy halálom, én a jégnek fittyet hányok. :D
    Van egy kb 30 éves csizmám, nagyon ronda, még abból az időből, mikor a nyersgumi talp volt divat. Ezt vettem elő, ez nem ázik át, nem is csúszik annyira. És bizony jól esett már levegőn lenni, megjáratni a lábaimat. Latyak van mindenütt mifelénk, csak egy-két métert kellett csoszognom. Kellemetlen azonban a ködszitálás - vagy mi a csoda. Apró tűk szurkálnak. Megjöttem épségben.

    Meglátom, mire lesz elég a készletem. Állatból van elég, talán lesz akciós táp.
     
  2. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája


    Szia!

    Igen, csak akkor kapod meg a banános nyereménycsomagot, ha mindhárom tenyésztési ablakot teljesen végigviszed.

     
  3. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Gizusom a miénk környezetbarát kazán: http://ezermester.hu/cikk-1487/ATMOS_faelgazosito_kazan
    Olyan szép kék színű és 35 KW-os
     
  4. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Szia mamarygen! Köszönöm szépen a segítségedet! :)
     
  5. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Hali!!:)
    Megjöttem... változott a programom.. mégis elmentem, csak nem a tervezett
    helyre, hanem , egy kis kényeztetésre.:p
    A lányommal bementünk a kozmiba előbb, mint a vendég jött ... és
    mindenféle finomságban volt részem.. még nyomásterpiás-ba is befeküdtem..
    paraffinos kézápolás is volt, de finom az is.:)
    A férjecském meg értem jött,... így a közlekedés is kényelmes volt.;)

    Györgyikém milyen okosak vagytok Ti, nem is tudtam, hogy ilyen kazán is létezik.:)
    Mindenhol csak latyak van errefelé is, de azért van még jég is.:cry:
     
    Fatther, Adruka98, Kergekacsa és 9 más kedveli ezt.
  6. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Óóó megint szebb lettél mint én valaha leszek. :D:D
     
    Fatther, Adruka98, Kergekacsa és 9 más kedveli ezt.
  7. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Ibolyám erről hallottál már? http://infra-futes.hu/
    Orsikámék amit vettek házat ilyen fűtés volt benne. Minden helyiségben külön termosztáttal vezérelt, csak a padlóban. Éjjeli áramuk nem volt, ezért minden a nappaliról ment a villanybojler is, és télen sem volt több a villanyszámlájuk 15 ezernél(zuhanykabin, mosó és szárítógép, tűzhely, mosogatógép, hűtő). Járjatok utána.
    Gizusom ha az ember milliós nagyságrendű beruházást bevállal a saját igényének megfelelően, akkor tájékozódik előtte, hogy a lehető legjobbat hozza ki. Igen, lehetett volna esetleg geotermikus vagy napkollektoros rendszer is de jóval több millióért. Ameddig bírjuk, ez marad a fűtési rendszerünk. 5 év alatt behozta az árát, most már nyereséget hoz. Volt is a gázszolgáltatótól 3 havonta óraellenőrzésxD
     
    Utoljára szerkesztett: 1.2.17
    Fatther, Adruka98, Kergekacsa és 9 más kedveli ezt.
  8. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    A NAgyfiaméknak infra van, de a plafonon vannak a panelek. Érzékelők vannak minden helységben. Amikor épült a házuk, nem volt gáz a környéken. Azért a nappaliban van egy kandalló, mert napközben csak az a helység "működik".
     
    Fatther, Kergekacsa, DCveréb és 9 más kedveli ezt.
  9. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Mimikém! Azért ne essünk túlzásokba.:)Az óra... tudod az idő órája csak megy,
    és megy előre...... és nem kímél minket... nyomot hagy.:sleepy:
    Tudod én mindig is jártam kozmetikushoz is, meg fodrászhoz is.
    Aztán mikor a lányom is kozmetikus lett,.... természetesen hozzá kezdtem járni,
    Ő pedig nekem mindent, mindenből.. amit csak tud megcsinál. Sőt Ő mondja ,
    hogy Anya ma jönnöd kell... tudod még fodrász előtt.:)
    Az összes finomságból az arcmasszázst szeretem a legjobban... nagyon finom.:p
     
    Adruka98, Kergekacsa, Gio és 10 más kedveli ezt.
  10. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Györgyikém! Elolvastam a link anyagát, nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Köszönöm, hogy hoztad :) Még keresek hozzá tapasztalatokat, mert amiket olvastam, nem igazán győzött meg a hőmérséklet miatt...a 20-21 fok ilyen hidegben elég kevés.
     
    Kergekacsa, DCveréb, mimi és 5 más kedveli ezt.
  11. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Jó reggelt!
    Hiába van akkora köd, hogy nem látom a szomszéd házat, hiába minden, a madarak jelzik, hogy vége a télnek. A gerlék burukkolnak már pár napja, a szarkák cserregnek. A cinkéket még nem hallottam, pedig ők szokták elsőnek jelezni a tél végét. :)
    Azt, hogy jön a melegebb idő, jelzi minden eresztékem. :D

    Reggeli az asztalon, utána jöhet a kávé.
     
    Fatther, Adruka98, Kergekacsa és 8 más kedveli ezt.
  12. kukac42

    kukac42 Mindentudó orákulum

    Sziasztok:)
    Itt is javul az idő!! Érzem én is már a melegedést rendesen! Az is fáj, ami nincs is:)
     
    Fatther, Kergekacsa, HéricsBáró és 7 más kedveli ezt.
  13. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

  14. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Utoljára szerkesztett: 2.2.17
  15. DCveréb

    DCveréb Fórum biztosa

    Sziasztok !!

    Mindenkinek Jobbulást, Akinek ,,Ünnepi Napja : / Név, szüli. stb / gratulálok, de alig van energiám még belépni is..

    Öreg vagyok már én az ilyen váratlanul erős, rosszindulatú járványokhoz.. Akadt mellé még esés, ficam, törés, még jó, hogy 50%-al megnőtt az adminisztráció... :( Halkan megkérdezném : Miért is állítjuk : a hidegben nem terjed a vírus ?? :wuerg: Mert én azt látom, teljesen mind1, mínusz 20, vagy takony idő, jön az, így is , úgy is.. Védőoltás : No comment.. A beoltottak is megkapták az influenzát...

    Engem este óta a +20 fok kínoz, na ez a Betegeim is megkínozza.. Hét-ágra süt a nap, én meg fekszem, mint a kidőlt fa.. Teszek rá, dolgozni kell.. Nekem házhoz hozzák a nyavalyákat úgy is ...

    Árak : Megnéztem egy FA akciót !!! : :mad::mad: leárazva több mint 2000 !!! forinttal többe kerül az eddig vett csomag, így, nem azért, mert nem bírnám ki, de azt nem szeretem ha ,, megtévesztenek" , tehát jó lenne, ha BP ki tenne egy régi, és egy új árjegyzéket !!!
    Úgy szépen, egymás mellé.. Ennyi volt, ennyi lett.. Nyelnénk egyet, azt hiszem..

    A boltban már megszoktuk, teavaj 120ft-t !!! csak éppen nincs a polcon, s akció után viszont egy 100-sal drágább, mint eddig, és tele a polc....

    A Minipress vérnyomáscsökkentő 2 hónapig hiánycikk volt, ( olyan 180ft/ doboz /, most újra kapható, több mint 400ft/ doboz..
    Nem bántok én Senkit, de konkrétan tudom, több patika ledobozolta a készletet, most pedig újra ki van pakolva.. Több mint 200 ft haszon, dobozonként, és Senki ne higgye, hogy nem Ők tudták meg először, az árváltozást..

    Tudom, pozítívan, csak pozitívan, erőlködöm is, de nem megy..

    Megyek is, nem károgok tovább.. Nektek csak annyit tanácsolnék, lehet, most még jobban bedurvul a járvány, tehát Vigyázzatok Magatokra !!!
     
    Fatther, Kergekacsa, Tavirózsa és 14 más kedveli ezt.
  16. Kazimir

    Kazimir Community Team Team Farmerama HU

    Szia!

    Pontosan melyik csomagra gondolsz, ami 2000 forinttal emelkedett?
     
    Kergekacsa, nyific, *misi66* és még 1 ember kedveli ezt.
  17. DCveréb

    DCveréb Fórum biztosa

    Üdvözöllek !!

    Speciel, én ha vettem, általában a 3300FA-t vásároltam.. Most bedobta ,,akciósan", és én megnéztem.. Mennyiről van leengedve ?? 15990 ??? Mikor volt ennyi ???
     
    Kergekacsa, nyific, *misi66* és 4 más kedveli ezt.
  18. Kazimir

    Kazimir Community Team Team Farmerama HU

    A csomag ára 14500 volt és 15990 lett. Az eltérés 1490 FT. Viszont mivel itt az alapösszeg is nagy, így itt is kb. 10% a növekedés. Az akciós ajánlat, amit ma kaptál, pedig nem 15990 FT, amennyire én látom, hanem 11190 FT, vagyis 30%-os leárazás az új árhoz képest.

    Vagyis az az állítás, hogy az akciós ár kerülne többe 2000 forinttal, távol van a valóságtól. Az akciós ár a régi ár alatt van így is.
     
    Kergekacsa, nyific, *misi66* és még 1 ember kedveli ezt.
  19. DCveréb

    DCveréb Fórum biztosa

    Mivel 13 órától dolgozom, csak annyit : visszamentem, megnéztem : 3300Fa /+32% kedvezmény : ára : 15990 ft.. Vagy rossz a gépem..
     
    Kergekacsa, nyific, Anna051955 és 6 más kedveli ezt.
  20. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Szia Doki!
    Megnéztem, nálam is 15.990 Ft a 3300FA, a 2200FA ára lett 11.190 Ft.
    Én, ha vásároltam, általában tenyésztések előtt, mindig a 300FA-as csomagot vettem, ami 1.480Ft volt, most 1.590 lett. 110 Ft-al lett drágább, az még elviselhető. Nem tudom az árváltozások mindenre vonatkoznak:music: jó lenne valóban az árváltozásról a táblázat, hogy tudjunk előre gondolkozni, tervezni. Pl a mostani akciós havi munkások régi áron vannak, vajon így marad-e a későbbi akciók során vagy érdemes előre vásárolni:music:eztán a hirtelen bekerült akciós ajánlatokra is érdemes odafigyelni:p nekem minden héten megjelenik a 2200FA-os ajánlat 7960Ft-ért és tartalmaz még 675 szupertrágyát, 175-175 KK és Turbótrágyát.:p még nem vettem egyszer sem meg, de ezt lehet megcsípemxD
    Ne felejtsük el, cserenapokon a felajánlásokat kipostázni a nyerteseknek;)
    Doki! Te is vigyázz magadra!:) Ebben a hirtelen enyhe időben biztosan sokkal több lesz a beteg, igyekszem is elkerülni a tömeges helyeket. Csak mondom.....aki már leküzdötte a járványt, az is visszaeshet, úgy hogy csak óvatosan!!!
     
    breki072, Fatther, Kergekacsa és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.