Visszajelzés Kutyásfrizbi-verseny 2017 május

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by |Tamás|, May 15, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -huusi-

    -huusi- Fórumprofi

    Inkább azt mondd meg, mit csinál az élboly, hogy ennyire egy helyben áll. Szerintem kedélyesen borozgatnak k.tynka-val, majd holnap délben a fejükhöz kapnak, hogy hopp, dobni kéne
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Általában nyitva szokott maradni még 1-2 napig, remélem most is így lesz az előző évek rossz tapasztalatából.
     
  3. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    kukorikám!
    Tán tőlem félted brekit, hogy uccsó és elkerülöm?:music:Megeshet most már lassan minden baleset,de gólya nem vagyok.:D:inlove:
    Jaaa,hogy 100+1 legalább,mert 100 kutyusig event és onnét TOP csak. ;)xD
    Húúú,akkor a felhő:p......most nincs felhő,.........:inlove: Erre jó idő van még most is és nem is kell mostanában felhő,eső.
    ;)xD
    Szurkolok neked is kis vörös"kappan" és minden TOP játékosnak,ha magyar,ha nem.xDxDxD
     
    Last edited: May 21, 2017
  4. juliska12

    juliska12 Törzsjátékos

    Sziasztok hajrá akik bent maradtak a top200-ban nekem a felhő kész még ez is boldogság család és munka mellett :)
     
  5. nyaf-nyaf

    nyaf-nyaf Fórum veteránja

    Szerintem sokan kíváncsiak lesznek holnap a végső eredményre..
    Esetleg Valaki mentené a végleges Listát zárás után ??
    Nagyon örülnék neki én is..
    Mert nem tudok itt lenni amikor véget ér az event ..
    Köszönöm
    Kitartást Minden Játékos Honfi Társunknak..
    Határokon innen és túl is..
     
  6. B-Ella

    B-Ella Járnitanuló

    Sikerült megszereznem életem, azaz játékom első felhősorát. Nem hittem volna, eddig mindig távol voltam tőle, és jelenleg a topban 8 kemény etetéssel 18. vagyok (1-es csoport). Mivel összesen 23-án vagyunk a listán reményeim szerint holnap délután 2kor is még a 200ban leszek, ez plusz öröm ha az ottani nyeremény is meglesz. :)
    Viszont most a felröpi mennyisége gyalázat. Eddig mindig sokkal több volt a felröpim és nem bírtam annyi event növényt termelni, hogy minden felröpit felhasználjak, most meg fordítva, event növény dögivel, de hozzá felröpi alig. Pedig már csak napjában egyszer vetek eventgazt a többiben mást termelek. Mindegy hova pakolgatom a kupáimat, mit vetek, semmi hatást nem látok. Siralmas a mennyiség sajna. :(
     
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Vagy Tinkát már nem érdekli a top, a fene tudja hogy elköltözött és milyen körülmények között van, vagy egy nagyon nagy dobásra készül. Én az előzőre szavazok.
     
  8. -huusi-

    -huusi- Fórumprofi

    Én a másodikra
     
  9. Tudjátok ez a farm expressz mindent hozott de jót nem.
    A 200-ba nemigen fogunk beférni, meg sem próbálom!
     
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Fogadjunk egy colában:) Nem látom most benne azt az erőt amit régen.
     
  11. meszimarsi

    meszimarsi Fórumszaki

    Hát én is ugyanezt gondolom, bár én a 9-esben vagyok, mint első bálozó, már körmöm sincs. Ugye a bizonyos történések miatt vágtam bele, hogy na már most akkor csakazértis, tudjuk kiért:)

    Hajrá Magyar Csapat!
     
  12. skalimaci

    skalimaci Fórum biztosa


    gyanitom 13´51 perckor lesz az uccso frissites.
     
  13. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Ott a pont;)
     
  14. -huusi-

    -huusi- Fórumprofi

    De nélküle egy ilyen verseny már nem lenne az igazi
     
    Melan, genka53, Gio and
  15. encsi22

    encsi22 Járnitanuló

    megigéred nekem?? :) ha nem akkor mit kapunk?? :D :D
     
  16. Szépkertecske

    Szépkertecske Aktív író

    Gratulálok, szép teljesítmény, hidd el ,mindig az első a legnehezebb, utána már könnyebb lesz ! :D
    Hajrá magyarok, hajrá minden magyar TOP-os :)
    [​IMG]
     
    Melan, genka53, Gio and
  17. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Nekem nincs. Meg mamutom is csak mutatóba'. 240 körül lesz a vége nálam holnap reggel fél 9 körül. Utána mégarathatnék fél 2 kor, de nem hiszem, hogy értelme lenne.
     
  18. Coff66

    Coff66 Fórum veteránja

    Szia!
    Remélem a hétvége elteltével (amikorra az "okosok" kipihenik magukat) referálnak hivatalosan minden ország fóruma felé.
    Szerintem ez így lenne korrekt, hogy senkiben ne merüljön fel más gondolat, mint ami a BP vezetőségének fejében született. :wuerg:
     
  19. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Sziasztok! [​IMG]

    Látom kezdünk belefáradni, kifogytak a készletek, mindenki ideges sikerül-e bennmaradni. Pedig még a nagy hajrá holnap következik!
    Meg sem tudom becsülni mennyi lesz az alja a 11-es csoportnak. Ma már legalább 4 szer tornáztam vissza magam a közép mezőnybe. Jelenleg a 137. helyen állok, de reggelre mi lesz :music: már annak is örülnék, ha sikerülne bennmaradni, szeretném azt a kütyüt megszerezni ha már ennyit robotoltam érte. ;)
    Nem tudni hogy BP csinál-e összesítőt csoportonként a végső állásról:music:
    Sok sikert mindenkinek a végső küzdelemben! :inlove:

    [​IMG]
     
  20. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    10-es csoportban 22:21-kor Khirra vezeti a mezőnyt 754 dobálással, 2. 438, 3. 417. A magyar gazdák közül -gadget- 5. 388, putyi9 14. 284-el, a 200. helyhez egyenlőre 96 dobás kellett.
     
Thread Status:
Not open for further replies.