Visszajelzés Kutya-macska napok - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 20.6.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Én úgy hallottam, hogy a hódos eventnél volt némi feszkó a piacot illetően, valaki kirakott a piacra hódot és a fél fórum neki esett, hogy ahelyett, hogy a közösbe dobta volna, ő inkább eladja, mit képzel, hogy egyéni érdekeit a közösségi elé helyezi stb...Örülök, hogy Leho leírta, hogy a piaccal van esélye még többeknek arra, hogy teljesítsék az eventet. Persze, ne legyünk álszentek, keresni is szépen lehet ilyenkor a piacon, de alapvetően ha nem lenne kínálat, nem lenne mit megvenni és bedobni, akár éppen a közös feladatba is. Legyen már 14 óra, kíváncsi vagyok a szép grafikára :)

    Szerk.: A félreértések elkerülése végett: annyi kutyám és macskám van, hogy az egyéni után a közösbe is dobálózhatok (bár azzal lehet meg kéne várni a szombatot, hogy lássuk, mit csinál a közös csíkkal a hétvégi boom) és még mellette jut a piacra is :)
     
    Melan, magdalena1967, agg-farmer és 11 más kedveli ezt.
  2. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Nem tudom láttátok e, vagy sem, de kedves Beko moderátorunk javította az event ismertetőt amit most ide másolok nektek:
    Az eventben közös beadás is lesz. Mindkét oldalon.
    A közös beadás megkezdhető akkor, ha az egyik állat "alap feladataival" végeztünk. Tehát, ha a kutyás oldalon kész a feladatsor, a kutyás oldali közösbe be lehet adogatni.
    Nem szükséges mindkét oldalt végigcsinálni ahhoz, hogy a közös rész megnyíljon.
    Ezáltal lehetőség van arra, hogy valaki eldöntse, hogy csak az egyik oldalt csinálja végig és csak ott indul a közös ajándékokért.

    Fontos!
    Azt nem tudjuk letesztelni, hogy az említett közös jutalmakhoz hozzájuthat-e az a játékos, aki semmivel nem járul hozzá a közös bedobáláshoz

    Az, hogy "eddig úgy volt, hogy....", nem biztos, hogy a mostani eventre is vonatkozni fog. Legyetek óvatosak és menjetek biztosra!


    Beadható: (görgessétek le a menüt a beadó ablakban!)
    - kutya, tenyésztett kutya, gumicsont
    - macska, tenyésztett macska, macskajáték

    Különleges kellékek pajtaértéke: 10.000

    A közös beadások legfontosabb célja, hogy a kutyáknál és a macskáknál a köztes-, illetve a végső ajándékokat megszerezzük.

    A csíkon nyomon lehet követni, hogy áll a közös teljesítmény.
    Nézzük a közös bedobálás jutalmait:

    Köztes ajándékok: (vélhetően event közben hozzájutunk, ha eléri a közös rész azt a szintet)
    - Dorombolás felhősor
    - Kutyaszemek felhősor

    (részletek az ajándékokról szóló hsz-ben)
    Mindkét oldalon kapunk 1-1 csomagot, amelyek a felhőkön kívül az alábbi ajándékokat tartalmazzák még.
    - 30 db szupertáp
    - 50 db szupertrágya
    - 3 db party pörgetés
    - 2 db 3 órás farmmunkás kupon
    A cél eléréséhez szükséges pajtaérték 26.000.000.000 a hivatalos dokumentum szerint.
    (Jelen pillanatban a teszt mást mutat. Kevesebbet.)

    Végső ajándékok: (várhatóan az event után lesznek jóváírva)
    - Royal flush cicák
    - Délutáni póker klub

    (részletek az ajándékokról szóló hsz-ben)
    A cél eléréséhez szükséges pajtaérték 30.000.000.000 a hivatalos dokumentum szerint. (Az összeg jelenleg nem tesztelhető.)


    Kedves Beko, nagyon szépen köszönjük. :)
    Hogy ha a 26 milliárd meg lesz, mit nekünk még 4 milliárd, mert akkor az is meg lesz:inlove: Becsuktam a szememet és tovább álmodtam az éjszakai álmomat.:D
     
    Utoljára szerkesztett: 21.6.17
    Melan, taga1, ildiko44 és 13 más kedveli ezt.
  3. kovacstne

    kovacstne Mindentudó orákulum

    Sziasztok!Én már nem is pánikolok! Olyan szorgalmasak, okosak és aranyosak vagyunk és annyira akarjuk ezt az eventet, hogy 1-2 nap alatt készen leszünk!xDBevetésre készen, legyen már 2 óra!!!xDxD;)
     
    ursa11, Melan, taga1 és 17 más kedveli ezt.
  4. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Sziasztok!
    "TOPON" leszünk, mint a hódnál!!!
     
    Melan, taga1, mária4702 és 12 más kedveli ezt.
  5. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Így igaz, sok szorgos gazda sokra képes együtt. :)
    Én csapkodom a kezemet hogy be ne menjek a piros lámpás házacskába még véletlenül sem 14 óra előtt. xD
     
    Melan, taga1, fancsaly és 11 más kedveli ezt.
  6. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Sziasztok!
    kutyák macskák a tenyésztőbe:)14ó-kor startra kész;)
    tuti hogy bent leszek a közösbe:)nem hagyom ki
    minden gazdának jó játékot:inlove:
     
    Melan, taga1, ildiko44 és 14 más kedveli ezt.
  7. -Zsebibaba1988-

    -Zsebibaba1988- Törzsjátékos

    Szia!
    Teljes mértékben osztom a véleményed, így Lehoét is. Nem feltétlen a meggazdagodás a cél, sokan vannak akik nem tudtak készülni (ahogy szegény *bálint* is járt :( ), nekik miért ne segíthetne az akinek több van, így mindketten jól járnak. Más is megérdemli,h megszerezhesse az egyéni nyereményeket. Én sem arra megyek ilyenkor, h több milliót keressek másokon, ha pl fel van rakva valami 500 csp-ért én nem 499,99999 csp-ért adom, ahogy sokan csinálják... xD Meg kellene találni az arany középutat és nem úgy nekiindulni a piacnak, h felteszek 100 db kutyát 5 millióért. Tudom ez így most túlzás, de majd meglátjuk 14:20-kor milyen árak lesznek...
    Én bele teszek, minden szinten, amit csak tudok!
     
    Melan, taga1, SzabadEurópa és 7 más kedveli ezt.
  8. kovacstne

    kovacstne Mindentudó orákulum

    Én is!!!!!!!!!!!!!!!xDHejj ha még ugranának is ezek a kis huncutokxDNa nincs nekem olyan szerencsém:cry:
     
    Gio, gazdane1959, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
  9. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Tegnap már nem volt energiám erre válaszolni, de úgy érzem még egy pár dolog nem teljesen világos előtted.
    Osztrák gazda több hszben is megszólított a kérdéssel kapcsolatban. Ha meg ilyet látok, akkor illik rá válaszolni, ha nem zavaró számomra valami. Visszafele olvastam és az övé hamarabb is elém került.
    Az időzítés sem mindegy. Vannak kérdések, melyek egy event szempontjából nagyon is fontosak, de lehet, hogy a fórumozók társadalma még nem tart ott a gondolkodásban, mert még az előtte lévő dolgokat dolgozza fel. ( A zsenik ezért nem találnak megértésre szinte soha, mert ők két három lépéssel a többi előtt járnak, így nem is igazán figyelnek rájuk.)
    A másik dolog: a fórumon, ha valaki kiemel egy két mondatot, az mindenkinek szemet szúr. Így azt többen olvassák.
    Mindegy a számok már megvannak, élnek itt a topicban, már csak a zöld csíkot kell figyelni, és persze tenyészteni.
    A mai napot nem szabad kihagyni, aki eventezni akar, mert van FP is és bumm is!!!!
     
    Melan, marcsi152, taga1 és 14 más kedveli ezt.
  10. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Azzal nem is lenne gond ha valaki feltenne nagyobb mennyiséget, mondjuk 50 db macskát, kutyát, vagy tápot stb... a piacra, de hogy több oldalon keresztül csak 1db - ot látok sokszor oldalakon keresztül, na ettől ki tudok akadni:(
    Remélem *bálint* gondja megoldódott. :) Hogy ha egy piacon lennék vele, tuti áron alul segítenék Neki. :)
     
    Melan, taga1, SzabadEurópa és 6 más kedveli ezt.
  11. nevada007

    nevada007 Fórum hercege

    Hát ez a hozzá állás lehet hogy soknak szimpatikus de hogy előrébb nem visz a játékban az is biztos mert nem *bálint*-on fogsz segíteni ha nem lehet pont egy olyan játékoson aki sokkal jobban áll mint te és ő meg el adja majd neked a zabot csillagos áron mert neked meg lehet arra van szükséged:music:
     
    Melan, -Fülemüle-70, mária4702 és 2 más kedveli ezt.
  12. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Sziasztok :)

    Remélem a cél érdekében a BP is állít a tenyésztés során azon a bizonyos kapcsolón, és nagyobb ugrások lesznek, mint általában.:p


    Mindenesetre Juan, aki a barátom és takarító a BP-nél, megígérte, hogy majd besegít és állít azon a gombon, de csak hajnali 2 és 3 óra között tudja ezt megtenni, amikor már mindenki alszik....én ébren leszek, majd meglátjuk ;)


    Még valami, mostanában a gépem önállósította magát, azaz random rakja be az avatar képeket, még jó, hogy nincsenek kínos képeim, így nem kell félnemxD
     
    HéricsBáró, Melan, taga1 és 8 más kedveli ezt.
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    A logikád jó. Az erkölcsi érzékenységed szembetűnő. Némi bibi van azért.
    A piacon nincs lélekvándorlás csak pénzvándorlás van. Mindegy ki mennyiért teszi ki a cuccot, az pontosan annyiért fog elkelni, amennyit a vevők hajlandóak érte adni. (Áron alul bármit el lehet adni pillanatok alatt a való életben is.)
    Na most, ha valaki túlságosan olcsón kínálja a portékát, akkor a hiénák vásárolják fel, és ők már adják is tovább. A haszon viszont attól marad el, aki megdolgozott érte. (Arról nem beszélve, hogy időről időre megtoppolják a farmokat, vagyis versenyhelyzetbe hozzák őket, meg még a pénztárcákat is.) Ha valaki túl drágán teszi ki áruját, akkor az ott ragad és kész. Előbb utóbb visszamegy a pajtába.
    Mindkét esetben jobban jár a gazda, ha inkább maga dobja be a cuccot az eventbe, így biztosan megkapja a tpt érte.
    A piac meg fogja mutatni kinek mennyit is ér ez az event cspben. Vásárlók ilyenkor mindig vannak. Egy kérdés van csupán, eladó vagy vevő lesz több? Megsúgom: egy darabig vevő, utána több eladó lesz, utána ismét több lesz a vevő, és ez így változik, amíg már az event érdekessége kimúlik vagy véget ér és akkor tuti, hogy több eladó lesz.
     
    Melan, marcsi152, ildiko44 és 8 más kedveli ezt.
  14. Ágica-1958

    Ágica-1958 Aktív író

    Sziasztok!
    Kutyák - macskák már a házikóban várják az event kezdést. ;):)
    Mind a két sort végig szeretném vinni, és a közöst se fogom kihagyni. :)
    Sikeres eventezést nagy ugri - bugrikat a tenyésztésben.:)
     
    Melan, taga1, -Fülemüle-70 és 6 más kedveli ezt.
  15. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Sziasztok! Lassan telik az idő,soká lesz még 2 óra.:sleepy:

    Rajtam nem fog múlni a haladás, mindegyik farmom izzítva, várva a kezdést.

    Remélem, nem fog ki rajtunk semmi.:)

    Jó, és eredményes játékot mindenkinek.:inlove::inlove:
     
    Melan, marcsi152, taga1 és 9 más kedveli ezt.
  16. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok!
    Tegnap egyáltalán nem voltam...strandoltunk a csemetékkel:) és ropogósra sültünk. Olyan forró volt a homok, hogy teli a talpam vízhólyaggalo_O:eek: persze este azért átfutottam az ismertetőt. Mindkét oldalt meg akarom csinálni természetesen. A kis kedvencek fele-fele arányban be vannak készítve. Várom a 2 órát. Jó lenne még ma végezni az egyéni részekkel, holnap millió dolgom van, végre évzáró és biziosztás. Nincs időm visszaolvasni és nincs taktikám sem...kihasználom a boomot, bedobálom az egyénit, várom a hét végét. Valdinál még nem is jártam, aztán mindjárt vége...nem baj, majd legközelebb...nyári üzemmód;)
     
    Melan, marcsi152, -Fülemüle-70 és 6 más kedveli ezt.
  17. -Zsebibaba1988-

    -Zsebibaba1988- Törzsjátékos


    Biztos igazad van, lelke rajta! Nekem ez továbbra is CSAK játék ;) Lehet, h ezzel a hozzáállással nem jutok egyik pillanatról a másikra hatalmasat előre, de lassan haladok, és ha nem lennének a csillagokban sokszor a piacon az árak, akkor többen tudnának vásárolni, mert én pl, ha azt látom h valaminek horror ára van, egyszerűen nem veszem meg. Így aki felrakja jó drágán, azzal előrébb kerül, h az idő lejárta után visszakerül a pajtába a cucca mert ilyen áron a KUTYÁNAK sem kell? xD

    Az egy-egy dboktól én is ki tudok akadni! xDxDxD

    Értem kedves Leho mit mondasz, ez az én hozzáállásom, van aki most azt gondolja: "Ez h.lye!", ezzel tisztában vagyok, van aki egyetért..., sosem szerettem a másokon átgázoló embereket... Ez a játék szerintem sokkal jobban csapatjáték, mintahogy mások gondolják. Nem azt mondom, h fillérekért kell adni mindent, és lehúzom mindenki üzletét, csak az ésszerűségnél kellene maradni, így jutna is maradna is...
     
    Utoljára szerkesztett: 21.6.17
    Melan, taga1, SzabadEurópa és 6 más kedveli ezt.
  18. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!
    A piroslámpás házikómba most költöztek be a lakók ( kutyák és macskák ) és várják az event kezdést.:);)
    Mind a két sort végig fogom vinni, és a közösről sem fogok elfeledkezni :)
    Nagyon remélem, és bízom benne, hogy meglesz a közös is. ;)
    Én most hogy jobban teljen az idő az unokámmal boltba megyek, - a középső van most velem, a kicsi bölcsibe, a legnagyobb elment a barátaival a városba.
    A lányomat ma műtik :(, és most szabin vagyok, hogy a gyerkőcökkel legyek az apukájuk tudjon dolgozni.
    Mindenkinek sikeres eventezést kívánok és nagy ugrásokat a tenyésztésben.
     
    Melan, marcsi152, taga1 és 6 más kedveli ezt.
  19. Feri.Tigi

    Feri.Tigi Rutinos

    Szia! Gyors felépülést a lányodnak!
     
    Melan, Gio, -Fülemüle-70 és 2 más kedveli ezt.
  20. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Szia!
    Küldjük a pozitív , a szeretetenergiát!
     
    Melan, Gio, -Fülemüle-70 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.