Visszajelzés Kockázatos kihívás - Kockapókeres csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 26.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    sziasztok
    szépen lassan haladok, még 7 játék kell és meg van a felhőcske:inlove::inlove::inlove:
    érdekesnek tartom a játékot, gondolkodni is kell,meg szerencse is kell hozzá:music:8)
    mindenkinek nagy szorzókat kívánok:inlove::inlove::inlove:
     
  2. dalmata10

    dalmata10 Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Előre bocsájtom, hogy amit leírok nem panasz, csupán megjegyzés. 8FA-at elpocsékoltam egy pörgetésen azért, hogy kapjak egy TEHENÉSZETET:p 105.szinten. Sajnos az utóbbi időben egy fabatkát sem érnek a pörgetések.:(
    Üdv:dalmata10
     
    Sali~*.*, marcsi152, Lenczy és 9 más kedveli ezt.
  3. hoyabella

    hoyabella Fórum nagymestere

    Szomorú vagyok, úgy látom, örülhetek, ha a felhő meglesz :( Nagyon gyéren jönnek a poharak, sem a csipkebogyó, sem az olasz köles nem váltotta be a hozzájuk fűzött reményeket, a legtöbb pohár 37 db egy területen, egy aratásból. Ráadásul a partypörgetés is csalódást okozott, pedig direkt ilyen ültetős eventre gyűjtögettem, most hiába pörgettem el 40-et, csupa ól meg zokni lett belőle, ami értékelhető nyeremény, az egy 24 órás 200 %-os TP bónusz.
     
  4. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Azta...2 is? Gratulálok! Én inkább nem részletezném, mit kaptam a bahás titkosokból... de krokit nem...
     
    Sali~*.*, Ágica-1958, -W-595- és 7 más kedveli ezt.
  5. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Mint már írtam, sosem játszottam ilyet. Hát nem is megy. 1 nagy kalap kaka az egész. Próbáltam megérteni, néztem videókat, de igazából nekem csupán a szerencse jön le az egészből. Nem a farmon való teljesítés. Ültethetek, vethetek, szánthatok, ha nem vagyok szerencsés. Ez hol igazolja a szorgalmat?
    Sosem az jön aminek jönnie kéne. Nem értem igazából mikor járok jól. Fogalmam sincs mit csináljak a sok fehéren világító oldalsó kockákkal. Gondolom azok a lehetséges nyerési esélyeket mutatják. Aztán nem jön semmi. Szóval ez nekem egyáltalán nem tetszik. Azt gondolom szerencse kérdése ez az egész. Elszórakoztam 34 dobást, 3860 valamim van és a 16. sorban vagyok. Úgy gondolom ez elég siralmas. Van még 8187 gazom, amennyi röpi jön azt még eldobálom, s remélem még álmomban sem jön vissza ez az egész. Az tuti, hogy többet gazt nem ültetek ezért.
    Még 1 kérdés, úgy halkan. Ez most akkor gazdálkodós a farmon v logikai társasjáték 1 beállított géppel (ami nem nekem kedvez)? Ezért gürizek 2 napja? (még éjjel is felkeltem 1x aratni..... én hülye) Hát a kisujjam sem nyújtom többé ilyenekért.
    1 gazdaköri feladatban, 1 sima ültetős, etetős eventben látom a következményt. Ha x valamit teljesítek, akkor azt kapom érte. Itt a gép dönti el, az én szorgalmammal mit csinál. Hát jelentem magasról lekakálja. Írhattam volna csúnyábban is, bár lehet így sem tetszik sokaknak.
    Bocsi a dühöngésért, de tökre nem érdekel a felhő, ha közben a szerencsén múlik a játék és mellé nem kapok semmit.

    Köszönöm a lehetőséget, de azt hiszem lassan megutálom ezt a játékot az ilyenek miatt. Ha hasonló játékot szeretnék játszani, akkor elmegyek más oldalra. Sokszor azt érzem, hogy imádom ezt a játékot, vannak elérendő céljaim, de ilyenkor a pokolba kívánom és legszívesebben 1 hétig ide sem jönnék, hisz 2 napja hiába "dolgoztam" vele. Ezért vannak olyan napok, amikor naponta 2x benézek és eszembe sem jut a játék napközben, nemhogy még itt bogarásszak, pedig megtehetném.

    Okosan tette, aki bele sem kezdett.
     
    rudcsi24, durankov, pacsírta21 és 3 más kedveli ezt.
  6. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia!
    Jó sejted, igen. :inlove:Nem örültem,hogy menni kell és repcsivel főleg.:pAztán viszont, annál jobban éreztem/éreztük magam/magunkat,csak a család .........:DJövőre szerintem kimegyünk mind 1-2 hétre.xDxD
    Hogy ne legyek OFF,de röpi hiány nagy van és szerintem ezért be sem tudom fejezni.:cry:
     
    Sali~*.*, marcsi152, -W-595- és 6 más kedveli ezt.
  7. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok!

    A délelőtti aratásból lett jó nagy adag röpim, bekevertem, eldobáltam. Végre kicsit javítottam az átlagomon, 86 játékból 11250 pont jött össze eddig, megvan a 45. aji, tehát jól számoltam tegnap, ma meglessz az elsődleges cél, a fácános ólak. Persze nem számítok fácánra...krokim se lett, ilyen az én szerencsém az ajándék ólakkal:sleepy:
    Estére megint lesz 8-10 dobásom, sajnos azt is jól tippeltem, hogy holnap kell még ültetnem eventgazt, ha tovább hosszúzok, meg holnapra már a röpim lesz több és elfogy a növényem...
    Ami viszont nagy meglepi volt, hogy a rókagomba arányaiban jobban adta, mint a szegfű- a ritka pillanatok egyike!
    Szia szomszi!
    Hány dobásnál tartasz? Tegnap már le volt keverve a fele és megvolt a növényed. Mi történt? Mennyi röpi hiányzik a 40 játékhoz? 3 nap még hátra van, számolgass, mennyi röpi kell minimum, mi az ami a legjobban adja és abból hány kör mehet le 73 óra alatt, tudsz-e pontosan aratni, stb. Spórolós vagy, 1-2 szupertrágyás kör biztos belefér valami hosszúból. Biztos összejön! Hajrá!
     
    Sali~*.*, osztrak12, *bálint* és 3 más kedveli ezt.
  8. Tomilan25

    Tomilan25 Törzsjátékos

    Köszönöm !! :) Ma már a játékot is kipróbálom;)
     
  9. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Szívből gratulálok!!! :) :inlove:

    Nagyon-nagyon szépen köszönöm! Ez olyan jólesik! :) :inlove: (pirulós barifej)

    Köszönöm! Az egyik átúszik hozzád, amint cserélhető lesz! Vigyázat, HARAP! xD :inlove:
     
    Sali~*.*, Maszatka47, marcsi152 és 7 más kedveli ezt.
  10. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Szia Sali!
    Gratulálok a krokidhoz :);).
     
  11. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Szia SzabadEurópa!
    Gratulálok a kroki óljaidhoz :);).
     
  12. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Köszi szépen! :)
     
    Maszatka47, Sali~*.*, Gio és 3 más kedveli ezt.
  13. capella2004

    capella2004 Junior szaki

    sziasztok.
    nekem se tetszik ez a kockázás,nem találom el melyiket kéne megtartanom, meglesz a 40 dobás aztán hagyom a fenébe az egészet.
    hiába a szerencsejáték nem az én asztalom ,még a lottón se bírok eltalálni 2 számot se.
    nem idegesítem magam vele,a felröpi is nagyon sz...rul jön,alig várom meglegyen a 40,azt vége!!!!!!!!!!
     
    patakvera kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Halihóóóó
    Már 30 játéknál tartok, haladok... s ami a lényeg itt semmi sem kötelező,)
    Mindenki maga választat célt!
     
    brekkencs., Maszatka47, Sali~*.* és 10 más kedveli ezt.
  15. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Drága vagy:inlove: még szerencse, hogy közel vagyunk egymáshoz, különben lenne vérengzés útközben;)!

    Amúgy mekkora meglepi ért reggel. Kaptam egy 300 FA+ 72 óra melós ajánlatot...795 forintért. Most megnézem a rajtot, aztán elzarándokolok psc-t keresni...remélem nem lesz nagy dugó, ilyenkor nagyon durva őrület van a környéken a F1 miatt...de ez kihagyhatatlan...így mégis tudok egy kicsit Rezeda dokival bizniszelni...:music:
     
    Maszatka47, Sali~*.*, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  16. soramay72

    soramay72 Fórum hercege

    A felhő össze fog jönni, de nagyon nem jön be ez az event :oops:-.-:sleepy:
     
  17. Gio

    Gio Fórum bárója


    Szia! A játék segít a gyógyulásban:). Jobbulást kívánok Neked és mindenkinek, aki betegeskedik.




    Szia Sali:) Gratulálok a krokihoz:D





    Szia! Neked is gratulálok a krokikhoz és a teljesítményedhez:D
     
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hm ... jó kis ajánlat;) két kocka vetés közben érdemes kihasználni;)
     
    Maszatka47, Sali~*.*, Ágica-1958 és 6 más kedveli ezt.
  19. Gio

    Gio Fórum bárója



    Szia:) Az előbbi idézéseim valamiért bekavarodtak. Gratulálok a bónuszhoz:D Nálam is röpi hiány van. Ne tudd meg, zabot ültetek és egy területen tyúkok vannakxD xD Sajnálom, hogy nem lett semmi jó a titkosakból. Én a felét már korábban kitettem, a többi érik. Jó lenne egy fácán, de egy krokitól sem ijednék meg:D

    .
     
    Utoljára szerkesztett: 30.7.17
    strawberry49, Maszatka47, Sali~*.* és 9 más kedveli ezt.
  20. l.jucus49

    l.jucus49 Fórum mestere

    Szia gratulálok, én sajnos nem kaptam krokit, csak olyanokat, amik már vannak:(:(:( szomorú vagyok Jucus
     
    Maszatka47, -Fülemüle-70 és Gio kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.