Fórum játék TOP csevegő, esély latolgató + Tipp-TOP 2017. /Maci roadshow: szüreti tippverseny/

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: *-ToFarmer-*, témanyitás ideje: 10.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia :)
    Köszönöm, igen csodálatos érzés és őszintén szólva csak emiatt az érzés miatt adtam be bármit is a TOP-ba, különben neki sem lódultam volna az egésznek:)
    Tudom, nem valószínű hogy elég lesz az üdvösséghez ez a mennyiség, csak kivárásra szeretnék még játszani egy darabig, mert így érzem jól magam ebben a közegben ahol most vagyunk együtt a többiekkel és kicsit egymásért is.:)
    [​IMG]
     
  2. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Olyan aranyosak vagytok, kedves Mindenki!!!!!!!Nem is hittem, hogy ennyien szurkoltok majd nekem. Mindenkinek köszönöm a jó tanácsokat, tippeket, haladós írásokat és a rengeteg biztatást! Piacozni sosem szoktam- néha eladok ezt-azt, de nem vásárolok. És itt látszik, hogy ez mekkora hiányosság.....Ezért amit bepakolok, az mind saját termés. S most úgy tűnik, kevés. Nyilván-nem a TOP 1000-et céloztam meg, mert az fényévekre van tőlem. Elég lenne a 2999. hely. Mindent megteszek, hogy bent maradjak, ezért kapálokmintállat :D Puszi, köszi mindent NEKTEK!!!A többi- már megint bonyodalom bonyodalom hátán-hát sajnálatos és undorító......
     
    Utoljára szerkesztett: 18.11.17
    meszimarsi, *bálint*, missuzy_53 és 19 más kedveli ezt.
  3. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

    Hajrá JUCUS!!! Hajrá Magyarok!:inlove::inlove::inlove:
     
    meszimarsi, *bálint*, csio70 és 10 más kedveli ezt.
  4. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Drága Beko! Pont a törököknek nem kéne megmagyarázni, hogy három a magyar igazság . Pláne nem angolul :D
     
    meszimarsi, *bálint*, Melan és 12 más kedveli ezt.
  5. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Hajrá JUCUS! :)

    [​IMG]
     
  6. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

    Hajrá -gyöngy-581!!!:inlove:
     
  7. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    :D:DA görög csaj besegített. :inlove:
    Lehet, hogy benne lenni ezekben nem a legkellemesebb, de tudod, én mégis örülök annak, hogy képesek vagyunk mi modik is egymással ezeket megbeszélni.
    Így tudjuk meg, hogy a mi lelkesedésünknek máshol mi a visszhangja. Így tudjuk megfelelően kommunikálni a mi érzéseinket.
    A nemzetközi csapat nagyon normális és konstruktív (is tud lenni). Ugyanúgy segítjük egymást, mint a játékosok a fórumokon. Ezért is fontos, hogy ilyen helyzetekre érthető és pozitív választ adjunk.
    Nem kell megijedni, nem szedik le rólunk a keresztvizet. Kérdeznek. (Egyelőre.)
    Biztos élesedni fog a helyzet a vége felé, de én tényleg bízom abban, hogy ez egy jó top lesz. :inlove:
    Ugye, hogy így kell hozzáállni?
     
    taga1, meszimarsi, GA-BI-O-Farm és 24 más kedveli ezt.
  8. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Szia BackOffice!
    Azt szeretném kérdezni hogyan lehet másnak segíteni vissza pótolni a pajtát? Válaszod előre is köszönöm.
    HAJRÁ MAGYAROK,NE HAGYJÁTOK MAGATOK!!!!!!
     
  9. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Én abban tudok segíteni, hogy olyan terméket küldök neki napi ajándékként, amit pénzzé tud tenni a piacán és azon olyat vásárol, amire leginkább szüksége van.
    Így értettem a segítséget.
    Tudod, amikor kicsi voltam és is kaptam ilyen segítséget másoktól. Eljött az az idő, amikor én tudok adni.
     
    taga1, meszimarsi, GA-BI-O-Farm és 17 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Ninett!
    Végig olvastam újra amit az előbb írtam és most sem találtam benne semmi olyat ami miatt bármilyen szemrehányást kéne bagolyban kapnom Tőled. Nem személyeskedtem, nem voltam bántó csak tanácstalan, és, ha ezzel megbántottalak, hát sajnálom.. :music: és egy kicsit értetlen vagyok...:oops:
    Szia:)
    Köszönöm szépen a bíztatást és hajrá neked is, ha úgy döntesz, hogy beszállsz a játékba:)
    [​IMG]
     
    meszimarsi, missuzy_53, Imi* és 7 más kedveli ezt.
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Örülök. Szemrehányás nem volt! :)
    Hajrá!
    [​IMG]
     
    meszimarsi és genka53 kedveli ezt.
  12. lili12467

    lili12467 Fórumprofi

    Szia!
    Ne haragudj, hogy megkérdezem, de ez nem a pushingolás?
     
    meszimarsi kedveli ezt.
  13. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Nem. Miért lenne az?
    Én segítek másnak. Miért ne lehetne?
    ----
    Egy példa: van két "élmenő" szomszédom. Iszonyú erővel hajtanak a 200 felé. Eventmentes időben (amikor nem felejtem el :D) küldöm a magas tp-s termékeket nekik. Aki ezt pushingnak nevezi, annak kitekerem a nyakát. :D:D:D
    Én a szomszédaim 200 szintjeinek mindig jobban örültem, mint a sajátomnak.
     
    Utoljára szerkesztett: 18.11.17
    P.Szilvi, marcsi152, taga1 és 19 más kedveli ezt.
  14. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Sziasztok! :)
    El voltam aratni, kicsit pecázni, stb., és mire visszatérek már megint micsoda hírek fogadnak?! o_O

    Nem idézek senkit, mert egyetértek az aggódókkal, mivel mindnyájan féltjük a farmunkat, éppen azért érthetetlen számomra, hogy akik megkérdőjelezték játékunk tisztaságát, azok teljesen hü... nek :oops: néznek bennünket?! Hát tudatom velük, hogy már egyikünk sem pelenkás, vagy tollas hátú csibe. ;)Ismerjük a záró akkordokat, tudjuk, hogy ellenőrzik a farmokat a végleges lista kihirdetése előtt. Még szerencse, hogy a modijaink is szó szerint TOP-on vannak, és ki tudják védeni az ilyen áskálódást. :) Köszönet érte!!!! :inlove:
    Részemről én most már juszt sem hagyom magam provokálni, és kitartok a csapattal annak ellenére, hogy tudjuk, hogy előbb utóbb majd tovább kell lépnünk, mivel valószínűleg kevés lesz ez a 9*3 az 1000-ben maradáshoz, mert a helytállási érdekünk azt kívánja, hogy rádobjunk még, ami legkésőbb kedd-szerdára tehető. :)
    Addig is:
    HAJRÁ MAGYAROK!
    [​IMG]





     
  15. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Szia!
    Tudod azért kérdeztem mert szívesen segítenék én is.
     
  16. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Jó TOP lesz drága!!!!Csak oda akartam kilyukadni, hogy a 150 éves török uralom alatt olyan sok mindent átvettünk egymástól.....Szavakat,neveket, kifejezéseket, szokásokat......Azt azonban szeretném ide leírni, hogy sok éves pályafutásom alatt Te vagy a második Modi, akit szívből szeretek. :) Sok sikert Neked itt és az életben!
     
  17. lili12467

    lili12467 Fórumprofi

    Értem Köszi!
     
    meszimarsi, Sali~*.* és BackOffice kedveli ezt.
  18. brekkencs.

    brekkencs. Fórum nagymestere

    Köszi Gyöngy a nótákat:inlove:nagyon jót tett most a lelkemnek szívemnek. :inlove:Hajrá Magyarok :inlove::inlove:
     
    meszimarsi, missuzy_53, Imi* és 6 más kedveli ezt.
  19. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Értem. :)
    A lehetőség mindenkinek adott. Aki akar, élhet vele. Adni is jó és kapni is.
    ---
    Elköszönök mára tőletek. Elfáradtam. (ásító barifej) Jó éjt, jó pihenést mindenkinek!
     
  20. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

    Bene vagyok nyakig!xDxDxDxD
    Legalább 1-el TÖBBEN KÜZDÜNK!
    SOK SIKERT MINDENKINEK:inlove::inlove::inlove::inlove:!
     
    meszimarsi, Fatther, missuzy_53 és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.