Halloween 2014 - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 24.10.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ananke

    Ananke Fórumelemző

    Valószínű, hogy a felröpik miatt én sem tudom végig csinálni, pedig elő is készültem hosszú vetéssel. :eek:
     
  2. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Gratulálok!:)
    Nekem sosincs ilyen szerencsém, és csodálkozom, hogy a lottón se nyerekxDxDxD
     
  3. békácska

    békácska Junior szaki

    Nálam is kevesen jönnek,de ennek kicsit örülök is,mert a google-zés(remélem nem reklám,vagy ilyesmi és kiírhatom) után végképp nem szimpatizálok velük(,ezt biztosan ők is érzik,ezért jönnek ilyen kevesen...:).Szerintem én se fogom befejezni,a pörgetéseket kiszedem és utána inkább termelek,mert a pajta üres :-/ Egyébként halottak napjára visszatérve,mikor beléptem,természetesen azon a hozzászóláson akadt meg a szemem,ami arról szólt,hogy hajnalban furcsa dolgok történtek a farmon...:D Na mondom széép,lehet,hogy 2 napig be se lépek:D Nem tudom ,hogy miért vagyok ilyen paragép,de jövőre a halloween nem az én eventem lesz úgy érzem(mondjuk idén sem az :D)
     
  4. boldika88

    boldika88 Fórum bárója

    Egy kis rózsa konforton(+ víz+szupitrágya+ ha van trágya) biztos segítene, szinte minden darab után ad felröpit
     
    mária4702 kedveli ezt.
  5. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Köszönöm:)
    A rózsát kipróbáltam, de alig adott valamivel többet:sleepy:, igaz hogy nem konforton, hanem sima talajon ültettem.:oops:
    még lehet hogy kipróbálom ezen is, még van időm rá. :)
     
  6. Ananke

    Ananke Fórumelemző

    Köszi:)
    Éjszakai vetésben kipróbálom, hátha segít:)
     
  7. zuzu30

    zuzu30 Fórum-zöldfülű

    sziasztok. valaki meg tudja mondani hogy mennyi növény kell az utolsó feladathoz? Nem töltődik be a táblázat.
    előre is köszi
     
  8. Fakopács61

    Fakopács61 Utánpótlás-írogató

    Igazad van mit iszol ? :)
     
    CoraQueen kedveli ezt.
  9. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    most én se látom, de úgy emlékszem 4 órásból 3000, 6 órásból 3900 db
     
    mamika57 kedveli ezt.
  10. kisördög

    kisördög Járnitanuló

    Sziasztok!
    A héten nem igazán értem rá az eventtel foglalkozni, esténként lenyomtam 1-1 ültetést, de kb ennyi volt.
    Tegnap már lett volna időm, hogy kicsit belehúzzak, erre egész délután nem volt internet...
    Szóval csak este kezdtem bele úgy igazán, az első 4 szintet már le is adtam.
    Bízom benne, hogy így is sikerül befejezni. :)
     
    mária4702 és Evita-55 kedveli ezt.
  11. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Drukkolok :D
     
    kisördög kedveli ezt.
  12. apumbiapa

    apumbiapa Fórumszaki

    Szia. A fojtó indából 3000 db az izzó gombából 3900 db kell.
     
  13. jegember80

    jegember80 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a segítséget apumbiapa és Evita55 a segítséget!
     
  14. Numiz

    Numiz Fórum veteránja

    Sziatok!
    Részemről is kész, farm visszarendezve, kivéve a fő farm, ott még kihasználom a maradék kis arató időt. :) 91 felröppenő maradt, úgy hogy az elején hagytam még 2 körre a mamutokat.
     
    Gio és Szellő85 kedveli ezt.
  15. Jucus19

    Jucus19 Fórum ismerője

    Sziasztok! Beértek a titokóljaim 2 db vakond 1 db egér, hát nem erre számítottam, most mind a kettőből 8-8 db van, de az-az igazság, hogy nekem soha nincs szerencsém a titkosakkal mindig olyanokat kapok amelyek már rég óta szerepelnek a játékban még véletlenül sem az ujjakból. Ezt sajnos tudomásul kell vennem, hogy nem a szintemnek megfelelőt kapom.
     
  16. Ananke

    Ananke Fórumelemző

    Gratulálok annak, aki kész van.:)
    Én még a +60%-al több tp-t adó cukkínis almatortát is bevetettem, hátha több felröppenőt ad, de nálam nincs hatása egyenlőre.:cry:
    Azért a növények meglesznek, termelek és várom a csodát:oops: Szeretném befejezni ;):p
     
    Numiz kedveli ezt.
  17. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Én is pont így vagyok ezzelxDxDxD
     
  18. Numiz

    Numiz Fórum veteránja

    Hali!
    Sajna az érésgyorsítók és a TP növelők nincsenek hatással a felröpik számára. A Tölgyön a legenda és a Páncél Pannik segítenek ebben.;)
     
  19. kelemeny

    kelemeny Fórumgróf

    Szép napot!!!
    A másfélnap késéssel kezdett event, valószínű készen lesz.
    A felröpik, már megvannak, a gazokat termelem ezerrel!!!
    Remélem, azok is mind meg lesznek!
     
  20. cápa~hu

    cápa~hu Törekvő

    pár órája kész lettem várom a titkokat mit mondanak mi lesz ?
    ha nem hívom az FBI - CIA -t hogy verjék ki belőlük mit szándékoznak adni milyen gagyira számíthatok xD
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.