Visszajelzés Kísérteties időutazás - eventcsevegő

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by BackOffice, Jul 23, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Sziasztok!
    Nekem 330 felröpi kell, hogy kész legyen, szerintem belefér. Meg akarom csinálni a zombi juhost, mert izzó bükkfám még nincs, szóval azt ültetem, ami a gazdakörihez kell.
     
  2. 19770308

    19770308 Fórum ismerője

    vénusz légycsapója 6 db felröpi:((( Boszikorsó 8
     
    Éva0315 likes this.
  3. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Sziasztok.

    Mindenkinek a saját farmját kellene a legjobban ismerni
    s ennek megfelelően ültetni. S ne gyertek már folyton
    hogy a BP így meg úgy hogy pénz +pénz.
    Ez már lassan a dedó szint.
    Csak egy szimpla teszten voltam este,
    vámpírparadicsom és korallgombával.
    Kb 3 óra alatt 50 röpit szedtem ki belőle 1*1 -en,(30-as legenda)
    attól még hogy valami nem a leghosszabb
    az nem jelenti azt hogy rossz is.
    S hogy szupitrágyát kell használni lassan már hozzánk vágnak
    mindent s mostanság az se mondható hogy fukarkodnának vele.
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Némi korallgomba nekem sem fog ártani:p abból még nincs meg a 5000-es terv...
    Ültetek két kört8) most Én tesztelemxD
    -egyébként Én vegyesen ültetgetek... Nem fulladok bele a felreppenőbe... de szerintem holnap meg lesz ami kell:music:
     
    Éva0315, bendi1121 and Gio like this.
  5. czier55

    czier55 Utánpótlás-írogató

     
    Éva0315 likes this.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Egy alkalommal használható- annyi hatóidőre amennyit az ismertető jelez;)
    Az éléskamra polcán keresd ott tudod aktiválni!
     
    Éva0315 likes this.
  7. evakarma

    evakarma Fórumszaki

    Sziasztok. Valamikor valamiről lemaradtam.. Megcsináltam /volna/a gonosz iker gazdakörit,de nincs izzó falevelem. Azt hol lehetett megszerezni,mikor? Lesz-e még rá lehetőség?
     
    Éva0315 likes this.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha megcsináltad... ott lennie kell;)
     
    Éva0315 likes this.
  9. evakarma

    evakarma Fórumszaki

    Szia. Azért irtam a megcsináltam után a "volna" szócskát.. :) De közben utánajártam,és megtaláltam. Az egyik gazdaköri adja jutalomként. Gyorsan meg is csinálom. :)
     
    Éva0315 likes this.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    jaaaaaa oh sorry...:wuerg:ez nem jött át:eek:
    Akkor hajrá:inlove: tessék neki ugrani;)
     
    Éva0315, bendi1121 and evakarma like this.
  11. -tankoa-

    -tankoa- Junior szaki

    dettó

    hiába van meg a gazom, a 8 órásra is alig ad felröpit, még a fele sincs meg.
    Nagyon fukarul számították.
    Eddig sem szerettem a teliholdas eventeket , a területet sem, ezután hogy a bosszankodást elkerüljem, messze kihagyom ezt a területet.
     
  12. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórum császára

    emocy91, Imi* and Gio like this.
  13. julinéni44

    julinéni44 Járnitanuló

    Egyetértek, a felröpik nem akarnak jönni, bosszantó.
     
    Lillafüred likes this.
  14. kakasdomb

    kakasdomb Junior szaki

    még mindig csak 492 felröpim van, pedig 8 órásakat rakok már 2 napja!
    ....azt hiszem én is felfüggesztem a teliholdas területen való gazdálkodást! Ez már nem adja a játék örömét!
    (az igaz,hogy a legendán még a 28-nál tartok, de akkoris........):mad:
     
    Lillafüred, Ribiszke and bendi1121 like this.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    démoni bokrétát használsz rövidítésnek az érésidőnél? :music:
     
  16. cserfibaba

    cserfibaba Törzsjátékos

    tudtam, illetve éreztem, hogy így fogja adni a felröpit. Nem is erőltettem meg magam, csinálgatom, de csak 2x2 es területen. Mivel csak két terület van kiváltva a gombaerdőben még, arra gondoltam, hogy azt fejlesztgetem, de inkább csak nekiálltam ennek. A felhő nem izgat, amint az se, hogy befejezzem.
    Legalább két nap után nincs még kész senki vele, mint ahogy a sima eventeknél. Én még a felszaporításnál tartok, de már olvasom, hogy jó kis event volt, kész, sok sikert annak aki még csinálja.:D Tényleg, van aki befejezte?
     
    Gio, bendi1121 and ideals20111 like this.
  17. drxxl123

    drxxl123 Haladó

    Ne felejtsétek el a Teliholdas éj 2 felhősort, ami még 10%-ot rövidít. A rémséges üzlet gazdaköriből lehet hozzájutni. :music: Ja és a kitehetőket érdemes cserenapon beszerezni rá.
     
    Last edited: Jul 29, 2018
  18. ideals20111

    ideals20111 Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Látom a felröpikkel való hozzáállása a BP-nek változatlan.:(
    Én a kitevőkre hajtok, annál is az utolsóra főleg, meg a gyárfejlesztésre. Ja! Igyekszem a gombaerdőket megszerezni, már csak egy terület hiányzik, arra termelek eszeveszettül, és hogy végleg minden darabja ki legyen fújva a gazdakörikben, az eventgazt csak a szükségeset.-.-
    A baj csak az, hogy mindenkinek elveszi a kedvét a játéktól ez a röpiszegénység. :wuerg:
     
  19. drxxl123

    drxxl123 Haladó

    Még egy tippet tudok adni. Én hetek óta tartalékoltam a pörgetéseket a teliholdasra, így összejött a terménybónusz és a +1 termés is, és lehetett haladni az eventgaz-al és a gazdakörikkel. Kicsit előre kell tervezni.
     
    Gio and Lizikertje like this.
  20. kakasdomb

    kakasdomb Junior szaki

    Szia, igen használok és a felhőm is megvan hozzá, mégis csak csirren-csurran a felröpi, odáig jutottam , hogy feladom, nem idegeskedek miatta,csak az időt sajnálom amit a gazok letermelésére fordítottam, jobb a gazdaköriekre koncentráltam volna, na de erről ennyit.
    Kiváltom a gyárnövelőket és annyi......aztán végleg elfelejtem ezt a területet.( az igaz,hogy a gomba erdőmből még 2 terület hiányzik, de itt olvastam sokaknak hiányos ez is)
    112-es szintenél járok, el sem tudtam képzelni,hogy ne végezzek az eventtel,...de ez van, 49 óra kevés már a hiányzó felröpikhez.Legalább 2 nappal kellene meghosszabítani ahhoz,hogy befejezhessem.

    Aki még kínlódik a felröpikkel annak kívánom, hogy beérjen a gyümölcse,sikerrel járjon a végére.
    Köszönöm a sok jó tanácsot.
     
Thread Status:
Not open for further replies.