Épelméjűek | Archívum

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by lukimi, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. fénylő.

    fénylő. Kivételes tehetség

    Szia Koppi :)

    Épp ez a közös zenénk a párommal. Szeretem zene :) Köszike a linket,feldobtad az estémet a zenével :)
    Szióka:) Szia mindenki,szép estét Nektek :)
    Esti gyümi tea: (_)o
     
  2. Pepe101966

    Pepe101966 Fórumlakó

    Szia Marika!
    Te egy sima piaci vásárlást is olyan lebilincselően tudod leirni,hogy élvezet olvasni,Olyan mintha ott lennék veled a piacon,látom a kenyeret,a husokat.Én nem nagyon járok piacra,de lehet,hogy kedvet csinálsz hozzá.

    Szivesen olvaslak,folytasd csak igy tovább.Köszi!!!!
     
  3. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Hali..
    Erika,
    ez nagyon tetszik,"Kinálták magukat a szavak a szemnek".Nagyon kedves vagy, hogy igy láttad.

    Szöszi,
    örülök, hogy te is rátaláltál erre a felvágottra.Nagyon jó tippet adtál a zöldbara.Igen ám de ahhoz újra ki kellene mennem a piacra, de holnap a dolgozók veszik majd birtokba, igy teljesen reménytelen a téma.Majd a jövőhéten.
    Pepe,
    szivesen irogatok, és még ha jó jelzést is kapok az meg de pláne öröm!!Köszönöm.

    További szép estét kivánok!
     
  4. KISHONŐR

    KISHONŐR Fórum ismerője

    Farmtasztikus:inlove: Legyen ez a boldogság örökös, nagyon kívánom!

    Farmtasztikus::inlove:: Legyen ez a boldogság örökös, nagyon kívánom!
    Farmocska, farmocska
    Te csodás!
    Szerelmet hoztál most,
    Nem vitás.
    Boldogság rügyez itt,
    És ez úgy felhevít,
    Szíveket melegít.
    Legyen hát örökös,
    Mi titeket összeköt.
     
  5. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Sziasztok!
    Kicsit megint elkószáltam Tőletek!
    Most se tudok sokáig maradni,mert nemsoká megyünk Csabival egy kicsit lazítani. Hosszú volt a hét,de holnap itthon leszek. Jövök majd ide ahogy tudok!
    Szia!
    De aranyos Vagy! Köszönjük szépen!
     
  6. szöszi50

    szöszi50 Fórumfelvigyázó

    Szép estét!Klárika látod még verset is írtak rólatok;)!Milyen jó dolgok történnek ebben a csapatban!Legyen a boldogságotok örök!:inlove:;)Jó éjszakát,és szép hétvégét kívánok mindenkinek!:)
     
  7. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Szép estét Neked is! Igen,nagyon aranyos a Gazdatársunk! :inlove:
     
  8. Farmerzsolt1970

    Farmerzsolt1970 Fórum ezredese

    Sziasztok. Jó estét mindenkinek.Kishonőr. Köszönjük a verset.Nem sokáig leszek. Csak fel kukk. Melák álmos. :D
     
  9. Traktorosbátyó

    Traktorosbátyó Utánpótlás-írogató

    Szerbusztok. Szép reggelt mindenkinek. Végre nyugodtan tudtam aludni. Nincs ez a hőség. A tegnapi felhő szakadás,meg tette hatását.
    A szárnyasaim is jobb közérzetnek örvendenek.
     
  10. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    [​IMG] Jó reggelt kivánok!

    Felénk is jó nagy eső volt, igaz csak hajnalban, de megtette az élénkitő hatását.Nagyon élvezem ezt a kis csökkenést.Friss lesz tőle az ember.
    Az eventet befejeztem, bekasziroztam mindent.
    Mi lesz a mai programotok?Én azt gondolom főzés után, délután kiélvezem az időjárás adta lehetőséget, és a Papával sétálunk egy jó nagyot.
    Kivánok mindenkinek vidám és derűs hétvégét!!
     
  11. brozsa

    brozsa Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Meg kell, hogy mondjam írtóra irigy vagyok, itt nálunk egy szem eső se esett, szerencsére hajnalba kicsit hűvös volt, legalább tudtam aludni.Ismerősöktől tudom, hogy Szegedet meg elverte az eső.
    Zsolt örülünk, hogy jelentkeztél.
    Az event nincs kész csak olyan lájtosan csinálom, de remélem kész lesz.
    Elzemarika, olyan szépen ízesen tudsz írni még egy piaci körjáratról is,hogy élvezet olvasni.Én is voltam a piacon ma, de velem semmi ilyesmi nem történt. Gyorsan szétnéztem, vettem almát, mivel a barack elfogyott, vettem egy kilónyi szőlőt, fél kiló spenótot amit már meg is főztem.Nekem nincs olyan mesélős vénám.
    Sütike várjuk a képet Domikáról, boldog születésnapot neki, Isten éltesse szorgalmas nagyikájával együtt.
    Kishonőr köszönjük a verset.
    Szép napot kedves Gazdák!
     
  12. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Sziasztok!
    Felénk tombol a kánikula,rettenet meleg van.
    Az ebéd főzéssel ügyködöm. Gyümölcsleves+rántott csirkemell+ sült krumpli. Bekevertem 2 adag muffin-t is. Nemsoká sütöm,nehogy már a konyhában ne legyen csak 28 fok. :) Kell oda is a 30+ :)
    Voltam Pesten 20.-án,megnéztük a tűzijátékot,nagyon szép volt,megpróbálok hozni videót. De csak délután.
    Nemsoká kezdődik a suli,Csabi egyáltalán nem várja. o_O
    Szép napot kívánok Nektek!:inlove:
    Puszi
     
  13. Szalys

    Szalys Junior szaki

    Halihóóó Mindenkinek!
    Kőbanyát sem kímélte az eső. Tudom miért. Az erkélyre akartam kipakolni sok mindent a lakáskámban történő munkálatok idejére. Így persze esélytelen. :D:D
    Holnap jön a szaki. Sok kis munka van nálam. Több, mint egy évbe tellett, hogy vállalkozó kedvű szakembert találjak.
    Úgy várom, mint zsidók a messiást. Már ott tartottam, hogy én állok neki a munkálatoknak. Elképzelhetitek mi sült volna ki belőle, hogy egy mezei és sajnos eléggé "kézügyetlen"járványtanász-mikrobiológus falat ver le, vakol, glettel, szalagcsiszol, fúr, fest. Szegény lakás hatalmas megaláztatástól menekült meg asssszem. MÁR HA EMBERÜNK HOLNAP TÉNYLEG MEGJELENIK.
    Én még küzdök az eventtel, de meg lesz.;)

    Szia, te tényleg valóságban is farmertevékenységet folytatsz? Esetleg abból élsz? Akkor vicces lehet ez a játék.:)
     
    Last edited by moderator: Aug 25, 2018
  14. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Halihó,
    Drága Rózsám,
    ha tudnád, hogy velem ma mi történt.Mert a csudába is mindig történik valami de nem mindig pozitiv dolog.
    Ma nekiálltam a konyhai projektemnek, annak és rendje szerint.Tekintettel a melegre még mindig nagyon jó a gyümölcs leves, ezért megpucováltam az őszibarackot és a szilvát, és bele fazékba.Fahéj és egy kis cukor és aztán had főjjön.Igen ám, de e múltkoriban vettem szegfűszeget, bár ne tettem volna.Legyen finom ize, beletettem egy pár szemet a teafőző tojásba és belelógatta, a levesbe.Ó én balga, hogy minek is kellett nekem az a szegfűszeg.Képzeljétek, valahogy belecsúszott a teatojás a levesbe, és én el is felejtettem, hogy benne van.

    Elérkezett az idő, és megfőtt az őszibarac és a szilva, nosza elő a kézi mixert és szépen összeturmixoltam őket ,ám egyszercsak valami odaütődött a fazék falának.Te jóságos ég, akkor jutott az eszembe, hogy a teatojás....
    Gyorsan kiszedtem a kanállal, igen ám, de hiányzott róla az a párszem kis láncdarab, ami tartotta volna a lábas szélén.
    Olyan, de olyan mérges lettem magamra, hogy ha egyedül vagyok biztosan szépeket találok mondani.Ám megjelent az én Életem Értelme és ekképpen szólt.
    Ó de finom illat van itt a konyhában-mondta nagy kedvesen.
    Most szakadt el az a bizonyos cérna és mondtam én magamra mindent csak azt nem hogy de aranyos vagyok.
    Semmi gond, majd kikerüljük a láncokat,- igy az én kedvesem.Megkértem szépen, hogy gyorsan hagyja el a tetthelyet, mert olyat találok mondani, amit én is megbánok.
    Kaptam magamat próbaképpen a szitán akartam átszűrni a levest, de tekintettel a gyümölcsök husára, bizony ez sűrű volt és ez nem ment.
    Megdühödtem, mert nem tudtam, hogy vajon a kézi mixer milyen roncsolást végzett szegény teatojás láncaival, igy aztán még egy kicsit az élniakarás győzött és kiöntöttem a finomra sikeredett gyümölcslevest.Megkóstoltam, tényleg nagyon finom lett.
    Ahogy kiöntöttem abban a bizonyos legkisebb helyiségben, akkor látom, hogy a kis láncdarabok ott kuksoltak három részben a lábas alján.Azonkivül, hogy elszakadtak, semmi más bajuk nem történt.Sebaj, azért abszolút nyugtalan lettem volna, ha ott maradok a levessel, és netán lenyeljük a láncok eggyikét.

    Igy aztán itt álltam leves nélkül, de egy óriási tanulsággal, hogy a büdös életben nem használom már a teatojást csak teafőzésre!!!

    Látod Rózsám velem mindig történik valami.

    Szalys,
    meg tudom érteni az aggodalmadat, mert bármeyl munka a lkásban nem kis szervezést igényel.A jó szakember megtalálása sem kis gond.Ám nagyon bizakodni kell és meglátod, minden flottul fog menni és nemsokára már egy szép emlékké fog alakulni, mert a lakásban minden rendben lesz!!Szurkolok neked!!

    Mosolyogjatok, mert az élet úgy sokkal szebb!!
     
    Last edited: Aug 25, 2018
  15. brozsa

    brozsa Fórum parancsnoka

    Nagyon sajnálom ami veled történt, legrosszabb az, hogy hiába dolgoztál ebbe a melegbe.Erről jutott eszembe, én egyszer egész fahéjat tettem egyik lekvárba, és turmixolás előtt elfelejtettem kivenni. Na mindegy, valamennyire összetörte a botmixer, de mivel több liter lekvárról volt szó, nem öntöttem ki, hanem ráírtam az öntapadós matricára, hogy fahéjdarabok vannak benne.A lányomék találtak is benne.Mondjuk azért nem mindegy, hogy fémlánc darabokra vagy fahéjdarabokra harapnak rá. Akárhány éves is az ember, mindig tanul valamit. Ilyen hibát már biztosan nem követünk el, de sebaj majd lesz más.
    Ha szerencsés leszel, akkor a jövő héten kapsz még szilvát, aztán megmutatod a Papának, hogy ilyen finom volt a szombati gyümölcsleves.
    A kirándulás alatt majd elfelejted a konyhai negatív élményedet. Jó utat, és nagyon várom az útleírást!

    Mimi kedves, hol vagy? Remélem nem vagy beteg?
    Légyszi jelentkezz.
     
    Last edited by moderator: Aug 25, 2018
  16. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Sziasztok !

    Remek volt szerelmesek verse !
    Továbbá Marika konyhai ténykedése teatojással...:)
    Érdekes lehet aztán gazdálkodni amellett, hogy otthon is a farm vár a való életben...
    Szilvia !
    Bízz abban, hogy jön a MESTER !

    Az én szombati napom a szokásos volt.
    Délelőtt bevásárlással és anyós szállítással telt.
    Vittem 9 kor, a Mamát a templomba a 7. napi adventista egyház tagja... délben mentem érte, ugyanis ahogy mi mondjuk aknakeresővel (járókerettel), közlekedik... és nem eszik disznó húst sem, aztán a feleségem minden hétvégén főz rá és a Papára ( aki nem vallásos, ezért mindent megeszik szerencsére...)
    Ma zeller levest és sült csirkeszárnyat kaptak rizzsel és ubi salátával....
    Most is azon agyal a párom, hogy holnap mit is főzzön??
    Marhahús a múlt héten volt...
    Tippeket várnék tőletek....:)
    Előre is köszönöm....


    ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    Azért sikeresen összekalapáltam Renzónál, a "nosztalgia film" kitehetőt a házi kedvenc futtatóra.... :)
     
    Last edited: Aug 25, 2018
  17. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Sziasztok!
    Hoztam volna a videót,de a FB-ra invitálja a nézőt és ez szerintem nem lehet ide feltölteni. Mást kell kitalálnom.
    Marika,sajnálom a gyümölcslevesedet!
    Egyszer én úgy jártam,hogy miközben főztem a tyúkhúslevest,beleesett a hőmérő a lábasba. Örökös kérdés..Mit keresett a tűzhely felett a hőmérő?? Válasz..oda tettem! :music:
    Persze szétdurrant és mehetett a leves tyúkostól zöldségestől a kis helyiségbe. Vendégeket vártunk akkoriban. De szerencse,hogy észrevettem és nem lett baj. Leves akkor nekünk se lett..
    Most gyors elmosogatok,de jövök és hozok pár képet amit Pesten csináltam!
     
  18. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Klárika !

    Én a YouTube-ra szoktam feltölteni és onnan hozom ide...a saját videóimat is...




    És végül itt van a péntek reggeli zápor is....
     
    Last edited: Aug 25, 2018
  19. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Dani,köszi szépen,megpróbálkozom vele!
    Pár kép!Persze tudom,hogy mindenki ismeri,de azért jó elhozni Nektek!
    Este az Országház! Nappal is! A gyönyörű Duna! Itt nagyon sokat sétáltunk Zsoltival! Jómagam,háttérérben a nagy folyó!
    Ez itt meg a Hold! Ezt most készítettem!

    Na megyek aratni! :)


    ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    Íme a videó! Remélem sikerült!
     
    Last edited: Aug 25, 2018
  20. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Sikerült...:)
    Ügyes vagy....(De talán jobb lett volna a fekvő nézettel fölvenni...Már bocs...:))
     
Thread Status:
Not open for further replies.