Minden ami Sport! | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: lukimi, témanyitás ideje: 22.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“

lukimi Fórum elő legendája

A negyedik kalapban lesz a Vidi. Olyan ellenfeleket kaphatunk mit a Milan, v Chelsea.
    ---------------------------------------------
    Megvannak a Vidi ellenfelei az Európa-ligában: Chelsea, PAOK, BATE Boriszov

A magyar bajnok a Groupama Arénában fogadja angol, görög és fehérorosz riválisát.
    -----------------
    Szerintem a Chelse-in kívül verhető csapatok, ha minden összejönne. Minden esetre itt már keményen fizetik a pontokat 1-1 győzelmet és döntetlent is.

Kint voltam szerdán a megye 1 focin .
    Azon belül az Akasztó - Kalocsa . Valami kupameccs volt , és aki nyert , az a legjobb 4 közé jutott .

0 - 4 volt jó 80 percig a Kalocsának . Amikor 1 - 4 lett Akasztó csak hümmögött .
    A vége fele Kalocsa kapott egy jogos 11-es mert a kapu előtt felrúgta az ellenfelet , és 2 - 4 lett . Akasztó kicsit fészkelődött .
    A 89. perc után lett egy harmadik gól , és 3 - 4 lett . Ekkor feltámadt a remény , mert ha Akasztó rúg még egy gólt , akkor 11 -esekkel döntött a továbbjutás .
    A hosszabítás utáni utolsó percben az Akasztói kapus kitört a labdával mindegy minden alapon , és vitte a labdát előre .
    És hogy mi lett ? Hát .... ööö .... izé . A fépálya előtt megbotlott a labdával és elesett , az ellenfélhez került a labda , és kényelmesen beszétált a labdával az üres kapuba . Akasztó - Kalocsa : 3 - 5
    És a legdurvább az , hogy Akasztói szurkolói voltak többségben , de állva tapsoltak , hogy vesztettek , és örültek ennek . Vagy valami ilyesmi .

4. lukimi

Vagy a kapust tapsolták, hogy milyen bátor.xD:p

5. HéricsBáró

Az is lehet :p
    A hat év után ismét az Európa Liga főtábláján szereplő Mol Vidi csoportmeccseire már kaphatók a jegyek :D
    Barátságos áron állapították meg, hiszen a negyedik kategóriás jegyek már 7 ezer forintért elérhetőek a csoport nagy favoritja, a Chelsea ellen.
    A mindhárom mérkőzésre szóló bérlet 11 ezer forintba kerül. Ha a Groupama Arena legjobb helyeiről akarja nézni Marko Nikolic csapatának valamennyi meccsét, akkor is csak 28 ezer forintot kell fizetnie.
    A meccsek sorrendje:
    • Vidi-BATE - szeptember 20.
    • Vidi-PAOK - november 8.
    • Vidi-Chelsea - december 13.
    Mindhárom találkozó 18.55-kor kezdődik.

-Fülemüle-70, lukimi és Imi* kedveli ezt.
  6. lukimi

Mivel a Vidi ismét beruházott vagy 2 jobb külföldi játékosra, tényleg azt gondolom a Chelseán kívül a többiek ellen van mit keresnie. Remélem az én csapatom is követi ezt jövőre. Igaz, ott nincs ekkora pénz de ott is körvonalazódik egy s más.

A Vidinél már csak azt kéne megtanítani, hogy kell tisztán szerelni és nem lenne mérkőzésenként 1 kiállítás.:p

-Fülemüle-70, HéricsBáró és Imi* kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

Na de mi a helyzet a foci válogatottunkkal ? Az idei mérleg 3 vereség , 1 döntetlen . Igaz ezek barátságos mérkőzések
    De most van a Finnország - Magyarország focimeccs , ami selejtező a 2020-as EB-re .
    Ráadásul új kapitányunk van (mikor nincs) Marko Rossi , aki most tud bizonyítani elöszőr

7. perc : Finnország - Magyarország : 1 - 0
    A középpályán elvesztett labdából mentek a finnek Kádár mellett, Pukki egyedül vitte végig, majd ballal gurított a hosszú alsóba.

8. lukimi

Gondoltam megnézem a csapatot hosszú idő után, hát sajna csak közhelyeket mondhatok: semmi sem változott de mitől is változott volna?! A vidis Kovács István ugyanaz akit évekkel ezelőtt kipróbáltak és aztán elfelejtettek. Gyenge, csakis magyar NB1-es meccseken tud kitűnni de ott sem meghatározó játékos csak idén kitűnt pár meccsen rögtön ismét válogatott lehet. Most elbénázta a labdát a középpályán és gól lett belőle, egyébként egyetlen jó labdája sincs. Olyat én is tudok a falábaimmal is, hogy majdnem rávezetem a saját játékostársra és akkor odapasszolom 6 méterről.:eek:
    Lang meg a finn gólszerzőt szinte elkísérte egy táncra. Azt hiszem róla mondta Rossi, hogy a csapatában kirobbanó formában játszik nos, itt most csak bénázott egész meccsen, hótt gyenge! Ezt a 2 emberkét máris lekapnám a pályáról. Sőt volt 1 nagy helyzete a 16-oson belülről persze, hogy fölé vágta!:eek: Ezen kívül egyetlen játékosunk sincs akik bármilyen távolságból eltalálnák a kaput! Ez válogatott? Mindegyik fölé, mellé rúg bármilyen helyzetből! Mit gyakorolnak? A grundokon jobban lőttünk kapura valamikor!
    Valamibe azért mi is kitűntünk! A hátvédeink majd' minden megkapott labdát haza adnak!! Nem megjátsszák, haza adják akár a félpályáról. Már megint mit keresünk ott?!

Nos, cáfoljanak meg a játékosok van rá 1 félidejük.

-Fülemüle-70, Imi* és HéricsBáró kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

Nem akarok Rossindulatú lenni , de a végeredményen meg se lepődtem :D
    Na de majd a Görögök elleni zárt kapus meccsen , de úgy , de úgy megmutatjuk , hogy azt lássa egész világ . Ja nem , mégse . :p

A finnországi vereséggel egyébként még nincs nyert meccse a magyar csapatnak 2018-ban, az eddigi öt mérkőzésből négyet elvesztett a válogatott .

-Fülemüle-70, Imi* és lukimi kedveli ezt.
  10. lukimi

RossindúlatúxD én sem de azt vártam, hogy meghaljanak a pályán az új kapitányért. De legfőképpen azt vártam volna, hogy az egész első félidőben és a második elején ne állandóan hátra felé passzolgassanak és főleg ne Gulácsihoz, hanem legalább úgy hajtsanak mint az utolsó 20 percben. Én balga miért is vártam?! Hát azért mert ilyen gyenge ellenfél már nem lesz több, csak erősebbek jönnek. Naaaaaa, mindeeeegy! Minden megy tovább, mint eddig. Focimeccset csak akkor nézek ha véletlenül berúgok az alkoholmentes sörtőőőől!xDxD:p:p
    El ne felejtsem, Kovács nemigen fog ezután sem végig játszani egyetlen válogatott meccset sem! Varga Roland 100 x jobb nála! Vagy ha ő lenne a kezdő ő is belesimulna a mezőnybe?!xD

11. HéricsBáró

Ma lesz a Magyarország - Görögország foci :inlove:
    Mivel a Finnektől kikaptunk , ezt muszáj megnyerni . 20.45-kor kezdődik majd , a fehérorosz Alekszej Kulbakov vezeti.:p

12. lukimi

Akkor hajrá!!
    Itt is lesz 1 csodacsatár mint a Pukki volt, védők lehet reszketni.:eek:

13. HéricsBáró

Magyarország - Görögország : 11 - 1 :inlove: Ja , nem most , hanem 1938.03.25. -én . Na ez a 80 év jó régen volt . :p

-----
    15.perc : Magyarország - Görögország : 1 - 0 :D
    Csodálatos akció volt. Kovács indította Vargát, aki középre fejelte. Szalai is fejjel tette tovább Bese felé, aki szintén fejjel tovább Sallai elé. A Bundesligába igazolt magyar pedig ballal nagyon szépen bevágta, csodálatos gólt volt.

17. perc : Magyarország - Görögország : 1 - 1 :p
    Szabadrúgást íveltek fel a görögök. Manolasz egész egyszerűen túlugrotta Langot és Gulácsi kezei felet a kapuba fejelt.

A második magyar gól nem is olyan Ross-i...:music:
    42. perc : Magyarország - Görögország : 2 - 1 :inlove:
    Kleinheisler vágta be Kovács passzát 20 méterről, szépen csavarta el. De micsoda egy perc volt előtte. Előbb Varga lépett ki, passzát Sallai még kihagyta, aztán még kétszer próbálkoztunk, Barkaszról mindegyik kijött, de aztán Kleinheisler nagyon bevágta.

Utoljára szerkesztett: 11.9.18
  14. lukimi

Az első gólunknál értem a tévé elé pontosan elkaptam. Utána a hajtás ott is marasztalt. Jó lenne megnyerni, de még sok van hátra.

15. HéricsBáró

Meglepően jók vagyunk . :inlove:

16. lukimi

Kéne ez a győzelem, önbizalom növelőnek. 3 perec hosszabbítás.

17. lovardatanya

lovardatanya Fórumszaki

xDxDxD
    :music::inlove::music:

-Fülemüle-70, Imi* és jófarmerlány kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

Nyertünk :D

-Fülemüle-70, Imi*, lukimi és még 1 ember kedveli ezt.
  19. jófarmerlány

jófarmerlány Fórumőrült

Ránk fért már ez a győzelem ! :D;):p:wuerg::cry:

20. lukimi

Nagyon kellett és amit láttam tetszett is. Ilyen hajtást szeretnék látni az elkövetkezendő meccseken is és Rossi hátha a tudáson is tudna kicsit csiszolni?! Nem mellesleg neki is nagyon kellett ez a győzelem! Kissé megnyugodhat.:):music: