Visszajelzés Nagy gesztenyevadászat - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 7.11.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Én salátával kezdtem és jelenleg 0 db téligesztenyee..:D
     
    Lillapilla73, 55nagyi55, R.Daneel és 22 más kedveli ezt.
  2. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    443 röppencs sikerült kezdésnek. Vajon hogyan jön az event növényből?

    Azon gondolkodtam, hogy: Párhuzamosan jó beadni a 2 oldalt? "Csak" a felhőt akarom megcsinálni. Nem kell duplán az aji.
    Segítesz Számoló Mesterünk?
     
    Zatini, Sali~*.*, stellácska26 és 2 más kedveli ezt.
  3. CoraQueen

    CoraQueen Fórum ezredese

    valahol írta, kicsit visszább, talán még a csevegő eleje felé, meg is van:
    https://board-hu.farmerama.com/inde...adászat-eventcsevegő.17362/page-2#post-932788
     
    Domos52, R.Daneel, Gio és 12 más kedveli ezt.
  4. Sikka1

    Sikka1 Fórummogul

    Sziasztok!
    250db röpivel kezdtem, ezért most gyors fel szaporítás és megy vissza a hosszú érésű növényke a földekre. Holnap kezdem az enövény ültetését. elsődleges a felhő, de szeretnék minél tovább jutni a beadandóknál.
     
    R.Daneel, Gio, Brigi031976 és 10 más kedveli ezt.
  5. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia!
    Valami ilyesmit akartam írni én is...:D Ebbe aztán senki nem köthet bele;) Nem kell irígykedni panni vagy vásárlás miatt, sem azért, mert előrébb jársz és hosszabb érésű növényed van, mint másnak...ide is eljutottunkxD
    Amúgy a röpimennyiséggel elégedett vagyok. A növény is meglesz, mivel a farm tarolva van...
    Sok sikert mindenkinek!
     
  6. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!
    263 db felröpivel kezdtem :inlove: - 1x1-ben volt mézkerep, havasi gyopár, néhány fa és 3 db raktárház.
    A kezdő magocskák már elültetve megszórva minden földi jóval :);).
    Az eventet szeretném végig csinálni, remélem sikerül.
    Mindenkinek jó játékot sok felröpit és sikeres event befejezést kívánok! :)
     
    ildiko44, R.Daneel, Gio és 14 más kedveli ezt.
  7. evakarma

    evakarma Fórumszaki

    Sziasztok. A farmom tele volt hógolyóval,raktárházakkal,ólakkal,fákkal,meg minden. Reggel bejöttem a farmra,és szépen mindent learattam... xDxDxD Nade volt már ettől nagyobb bolondságom is.. Bárki készitette a gesztenye animációját,tökéletes munkát végzett. Lenyűgözően igazi,gyönyörködök is benne. Szerintem eleve egy csodaszép fa,és termés. Wales az egyik kedvenc helyem,gyakran megyek oda,igy a walesi hagymát is örömmel ültetem. Felröppenő meg majd megjön.. ;)
     
  8. stellácska26

    stellácska26 Fórumelemző

    Sziasztok! Én kicsit elvagyok maradva tőletek,2 terület havasi gyopárra ,1 ter.mézkerepre,széleken fák és mamutok,162 felröpi! :(
     
    R.Daneel, Gio, emocy91 és 6 más kedveli ezt.
  9. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia,

    Ide bizony. Ugye milyen sok informaciot adtam meg?xD De legalabb csevegtem az eventrol. Mondjuk ennel tobbet az ilyen eventrol nem is nagyon lehet beszelni. Szoval nyugodtan lehet keszulni a 2 oldalas csevegokre:music:

    Elso oldalon teljes matek, Toma hozza a takarekos szamokat, es ennyi. Nincs mini jatek, hala az egnek, nincs komplikacio,nezzuk ahogy zoldul a gaz. Mint most en, mivel visszaraktam mindent most mar 1*1-be. Aratok, amikor tudok, aztan valamikor csak kesz leszek. Porit nem hasznalok,annyit nem er.
     
    ildiko44, R.Daneel, _Cygnus_ és 20 más kedveli ezt.
  10. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Célom elértem.
    Matrica beragasztva:p
    Többit meg szép komótosan csinálgatom.
    Mindenkinek sok felröpit kívánok.
     
    55nagyi55, kovacstne, Pulyka és 19 más kedveli ezt.
  11. emocy91

    emocy91 Fórum biztosa

    Sziasztok :)


    Benedek Elek: Tessék sült gesztenye, tessék

    Tessék kisasszonykám,
    Finom gesztenye,
    Héja ropogós,
    A bele omlós,
    Nem hiszöm, lelköm,
    Hogy ne ízlene.
    Még a király sem
    Evett különbet,
    Nem látott szöbbet,
    Ilyen omlósat,
    Rip-ropogósat,
    Csak ma adom pénzért,
    Holnap adom ingyért,
    Vegye meg, drágám,
    Nem adom drágán!


    Gyékényt és Vadaskerteket, valamint Füvészkerteket arattam, az eredmény: 290 Téli gesztenye 8)...
    Annak ellenére :p, hogy rengeteg Walesi hagymát kell termesztenünk, tetszik az event :inlove:!!!
    Bár nagyon nem szeretném, ha hagyományt teremtenének a rengeteg növény termesztéséből :eek:, csak azért: hogy keljenek a termék növelők -.-!!!
    Ezen "jó" dolgokból idáig sem vásároltam, és ezentúl sem teszem :D xD...; amúgy egyáltalán nem zavar/érdekel ha valaki ily módon sietteti az esemény teljesítését ;).

    Igen, tetszenek a dekorok és tetszik nagyon a felhősor is :inlove: :), a komplex/komplikált eventek után, ez végre igazi felüdülést jelenthet 8).
    Az már biztos ;), hogy tarolni kell a földekről minden felesleges cuccot, a sikeres teljesítés érdekében :); hisz legutóbb 5 órás növényből kértek hasonlóan sokat..., és ez most 6 órás.....:p...
    Talán nagyot nem tévedek :), ha úgy gondolom: hogy a mobil net segítségének a lehetősége is bele van építve a jelenkor eventjeibe...;)...
    Mégis, az mindenképpen előnyös, hogy hétvége közeledik, így a játékosok nagy része gyakrabban be tud lépni aratni és vetni 8).

    Egyre többen vagyunk :D, akik a mértéktelen szintemelésnek "köszönhetően", úgymond nyugodtan eventezünk xD..., persze, ennek az ellenkezőjére is van példa...;) :D ...
    Az aratás, betakarítás szezonja van Ősszel ;), és ez a Gesztenyés esemény is tetszetősre sikeredett :inlove:; kitartóan szorgalmas munkával, remélhetőleg sikerül teljesítenünk ezt az eventet is 8)!!!



    Sikeres eventezést, örömteli és szórakoztató játékot kívánok :)!!!






    "Vannak boldog könnyek, fájó mosolyok, mindig lesznek szerelmek, míg a föld forog. Az élet szép, de élni tudni kell, az élet egy harc és

    benne győzni kell!"/Anatole France/
     
    ali_b78, almáspite48, 55nagyi55 és 27 más kedveli ezt.
  12. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórum császára

    Sziasztok !
    Most arattam a tegnap ültetetteket. Krókusz és havasi gyopár volt vegyesen ültetve, 3 Raktárház és minden "kütyü kint volt, amit a keréken pörgetni lehetett addig/gyüjtöm a ládákat :)/ pár Panni cipelve , 416 db téli gesztenye reppent.
    Sajnos, az eventnövény nem lesz ilyen "bőkezű". :(
    Imádom a sültgesztenyét ! :D

    [​IMG]
    Felröppenőkben gazdag, sikeres eventet mindenkinek !!!
     
    Sali~*.*, R.Daneel, Gio és 15 más kedveli ezt.
  13. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Nem szó szerint kell venni amit írtam, tudom hányszor tudnék aratni, csak éppen, nem rohanhatok annyiszor, akárhonnan gépközelbe, hogy aratni tudjak!!!! Amúgy meg arató nélkül már régen abbahagytam volna a játékot! Tingli- tangli játék van rengeteg! Túl feszített lett a "játék" ez már inkább stresszes, mint játékos! Nem véletlen, hogy a "csibéim" sem játszanak.leakadnak szinte a kezdeteknél és ha nem lépnek be akkor bíztatni sem lehet őket!!
     
    almáspite48, kovacstne, Sali~*.* és 9 más kedveli ezt.
  14. Zatini

    Zatini Fórumszaki

    Szia!
    Csak halkan kérdezem (mert ez sem ide tartozik) nem gyűjtöd a felröpit? :music: Vagy első aratásból megvan a mennyiség? :p:D
     
    55nagyi55, emocy91, meszimarsi és 2 más kedveli ezt.
  15. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok eventezők :) Nem olvastam vissza minden oldalt, így nem tudom, hogy felvetődött e a kérdés, hogy Jack ajándéka kitehető, hatással van az event növényekre is? Mert ha igen, akkor kiteszem most.
     
    genka53, Imi*, meszimarsi és 2 más kedveli ezt.
  16. dagi18

    dagi18 Fórumelemző

    Szia!
    Igen!
    :)
     
    genka53, Sali~*.*, meszimarsi és 2 más kedveli ezt.
  17. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen hat az event növényre is. És a normál arató nem aratja le. Érdemes olyan területre tenni ahol nem használod a házi kedvenc aratót.
     
    Sali~*.*, meszimarsi, -ágianyu33- és 3 más kedveli ezt.
  18. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Ehhez nem a csevegőt kell visszaolvasni, hanem >>EZT<< az ismertetőt. ;)

    Szia!
    Az Adni jót jobban gyűjtöm (amíg lehet). :D
    Felröppenőkkel mindig pluszban vagyok az eventek végére, de ehhez a dekorhoz csak ajándékként juthatok hozzá.
    ------------
    Valamikor ebédidőben beléptem a farmomra, de csak 3 óra után jutottam el oda, hogy el tudjam kezdeni.
    Valami hosszú volt ültetve, azt hiszen tönke búza. Szépen megnéztem a rekeszt, elkezdtem helyet csinálni a Panniknak, szépen le is arattam. Teszem ki a nagy földeket és nyomnám az ültetés gombot, de sehol nincs az eventnövény. :D:D
    Mert mit csinált a lüke modi? Frissítés nélkül kezdte az eventet.
    F5 gomb és máris megvoltak a magok.
    És ha hiszitek, ha nem, 174 felröpim volt a pajtában.

    Amikor ezt elmeséltem egy ismerősömnek, röhögve kérdezte, hogy miért nem kértem moderátori segítséget valamelyik help topikban. 8)8)
     
    Utoljára szerkesztett: 8.11.18
  19. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Szuper, köszi. Akkor kiteszem. Olyan irdatlan mennyiségű a növény, hogy akkor most érdemes kitenni. Köszönöm szépen még egyszer :)
    Szia, köszönöm szépen Neked is :) Ez hasznos infó, mert ha vége az eventnek, akkor kint tudom hagyni a fákkal, amíg a TOP-os event beindul. Így nem aratom le még véletlenül se. Köszi :)
    Szia! Ohh, hát ebbe nem merültem el, bevallom, csak annyi jött át nekem, hogy +2db termés. Jóvan na, szórok hamut fejemre. :D Azért köszi ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 8.11.18
    55nagyi55, Sali~*.*, Gio és 11 más kedveli ezt.
  20. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia,
    Nekem ugyan nincs Jack, de lattam a kiirast, vigyazz vele nehogy veletlenul kitorold,mert a fel nem hasznalt bonuszokat bukod. Ha nincs ra eppen szukseged, csak hagyd aratatlanul
     
    inanna11, Sali~*.*, Gio és 10 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.