Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -szerencseföld-

    -szerencseföld- Aktív író

    szia megkaptam a levelet de az ügyre való tekintettel nem merem az adataimat kiadni mer a bank kártyámról ma 1790 ft megint levonásra került.18.02 perckor
     
    Utoljára szerkesztett: 30.12.18
  2. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Te most meg vagy ijedve, az látszik az írásaidon. Még az is lehet, hogy kapkodva olvasod a neked írt válaszokat, vagy a support levelét.
    Kérlek, egy pillanatra állj meg és türelmesen olvasd, amit írok!

    1. Ha valaki feltör egy farmot, nem fér hozzá bankkártya adatokhoz, hiszen nem látszik a banki felületen semmi csak sok X. Ha gyanús levonás történt a bankszámládon, annak nincs köze farmfeltöréshez. Ez egészen biztos.

    2. A supportnak azért írtál, mert e-mail címet akarsz változtatni. Ennek nagyon szigorú szabályi vannak. Amilyen adatot kér tőled a support, azt meg kell adnod, vagy nem lesz megváltoztatva az e-mail címed. Ez ennyire egyszerű. A kért adatokban semmi olyan infó nincs, aminek bármi köze lenne a bankszámládhoz. Tehát emiatt nem kell aggódnod.

    3. A családban csak te farmozol? Nincs más farmhoz hozzárendelve a te bankszámlád? Fizettél valaha más farmon ezzel a módszerrel? Ezen gondolkodj el, hátha itt a megoldás.

    A support várja a válaszodat. Olvasd el a levelet pontról pontra és tegyél meg minden annak érdekében, hogy segíteni tudjanak az e-mail cím változtatásban.
     
  3. FarmerAndie

    FarmerAndie Fórumprofi

    Szia, szerencseföld!

    Bocsánat, hogy belekotyogok. Ha valaki illetéktelenül használni tudja a bankkártyádat, akkor azt a kártyát minél előbb érdemes letiltani és másikat igényelni helyette. Teljesen mindegy, ki, hol és hogyan fért hozzá, egyelőre tudja használni, ezt kell nagyon gyorsan megakadályozni.
    Nem tudom, Magyarországon milyen lehetőségek vannak, elvileg kell lennie minden banknál egy 24 órás telefonos ügyfélszolgálatnak, ahol ezt meg lehet tenni. Igaz, pár napig nem lesz kártyád, de legalább a pénzed megmarad. Vagy holnap reggel gyorsan beszaladni a bankba és személyesen intézkedni. Holnap nyitva lesznek.
     
  4. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórum hercege

    Sziasztok,
    Beszedtem a mai napi ajándékot, azonban a +1 eventnövényt nem adja... vajon miért?
    Köszi a választ
     
  5. Bubika1949

    Bubika1949 Haladó

    Nekem sem adja,frissítés után sem a + 1 eventnövényt és telik a 8 óra!
     
  6. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    A pajtában kerested?
     
    alex0824 kedveli ezt.
  7. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    A 8 óra biztosan nem megy, hiszen nem azonnal induló bónuszról van szó, hanem egy termékről ami bekerül a pajtába és akkor használod fel amikor szeretnéd.
     
    alex0824 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. Bubika1949

    Bubika1949 Haladó

    Köszi,már meg is oldódott!Figyelmetlen vagyok!
     
  9. pudlipinty

    pudlipinty Fórum-zöldfülű

    sziasztok pudlipinty gazda vagyok ID 3964863 kiváltottam a napi ajándékot mégse kaptam a plusz egy event növényt.Válaszotokat köszönöm
     
  10. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórum hercege

    Jó reggelt, köszönöm szépen a választ, segítséget,
    Még egy kérdés: az eventnövelőt - időközben meglett a szükséges mennyiségem - más eventkor is fel lehet használni?
    Szép napot kívánok :)
     
    Utoljára szerkesztett: 31.12.18
  11. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem azonnal induló bónuszról van szó, hanem egy termékről, ami a pajtába kerül. Akkor tudjuk aktiválni, amikor szükségünk van rá.
     
    alex0824 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  12. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Igen, nyugodtan lehet tartogatni a pajtában, nem fog "megromlani".
     
    alex0824, -ágianyu33- és maniszla kedveli ezt.
  13. Magdi.58

    Magdi.58 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Kacsa Kata postáját szerettem volna küldeni, vagyis küldtem is de nem érkezik meg. Próbából saját farmra is küldtem és semmi. Levonja a küldhető üzenetek számából pedig. Lehet, hogy ez a funkció már nem is működik?
    Magdi.58
    ID: 32262502
    Köszönettel
     
    Utoljára szerkesztett: 31.12.18
  14. vazulneni8

    vazulneni8 Haladó

    Szia!
    Próbáld meg,hogy amikor a menüben vagy,jobb felül átváltod a keresőt "A-Z-ig"-re,és ha van titokól,akkor rögtön legelsőre teszi.
     
  15. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Tegnap délután már ki is tetted a titok ólakat és le is arattad őket.
     
    -ágianyu33- és zitroneofficial kedveli ezt.
  16. zitroneofficial

    zitroneofficial Fórum-zöldfülű

    Köszönöm és bocsánat! >:(:oops:
     
  17. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Leteszteltük a jelenséget amit írtál, miszerint saját magadnak nem jön meg a Repülős üzenet. Sajnos ezt cáfolnom kell, ugyanis megjön. Az én esetemben küldést követő 14. percben úszott be az üzenet, úgy hogy közben területek között barangoltam, mert azzal az ilyen dolgokat elő tudjuk segíteni.
     
  18. Magdi.58

    Magdi.58 Fórum-zöldfülű

    Igazándiból úgy küldtem saját farmra, hogy egy másik saját farmomra :) De akkor lehet, hogy ki kell várni, hogy beússzon... Köszönöm és BUÉK!
     
  19. schayoka

    schayoka Utánpótlás-írogató

    Olvastam az előző bejegyzéseket. Csak egy kérdésem van,hogy a pajtában hol,milyen néven lehet ezt megtalálni. Lehet,nem látom a fától az erdőt!
     
  20. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Eventnövény betakarítás növelőt kaptunk ma a Rackótól.
    1: Pajta/éléskamra
    2: Dekor menü / elhasználódó vagy minden fül alatt
     
    -ágianyu33- és schayoka kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.