Visszajelzés Hímes tojás festő event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 16.4.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórumőrült

    Kincskeresősnél, Darts és Valter Nagy tervei eventben is ugyan ezt a taktikát alkalmaztam, és ahol sokat kell játszani, kifejezetten nagyon sok időt lehet spórolni.
     
    genka53, Melan, -ágianyu33- és 4 más kedveli ezt.
  2. Laro-che

    Laro-che Utánpótlás-írogató

    Nálam nem működik a többszínű festés, hiába kattintok a színekre. Csak egy színt tudok egy sávra tenni, tehát más színű pöttyöket, sávokat nem. Lejár az óra, én meg csak kattingatok, mint egy hülye... Azt hiszem, részemről ez a baromkodás ennyi volt, csinálja az, aki kitalálta!
     
    Kuzdern, Leho69 és osztrak12 kedveli ezt.
  3. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórumőrült

    @Wellwisher Készítettem egy videót, ahol a 2 sávos és 3 sávos festést is megmutatom. Nem tudom mennyire jó ez a videós segítség, de lehet valakinek így nagy segítség.



    ---------------------

    Felhősor pipa!
    [​IMG]

    Holnap pedig teljesen kész lesz az event. :)
     
    csio70, times84, genka53 és 31 más kedveli ezt.
  4. _angela76_

    _angela76_ Rutinos

    Sziasztok!

    Gond volt a csatnimmal. Nem kaptam meg a +2-t.
     
    Kuzdern és osztrak12 kedveli ezt.
  5. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Akinek ezek után nem megy, vessen magára fessen inkább Tököt.........
     
  6. DGabriella

    DGabriella Fórumprofi

    Gyakran ismételt kérdéseknél, 2.sz. hozzászólásban választ találsz a problémára.
     
    Kuzdern és osztrak12 kedveli ezt.
  7. vénsárkány48

    vénsárkány48 Fórumlakó

    Kedves segíteni kész játszótársak!
    Nálam a nyuszi követeli a színek cserélése közben az ecset kimosását. Hogyan oldjam meg? Esetleg csapjam fejbe a nyuszit? De mivel? Mit javasoltok?
     
    Melan, bendi1121, szekulagábor és 6 más kedveli ezt.
  8. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Szerintem ez a videó tökéletes!
    Betettem a gyakran ismételt kérdésekhez és a második hozzászólásba is.
    Remélem nem haragszol meg érte. :)
     
    genka53, avangard, Melan és 14 más kedveli ezt.
  9. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Csak nem körintegrálni akarod az eventeket????
     
    genka53, Fatther, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Szerintem olvasd el még egyszer az ismertetőt,vagy pár oldalt olvassál vissza.
    Rengetegen leírtuk, hogy csak a színeket kell figyelni, az alakzatokkal nem kell foglalkozni.
     
    cili53, genka53, Fatther és 3 más kedveli ezt.
  11. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórumőrült

    genka53, Fatther, milanzs és 3 más kedveli ezt.
  12. vénsárkány48

    vénsárkány48 Fórumlakó

    Kedves Kukori! Tényleg a színeket kellene figyelni. xD
     
    genka53, JUCUS, szekulagábor és 7 más kedveli ezt.
  13. oroszneevanagyi70

    oroszneevanagyi70 Járnitanuló

    Elkeserítő, mivel nem tudok rájönni, hogy a kétszínű sávot, vagy a pöttyöket hogy a manóba kell a tojásra tenni. Az egyszinűvel nincs gondom, de a többi!!!! Az nem megy. A szineket rátettem, de az alakzatok nem jöttek ki!
     
    milanzs, heureca3, Leho69 és még 1 ember kedveli ezt.
  14. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Ahogy írod, csak a színeket kell figyelni. Nem csak a tojglikon, hanem a hozzászólásokban is. :p :D

    Képes segítség WolfBlack-től a tojásokkal (és a betűkkel) nehezen boldogulóknak:



    https://board-hu.farmerama.com/inde...stő-event-csevegője.17938/page-20#post-990579
     
    Utoljára szerkesztett: 18.4.19
    genka53, taga1, Melan és 7 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nemsokára felveszem a kakascipőmet és nem jövök ide legalább egy hétig. Ez a fórum valami agyrém.
     
    Lillapilla73, genka53, taga1 és 13 más kedveli ezt.
  16. zebrina04

    zebrina04 Kivételes tehetség

    genka53, Gio, heureca3 és 2 más kedveli ezt.
  17. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Jó reggelt! Szép napot mindenkinek!
    Szeretném kérdezni,hogy miként lehetséges az,hogy készülvén eventre, 99 db sima és tán 50 db körüli pörgetésre sem kaptam ilyen vagy ezekhez hasonló nyereményt?
    Bájitalom lett persze dögivel a sima pörgetésből. 1-1 csillag is akadt. Só,cukor,drót szintén,de ezekől van fám is,mint Bájitalból is és így nem tudok pörgetéseknek örülni,mert nekem nem első,nem második ilyen adag ment le.Én miért nem érdemlek az azonnal induló 1-2 db 25%-os ...izén... kívül néha napján legalább 1 db valamire való vagy érő bónuszt? Vannak az egyeskék,akiknek pedig kerék rakásszám szórja,mint nekem a kakit.
    Ez oly igazságtalan beállítás és vissza tetsző, eventről-eventre, ha beállítva még kerék is Ellene vagy Mellette (Vele) alapon.
    Szia Gyulaika!
    Pontosan már előre látván ezt a festési hisztériát, erről szerettem volna írni,mint kezdő játékosokról.
    380 hsz-ből szerinted van már 180 db ugyanazon kérdés,hogy 2-3 színű tojást nem tudni megfesteni?>:(
    Ok ágyj neki tüzet,mind a 7 fejedből.xD:cry:xDxD


     
    Utoljára szerkesztett: 19.4.19
    Melan, szekulagábor, heureca3 és 3 más kedveli ezt.
  18. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Az a baj a nyuszival hogy nem csak a színek cserélése közben követeli.
    Na, tegnap este egy aratást az álommanó ellopott. Nem találom a kardom sem, hogy bele dőlnék.
    A minijátékról annyit, hogy sok mindent mondtak róla, ennek ellenére nem lesz a kedvencem. Vagyis, semmi memória és semmi logika nincs benne és nem is kell hozzá. A lassító keverési ideje egy gyalázat. Lassító nélkül bonyolultabb mintázat festése 25 pontért szinte lehetetlen, talán 10ből 1 lehetséges, Könnyebb mintázatok mennek. A festés lassítóval annyira könnyített, hogy fél szemmel is lehetséges. Az egyik esetben a frusztráció a másik esetben az unalom viszi el a minijáték szórakoztató képességét. Vagyis semmi ügyesség nincs benne. Így aztán az a legnagyobb szórakozás benne, hogy addig válogatom a tojásokat, amit 5 mp alatt tudom azt megcsinálni. Így is buktam már 9 pontot, többet nem kívánok. Egyszerűen, ha csak annyit látok, hogy 3 szín, már lépek is ki és kezdem elölről, addig, ammíg legfeljebb 1-2 kétszínű sáv van a tojáson, a többi 1. Olyan lett, mint a kerék: mandragőra, bájital, mandragóra, pehelytoll sárga, cukor, bájital, mandragóra, .... hoppá szupertáp!

    Ajánlom figyelmedbe a taktikám. És persze a hivatalos eventismertetőt, WolfBlack videóját, és bármelyik oldalt ebben a csevegőben.

    Nem. xDxDxDxDxDFogalmam sincs, hogyan jutottál erre a következtetésre. A mondatokat azért szoktam bizonyos sorrendben leírni, hogy megfelelő logikai felépítése legyen egy gondolatsornak. Jelen esetben 3 mondat szerepel. ÉS mégis hamis következtetésre jutsz.xDxDxDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 19.4.19
    nyuszi63, Melan, szekulagábor és 6 más kedveli ezt.
  19. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Jó Reggelt....[​IMG]....mindenkinek!
     
    csio70, genka53, szekulagábor és 5 más kedveli ezt.
  20. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Az tetszik ebben, hogy nincs benne semmi vagdalkozás, és az bántja a hozzászólót, hogy ő nem tud rájönni valamire. Képesnek érzi magát rá, mégsem sikerül rájönnie. Akkor segítenünk kell. És képes lesz nevetni, minden előző bakiján.

    Kedves nagyi! Mert kedves vagy, ahány szín van egy sávban mindet fel kell vinni az ecsetre és csak utána a tojásra kattintani. A mintázatot az ecset tudja.
     
    nyuszi63, genka53, Melan és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.