Visszajelzés Paradicsom-küldetés - eventcsevegő

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by BackOffice, May 15, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia látom tanultál B Tomától már megy az egyenes vonal vezetés;)
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ezt nem én csináltam hanem Nikit másoltam be, de köszönöm hogy feltételezted rólam hogy ilyen ügyes vagyok.:D:D
     
  3. zizi1919

    zizi1919 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! A paradicsomi küldetés felhősor hány db-ot ad a a ládákból,mert az eventismertetőben 3db,2db,1db, szerepel,a farmon a felhőknél 1-1-1 db-ot ír?

    Paradicsom küldetés felhősor
    [​IMG]

    • Lezárási idő: 23:00 óra
    • Kategória: Tárgyak sorai
    • Jutalom:
      • farm szint X 820 TP
      • 3 db Gyümölcsösláda
      • 2 db Boszorkányos holmik ládája S
      • 1 db Szépséges láda
    • Nem tematikus felhősor, tetszőleges 2 db 1x1-es, 2 db 1x2-es, 1 db 2x2-es dekor elemek helyezhetők rá.
     
    -vadocka70- and Kuzdern like this.
  4. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Megkérdezzük a nemzetköziben. Az ismertető a központi anyagnak megfelelően írja.
    De még nem tudjuk hogy a megjelenítés hibás vagy a kapott anyag.


    Update:
    Köszönjük a jelzést!
    A felhőn van a hiba.
    Türelmet kérünk a javításig.

    Update2:
    A javítás megtörtént!
     
    Last edited: May 17, 2019
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Belenyaltam a felhőbe. Gaz leállt. Még az egyik fejlesztéshez kell 180 röpi. 2re kész az is. Holnap déig láblógatás. Illetve a farmon (rendeseken) már nem kell izzadni. Sebaj! Hétfő kedd magasságában bedobnak ide még valamit. Ekkora eventhiányom régen volt.
     
  6. DevilMókus

    DevilMókus Fórum elő legendája

    Szép napot! :)
    Sikerül célegyenesbe fordulni az üvegházba, / a kitehetőkért majd visszamegyek,/ aszem ehhez kell, vagy a másikhoz? Na mindegy.
    2 db röpi hiányzik a következő feladathoz de nem hagyom magam megzavarni, 8)majd jön.;)Érdekes ez hogy mostanában minden olyan majdnem,:eek:o_O pedig klasszikusan a nagy könyv alapján termelek tiszta farm stb. Szerdáig csak lesz röpi.:)
    A bahás-eventest kicsit visszavettem területileg, mert a dekorok miatt nem haladók majd korrigálom/ csak semmi túltermelés/;)
    12h felé következő aratás addig sok-sok türelmet;):p
     
    Melan, heureca3 and Kuzdern like this.
  7. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Az üvegház és a virágbolt délutánra teljesen ki lesz végezve,marad a pinceboltív.
     
  8. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok!
    Jól haladok ezzel az eventtel is, sztrágyát csak a felszaporításhoz használtam, +1 bónusz és egyéb 100-200%-os sem jött, bár nem is volt túl sok pörgetésem, csak az a 20-30, ami a ládákból jött. Igyekszem időben aratni minden területen, eddig azért néha elő kellett venni a telefont is emiatt, a hét vége azért ebből a szempontból könnyebb, mert jórészt itthon vagyunk, a kertből nem akkora ügy időnként bejönni 10 percre, míg aratok.:music: A virágboltban minden paradicsomfoltos (bár nekem inkább vérfoltra emlékeztet a sok vörös pacaxD, tisztára mint egy tömegmészárlás helyszíne8)), csak a holnap érkező kulcsra várok, az üvegházban is látom már a végét, az 1-es, a 6-os és a 10-es mezőt kell még mindenképpen beadni, a felhőért és 2 kitehetőért és utána még ott lesz a 8-9-13, de ahhoz meg nem kell olyan sok plusz, hogy ne legyenek meg azok is.;) A farmos területeken napi 1-2 alkalommal használtam eddig a pannikat, de már nem fognak kelleni, a 9-es és 13-mas mezőbe összesen 225 kell röpi, és 97 van a pajtában. :p Szóval mire holnap megérkezik a kulcs a pinceszinthez, a másik két szint fullos lesz. Jack mai élete itt is segít a gyorsabb haladásban, estére kipipálom a kütyüket és a felhőt, utána már csak 1 terület eventgaz fog hiányozni a titokfák kiváltásához. Mivel estére a pohárgomba is meglesz a paradicsomos gazdakörihez, ki is esik 2 eventgaz a nemtudomhányból:DxD. Hajrá, ügyesen!:D
     
  9. dudute2

    dudute2 Rutinos

    sziasztok szeretnék kérdezni ha megcsinálom a teliholdasat az 5 tös ajtótól akkor megkapom az ólat nem kell a másikakat megcsinálnom? aki tudja várom a választ az legyen szives válaszoljon
     
    Last edited: May 18, 2019
  10. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Igen. Ha csak az ólat akarod, az 5-ös ajtón le kell menni a pincébe a kulccsal, amit holnap adnak, a pincében elmenni a 13-as kockához, és ott van az ól. De ahhoz termelni kell egy csomó útjelző tüskebokrot, ami majd holnap jön a teliholdasra.
     
    Kuzdern, Döbi65 and heureca3 like this.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Remélem holnapra meg lesz a farmos gaz;)s jöhet a pince...
     
    Sanyat, heureca3 and DevilMókus like this.
  12. LaPared

    LaPared Fórum-zöldfülű

    Helló !

    Nem tudom, hogy miért, lehet, hogy ennyire figyelmetlen vagyok, de nekem nincs kezdő magvam az útjelző bokorból. Megnézné ezt nekem valaki?
    ID : 55830696
    Farmnév : LaPared
     
    Sanyat likes this.
  13. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Hol keresed? A farmon ültethető.
     
  14. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    A Bahama hozzáférést ki kell váltanod a Bölcs tölgynél az eventhez, ez alapfeltétel.
    Ezután egy ki és belépéssel frissítsd a játékot.
     
    -ágianyu33- and Kuzdern like this.
  15. LaPared

    LaPared Fórum-zöldfülű



    Köszönöm a választ, ezt nem tudtam.
     
  16. vénsárkány48

    vénsárkány48 Fórumlakó

    Szervusztok!
    Szirom nagyon kevés van. Mivel lehetne szaporítani?
     
  17. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Ezt már nem lehet növelni!
    A farm összes területe játszik!!!
    Naná, hogy kül. idejű növényekkel...
    Jöhet már a pincekulcs.
     
  18. DevilMókus

    DevilMókus Fórum elő legendája

    Esetleg egy jó kis tenyésztés ;):pDe lehetne event a kergén vagy a kincsesen is:music:;)
     
    Last edited by moderator: May 18, 2019
  19. fejesnemajormaria

    fejesnemajormaria Utánpótlás-írogató

    Segítség! Hiába állok az ajtóban. Nem tudok bemenni a virágboltba
     
  20. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Nyomd le a kilincset.
     
Thread Status:
Not open for further replies.