Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem kapsz többet... :music:
    Mostanság nem kell az aranyam a megrendelőknek... mindegyik többet akar mint 12....:wuerg: De többet nem adok neki:music:
     
  2. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Én úgy jártam,hogy elértem a 16-os szintet kiváltottam a vörös fenyőt aztán szembesültem vele hogy metszőolló kell az előállításához amit 2 napig nem adott ma végre lett ültettem kapott mindent hogy mihamarabb legyen belőle de még be sem ért az első rész máris 36-t kér a megrendelő persze megvállthatom 12 farmaranyért de 1 óra múlva itt a következő megrendelő bizony must egy kicsit ezt lehúzásnak érzrm vagy hagyom vagy fizetek a döntés az enyém
     
  3. -Szemecske-

    -Szemecske- Aktív író

    Sziasztok! A 13.szinten milyen a jó fák arányainak kirakása? Jelvény tároló fullon.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.2.23
    Nagyii58 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A farmozásra szánt időt bele se számoltad:pxDxDxD
     
  5. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Pénteken végre nekem is összejött a 2500 csillag és kitudtam váltani a Gyopárvölgyet. Az első reakcióm az volt, hogy ezt miért csináltam?
    Nem értettem belőle semmit, így elkezdtem olvasni a hozzászólásotokat és lépésről-lépésre elkezdtem csinálni. Nagy öröm volt amikor először sikerült szintet lépni. Óriási segítség, hogy leírtátok a tapasztalataitokat. Köszönöm szépen mindenkinek!:music::inlove:

    Most a 4. szinten vagyok és lehetőségem van a tárolási kapacitás növelésére. Ha jól értelmeztem, ahhoz 11000 értékbe kell fatermést beadni. Nem tudom, hogy melyik a jobb kiszolgálni Fedor Pigwidgeont vagy növelni a tárolási kapacitást?
     
    Anulu73, Melan, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Gratulálok a kiváltáshoz és a haladásodhoz is. Ha a vevőket szolgálod ki akkor haladsz fent a csíkon, közelebb kerülsz a dekorhoz és a felhőkhöz is 1-1 szinttel. Ha a tárolókapacitást bővíted akkor pedig a termelésedet könnyíted meg. Szerintem szolgáld ki először a megrendelőt, aztán szépen, kényelmesen termeld vissza a faterméseket amikkel bővíteni tudsz. Mind a kettő fontos, tehát én csinálnám illetve csinálom is mindkettőt :)
     
    stb_farmer, HéricsBáró, Melan és 2 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szintlépsnél Fedor a barátod;) A helyzetet a bővítés könnyíti;)
     
  8. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Most értem el a 10. szintet. Most hogyan tovább? Javaslatokat tudtok adni? :)
     
    maszilva, HéricsBáró, Nagyii58 és 4 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Hát persze, előre a 11. szintre :) Ugyan azzal a lendülettel amivel eddig eljutottál :)
    Feltéve, ha Te is ezt szeretnéd :)
    Tulajdonképpen nem igazán értem a kérdésedet...
     
    HéricsBáró és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :music: Játsz a saját örömödre;) Tűzz ki saját célokat...:music: A szintek jönnek egymás után;)
     
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Hát ezt magamtól is sejtettem...:D
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Személy szerint Én megtaláltam benne a jót... :inlove: Egyenlőre maradok... majd biztos jön valami ami miatt megéri folytatni...8)
    Bár lehetne feszítetebbb a tempó:music: kicsit több megrendelővel, feladattal... de végül is ide pihenni jövünk... láblógatva is gyűlik az Atp;)
     
  13. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Jójó,ezt értem. De az anju barackot váltsam ki, vagy területet? :) Vagy mi frásszal folytassam? :D
     
    Melan, GA-BI-O-Farm és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én a területet váltanám ki... s utána a barackot;) s fejleszteném végig;)
    A nagyobb területen több lehetőséged lesz.. több gyümölcs terem, könnyebb lesz jelvényt készíteni;)
     
  15. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Okés,köszi a tippet. :)
     
  16. rybar49

    rybar49 Fórum biztosa

    szia Ninett79
    konkrétan a ,,hogyan tovább a 10-es szinten,, kérdésedre nem tudok válaszolni, de néhány tapasztalatom szívesen megosztom veled. most a 17-es szint felénél tartok, saját káromon pár dolgot megtanultam. sose siess az új fa kiváltásával, mindig várd meg, míg a körülmények rá kényszerítenek a kiváltására. sok felesleges munkát és energiát takaríthatsz meg ezzel. igyekezz a megrendelőket időben és maximálisan kiszolgálni, az átalakítód állandóan dolgozzon. a területeket mindig váltsd ki, ha elérhetőek. ezek általános érvényű, szintektől független, a haladásom során szerzett tapasztalatok. természetesen csemegézhetsz belőlük, és csak a számodra szimpit fogadod meg, esetleg egyiket sem, ez már a te döntésed, te játékod :)
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szépen sorba mindent :) Az első mindig a területbővítés, a többi úgyis jön magától- Én az új fát nem sietném el, ráérek akkor is, ha már kéri a megrendelő. De ez teljesen egyéni és vérmérséklet szerinti döntés (nekem)
     
    HéricsBáró, Melan, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  18. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Köszönöm mindenkinek. :)
    Látod Gyöngy, ezért kérdeztem.. Mert én a fát akartam kiváltani, de a területre megyek rá akkor. Tehát érted már miért kérdeztem?

    Mert itt, ti már ebben tapasztaltabbak vagytok, én meg csak most estem be a 10. szintre. :)
     
    -Szemecske-, -gyöngy-581, Melan és 3 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Próbáltam egy régi sztorit megosztani veled privátban... de elszállt a levél... :music: Majd legközelebb8)
    A 17. en is ugyanaz vár... csak kicsit több fára kell figyelni;)
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    KHM KHM... nem téveszted el a szintszámot? Szerintem a 16.-at akartad írni, csak eltévedt a kezed...
    A 17.-en nincs sem új fa, sem területbővítés... ha jól tudom :oops::music:
     
    HéricsBáró kedveli ezt.