Épelméjűek

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by lukimi, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. András

    András Kivételes tehetség

    Sziasztok!

    Olvastalak benneteket, de olyan aktivak vagytok, hogy nem tudok mindenkinek válaszolni.;)

    Taplapa! Remélem már jobban vagy??? Ez a randa nyálkás, ködös idő sok embert megfertőz.. Remélem a jövő hétre igért fagyok elpusztitanak pár bacit.

    Lana! Tetszik a gombás Bannered...

    Emama-Zsémbi és többiek..

    Kár, hogy páran nem szeretitek a gyümölcsöt.... ennek talán valami oka van.. gyerekkorból....

    Az meg, hogy mikor mit együnk (retek este-almát este ne) már kész marhaság....
    Folyton kitalálnak valamit csakhogy legyen miről írni.


    Mindig azt együnk amit megkívánunk, és akkor amikor akarjuk.

    Az egyetlen igazság az, hogy késő este, már ne együnk mert nyugtalan álmunk lesz......

    Én naponta estefelé eszem 1 almát, a másfajta gyümölcsöt amikor eszembe jut...;)


    Az új földrész jól jönne...... én reménykedem.... annyiféle fa van, állatok-tenyészetek (hosszu érésűek), a növényekről már nem is beszélve.

    A "gyárakba" is sok minden kell, feladatokhoz is kellenek.. Én nem győzőm az után termelést..
    A Bahamán is ez a helyzet... v. állatokat tenyésztek, de akkor nincs elég gyümölcsöm, vagy növényem....


    Lehet, hogy nem jó módszerrel gazdálkodok.

    Na majd kiderül..... én titokban reménykedem


    A dolgaimról sajnos nem tudok hozni (másról sem) képet, mert ezzel is hadilábon állok....

    Pedig már sokan tanitottak..........

    Legyen szép estétek........Tatus/Jutus
     
    Frankné, Vakond-Gazda and lukimi like this.
  2. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája


    Készülök, készülök, csak úgy szép komótosan ;) A pénteki tűzijáték a végét jelenti?




    Szia Jutus! Örülök a jöttödnek :)

    Én sajnos bármikor ehetek bármit, akár késő este is, akkor is remekül tudok aludni ;)xD

    Az új földterületről szerintem sokan ábrándozunk, de félek, hogy ez csak ábránd marad. Ha legalább azt az új ólas lehetőséget megkapjuk, akkor azzal szabadulhat fel földterület, azzal is jól járnánk. Remélem az megvalósul! :)
     
    Vakond-Gazda likes this.
  3. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    Üdv mindenkinek! [​IMG]

    Jöttem jelezni, hogy nem vesztem el, ne örüljetek... !!!!

    Figyelem az 1000-es listát, hát nem semmi, amit az elsők bedobáltak. Ők nyugodtan hátra dőlhetnek, nem fenyegeti egyiket sem a kiesés réme...
    Bízom benne, hogy közeli ismerősök nevét is olvashatjuk majd a végső listában.
     
    jolanda1948, .Emama. and Vakond-Gazda like this.
  4. Vakond-Gazda

    Vakond-Gazda Fórum bárója

    Szia Jutus, ha földterület nem is lesz, de ez a tároló, már elkészülhetne az állatoknak, meddig tart egy pajtát ácsolni?:D:D:D:D


    Na szép lassan csúszok lefelé, egyre többen végeznek az eventel:) Én is mindent eszek, ha éhes vagyok akár este is, de akkor kevesebbet:)
    Szia Erzsike, nagyon jó ez a kép, mindig örülök, ha látlak:)
    Magasra rakták a lécet, de remélem a vége,nem hozzá igazodik:)
     
    jolanda1948 and .Emama. like this.
  5. Frankné

    Frankné Fórum biztosa

    Gratulálok az evet befejezőknek.

    Jó éjszakát szép álmokat ,derűs ébredést.
     
    jolanda1948 likes this.
  6. Zsémbes-banya

    Zsémbes-banya Fórum elő legendája

    :) Amúgy is egészséges lelked, ettől még jobban érzi magát, most már csak a csicsókát kell megenned, hogy a csomagolásnak is jobb legyen!:) Jövőre ha raksz belőle, akkor pedig a folyamatos jólléted is biztosítva lesz!:) (Nem keverendő össze a jobbléttel!)
    Szia Jutus!:)
    Öröm volt olvasni. Teljesen egyetértek az új földrész, vagy raktárban termelés, vagy mindegy milyen (amennyiben jó!) megoldással, csak történjen minél előbb valami.
    Jókívánságot köszi, neked is szép estét!:)
    Atyám de gyönyörű, széles mosoly!:D Jó ez az ajtó is, de nem jönnél ki végleg mögüle. Ez iszonyű fárasztó lehet, és nagyon megtermeli az ízületeket is, na meg aztán nem is lehet beszélgetni úgy, hogy közben folyamatosan ki - be ugrálsz.:D
    Valóban nem sok idegeskedésre van oka annak aki már 2 milliárd fölötti értékkel csücsül a lista tetején. Még akkor sem akarnám megelőzni, ha lenne annyi értékem.:)
    Bettike
    gratulálok a befejezéshez! Nekem még nagyjából fele növény hiányzik és ezen olyan 120 körüli felröpi a másikon 200 körül. Időarányosan jó ez, a TOP-on nem indulok, úgyhogy izgalomra semmi ok.:) Abban biztos vagyok, hogy a vége egyáltalán nem az elsőkhöz igazodik majd. Inkább arra törekszik majd mindenki, hogy a lehető legkevesebben maradhasson az ezerben.:)
    Közben látom Évike is megjött, s aztán már ment is el.:)
    Szép álmokat, jó pihenést neki, és mindenki másnak is.
    Beállítom az ébresztőt arra a nyavalyás fél 6-ra, és lassan rákészülök az alvásra, mert holnap [​IMG]
    Ébredjetek frissen, derűsen, és mutassatok fityiszt mindennek, ami ebben akadályozni próbál benneteket!:)
     
    Frankné likes this.
  7. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája


    Szia Erzsike! :) Még jó, hogy nem vesztél el;)
    A listát én is nézegetem, de nem sok látnivaló van még rajta az első pár helyezetten kívül. A többi még csak olyan ízlelgetés, a legvége pedig csak olyan aki szeretné átmenetileg látni a nevét a listán [​IMG] xD Mint a mi Gógyegér-Pistink, aki 1 salátát rakott be xD
    Messze van még a péntek :oops:


    Hát, majd kigondolod, hogy dobálsz-e tovább :) Előbb-utóbb csak kialakul valami komolyabbnak tűnő eredmény :)



    Jó éjszakát, jó pihenést neked is Évi! :)
     
  8. Vakond-Gazda

    Vakond-Gazda Fórum bárója

    Szia Zsémbi már megint ez a hétfő:( az egyik követi a másikat :) jövő héten délutánra megyek most nem kell korán kelnem:)

    remélem hét közepére már átláthatóbb lesz, a péntek a lényeg, de nem akarom az utolsó pillanatra hagyni, mert bármi történhet:)


    Én is elköszönök mindenkinek jó éjt szép álmokat:)
     
    sutimami57, Frankné and .Emama. like this.
  9. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    Tudod, most sűrűn kinézek a piacra és közben bekukkantok. Azért ez a kapkodás...
    Ha lenne, én is csak annyit dobnék be, hogy épp bent legyek az 1.000-ben. Nem fenyeget a kiesés veszélye, mert a pocok, aki a hordó tetején ücsörög, nem enged a közelébe sem a listának. Arra kaptam engedélyt, hogy böngésszem a listát ismerősöket fedezve fel rajta... [​IMG]

    Azért figyelem a lista alját is, mert alamuszi macska nagyot szokott ugrani... [​IMG]
    Felélénkült a piacom, csak az a baj, hogy amit eladásra szántam, már mind kivittem. Fatermésem van még, de az nem nagyon szárnyal.
    A tenyészdögök fellendülését várom, de a táltos nálam zuhanórepülésbe kezdett... Nem tudom egyáltalán erőre kap-e, vagy várnom kell az eladással boom-ra.
     
    sutimami57 and .Emama. like this.
  10. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája


    Jó éjszakát, jó pihenést neked is Betti! :)



    Böngésszél csak! ;) Több szem, többet lát, fog kelleni a lista alja is :)
    A tenyészállatok ára most már nem fog felmenni szerintem. Aki végigcsinálja az eventet, lassacskán már a végére ért, vagy közeledik hozzá. Ha eddig nem volt meg a tenyészállata, akkor az olcsóbbra vár, de ilyen már nagyon kevés lehet.
    A fatermések?? Ez csak akkor mehet fel, ha sokan az utolsó pillanatban még akarnak vásárolni, ehhez pedig a végén kell magasnak lenni a lista aljának. Nem tudok reálisan saccolni, hogy hol fog megállni az alja, ezért inkább csak egy érzésem az, hogy már a fatermések ára sem fog lényegesen emelkedni.


    Jó éjszakát mindenkinek! :)


    [​IMG]
     
    Last edited: Nov 23, 2014
    sutimami57 likes this.
  11. mikszafarm

    mikszafarm Fórum ezredese

    Jó reggelt!
    +3 fok van és felhős reggel. Köd nincs .(egyenlőre)
    Gratula a befejezetteknek.
    Kitartás, kinek még nincs kész.

    Isten éltesse a névnaposokat
    Emma, Emmi, Flóra, Florica, János, Kurszán, Szvetlána, Tűzvirág, Virág
    + persze azokat is akik ma ünneplik, de nincsenek a felsorolásban.;):)
     
    Last edited: Nov 24, 2014
    sutimami57 and .Emama. like this.
  12. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    szép reggelt kivánok!
    Ema, névnapodon, sok szeretettel köszöntelek..[​IMG]
     
    .Emama. likes this.
  13. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    Üdv mindenkinek! [​IMG]

    Arra várok, hogy péntek felé már minden olcsóbb cucc elfogy a piacról és aki a lista alján van az kapaszkodik az utolsó fűszálba is, annak jól jön egy reális áron kitett nagyobb értékű tenyészállat. Ha ez nem jön be, akkor maradnak a pajtában.

    Mai napindítónak ezt a mosolyt hoztam...
     
    sutimami57, Frankné and .Emama. like this.
  14. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    Sziasztok, szép napot mindenkinek! :)

    Még mindig a visszapakolással küzdök, de lassan a végére járok. Még 2 terület lesz amire egy adag rövidebb növényt ültettem a fák kirakása előtt, de a többi már mindkét farmon kész.


    Szia Miksza! :) Szép napot neked és köszi a névnapok ismertetését :)



    Szia bicikli nélküli Biciklis Lány! :) Köszönöm a kedvességedet, hogy gondoltál rám, de én Margit vagyok ;) Az Emama egy mozaikszó, az utolsó "ma" lenne a Margit. :)



    Szia Erzsike! :) Éppen ilyen elképzelés-valóság képeket találtam én is éjjel, ez is nagyon jó :)

    Ez jó elképzelés, még realitása is lehet, bár a tenyészállatok pajtaérték-piaci ár arányát nem tudom fejből. A fatermések még mindig pajtaérték alatt kaphatók a piacon.

    Megyek meglesni a TOP-ot, még ma nem néztem.
     
    sutimami57 likes this.
  15. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    Meg van az 1.000 és az egy salátások már kiestek. Egyelőre 5-6 salátával már be lehet kerülni...
    Hét perc múlva frissül, akkor már biztos nem...
     
  16. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája


    Én még az előzőt mentettem el, akkor még volt szabad hely. Úgy néztem akkor, hogy még valahol az 500. előtt voltak azok akik már azért kicsit komolyabb mennyiséget tettek be. Most már lassan eljutunk akkor oda, hogy akik bejelentkeztek az 1.000-be, azok talán szeretnének is bent maradni. Innen kezdve már majd kezd érdekes lenni a lista aljának alakulása is :)
     
    sutimami57 likes this.
  17. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    Azt néztem, hogy aki most a 50. hely körül van, további bedobálás nélkül egyáltalán nincs biztonságban...
     
    sutimami57 likes this.
  18. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája


    Én is így gondolom. Valahova oda saccolom a végének az alját. Nem tudom miért és milyen alapon, ez is csak egy megérzés, vagy inkább vágyálom ;)
     
    sutimami57 likes this.
  19. jutus49

    jutus49 Fórum veteránja

    Sziasztok!

    Minden Emmának, nagyok sok boldogságot és jó egészséget kívánok!

    Emama! Hűűűű Ez ám a siker! Gratulálok!

    Milyen érzés ilyen magasról szemlélődni?:)))))))))))

    Mi meg cammogunk utánad! Te meg csak "rúgdost" a popónkat, hogy utolérjünk!:)))))

    Köszi, hogy hiányoztam...... jó érzés...

    Megtaláltátok már a FC-n a képeket??

    Szóljatok, ha van kérdésetek....

    Ma összedobtam egy kis műanyag dobokát. Ebbe rakom majd szerdán a mini tortámat........

    Jutus
     
    sutimami57 and Frankné like this.
  20. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    sutimami57 and .Emama. like this.
Thread Status:
Not open for further replies.