Karneválkirálynő csevegő

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by Laboviti, Feb 2, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. florii-.-

    florii-.- Törekvő

    Hogy tudjátok kiszámolni hogy menyi amaránt kell? Már megcsináltátok végig?
     
    bindi5454 likes this.
  2. nyaf-nyaf

    nyaf-nyaf Fórum veteránja

    :) Sziasztok, Sikerült nekem is feldíszítenem az első kocsit ..
    Hangulatos lett.. :)
    Sikeres eventet Mindenkinek
     
  3. Lady*Sif

    Lady*Sif Junior szaki


    Az eventleírás alapján összeadogatod, és kész az eredmény...Nem egy nagy feladat. :)

    Minden eventnél valaki felrakja a csevegőbe az összesítést. (Van, hogy a leírásban is szerepel)
     
  4. dagaz70

    dagaz70 Törekvő

    Sziasztok,
    látom, már megint kezdődik a vita: neked miért annyi, nekem miért csak ennyi>:(
    Szívesen olvasom a fórumot, amikor van időm rá, nagyon sok segítséget nyújt, de mindenkinek magának kell dönteni arról, hogyan csinálja meg az éppen aktuális eventet.
    Nos, az én taktikám a következő: egy kiscsomagot mindig megveszek az elején, ennyit megér a játék.
    2X2-n szaporítok, minden jóval megszórva+csatni, utána 1X1 jön.
    Ami a mostanit illeti: tegnap csak este tudtam kezdeni az eventet.
    Indulásnál főfarm: ólak+terményesek, néhány fa, szédült: fák többségében, ólak, kerge: sok mammut, és fák, sziget: narancsólak, XXL fák, esőerdő: csak fák.
    A terület nagyrészét leszedtem, mostmár éjszakára hosszúzok, de biztos meglesz az event, nem aggódom:180 papírcsíkkal kezdtem,most 45 kosaram van, az első kocsival készen vagyok.
    A játékot csak így lehet élvezni: egy kicsit agyalni, egy kicsit tanulni másoktól, és nem szabad megijedni, ha egy nap alatt nincs meg az event:D
     
  5. florii-.-

    florii-.- Törekvő

    már megvan de azért köszi
     
  6. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Szia Dyny!Azért nem adtam meg mert nem tudom hogyan kell másolni linket.:oops:Szegény,de kicsit körülnéz és meg is találja:D:DHelyette küldtem neki kosarat meg fogtam is,dobálhatott egész délután.:D:D:D
     
  7. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Csak ámuldozok, hogy már mennyien kosarazhatnak:) pedig én sem szuttyogok, de még eléggé távol vagyok mindettől:)
    Hogyan lehetett ennyi növényt durván másfél nap alatt letermelni:music: a felreppenőket meg nem is kérdezem :p gondolom folyamatos szupertrágyával;)
    Remélem hagytatok a következő, szívecskés eventre is :)
     
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Az még csak haggyán , de a macskám megtalálta az egereket. Elhívta a haverjait és kiborítottak minden egérfészket a farmon.:cry:
    Az összes egér elszabadult és feldézsmálták az összes amaránt . Kezdhetem elölről az egész eventet. :cry: De most vettem észre , hogy elrágták a malom kötelét ami hajtja a nagy lapátokat. Teljes a káoszo_O Macsakarmageddon van a farmomom:cry:
     
    Last edited: Feb 4, 2016
  9. Detti0812

    Detti0812 Fórum hercege

    Osztozom az ámulásban :) Én is úgy saccolom, holnap reggelre meglesz a növény, de a felröpi lehet csak estére. Ezek szerint talán már holnap este tarthatom a kis kosaraimat...?:music: Legrosszabb esetben holnapután reggel :) remélem! :DxD
     
  10. pormacska1

    pormacska1 Fórumfelvigyázó

    Ez igazán szép volt,nagy örömmel olvasom mindig a hozzám hasonló elgurult gyógyszerűek hozzászólásait:D
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Tegnap kaptam meg a papÍrt az orvostól , hogy normális vagyok. Eddig az volt a gond , hogy azt mondta , hogy elmebeteg , én meg azt értettem , hogy elmehetek.
    Egyre több egér mászkál a farmon. Az előbb majdnem leesett a számítógép az asztalról , mert az összes egér balra felment .
    Megtalálták a térképet. Segítség!!!!!!!Már rágják a paszulyt és rá fog dőlni a kerge kertre .

    Nálam az egerek ették meg.:cry:
     
  12. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Valószínű letaroltak mindent akkor gyors kész az eventnövény meg 0 perceztek és kész a felröpi is ezenkívül csak ólakkal várták az eventet így kosaruk is sok lett. Ha jól számolom durván 4-5 ezer közt lehet letermelni egy aratással ha csak vet akkor 3 -ból készen is van az eventnövény,Ólak vissza és röppennek a kosarak, ennyi.:);)
     
  13. marcika0517

    marcika0517 Junior szaki

    Sziasztok!
    Csináltam egy összesítést 50 kosarat tartottam a királynő elé!
    AB: 38 db
    Szupertáp: 94 db
    Szupertrágya: 330 db
    KK: 76 db
    Turbó: 128 db
    Bahama tp: 1.488ezer, tp: 1.071ezer csp: 562ezer!
    Több mint 5 éve játszom ,de szerintem az első 3-ban benne van ez az event / ajándék szempontjából/ és még nincs vége!
     
  14. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Úgy látom,jól érzed Magad az elvarázsolt kastélyban.
     
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Egyenlőre vasárnapig event növényt termesztek. Utána bedobom a malomba és vasárnap és hétfőn dobálom majd a kosarakat.
     
  16. pormacska1

    pormacska1 Fórumfelvigyázó

    Vasárnapig event növényt? 8X8 on ?:D
     
  17. barna030303

    barna030303 Fórum bárója

    Sziasztok!
    Ha minden igaz holnap este tudok már kosarazni.:):p:)
    Hú, lehet egy teljes eventben a számításaim szerint több mint 200 szupertápot is gyűjteni.8)[​IMG]
    Akkor lehet az event végén kb. 500 szupertápom is,8)xD most közel 300 szupertápom van. Még kb 200-at beszerzek.:pxD(Javítsatok ki ha nem így van.;)) Lehet abból még 600 is.[​IMG]xD Ez számomra az eddigi legjobb event.:p;)
     
  18. Csongor1019

    Csongor1019 Utánpótlás-írogató

    Szia!

    Ugyan nem engem kérdeztél, de szívesen megosztom Veled a tapasztalatomat! :)
    Eddig tehén, ló, kaptár, hal kb. egyformán adta, alapólakból 10-12 db kosár/terület jött le. Szerintem ez kényelmesen elég lesz a cukorkákhoz :)
     
    genka53 and LBetti like this.
  19. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Ez nem pont így van. Egy aratásról csak 2850 növény jöhet le mindenkinek. Persze most olyanokról beszélek, akik nem végig KK-val vetnek, de az már ritkábban fordul elő, hogy valaki KK-ból is pár ezret szórjon el eventenként.
    Szupertrágyából viszont már többen elszórhatnak ennyit.

    Na jó, komforton csak 1000 KK megy el - az még nem olyan vészes mennyiség annak, aki siet.
     
    Last edited: Feb 4, 2016
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    8X8? Ez mit jelent?
     
    Meellcc and Detti0812 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.