Kuncogó kuckó | Archívum

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by kukac42, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    de jóóóó hogy megjött a második felhő is, most már nyugi. Köszönöm mindenkinek hogy ilyen jól dolgozott...most egy kis pihi...majd jöhet a következő. Legyen szép napotok!!!
     
  2. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája


    Szia !
    Lehet nekem hosszabb pihi lesz, mert kidolgoztam magam. A párom is rosszallóan néz rám mostanában a Farm miatt..:(
     
  3. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Pedig itt a karneválkirálynő. :D
    Hoztam:
    A baj csak az, hogy megint a Tp-t erőltetik, hozzácsapva egy ládát. Hm...
    A szigeten elkezdem, de a teliholdason nem eventezek, inkább a növényeket szaporítom.
     
  4. olegka9

    olegka9 Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Egy kicsit el voltam havazva azért nem írtam. A fogammal kínlódtam még mindig, aztán az unokámat vittem Pestre a kórházba (nincs baj csak kotroll). Holnap hozom vissza. Az eventet befejeztem. Nekem is meg van mindkét felhő és a rávalók is. De sajnos nem figyeltem és nem váltottam ki a csillagos érméket. Mindegy.
    Örülök neked, hogy jól vagy.
    Óh pedig én is szerettem volna pihizni meg a bahát is rendbe kellene tenni, olyan szemrevalónak.
     
  5. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Nem eventkedek sehol sem. Jó lesz nekem a nyugalom.
    Pláne nem vagyok hajlandó letakarítani a horroros felületet.
    Sok sikert aki csinálja...:)
     
  6. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! én eventelek, és a kriptamécses kaktusz fákat most fogom kitenni...:)
     
  7. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !
    Te tudod.
    Szerencsére nekem vagy 6 db kriptamécses fám van kint most is...:)
    (Kicsit hosszú az érésidejük..)
    Most néhány szót a saját eventemről:
    A fiam és a menyem újfent előszoba ebédlő konyha és spájz felújításba fogtak.
    Szombaton fog lekerülni a régi csempe a falról a konyhában, illetőleg a linóleum felszedése lesz soron, továbbá a beépített szekrény megszüntetése az ajtókkal együtt. (Á komplett felújítással egybekötve.)
    Ez elég ahhoz, hogy ne csináljak ültetésen kívül semmit a farmon.
     
    Last edited: Feb 20, 2020
  8. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Sziasztok szép estét!
    Itt vagyok, megvagyok, kicsit felszaporodtak a teendőim, de köszönöm jól vagyok, eventezek, ma babáztam, holnap pszichológust játszom, szombat beteglátogatás. Minden napra jut valami a napi teendőkön felül, estére alaposan el is fáradok.:D
     
  9. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Kisebbik lányomnál májusban fogtak hozzá a panel szinte teljes felújításához, ami részben belső hőszigetelés is volt(szélső lakás,és az utca felől lévő falakat belül 15 cm-es ytonggal hőszigetelték le. Mivel kevés a lakó, így a közös külső hőszigetelési program sosem jön össze), októberben végeztek vele a mesterek. Valamelyik mester mindíg csúszott a munkával, így az utána lévő mester is csúszott. Egyedül a fürdőszoba nem lett felújítva, de az rendben is van. Egy hétig jártam át segíteni neki takarítani, annyi finom port még életemben nem láttam, pedig pár éve volt nálunk is a nyílászárók cseréje. De utána szép lesz biztosan a fiatoké is:)
     
  10. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    [​IMG]
    Szórd is meg, de épp néztem, hogy a megszórással se lesz kész zárás előtt. :(
    Megértem, hogy ezután már semmit. :) A feleségeddel is kell törődnöd.
    Ez pont elég, nem is csodálom, ha fáradt vagy. Bringázás?
    Amikor először - még Kispesten - cseréltettem az ablakokat, ytonggal is dolgoztak az erkélyes ablak alatt. Különben nem is lett volna por, de azzal a letakart bútorok is vastagon porosak lettek. A második ablakcserénél már a rendes ablak-panel lett, akkor nem volt poros szinte semennyire. (Itt Fehérváron viszont nincs is por csak az "elektromos sarokban".

    Királynőnél futkosok a kosárral, sokkal többet ad, mint előző alkalommal. Akkor egy-egy kosárban 20-30000 Tp lett, most 100-200ezer. Csak példának hoztam.
    A rémkertben ültettem, de épp az előbb döntöttem el, hogy vége, inkább a saját növényeimmel törődök.
     
  11. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Sziasztok madárcsicsergéses napsütést!
    Nálunk ilyen idő van, mármint süt a napocska.
    Mimikém tekerek ezerrel, már 6 percnél tartok, tudom nem sok, de apró léptek a siker felé, főleg hogy 1 percről indultam.
    Puszi mindenkinek
     
  12. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia Katika !

    Itt a keleti régióban felhős az ég szemetel az eső, néha hóval keveredve...
    Mellette randa hideg szél fúj... :(
    Hol van már a tegnapi szép tavaszi idő??!!
     
  13. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Danikám itt nálunk rekedt a szép tavaszi idő. A szél fúj rendesen, de mellette süt a napocska ezerrel.:)
    Kitettem egy hőmérőt az erkélyre, ott védett helyen van, szél sem éri, süti a nap, most tart 30 foknálxD
    Tehát kávé az erkélyen.
     
  14. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Sziasztok! Szép napot! :)
    Itt is nagyon hideg szél fúj, kitettem a ruhákat a teraszra, be is kellett hozzam, elvitte a fregolit o_O
    Én belekezdtem mindkét eventbe, még nem kosaraztam, csak az este kezdetem a felszaporítást.
    Tegnap Pécsen voltam a kardiológusomnál, hála az égnek minden rendben van szívügyileg:)
    Reggel dobtam be egy-két jószágot a lámpás házba.... ez lett :inlove:
    [​IMG]

    Ninett még nem jelentkezett, hogy mi van apukájával vagy csak én nem láttam:music:
    Gizust sem láttam napok óta, Ricsit sem....:(
    Remélem mindenki jól van.
    Katikám! Ügyes vagy...csak tekerd azt a biccit, talán egy hét múlva én is rápattanok:music:
     
  15. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia Judit!
    Én a jó meleg szobában ittam a kávét..:)
    Majd elmúlik az ottani jó idő is..;)
    Nálunk a Vereckei hágó a ludas mindig..:D


    Szia Ibolya !
    Látom jól megvariáltad a disznókat..
    Háhá...Reppen a fregoli a szélben ! Jóóóóóóóóóóóó :)
    (Mondjuk nem jó, de érdekes..:):))
     
    Last edited: Feb 21, 2020
  16. olegka9

    olegka9 Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Nálunk is nagyon rossz az idő. Viharos szél, permetez az eső>:( még a kaput is be kellett lakatolni nehogy kicsapja a szél.
    Az eventekből csak a királynőt csinálom. Inkább pajtára termelek. Teliholdasban még a hollótenyésztést ki kell váltanom és akkor minden tenyészthető lesz.
    Tegnap haza hoztam az unokámat a kórházból. Amire elvittem (kontroll) az minden rendben van, viszont olyan betegen hoztam vissza, hogy szegénykém alig tudott menni. Szédült, fájt a feje, torka:cry:. Nem mondom, hogy ott kapta el vagy valahol utazás közben de semmi sincs kizárva.
     
  17. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórum császára

    Sziasztok kuncogók!
    Nem vesztem ám el, csak a VV néha különleges "munkát" is ad, örültem, hogy fel tudtam jönni aratni 1x-2x naponta !
    Az volt a "büntetésem, hogy jó sokat olvashattam vissza .:)
    Az Édes eventet is csak az utolsó elötti nap fejeztem be.

    Editkém, köszönöm, hogy gondoltál rám!"Mindenféle" Andrét gyüjtök, -mindegyik jó lesz majd egy szép farmképhez- ,de leginkább Andrét, a hősszerelmes borzlovagot , az a "szívem csücske".:) Sajnos "Ő" nem volt a megvehetők között.:(
    Holnaptól kicsit sűrűbben jövök majd.Nem láttam visszaolvasva Gizust és Ninettet, remélem nem betegek ??
    Na, ennyi elég volt most belőlem, szép álmokat, szép hétvégét mindenkinek !
     
  18. olegka9

    olegka9 Fórum biztosa

    Sziasztok! Szép hétvégét Mindenkinek

    Mindenkit várok reggelire:)
    [​IMG]
     
  19. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Még 1 hét a Februárból, és talán jön a Tavasz...vagy már most is Tavasz van:music:
    Hózápor kontra napsütés...én eventelgetek...végre kiraktam a kriptamécses kaktusz fákat...Márciusban aratomxD
    Legyen napos, sétálós, pihenős, hétvégétek...:)
     
  20. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szia, én is kiraktam....a mosott ruhát a madzagra. xD:p

    Mit mondjak? Mire végeztem majd lefagytak az ujjaim! :D Már 20 perce bent vagyok és még mindíg engedek kifelé!xD Tavasz? Jóóó nagyot fagyott reggelre. De legalább ragyogó napsütés van később a ruháim is bizonyára felengednek.xD:p Nincs is jobb a fagyott ruha illatánál!:):inlove::music:
     
Thread Status:
Not open for further replies.