Pletyka csevegő-Sámli

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by -gyöngy-581, Apr 11, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mit nem tudunk még ? Szerinted ebből az összesítésből kimaradt valami ? :inlove:
     
    -gyöngy-581 likes this.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A szokásos akciók jönni fognak...:music:
    Arra a titokzatos BEEpBeep re lennék kíváncsi miből is érkezhet majd:music:? Mert hogy szerencsét próbálok az tuti;)
    Vajon korlátlan alkalommal lehet majd próbálkozni?
     
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sima titok ól lesz . :inlove:
     
    -gyöngy-581 likes this.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ha nem haragszol én ennek a véleményezésével megvárnám Máriuszt, hogy ő mit szól hozzá, kíváncsi lennék a véleményére :)
    Ahányszor csak a pénztárcád bírja, vagy vehetsz csomagot is, ha abban jobban bízol :)
     
    HéricsBáró likes this.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én is kíváncsi vagyok a véleményére . :D:inlove::inlove::inlove:
     
    -gyöngy-581 likes this.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ohh én azt hittem a kakapó jön abból:wuerg:
    Csomag párti vagyok:music: de abból elég 1;)
     
    -gyöngy-581 likes this.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nos én néhol másképpen értelmeztem a jóslatokat, de ettől pletyka a pletyka, hogy mást látunk bele a mondatokba aki ismeri és követi Máriusz szavait ő úgyis érti, aki meg nem, neki ez is jó, hiszen csak pletyka :D:)
    Ettől még lehet igaz is és változhat is, hiszen ez csak pletyka :D
    Kérdezted a gyümipiacot, szerintem hagyományosan az fog következni, hiszen ebben a hónapban voltak a földönkívüliek.
    A tenyészversenyről Máriusz már leírta a véleményét, én csak egyetérteni tudok vele.. Versenyezni csak megfelől mennyiségű alapállattal lehet ez pedig augusztusban látjuk majd, hogy hogy is állunk velük. Türelem, skorpiót és házi versenyt eredményezhet, illetve hozhat :)

    Én is hoztam valamit:
    Szeretem ezt a ládát: [​IMG]
     
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    nagyon kíváncsi leszek a skorpió megjelenésére a piacon:music: mikor.... meddig fog felkúszni az ára:eek:
    Itt fog nagy jelentéssel bírni a 0 perc:wuerg: remélem minden piacon lesz ilyen gazda aki tud kitenni;)
     
    GA-BI-O-Farm and jucus100 like this.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Remélem annyi lesz az ára, amennyi idő alatt előállítja. :D ;)
     
    -gyöngy-581 and -Holdfeny-. like this.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Apja Te nagyon optimista vagyxD:cry:xD, de egyébkén ez egy érdekes kérdés. Vajon miért nem lehet a 7-esen kapni még mindig kígyászt? A hullámost már nem is említem :)
     
    HéricsBáró likes this.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A kezdetben biztosan:music: de mivel eventkellék... így akinek van rá lehetősége az szerintem élni fog vele és gyorsan szaporítja az állományt;) ez egy jó húzás a Bp részéről, az irányított 0 perc ellövésére8)
     
    zsani_apja likes this.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nem szeretem ezt az állatoknál, majd talán akkor, ha képes leszek a percek elhagyására. ;)
    Mindig az vagyok. Nálam sem lehet kapni ezeket az állatokat.
     
    -Holdfeny-. and -gyöngy-581 like this.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Azért arra kíváncsi lennék, hogy mit tartanátok reális árnak, a skorpiónál? Mennyi az amennyiért még hajlandóak vagytok megvenni?
    Azt azért ne felejtsétek el, hogy a nullázás sem megy magától, oda táp kell és nem is kevés és elég gyorsan (értsd alatta a malom FA-ért való gyorsítását)
     
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Tisztába vagyok az értékekkel. A realitást én félre teszem, ha kell valami a piacról, úgy is megveszem, amennyiért kint van, hisz ha a fejemre állok sem lesz más. Pedig még megtudok állni egyenesen a mai napig. Szebben, mint a gyerekeim. :D
     
  15. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Lehet 0 percezni, de minek? Ki és hová siet?
    Ha jól becsültem meg, akkor a kért pé értéknek megfelelő alapállatoknak a tápot 2 nap alatt le lehet keverni.(turbó malom nélkül). Az eventhez az alapállatokat 3 területen, kb 1 nap alatt lelehet termelni. De ha közben tenyésztek belőlük a jelvényekért, akkor még annyi sem kell mivel beadhatom a tenyésztett skorpiókat magasabb pé értékben. Az event 6 napos lesz. Tehát azért nem fogok malmot gyorsítani, szupertápot használni az alapólakhoz, 0 percezni, piacon vásárolni, stb. hogy minél hamarabb leírhassam a csevegőbe, hogy már kész is vagyok. Az első és az utolsó is ugyanazokat a jutalmakat kapja az eventből. Csak az első drágábban mint az utolsó, és így lehet, hogy az elsőknek többe kerül a leves mint a hús.
    :)

    Semennyiért, 6 nap alatt, bőven, nyugisan letermelem.
    xD:p
     
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Na ja :D
    Könnyű Neked, hiszen Te látod a csillagokban azt amit én tegnap kérdeztem, de választ nem kaptam rá...xD:cry:xD
    Ha a Te tudásod az enyém lenne, akkor én is sokkal nyugodtabb lennék azt hiszem :)

    Mert ugyi tegnap ezt jósoltad idézem a hszből: "Ha pedig tegyük fel az alapól érési ideje, mondjuk kb 14 óra, a táp lekeverése pedig 14 perc, akkor kiszámolhatod, egy körre való skorpiót, mennyi idő alatt tud a többség hirtelen letermelni. " no ettől ijedtem meg. :D (a többiek nevében nem írok, én megijedtem)
    A többiben biztos igazad van, de ugye nem haragszol meg, ha én inkább a gyorsabb megoldást fogom választani, még ha drágább is...?
    PS: Ígérem, hogy a csevegőnek még a közelébe sem megyek az event alattxD
    PS/2
    Azt írod, hogy 3 területen, 1 napon keresztül. Nekem a mamutok és a dekorok ennél értékesebbek , hogy bontsam a területeket :)
    Kérdés, hogy mi a drágább a célom amit kitűztem magamnak, vagy az ólak gyorsítása. Ez szerintem teljesen egyéni döntés kérdése. Értem én, hogy nyugtatod a sámlit olvasókat, de ebben én nem fogok Rád hallgatni :) Persze a végleges döntést majd az evenismertető elolvasása után fogom meghozni :)
     
    Last edited: Jul 26, 2021
    Sugica and HéricsBáró like this.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Oszt mibű ? :D Mennyiért osztogatják darabját a jószágokat ? :inlove:
     
  18. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Húúú! Akkor 2 területen kb:1.5-2 nap, ez is belül van a hat napon. Főleg ha tenyészted is közben, amit termelsz mert, akkor még gyorsabb a pé.-t teljesíteni. És miért ne a skorpiót tenyésztené valaki az ízeltlábú jelvényekért.
    :D
    Ennek nincs köze az eventben kért mennyiséghez, ez a versenyről szólt, ahová csak egy körhöz 528 alapállat kell. Itt az eventben, összesen elég kb a harmada, ha tenyészted őket és jók az ugrások, akkor még kevesebb.
     
  19. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Továbbá, már kopasz lennél, depressziós, 7 szinttel lejjebb lenne a farmod, és néha azon is gondolkoznál, hogyan tudnál csp hitelt felvenni.
    xD
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Na jót nevettem és ezt köszönöm szépen. Elképzeltem magamat kopaszon és nem tetszett amit láttam. Maradok sima tpcsíkot figyelő játékos, amíg Te megosztod a tudásodat velünk én is itt leszek :D:inlove:
    Ha én ól nullázásra adoma fejemet akkor úgy végzem el, hogy nem egy eventre legyen elég az állat amit kiemelek, hanem jusson mindenhová piacra, terepbe, eventbe, gkörbe, versenyre és a terményes ólakba is. Sőt, ha tényleg nagyon jónak ítélem a PÉ-jét akkor még a pajtámat is szaporítani szeretném vele.
    Egy új tenyésztésnek 10.000 alapállat környékén szoktam nekivágni a virágfestések előtt is, tudom, hogy nincs ennyire szükség, de én azt szeretem, ha van.
    Drága jó nagyapám mindig azt mondta, hogy a "van"-tól nem kell félni, a "nincs"-nél pedig óvatosan pótolni a hiányokat... nos én ezt a hiánypótlást fogom alkalmazni.8):oops::D
     
    GA-BI-O-Farm and HéricsBáró like this.
Thread Status:
Not open for further replies.